320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks meie U21 koondise kooseisus vs. Bulgaaria ja Poola ei ole Oliver Jürgensi (10.05.2003)?

    Kommentaar


      Sest ta läks mõned aastad tagasi Hurdaga (loe: Floraga) tülli. Ja peale seda ei näe pingipealt rätiku ulatamises mõtet. Kui Ungaris läbi lööb, siis ma ei näe põhjust miks ei peaks A - koondisesse pääsema. Kui ei löö siis on selge, et mängumeest temast pole ja teema võib lukku panna.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Algselt postitas boobek Vaata postitust
        Sest ta läks mõned aastad tagasi Hurdaga (loe: Floraga) tülli. Ja peale seda ei näe pingipealt rätiku ulatamises mõtet. Kui Ungaris läbi lööb, siis ma ei näe põhjust miks ei peaks A - koondisesse pääsema. Kui ei löö siis on selge, et mängumeest temast pole ja teema võib lukku panna.
        Nii ta on. Kutt pallib eesti ründajatest hetkel teises kõige tugeveamas liigas Anieri järel. Küll aga ei maksa teda Ungari põhjal kohe risti lüüa, siiski alles 20 ja just taastus operatsioonist. Samuti on viimaste arengute järel ka arusaadav miks ta koondise näol koormust vältis. Kutil pidi päris kõva tamp peal olema et opilaual lõpetas. Kui keegi tuleb ütlema et kutt ise ei tahtnud koondist esindada siis vaadake objektiivselt - paljud teised koondislased on samuti avanssi saanud puudumise näol et klubile pühenduda ja pole probleemi olnud. Samuti see vene koondise jutt - puhtalt foorumlase Ratnikov ja Aivari hoolikalt valitud pooltõdedest sündinud folkloor. Isa ja poeg pole avalikult midagi taolist väitnud - meil on lähiajaloos hoopis intrigeerivamaid seisukohti Venemaa tegevuse suhtes võtnud mõned koondislased ja liidu president ise.
        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

        Kommentaar


          Algselt postitas Tallinec Vaata postitust
          Miks meie U21 koondise kooseisus vs. Bulgaaria ja Poola ei ole Oliver Jürgensi (10.05.2003)?
          Eesti noormeeste U21 koondis alustab tänavust Balti turniiri Tallinnas, kui 16. novembril võõrustatakse Sportland Arenal kell 17.00 Leedut. Koondise peatreeneri kohusetäitja Sander Posti käe all koguneb 25 mängijat. Kutse lükkas tagasi Torino ründaja Oliver Jürgens, kes ei soovi praegu mitte ühegi Eesti koondise eest platsile joosta.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jormma Vaata postitust

            Nii ta on. Kutt pallib eesti ründajatest hetkel teises kõige tugeveamas liigas Anieri järel. Küll aga ei maksa teda Ungari põhjal kohe risti lüüa, siiski alles 20 ja just taastus operatsioonist. Samuti on viimaste arengute järel ka arusaadav miks ta koondise näol koormust vältis. Kutil pidi päris kõva tamp peal olema et opilaual lõpetas. Kui keegi tuleb ütlema et kutt ise ei tahtnud koondist esindada siis vaadake objektiivselt - paljud teised koondislased on samuti avanssi saanud puudumise näol et klubile pühenduda ja pole probleemi olnud. Samuti see vene koondise jutt - puhtalt foorumlase Ratnikov ja Aivari hoolikalt valitud pooltõdedest sündinud folkloor. Isa ja poeg pole avalikult midagi taolist väitnud - meil on lähiajaloos hoopis intrigeerivamaid seisukohti Venemaa tegevuse suhtes võtnud mõned koondislased ja liidu president ise.
            Oot oot kas ma olen ajast maha jäänud või mis ajast Hong Kongi liiga on tugevam kui ungari oma?

            Kommentaar


              Algselt postitas Reina Vaata postitust

              Oot oot kas ma olen ajast maha jäänud või mis ajast Hong Kongi liiga on tugevam kui ungari oma?
              Siin läks midagi totaalselt nihu imestan et keegi varem ei viidanud. Aga seda ilmekam on fakt.
              ​​​​
              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

              Kommentaar


                Kas mängu striimi kah leidub?

                Kommentaar


                  Kahju, et Jürgens keeldus koondises mängida. Olen näinud teda 16-na Nõmme United ridades. Soovin öelda, et ta on kõige andekam neist, keda olen meie noorte jalgpallis viimase 20 aasta jooksul näinud. Ebatüüpilise stiiliga ründaja.

                  Kommentaar


                    Eesti U21 koondis kaotab hetkel Rootsi kolmanda liiga klubile 0-3 ning me eeldame, et me peaks südikalt vastu saama Poolale...

                    Kommentaar




                      siin peab ikka lingi ära salvestama, mida tuleviku ehitatakse, visioon on paigas. Muidu võiks 9 mängu liigale juurde lisada vot siis mehed alles areneks.

                      Kommentaar

                      Working...
                      X