320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see kaitse imeb ludinal!!!
    Sillaste välja ja Tšegodajev sisse.
    FC Flora

    Kommentaar


      Nagu ma aru saan, siis Sillaste on paremkaitse (nr 2)?
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Algselt postitas dareth Vaata postitust
        Nagu ma aru saan, siis Sillaste on paremkaitse (nr 2)?
        oli jah paremas kaitses enne kui välja võeti.
        FC Flora

        Kommentaar


          Parem äär on lootusetu juhtum. Pika palli mängimine veel lootusetum..

          Kommentaar


            ma ei taha küll rassistlikult kõlada, aga "prantslastel" on platsil ainult üks europiidse pigmendiga noormees?

            Kommentaar


              Algselt postitas pedro
              Poolajaga Eesti poolt mitte ühtegi arvestatavat pealelööki, terve meeskonna peale tegi ainult Luts ühe korra 1vs1 ära teha, mitte ühtegi korralikku rünnakut, kaitse lekib igast august.
              Masendav.

              Prantslased on muidugi väga võimsad. Kiired seinad, pidev liikumine, hea kokkumäng, super tehnika 1vs1 olukordades, kiirus ja jõud nii palju parem kui eestlastel.

              Selline tunne nagu Eestil oleks U17 koondis platsil.
              Kahju tegelikult.
              lihtsalt masenav

              Kommentaar


                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                ma ei taha küll rassistlikult kõlada, aga "prantslastel" on platsil ainult üks europiidse pigmendiga noormees?
                Ei aga mis see siia puutub?
                Tegelt seis ei olegi midagi erilist vaadates prantslaste koondise nimekirja. Paljud neist on oma klubides väga tähtsad mängijad. Kurb on muidugi meie mängu vaadata.

                Kommentaar


                  hetke mängu seis ei olegi kõige hullem aga mängupilti eesti poolt puudub.kurb on vaadata aga loodame et teisel poolajal mängupilt vähekeni paraneb
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Mehed on poiste vastu mängima saadetud. Mõttetu togimine.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Ei aga mis see siia puutub?
                      puutub täpselt nii palju, et kuna ma olen jalgpalli teemal nii mitmegi prantslasega seda delikaatset nahavärvi teemat puudutanud, siis on minule kõlama jäänud, et tulevikus olevat neil nõndanimetatud pärismaalasi rohkem peale tulemas. kui on nii, nagu mulle praegu tundus, siis olen ma lihtsalt valesti aru saanud.

                      Kommentaar


                        Pange Viira platsile ja väravad hakkavad tulema!

                        Kommentaar


                          See on see kui koondises ei ole just kõige paremad.aga ega eestil pole kunagi u21 esindatud oma ealiste parimad ja tundub et mängu tulemused jalgpalliliidule eriti tähtsust ei oma
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                            puutub täpselt nii palju, et kuna ma olen jalgpalli teemal nii mitmegi prantslasega seda delikaatset nahavärvi teemat puudutanud, siis on minule kõlama jäänud, et tulevikus olevat neil nõndanimetatud pärismaalasi rohkem peale tulemas. kui on nii, nagu mulle praegu tundus, siis olen ma lihtsalt valesti aru saanud.
                            Selge. Kaitses oli näha valge nahavärviga mängijat. Kahjuks kooseisu ei tea ega ei suuda leida kah kusagilt. Stream on suht halb seega ei suuda ka ära tunda. Kembot, Sissokot ja Obertani olen iga-tahes ringi siblamas näinud. Väravas tundub olevat Lilian Thurami nõbu Yohann Thuram-Ulien.

                            Kommentaar


                              2 poolaeg algamas...

                              Koosseisud
                              FCLT.EU
                              ----------------------------------------------------------------------
                              Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                              Kommentaar


                                Vabandan juba ette ,et ma ei tea Eesti U21 koondisest palju...
                                Kes see neid out-e nii kaugele viskab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X