320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah sopcast toimib imehästi.
    Kahjuks skoor 0-3 juba.
    Esimesel poolajal näidati eestlase poolt ilusamat jalgpalli, teine pool aeg on märgata närvilisust ja pallikaotusi on ka suht palju.

    Kommentaar


      Mäng lõppeski 0:3. Mõned võimalused siiski olid eestlastel, kuid kahjuks ei suudetud auväravat lüüa. Hollandlaste kaks viimast kolli olid suht head. Loodetavasti läheb juba vanematel meestel homme paremini.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Õnnestus vaid teist poolaega näha, kuid paraku sinisärkide esituses sel ajal miskit positiivset näha polnud. Ainus moment, kui Jong Oranje 16 kasti lähistele jõuti, oli olukord kui Mośnikov ca 20 meetrilt karistuslöögi teenis, mille ta aga otse Vermeeri kätte toimetas. Minu mäletamist mööda oli see vist ka ainus kord kui meie poolt sooritatud löök vastaste väravaraamide piiresse lendas. RTL 7 kommenaatori hinnang oli ka selline, et selles meeskonnas talendikaid mängijaid pole. Vaid Mośnikovist kui endisest Heerenveeni akadeemia pallurist räägiti miskit pikemat. Kohati tegi häid liigutusi ka S.Puri, kuid paraku toimus see kõik väljaku südames või äärejoone juures. Hollandlaste 16 kasti ei jõutud teisel poolajal vist kordagi.
        Kahju muidugi, seda enam, et Jong Oranjel oleks praegusest koosseisust vähemalt 5-6 meest paremate vastu välja vahetada (sh. Babel), kuid ka nende valdavalt eredivisie keskmikest klubidest pärinevad pallurid olid tasemelt kõvasti sinisärkidest üle.

        EDIT: Huvitav, miks Tenistet isegi varumeeste pingil polnud, ometi flora lehel oli ta veel päeval mänguks üles antud meeste hulgas. Kas äkiline vigastus?
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Kolmas värav oli muidugi täielik ühemeheründemaasikas hollandi poolt ja kaitsepuravik eesti koondise poolt....

          Kommentaar


            Algselt postitas AndreK Vaata postitust
            Kolmas värav oli muidugi täielik ühemeheründemaasikass hollandi poolt ja kaitsepuravik eesti koondise poolt....

            Jah Roy Beerensi esitus oli tase. Heerenveeni ründaja oli üldse minu arust üks silmapaistvaid tegelasi Jong Oranje rivistuses Sno ja Drenthe kõrval. Muuseas liitus ta suvel friisi klubiga, kuna ei suutnud PSV-s pärast aastatepikkust üritamist põhimeeskonda murda.
            Wij komen terug met de cup in de hands

            Kommentaar


              Olin ka tribüünil mängu jälgimas, aga hollandlaste teist väravat ma küll eriti ei ülistaks. Tegevus toimus küll teisel pool väljaku otsas, kuid minu arust olid pigem Pedõkil juured alla kasvanud kui Sno löök super. Videolt ma kordusi näinud ei ole.

              Üldiselt oli tunda, et pärast esimest viit minutit, mil hollandlased lõid värava ja teenisid penalti, võtsid nad asja vähe lõdvemalt.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                tundub, et Norra - Šveitsi mäng U21 sarjas peeti fredrikstadis jumala tühjade tribüünide ees. Videoülevaates polnud ühtegi näha, ilmselt olid kõik ühel tribüünil, mid kaamera ei näidanud. Nii, et meie 700 pealtvaatajat on päris hea saavutus.

                Kommentaar


                  Lelov palun lahku oma kohalt.
                  Treeneri ameti imiteerimine ei vii võistkonda kuhugi.

                  Kommentaar


                    keegi pilte ka tegi?
                    i don t like u u don t like me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      tundub, et Norra - Šveitsi mäng U21 sarjas peeti fredrikstadis jumala tühjade tribüünide ees. Videoülevaates polnud ühtegi näha, ilmselt olid kõik ühel tribüünil, mid kaamera ei näidanud. Nii, et meie 700 pealtvaatajat on päris hea saavutus.
                      1712 pealtvaatajat fotball.no andmetel. Natuke ikka nagu oli.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        1712 pealtvaatajat fotball.no andmetel. Natuke ikka nagu oli.
                        ilmselt olid siis kõik ühel tribüünil.

                        Kommentaar


                          Kas seda mängu saaks kusagilt alla ka laadita?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BNB Vaata postitust
                            Lelov palun lahku oma kohalt.
                            Treeneri ameti imiteerimine ei vii võistkonda kuhugi.
                            Keda sa tema asemel seal näha tahaksid? Tiidust, Hepnerit, Sarapit või siis veel kedagi? Lelov pole ju süüdi, et meie järelkasv Euroopa parimate hulka kuuluvale meeskonnale kaotas. Ei hakka seda teemat rohkem nämmutama, eks on seda varem juba küll ja veel tehtud. Fakt on see, et meie tase lihtsalt on selline ning seda ei muuda 1-2 aastaga, ei aita siin ka ei ussi- ega püssirohi.

                            Kommentaar


                              Mind isiklikult ei pannud koondise mängupilt küll ahastama ja ma usun, et Teisipäeval Šveitsi vastu on väravad ja/või punktid vägagi võimalikud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas midfielder Vaata postitust

                                EDIT: Huvitav, miks Tenistet isegi varumeeste pingil polnud, ometi flora lehel oli ta veel päeval mänguks üles antud meeste hulgas. Kas äkiline vigastus?
                                Hüppeliiges vigastatud. http://www.soccernet.ee/news.php?id=17310

                                Kommentaar

                                Working...
                                X