320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'U-21\'

    Algselt postitas Corinthian


    Algselt postitas Zavjalov


    Algselt postitas ROOTSI KUNN


    Eesti kõigi aegade parim U-21 koondis kaotab EM algfaasis samasugusele mittekvalifitseerunud meeskonnale kokkuvõttes 7-1 !!
    Mida see tulemus õieti näitab? Mida peegeldab?
    Minu meelest ainult seda ,et meie jalgpallivanker on hakanud kolinal mäest alla veerema.
    Aastaid ei ole isegi mitte kuulnud jalgpallijuhtidelt ,et kas meil on ka mingeid eesmärke seatud näiteks U-21 koondisele ja noorematele.
    l Lihtsalt nimetame jälle uue noore kuke peatreeneriks ja kogu lugu. Millised saavutused on näteks Marko Lelovil või Karel Voolaiul ? Mitte mingeid oleks õige vastus.
    Aga miks nad on siis pandud noori juhendama?
    Miks ei võiks nende kohal olla edukad treenerid: Sergei Ratnikov, Kalev Pajula ,Urmas Hepner.
    Tahaks lõppude lõpuks kuulda nüüd ka Lelovi aruannet mängust ja selgitusi ,et miks koondis nii sitalt mängis. Mitte ,et jälle tuleme vaikselt tagasi ja pistame pea liiva alla nagu poleks midagi juhtunud.
    Lihtsalt häbi on sellist tulemust spordipressiski avaldada samal aja ,kui näiteks käsipall võitles ennast finaalturniirile.OK! käsipall on võrreldes jalgpalliga suht marginaalne ala aga siiski näitab see ,et ka suht kesise materjaliga on võimalik midagi ära teha ,kui tüüri juures on õiged mehed ja koondisele pühendadtakse vajalikult tähelepanu.
    Olen eelöelduga täiesti päri, Jalgpalli liit peaks tõesti rohkem tähelepanu pöörama noortekoondiste arendamisele, kuna kui need meil nii sitad on, siis pole a koondisel järelkasvu ja siis võib poe üldse kinni panna..
    vales kohas plõksite, mehed
    Minu arust täiesti õige koht...selleks foorum ongi, et oma arvamust avaldada!
    PS! Praegu langesin sama madale nagu sina...kirjutasin ühe väga mõttetu postituse
    Pain is temporary, honour lasts forever...

    www.fcotepaa.ee

    Kommentaar


      Vastus teemale \'U-21\'

      Algselt postitas Zavjalov


      Algselt postitas ROOTSI KUNN


      Eesti kõigi aegade parim U-21 koondis kaotab EM algfaasis samasugusele mittekvalifitseerunud meeskonnale kokkuvõttes 7-1 !!
      Mida see tulemus õieti näitab? Mida peegeldab?
      Minu meelest ainult seda ,et meie jalgpallivanker on hakanud kolinal mäest alla veerema.
      Aastaid ei ole isegi mitte kuulnud jalgpallijuhtidelt ,et kas meil on ka mingeid eesmärke seatud näiteks U-21 koondisele ja noorematele.
      l Lihtsalt nimetame jälle uue noore kuke peatreeneriks ja kogu lugu. Millised saavutused on näteks Marko Lelovil või Karel Voolaiul ? Mitte mingeid oleks õige vastus.
      Aga miks nad on siis pandud noori juhendama?
      Miks ei võiks nende kohal olla edukad treenerid: Sergei Ratnikov, Kalev Pajula ,Urmas Hepner.
      Tahaks lõppude lõpuks kuulda nüüd ka Lelovi aruannet mängust ja selgitusi ,et miks koondis nii sitalt mängis. Mitte ,et jälle tuleme vaikselt tagasi ja pistame pea liiva alla nagu poleks midagi juhtunud.
      Lihtsalt häbi on sellist tulemust spordipressiski avaldada samal aja ,kui näiteks käsipall võitles ennast finaalturniirile.OK! käsipall on võrreldes jalgpalliga suht marginaalne ala aga siiski näitab see ,et ka suht kesise materjaliga on võimalik midagi ära teha ,kui tüüri juures on õiged mehed ja koondisele pühendadtakse vajalikult tähelepanu.
      Olen eelöelduga täiesti päri, Jalgpalli liit peaks tõesti rohkem tähelepanu pöörama noortekoondiste arendamisele, kuna kui need meil nii sitad on, siis pole a koondisel järelkasvu ja siis võib poe üldse kinni panna..
      Selle kohta on juba aastaid halatud, et kuna noortekoondised nii sitad on, siis pole ka järelkasvu tulemas, aga ometi on A-koondise tase pidevalt tõusnud, kuigi põlvkondade vahetus on ju toimunud ja palju väga noori mehi on A-koondises mänginud/mängimas. Huvitav millal see müütiline järelkasvupuudus ometi kätte jõuab...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'U-21\'

        Nojah Lelov saab vähemalt öelda et 2.poolaja mängisime me 1-1 viiki

        Väike link ka juurde : http://www.sloleht.ee/2006/05/25/sport/198443/

        Kommentaar


          Vastus teemale \'U-21\'

          Algselt postitas vincent
          ... Form is permanent, class is temporary ...
          Vastupidi ikka, kulla vincent

          Aga mängutulemus on häbistav. Lelovi kommentaarid Õhtulehes olid vähe asjalikumad kui enne eelmist mängu, aga see pole vist pärast 1:5 sauna eriti oluline. Kui peatreeneril ei ole ambitsioone, siis on meeskonnalt seda raske nõuda.

          Ma olen küll heasüdamlik inimene, aga Lelov võiks nüüd tagasi astuda või kinga saada. Näitame, et me suhtume ka noorte jalgpalli tõsiselt. Ma ei usu, et Jelle oleks veel pukis, kui tema debüütmängud oleks olnud Walesiga 0:2 ja 1:5.
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'U-21\'

            Olen peaaegu täiesti kindel, et Lelov jääb kenasti ametisse. Põhjendus? Eesti treenerid peavad ju ka kuidagi arenema.

            Iseenesest on igasugused U treenerid läbi aastate ajanud täiesti ajuvaba möla ja andnud tõeliselt lolle vabandusi.

            Ja niis see arvatavasti jääbki.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'U-21\'

              Algselt postitas Martin


              Olen peaaegu täiesti kindel, et Lelov jääb kenasti ametisse. Põhjendus? Eesti treenerid peavad ju ka kuidagi arenema.

              Iseenesest on igasugused U treenerid läbi aastate ajanud täiesti ajuvaba möla ja andnud tõeliselt lolle vabandusi.

              Ja niis see arvatavasti jääbki.
              No U21 treeneripost pole küll nüüd koht kus arenema hakatakse. Siin peaks mees juba tegija olema!
              Ja ajuvaba möla ajavad nad just seepärast , et nad on kogenematud ja natuke rumalad( ei tahaks kasutada sõna lollid ). Kogenematusest ja rumausest siis ka sellised tulemused

              Kommentaar


                Vastus teemale \'U-21\'

                «Ja hakata Kinki võrdlema Poomiga... no Allah avita. Üks on mänginud mingi kaks ja pool mängu koondise eest, teine on aastaid tipptasemel (Euroopa absoluutses tippliigas) mänginud mees, kelle tase mingist (ja päris kõrgest) punktist ikka naljalt allapoole ei lange. Form is permanent, class is temporary, ma ei oska eesti keeles seda paremini öelda” /c / VINCENT.

                Loosung.
                Mis mängudes sa nägid Poomi 2006 aastal ?


                «Lihtne loogika ütleb, et kui see Kink ikka nii hirmkõva mees oleks, siis oleks Spartakis platsile ka saanud” /c / VINCENT.

                Sama võiks ütelda Poomi kohta.


                «Let\'s face it, Kink ei ole mitte millegagi ennast tõestanud veel, mis peaks andma alust teda koondisse kutsuda»/c / VINCENT.

                A koondisse PÕHIKOOSEISU ?-sul on õigus, sest Terehhov vasakupoolkaitsja positsioonil on hetkel parem; U21 koondisse?-sul pole õigus.


                “Ei päästa meid Dima,Enar ega keegi. Rõvedalt kahju ja häbiväärne.
                Avage ükskord silmad -jalghpallijuhid!!!” /c/ ROOTSI KUNN

                Vastan sulle CORINTHIAN-i tsitaadiga “Suur Juht on kord juba öelnud, et noorte tulemused ei ole tähtsad ja noored ei peagi võitma” /c/”



                “Kui Lelovil vähegi mõistust peas on, siis peaks ta pärast tänast mängu kohe tagasi astuma koondise treeneri kohalt. Ta peaks ise aru saama, et ta ei saa oma tööga hakkama“ /c/ PURJUTAJA

                Miks ta peab tagasi astuma ? Ta ei osanud saavutada eesmärki mis tema eest EJL-u poolt seadnud ?



                “Lelov saab 1000 krooni palka mille yle te imestate“/c/ lullu9
                “Nagu mina aru sain, teeb Lelov U-21 peatreeneritööd hoopistükkis tasuta” /c/ 17


                EJL-u 2006 aastaks eelarves koondiste treenerite, personali ja sekretari töötasuks on kavandanud 3 miljonit krooni.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'U-21\'

                  Kingi mittekutsumine on mulle nagu Kunnile ja Stasilegi arusaamatu. Naaber vist praeguse seisuga ei kõlba.

                  Lillekülas näitasid noored väga ilusat mängu, aga mis seal Wrexhamis juhtus on küll arusaamatu.
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'U-21\'

                    Algselt postitas oku


                    Algselt postitas vincent
                    ... Form is permanent, class is temporary ...
                    Vastupidi ikka, kulla vincent
                    Jah, noh. Magage ikka kolm tundi .

                    edit: ja vabandust, aga mina enam neis asjus siin sõna ei võta. Kui inimene väidab, et Poomi kogemustest ja kõrgest tasemest rääkimine on loosung, siis mul kahjuks tõesti ei ole rohkem argumente. Eks sa ela oma arvamusega edasi, ma elan enda omaga.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'U-21\'

                      VINCENT,

                      Mis mängudes sa nägid Poomi 2006 aastal ?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'U-21\'

                        Poomi mängu Arsenali reservi eest kandis Viasat üle sellel aastal muideks.
                        tulevik on tunni aja pärast

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'U-21\'

                          Algselt postitas oku
                          Naaber vist praeguse seisuga ei kõlba.
                          Hulluks ei maksa ka minna. Naaber pole sellel hooajal veel vist kordagi Tammeka eest mänginud. Eelmisel hooajal tegi ehk 10 mängu. Esiliigas oli ta muidugi tubli.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'U-21\'

                            Algselt postitas etsajo


                            Algselt postitas Corinthian


                            Algselt postitas Zavjalov


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN


                            Eesti kõigi aegade parim U-21 koondis kaotab EM algfaasis samasugusele mittekvalifitseerunud meeskonnale kokkuvõttes 7-1 !!
                            Mida see tulemus õieti näitab? Mida peegeldab?
                            Minu meelest ainult seda ,et meie jalgpallivanker on hakanud kolinal mäest alla veerema.
                            Aastaid ei ole isegi mitte kuulnud jalgpallijuhtidelt ,et kas meil on ka mingeid eesmärke seatud näiteks U-21 koondisele ja noorematele.
                            l Lihtsalt nimetame jälle uue noore kuke peatreeneriks ja kogu lugu. Millised saavutused on näteks Marko Lelovil või Karel Voolaiul ? Mitte mingeid oleks õige vastus.
                            Aga miks nad on siis pandud noori juhendama?
                            Miks ei võiks nende kohal olla edukad treenerid: Sergei Ratnikov, Kalev Pajula ,Urmas Hepner.
                            Tahaks lõppude lõpuks kuulda nüüd ka Lelovi aruannet mängust ja selgitusi ,et miks koondis nii sitalt mängis. Mitte ,et jälle tuleme vaikselt tagasi ja pistame pea liiva alla nagu poleks midagi juhtunud.
                            Lihtsalt häbi on sellist tulemust spordipressiski avaldada samal aja ,kui näiteks käsipall võitles ennast finaalturniirile.OK! käsipall on võrreldes jalgpalliga suht marginaalne ala aga siiski näitab see ,et ka suht kesise materjaliga on võimalik midagi ära teha ,kui tüüri juures on õiged mehed ja koondisele pühendadtakse vajalikult tähelepanu.
                            Olen eelöelduga täiesti päri, Jalgpalli liit peaks tõesti rohkem tähelepanu pöörama noortekoondiste arendamisele, kuna kui need meil nii sitad on, siis pole a koondisel järelkasvu ja siis võib poe üldse kinni panna..
                            vales kohas plõksite, mehed
                            Minu arust täiesti õige koht...selleks foorum ongi, et oma arvamust avaldada!
                            PS! Praegu langesin sama madale nagu sina...kirjutasin ühe väga mõttetu postituse
                            foorum pole nutumüür

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'U-21\'

                              “Selle kohta on juba aastaid halatud, et kuna noortekoondised nii sitad on, siis pole ka järelkasvu tulemas, aga ometi on A-koondise tase pidevalt tõusnud” /c /LENC

                              PIDEVALT (Thordorsoni ning Pijpersi ajal) või ainult Jelle käe all ?



                              «kuigi põlvkondade vahetus on ju toimunud ja palju väga noori mehi on A-koondises mänginud/mängimas” /c / LENC

                              Kahjuks, veteranide (Reimi, Kristali, Zelinski) kohale jõuavad noored kellle tehnika tase mitte kõrgem kui lahkunud mängijatel…

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'U-21\'

                                mees annab sõna, mees võtab sõna... aga no jama lugedes ei saa ikkagi nokka kinni hoida.

                                ühesõnaga - nägin muide ka sedasama gianluca mainitud Poomi mängu reservide eest, aga see pole point, nagu ka mitte see, et loetud kokkuvõtted reservide mängudest tõid pidevalt välja Poomi head tööd, ega ka mitte see, et enamiku lõppenud hooajast oli Poom vigane (ehkki sinu teooria järgi ei tohiks vist ühtki mängijat peale vigastust enam üldse koondisse kutsuda, enne kui ta ei ole vähemalt pool aastat mänginud ja uuesti ennast tõestanud, olgu ta siis 20-aastane või 20-aastase karjääriga)... enivei, Stas, kui sa tahad väita, et Poomil pole taset, siis ma ei hakka ka sinu püha veendumust murdma siin. Ma olen näiteks nõus, et Pareiko peaks vähemalt eelseisvates sõprusmängudes kindlasti võimaluse saama ja tema mittekutsumine on mulle pehmelt öeldes arusaamatu tegu Jelle poolt, aga sel juhul siis ikkagi kehvas vormis Kotenko, mitte Poomi asemele... okei, OT off.

                                Noorte mängijate tehnika kohta. Vaat mina ei saa küll aru, mis põhjusel sa selle asja üldse siia sisse tood. Meeste kehva tehnikat koondisetreenerite kaela ei aja ju, see sõltub ikkagi klubitreenerist ja ennekõike (loe: ÜLE kõige) mängijast endast. Koondisse tulevad mehed sellistena nagu nad on, ega treener seal nädalaga midagi ei muuda enam. Süüdistada saab selles, et treener ei pannud antud juhul Eesti kohta väga heal tasemel mehi meeskonnana mängima ja võiks selle tõttu ise viisakalt tagasi astuda, mitte ajada pläma \"mänguskeemi ründavamaks muutmisega kaasnevatest riskidest\". Aga mängijate tehnilised oskused on küll hoopis teine teema.

                                kokkuvõttes - enamike sinu kommentaaride põhjal jääb mulje kergelt kibestunud hoiakust \"kõik on valesti\". Ma ei väida, et probleeme poleks, kaugel sellest, aga kõike ei ole ka ikkagi mõtet läbi nii mustade prillide vaadata.

                                edit: sõnastus täpsemaks
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X