320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas uvv Vaata postitust
    Pilet 50.-?
    ...
    Sa oled lihtsalt Eesti jalgpalli vaenlane. Positiivset programmi sinusugused rebestada ei suuda.

    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Jah, Martin. Sul on ilmselt õigus.
      Tegin just kohvi ja mõtlesin, et miks ma küll nii kirjutasin. Ma ei ole ju käinud ühelgi osturallil ja hullul päeval, selverites ka mitte ja viimati tankisin automaattanklas...
      Kindlasti on Jalgpalliliit asjad ju nii korraldanudki, nagu ma kurtsin, et mitte!
      Need piletid ongi seal kindlasti olemas, populariseerimas jalgpalli, meelitamas inimesi staadionile!
      Nii elementaarseid asju ei maga ükski turundaja ju maha.
      Vabandust. Mina ostan rõõmuga pileti ja naudin vähemalt tuhandepealise publiku rõõmu mängust.
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        No selle konkreetse mängu külastavust mõjutab muidugi väga palju fännide turnee Inglismaale. Ikkagi ligi 2000 võimalikku vaatajat on lennus.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          No selle konkreetse mängu külastavust mõjutab muidugi väga palju fännide turnee Inglismaale. Ikkagi ligi 2000 võimalikku vaatajat on lennus.
          jah, õigus. Aga seda enam tuleks leida võtteid, kuidas ära kasutada olukorda, kus potentsiaalseid piletiostjaid on väga vähe, aga publiku huvi jalgpalli vastu üldisel foonil tavalisest ergum.
          14. september 2006, Tallinn

          Kommentaar


            Seda enam peaks piletihind madalam olema ju!
            Need, kes 50 kulli eest külmetama tuleksid ja tõenäoliselt haledat tappa saamist vaataksid need on enamjaolt juba Inglismaal.
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              njah, üks neist olen mina, vaatna kui palju endaga kaasa saan inimesi.. +1 on igal juhul juba olemas.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Mina kaa, mina kaa!

                Aga mu sall on Sauel

                Kommentaar


                  Myp2p.eu väitel saab mängu sopcasti kaudu vaadata (RTL7 näitab otse). Ise lähen staadionile, aga keegi võiks proovida ja kui töötab, siis ka asi lindistada, et pärast võiks teise nurga alt uuesti vaadata.

                  Kommentaar


                    urmar, aita, ma ei leia Soccerneti saidilt, rääkimata jalkaliidu omalt kusagilt ülevaadet sellest, kes hollandlaste eest mängib. ja et mida arvavad eelseisvast tormisest õhtust Eesti enda tippspetsialistid.
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      Lahe, mu esimene pilt mängust oli maas lamav Drenthe. Ja mida Real Madridi, Royston virutab penalti mõnusalt väravast mööda. Kuid see oli ainult õnn meile. Kuid kahjuks avasid hollandlased skoori juba teisel minutil, kui võrku sahistas Evander Sno. Loodetavasti näeme veel põnevat mängu. Loodame parimat.

                      Koosseisud:
                      Eesti: 1-Stanislav Pedõk, 2-Anton Aristov, 4-Andres Koogas, 3-Siim Roops, 5-Martin Taska, 7-Mihail Ištšuk, 6-Sergei Mošnikov, 8-Miroslav Rõškevitš, 11-Jürgen Kuresoo, 10-Sande Puri, 9-Vladislav Gussev.
                      Varus: 12-Aiko Orgla, 13-Tõnis Kaukvere, 14- Ando Hausenberg, 15-Jürgen Henn, 16-Artjom Dmitrijev, 17-Eino Puri.

                      Holland: 1-Kenneth Vemeer, 2-Gianni Zuiverloon, 3-Dirk Marcellis, 4-Kees Luijckx, 5-Jeroen Drost, 6-Geert Arend Roorda, 7-Roy Beerens, 8-Lorenzo Davids, 9-Evander Sno, 10-Luigi Bruins, 11-Royston Drenthe.
                      Varus: 16-Piet Velthuizen, 12-Jens Janse, 13-Henrico Drost, 14-Koen Stam, 15-Wout Brama, 17-Nordin Amrabat, 18-Leroy George.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Super!
                        Isegi mina, kes külastab 10x päevas Soccerneti ja Soccerneti foorumit ja eriti Eesti Jalgpalli rubriiki, ei teadnud et mäng täna toimub.
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                          Super!
                          Isegi mina, kes külastab 10x päevas Soccerneti ja Soccerneti foorumit ja eriti Eesti Jalgpalli rubriiki, ei teadnud et mäng täna toimub.
                          ja mina,kes ma seda ei tee,teadsin,et mäng toimub ja juba ammu. Lisaks oli pikk uudsinupp sellest ka eile ETV`s ja uudis on olnud eile/täna veel mitmetes portaalides.
                          Aga eks see mäng on arusaadavalt laiemas meedias ühe teise mängu varju jäänud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                            Super!
                            Isegi mina, kes külastab 10x päevas Soccerneti ja Soccerneti foorumit ja eriti Eesti Jalgpalli rubriiki, ei teadnud et mäng täna toimub.
                            Platsile, et sa vaevalt enam lähed (kuigi ei või iial teada), aga kui mängu tahad näha, siis minul töötab sopcasti suht hästi, nii et soovitan sul selle lahti visata.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Poolajaks kahjuks 0:2. Mõlemad kollid Sno´lt. Esimene poolaja alguses, teine lõpus. Teine värav oli suhteliselt kobe. Mõlemale väravasse lennanud pallile sai ka Pedõk käed vahele. Siiamaani Eesti parimad on minusilmis olnud Puri ja Kuresoo. Loodetavasti oleme teisel poolajal edukamad.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                                Super!
                                Isegi mina, kes külastab 10x päevas Soccerneti ja Soccerneti foorumit ja eriti Eesti Jalgpalli rubriiki, ei teadnud et mäng täna toimub.
                                Kui foorumikülastajad ei oleks nii kitsarinnalised ja külastaks 1, 2 või 3 korda päevas ka EJLi või FC Flora kodukat, siis vähemalt seda, et mäng toimub, ikka märkaks. Järgmine mäng U21-l teisipäeval, tagasihoidlik banner teatab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X