320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arvestades kuidas Prantsusmaa U21 praegu Inglismaa eakaaslasi lutib (esimese poole tunniga 2:0, ja ülekaal sama võimas kui Eesti vastu), siis see Eesti 0:3 tundub täitsa ok juba...

    Kommentaar


      U21

      U21-troppen til privatlandskamp og EM-kvalikkamp
      25.5.2009

      NFF ved U21-landslagstrener Øystein Gåre har tatt ut troppen til privatlandskamp mot Estland og EM-kvalikkamp mot Slovakia.

      Troppen:

      André Hansen 17.12.89 - Lillestrøm
      Lasse Staw 1.1.88 - Fredrikstad
      Jo Inge Berget 11.09.90 - FC Lyn Oslo (laenul Udinesest)
      Mads Dahm 21.10.88 - FC Lyn Oslo
      Tarik Elyounoussi 23.02.88 (s. Marokos)- Heerenveen 3/1 A-mv
      Vegard Forren 16.02.88 - Molde
      Per Egil Flo 18.01.89- Sogndal (järjekordne Flo)
      Ruben Yttergard Jenssen 4.05.88- Tromsø
      Christer Kleiven 9.04.88 - Start
      Peter Orry Larsen 25.02.89 - Aalesund
      Håvard Nordtveit 21.06.90- Lillestrøm (laenul Arsenalist)
      Jonathan Parr 21.10.88 - Aalesund
      Marcus Pedersen 8.06.90- Strømsgodset
      Magne Simonsen 13.07.88- FC Lyn Oslo
      Harmeet Singh 12.11.90 - Vålerenga
      Håkon Skogseid 14.01.88 - Viking
      Mads Stokkelien 15.03.90 - Start
      Joachim Thomassen 4.05.88 - Fredrikstad

      Kamper:

      5/6 kl. 18: Estland - Norge (Tallinn)
      10/6 kl. 18: Norge - Slovakia (Stavanger)

      viimased mängud:

      10.02.2009 Hispaania - Norra 1 - 1 (1-0)
      13.02.2009 Liechtenstein - Norra 0 - 2 (0-0)
      27.03.2009 Norra - Inglismaa 0 - 5 (0-2)

      Kommentaar


        EESTI - NORRA 1-1 nii kiiruga löödi eestile viigivärav tagasi ei jõudnud veel rõõmustadagi
        www.ehrakennus.ee
        Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

        Kommentaar


          Eesti 1 - 1 Norra
          73. Stüf
          78. mingi norrakas

          Kommentaar


            Üsna korralik mäng meie poolt,kuigi kartsin hullemat. Lõpus oli isegi võiduvõimalus aga keegi ei ulatunud pallini,kui sarnaselt esimesele väravale tuli jälle äärelt tsenderdus.
            Mängu parimad meie poolt olid Eino Puri ja loomulikult Teniste ,kes võttis ühe norrakate ohtlikuma ääre nr. 9 ,ikka nii kinni ,kui vähegi sai. Head olid ka Moshnikov, Jahimovitsh ja teisedki .Paar venda kukkus ansamblist nats välja aga üldpilt oli siiski positiivne.
            Negatiivse poole peale kannaks puudunud mängukavad. Mingeid lehti küll jagati aga väravast neid ei saanud ,kuigi pileti raha osati küll 50.-eeku küsida. Puhvet oli olemas, hea seegi .
            Ning imestama pani see ,et peale nii edukat U-19 turniiri promo jäeti see mäng täiesti tähelepanuta.!?! Ei mingit reklaami ega midagi . Mis see oligi kõik või ? Ei saa aru mis valemiga neid asju aetakse ?
            Ei tea aga tundub ,et Norra on põhjamaades noortevutis ilmselt nõrgim. Soome on neist ette läinud .
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Ei tea aga tundub ,et Norra on põhjamaades noortevutis ilmselt nõrgim. Soome on neist ette läinud .
              Aga Hispaania on ka siis nõrk? Tegid ju norrakatega 1-1 viigi.

              Kommentaar


                Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                Aga Hispaania on ka siis nõrk? Tegid ju norrakatega 1-1 viigi.
                No ma räägn seda mida ma täna nägin ja Norra ei kujutanud endast erilist suurt jõudu.Teine võimalus ,et meie omad on paremini mängima hakanud. Mõned aastad tagasi imesime Norrakatelt kogu aeg aga nüüd suutsime isegi kohati domineerida.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  teine poolaeg oli küll minu meelest päris võrdsete mäng. esimesel norra selgelt domineeris. kahju muidugi, et peale juhtväravat ei suudetud hoida. aga muidu igati vaadatav mäng. reklaam jah, tõesti olamatu, publikut vast 200-300 oli. ei enam.

                  Kommentaar


                    Siin mingi selle aasta sõprusmängude statistika: http://www.livegoals.com/standings/i...lies-u-21/2009

                    Norral 4 mängu 5 punkti
                    Hispaanial 3 mängu 2 punkti
                    Eestil 2 mängu 1 punkt

                    Võibolla tõesti ei olegi Hispaania nii hea, aga no need ju sõprusmängud ja nendes mängudes võib kõik juhtuda

                    Kommentaar


                      Ma ei teadnudki et täna mäng on mida reklaami tõesti
                      www.ehrakennus.ee
                      Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                      Kommentaar


                        pidid ka - http://soccernet.ee/gallery/456/

                        Morozov ja Teniste selgelt mänguparimad. Anier oli ikka nii kehva, et jube kohe.
                        Üldiselt suur pettumus oli see Norra koondis või hoopis olime liiga head.

                        Kommentaar


                          Kuramus, polnud kuskil sellest mängust midagi kuulnud, kuid oleks tahtnud vaatama minna. Kuidas värav löödi?

                          Kommentaar


                            Tagasihoidlik galerii ka siin: http://sport.err.ee/index.php?0593613
                            Nõmme Uskumatud!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                              Kuramus, polnud kuskil sellest mängust midagi kuulnud, kuid oleks tahtnud vaatama minna.
                              Duubeldan Oleks teadnud, oleks platsis olnud.

                              Kommentaar


                                Teniste oli ikka võimas! Ja muiduig meie keskkaitse paar! need kolm väärivad eriti suurt kiitust. Jahhimovits oli alati sela kus pidi olemas ja Morozov kah. krdi head on nad ikka seal keskkaitses. muidugi Teniste oli mõnus klass oma äärel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X