320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Luhakooder taseme järgi vast kannataks U13 ära ning Armas pole ka teps kõige teravam pliiats.
    donk oled w? Luhakooder mängib oma koha kindlasti välja.
    iseasi kas sina Eesti para-jalgpalli koondisess pääsed, potensiaali muidugi on, ja äre muretse , seal pole vanus tähtis, piisab su jutust,et aru saada, kui tõsist konkurentsi sa seal pakukusid.

    Kommentaar


      Kes neil keelab treenida siis? Lasku aga üldfüüsist, spordihalle küllaga. Nagu Palusalu omal ajal enne Berliini Olümpiat. Trenni polnud tal kellegagi korralikult Eestis teha. Päevas 10km jooksu ja värki ja on kevadeks valmis poisid. On füüsist võhma ja jõudu pole palliga ka probleeme. Niikuinii ei viitsita iseseisvalt trenni teha.

      Kommentaar


        Ülehomme on kontroll kohtumine leeduga enne gruusiaga valikmänge
        Koosseis:
        Väravavahid
        Stanislav Pedõk (06.06.1988) – Tallinna FC Flora
        Alan Ventsel (02.09.1988) – Tallinna FC Flora

        Kaitsjad
        Artjom Artjunin (24.01.1990) – Tallinna FC Levadia
        Aleksei Jahhimovitš (30.03.1990) – Tallinna FC Flora
        Rasmus Luhakooder (8.12.1988) – Viljandi JK Tulevik
        Igor Morozov (27.05.1989) – Tallinna FC Levadia
        Taijo Teniste (31.01.1988) – Tallinna FC Levadia
        Martin Tšegodajev (30.11.1990) – Nõmme JK Kalju
        Andrei Veis (6.04.1990) – Tallinna FC Flora

        Poolkaitsjad
        Aleks Mones (27.06.1990) – Tallinna FC Levadia
        Sergei Mošnikov (7.01.1988) – Tallinna FC Flora
        Eino Puri (7.05.1988) – Tallinna FC Levadia
        Ats Sillaste (8.04.1988) – Tallinna FC Flora
        Igor Subbotin (26.06.1990) – Tallinna FC Levadia
        Albert Taar (15.01.1990) – Tallinna FC Flora

        Ründajad
        Rauno Alliku (2.03.1990) – Tallinna FC Flora
        Artjom Dmitrijev (14.11.1988) – Narva JK Trans
        Albert Prosa (1.10.1990) – Tartu JK Tammeka

        Kommentaar


          Vaadates koondise koosseisu, tekkis uitmõte.
          Teame kõik, et vene poistel on eesti keel soravalt suus aga kuidas eesti poistel vene keelega lood on?
          Kas vene poisil on mõtet eesti keelega suud väänata kui lihtsam keelekaaslastest koondislastega, keda platsil valdav enamus, emakeeles suhelda?
          Kas mõne eestlasest mängija puudulik vene keele oskus ei või tähtsal mänguhetkel koondislaste üksteisemõismist halvata?

          Kommentaar


            ainus keda ma tean, kellel võib eesti keelega probleeme olla, on Veis. Dmitrijevi taset ma ei tea. teised saavad omavahel minu teada eesti keeles omavahel ilusti suheldud. seega nagu keeleprobleemi sisuliselt ma ei näe.

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              ainus keda ma tean, kellel võib eesti keelega probleeme olla, on Veis. Dmitrijevi taset ma ei tea. teised saavad omavahel minu teada eesti keeles omavahel ilusti suheldud. seega nagu keeleprobleemi sisuliselt ma ei näe.
              Veis räägib puhast eesti keelt.

              Kommentaar


                Kodumängus Gruusiaga karjus küll Pedõk väravas vene keeles.

                Kommentaar


                  Algselt postitas v50 Vaata postitust
                  Kodumängus Gruusiaga karjus küll Pedõk väravas vene keeles.
                  Täpselt nii.
                  Jäi eneselegi Rakveres Eesti-Iiri mängus kõrvu, võõrastav oli küll.
                  Kui väljakul on 8-9, või suisa kõik venekeelsed poisid, mis keeles toimub suhtlus siis?
                  Kui väljakul on 2-3 mittelevadialasest eestlast, kas nad saavad ikka adekvaatselt aru, mida ülejäänud venekeelsed omavahel karjuvad?
                  Kas eesti emakeelega mängijatele tuleks äkki vene keele kursused korraldada, et Eesti koondises ei tekiks neil sarnane situatsioon nagu nt. Puril, Saagil, Klavanil,Operil võõrklubides, kus nad on sunnitud omandama enamuskeele (sealkandis vastupidiselt meile, riigikeele)?
                  Kas Eesti koondis on ikka Eesti koondis kui suhtluskeel pole mitte riigikeel?
                  kas Eesti koondis ei muutu sellisel juhul mõnes mõttes võõrkoondiseks?
                  Kas ei teki tõrget hoida pöialt võõrkeelsele koondisele, mida on raske pidada omaks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Täpselt nii.
                    Jäi eneselegi Rakveres Eesti-Iiri mängus kõrvu, võõrastav oli küll.
                    Kui väljakul on 8-9, või suisa kõik venekeelsed poisid, mis keeles toimub suhtlus siis?
                    Kui väljakul on 2-3 mittelevadialasest eestlast, kas nad saavad ikka adekvaatselt aru, mida ülejäänud venekeelsed omavahel karjuvad?
                    Kas eesti emakeelega mängijatele tuleks äkki vene keele kursused korraldada, et Eesti koondises ei tekiks neil sarnane situatsioon nagu nt. Puril, Saagil, Klavanil,Operil võõrklubides, kus nad on sunnitud omandama enamuskeele (sealkandis vastupidiselt meile, riigikeele)?
                    Kas Eesti koondis on ikka Eesti koondis kui suhtluskeel pole mitte riigikeel?
                    kas Eesti koondis ei muutu sellisel juhul mõnes mõttes võõrkoondiseks?
                    Kas ei teki tõrget hoida pöialt võõrkeelsele koondisele, mida on raske pidada omaks?
                    http://www.rate.ee/interests.php?id=...7&user=1787398

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kesa Vaata postitust
                      Täpselt nii.
                      Jäi eneselegi Rakveres Eesti-Iiri mängus kõrvu, võõrastav oli küll.
                      Kui väljakul on 8-9, või suisa kõik venekeelsed poisid, mis keeles toimub suhtlus siis?
                      Kui väljakul on 2-3 mittelevadialasest eestlast, kas nad saavad ikka adekvaatselt aru, mida ülejäänud venekeelsed omavahel karjuvad?
                      Kas eesti emakeelega mängijatele tuleks äkki vene keele kursused korraldada, et Eesti koondises ei tekiks neil sarnane situatsioon nagu nt. Puril, Saagil, Klavanil,Operil võõrklubides, kus nad on sunnitud omandama enamuskeele (sealkandis vastupidiselt meile, riigikeele)?
                      Kas Eesti koondis on ikka Eesti koondis kui suhtluskeel pole mitte riigikeel?
                      kas Eesti koondis ei muutu sellisel juhul mõnes mõttes võõrkoondiseks?
                      Kas ei teki tõrget hoida pöialt võõrkeelsele koondisele, mida on raske pidada omaks?
                      Jälle mingi rahvuse ja keele teema sinult.
                      Poisid suhtlevad nii kuis neil mugavam on ning U21 mängudes küll suhtluse taha midagi pole jäänud. Keskkaitsed suhtlevad omavahel vene keeles. Treener võib juhendada inglise keeles, kuid mängijad ei või suhelda vene keeles?

                      Peaasi et poistel on uhke koonidse särki kanda ning toovad ilusaid tulemusi meile. Muu mulle tähtis nagu polegi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Triklosan Vaata postitust
                        Veis räägib puhast eesti keelt.
                        kindel? siis vist ajan kellegagi segi... kuigi selline info mul nagu on, et ta kehveima eesti keelega. Pedõkiga saab vajaliku info vahetatud...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          kindel? siis vist ajan kellegagi segi... kuigi selline info mul nagu on, et ta kehveima eesti keelega. Pedõkiga saab vajaliku info vahetatud...
                          Veis nüüd küll kehva eesti keelega pole. ajad äkki mõne levadia poisiga sassi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Poisid suhtlevad nii kuis neil mugavam on ning U21 mängudes küll suhtluse taha midagi pole jäänud. Keskkaitsed suhtlevad omavahel vene keeles. Treener võib juhendada inglise keeles, kuid mängijad ei või suhelda vene keeles?

                            Peaasi et poistel on uhke koonidse särki kanda ning toovad ilusaid tulemusi meile. Muu mulle tähtis nagu polegi.
                            Tuletan meelde, et tegemist on teemaga Eesti koondis.
                            tulevik on tunni aja pärast

                            Kommentaar


                              Huvitav et kõik Kaljusse ülejooksnud mängijad on automaatselt koondisest välja jäänud... hmm... ilmselt kokkusattumus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Veis nüüd küll kehva eesti keelega pole. ajad äkki mõne levadia poisiga sassi.
                                ilmselt ajan kellegagi segi jah... vabandan...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X