320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'U-21\'

    Kahju, et Kruglov ja Jääger ei mängi

    Kommentaar


      Vastus teemale \'U-21\'

      oskab äkki keegi öelda palju homsele mängule pilet maksab

      Kommentaar


        Vastus teemale \'U-21\'

        Algselt postitas lullu9


        oskab äkki keegi öelda palju homsele mängule pilet maksab
        tavapileti saab lunastada 50 krooni eest, lastele ja pensionäridele maksab pääse 25 krooni.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'U-21\'

          Algselt postitas Martin


          Algselt postitas lullu9


          oskab äkki keegi öelda palju homsele mängule pilet maksab
          tavapileti saab lunastada 50 krooni eest, lastele ja pensionäridele maksab pääse 25 krooni.
          kas õpilane ja üliõpilane on kah lap`s?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'U-21\'

            Nii-siis mängule jaja krt Mänguanalüüsi tegema Walesi meeskonna kohta
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Vastus teemale \'U-21\'

              Hommikune SLÕhtuleht pani mind jälle üllatuma,kui tsiteeris U-21 koondise peatreenerit. Kui Lelovi käest küsiti Tarmo Kingi kohta siis vastas too ,et oli rääkinud Tarmo Rüütliga ja Levadia treener kiitis Kinki ning soovitas meest kasutada.

              Pange nüüd tähele mida Lelov selle peale arvas : RÜTTLI KIITIS TEDA AGA MA EI TEA KOONDISE MÄNGIMINE ON IKKA MIDAGI MUUD.


              Marko Lelov võiks ausalt välja öelda ,et prikaz on Kinki esialgu veel nussida ja koondisesse mitte võtta. (ISEGI KUI TA TERVE OLEKS)
              Ja teiseks võiks ausalt välja öelda ,et koondis on selleks mänguks väga kehvasti ette valmistatud.(vaid üks treeningmäng).

              Aga noh ,mis minu vigin ikka aitab,katsume Walesist kuidagi jagu saada.

              FCF Forever

              Kommentaar


                Vastus teemale \'U-21\'

                Vaatan et soccerneti rahval läks seal üldse päris hästi:

                Võitjad: Mario Ninn, Mihkel Keinast, Kristo Ailjama, Rein Väin, Tiit Paljak, Rene Kübar, Raimond Lind, Madis Hallimäe, Jüri Lõssenko, Jaak Veebel, Urmas Vaino, Kaspar, Marek, Heikki Rajalo, Jaan Roos, Katrin Vassar, Tõnu Uusmaa, Karin Press, Marko Tandre, Kuldar Hansen, Meelis Puss, Katrin Talts, Jorgan Vöörmann, Marko Tõll, Toomas Kalmet.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'U-21\'

                  Oskab keegi öelda kas tänasel U21 mängul tuleb maksta selle eest kui auto saad a le koki kõrvale parkida?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'U-21\'

                    Algselt postitas ROOTSI KUNN


                    võin vastata nii palju ,et ilmselt on see igas riigis nii ,et kes on koondise peatreener see oma klubi ja süsteemi mängijaid ka soosib ja valib. Seetõttu on muidugi palju võrdseid mängijaid välja jäänud. Aga kui keegi ikka peajagu teistest üle on sis ma küll ei tahaks eriti uskuda ,et koondisest välja jäetakse.
                    Lelov on peatreener ja ilmselgelt võtab Flora süsteemist ,mis võtta annab. Kui peatreener oleks Hepner sis võtaks tema ilmselt suurema hulga Levadiast ,sest tunneb oma mängijaid paremini.

                    Ja nii on see igal pool. Muidugi tahaks ju näha võimalikult laia mängijate spektrit.

                    ROOTSI KUNN,
                    võib olla asi on selles, et noorte koondiste treeneritele ei seadnud (EJL-poolt)turniirieessmärke ? Ainult- \"peamiselt, mitte kaotada suure arvega\" /c/

                    Treenerid teevad mis nad tahavad+mis FCF nõuab, ning treenerite käest ei nõutagi midagi...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'U-21\'

                      Algselt postitas Rein


                      Oskab keegi öelda kas tänasel U21 mängul tuleb maksta selle eest kui auto saad a le koki kõrvale parkida?
                      jäta linna... pole kindel kas auto ikka ära mahub...


                      aga ma saan aru, et sisuliselt on Kyps toonud välja nimeliselt ka kõik pealtvaatajad.
                      tore traditsioon, see ei tohiks ju olla keeruline ka meistriliiga mängude puhul.
                      Kas ei kõlaks hästi: Tammeka - Flora kohtumist jälgisid Tartus Tamme staadionil Madis Tühi, Peeter Täis jne...
                      14. september 2006, Tallinn

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'U-21\'

                        Algselt postitas uvv


                        Algselt postitas Rein


                        Oskab keegi öelda kas tänasel U21 mängul tuleb maksta selle eest kui auto saad a le koki kõrvale parkida?
                        jäta linna... pole kindel kas auto ikka ära mahub...


                        aga ma saan aru, et sisuliselt on Kyps toonud välja nimeliselt ka kõik pealtvaatajad.
                        tore traditsioon, see ei tohiks ju olla keeruline ka meistriliiga mängude puhul.
                        Kas ei kõlaks hästi: Tammeka - Flora kohtumist jälgisid Tartus Tamme staadionil Madis Tühi, Peeter Täis jne...
                        Ära ilgu


                        Mind ei huvita see kas ta mahub ära või mitte. Huvitab see kas selle eest ka raha küsitakse või mitte.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'U-21\'

                          ei julge uskuda, et selle eest raha kooritakse.
                          ausalt, mine Rein kohale. Kui nad küsivad, võta minu nimele tšekk
                          14. september 2006, Tallinn

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'U-21\'

                            Algselt postitas uvv


                            ei julge uskuda, et selle eest raha kooritakse.
                            ausalt, mine Rein kohale. Kui nad küsivad, võta minu nimele tšekk
                            ei usu, et nad uvv nimele seda kirjutavad.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'U-21\'

                              Kui asi võrdsustada tavalise sõpakaga, siis eeldan et küsitakse 25 eeku.

                              Edit: Parkimisest räägin.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'U-21\'

                                Algselt postitas Rein


                                Algselt postitas uvv


                                ei julge uskuda, et selle eest raha kooritakse.
                                ausalt, mine Rein kohale. Kui nad küsivad, võta minu nimele tšekk
                                ei usu, et nad uvv nimele seda kirjutavad.
                                helistasin küsisin, juhataja assistent Birgit küsis liidust järele ja öeldi, et ei ole tasuline.
                                14. september 2006, Tallinn

                                Kommentaar

                                Working...
                                X