320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saag tagasi U-21'nes

    Kommentaar


      Algselt postitas Luis Vaata postitust
      Saag tagasi U-21'nes
      Jumal tänatud, ma ei näinud siin muud variantigi peale seda ,kui Serjoga Ukrainasse jäi. Nüüd on vähemalt ees üks korralik ründaja.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas Luis Vaata postitust
        Saag tagasi U-21'nes
        Siiski sain mina aru nii, et kui U-21 mängib Armeeniaga, siis samal ajal on Saag Tallinnas Albaania vastu rivis. Pärast seda sõidab aga Türki U-21le appi.

        Kommentaar


          Väga bro ka ses suhtes, et Artjom on kaasatud koondisesse, kes kindlasti annab Frangile ühe käigu juurde. Üks väheseid mängijaid, kes või oma meisterlikkusega mängu saatuse otsustada.

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
            Siiski sain mina aru nii, et kui U-21 mängib Armeeniaga, siis samal ajal on Saag Tallinnas Albaania vastu rivis. Pärast seda sõidab aga Türki U-21le appi.
            tõsi ta on, esimese hurraaga ei lugenud pressikat ilusti läbi, my bad

            Kommentaar


              Algselt postitas Iron Man
              Kas Alliku pole siis korralik ründaja?
              Seda ma pole ütelnud ning loodan ,et Rauno saab juba järgmisel hooajal ML-is tegijaks aga praegu on Saag lihtsalt kõigist seal parem.( pean silmas rünnakut)
              FCF Forever

              Kommentaar


                Armeeniat oleks kindlasti vaja võita aga nagu teame siis jalgpall on üllatusi täis ja vastase alahindamine võib rängalt kätte maksta. Shweitsi sai meie vastu seda esimeses mängus tunda.
                Kahest mängust kolm punkti oleks hea ja neli juba väga hea tulemus.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Mis kell see homne mäng ikkagi algab? Liidu lehel on 15:00, igalt poolt mujalt jääb silma 13:00. Mitte et ma ei aimaks, kes eksib, aga...
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Mis kell see homne mäng ikkagi algab? Liidu lehel on 15:00, igalt poolt mujalt jääb silma 13:00. Mitte et ma ei aimaks, kes eksib, aga...

                    UEFA.com is the official site of UEFA, the Union of European Football Associations, and the governing body of football in Europe. UEFA works to promote, protect and develop European football across its 55 member associations and organises some of the world’s most famous football competitions, including the UEFA Champions League, UEFA Women’s Champions League, the UEFA Europa League, UEFA EURO and many more. The site features the latest European football news, goals, an extensive archive of video and stats, as well as insights into how the organisation works, including information on financial fair play, how UEFA supports grassroots football and the UEFA HatTrick funding scheme.



                    kell 15 Armeenia ehk kell 13 meie aja järgi
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Loll, sinna ei taibanud üldse vaadata. Tänud.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Eesti on 1:0 taga, kui 25. minut tiksumas

                        Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                          Eesti on 1:0 taga, kui 25. minut tiksumas
                          Livescore pole vaja teha ja huvitav kuidas Eesti saab 1:0 taga olla,äkki ikka 0:1?

                          Kommentaar


                            Jutt õige, (1 - 0) Mkhitaryan (Armenia) scores

                            Kommentaar


                              minute-by-minute laiv on siin, kui kedagi huvitab

                              UEFA.com is the official site of UEFA, the Union of European Football Associations, and the governing body of football in Europe. UEFA works to promote, protect and develop European football across its 55 member associations and organises some of the world’s most famous football competitions, including the UEFA Champions League, UEFA Women’s Champions League, the UEFA Europa League, UEFA EURO and many more. The site features the latest European football news, goals, an extensive archive of video and stats, as well as insights into how the organisation works, including information on financial fair play, how UEFA supports grassroots football and the UEFA HatTrick funding scheme.

                              Kommentaar


                                vaadake nüüd kuidas Eesti hakkab väravaid lööma..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X