320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Korralik Soome saun , häbiväärne lutt ütleksin. Oi ma tahaks näha ,millised laksud veel valikturniiril tulevad ,kui juba põtrade käest niimoodi saame. Häbi krt. nagu mingid kossupeded .
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Korralik Soome saun , häbiväärne lutt ütleksin. Oi ma tahaks näha ,millised laksud veel valikturniiril tulevad ,kui juba põtrade käest niimoodi saame. Häbi krt. nagu mingid kossupeded .
      Mis sa turtsud kunn? Koosseisus katsetati ju mitmeid uusi nägusid. Kusagil peavad treenerid ju seda ka tegema. Mina küll nii pessimistlik ei oleks.
      299195

      Kommentaar


        Värav Prosalt. Palloliitto.fi ja futisforum aitavad pikema jutuga, kes ise ei mõista, siis küll google aitab tõlkida:



        Joo eli 4-1(1-1) päätty.
        Maalit: Ro.Riski, Adbulahi ja Pukki x2. Viron ainokaisen teki Prosa.

        Roopen maali tuli siis heti parin minuutin kohdalla, pitkä pallo pystyyn, Roope ehti siihen ensimmäisenä ja nosti pallon maalivahdi yli. Viro tuli tasoihin heti kuuden minuutin kohdalla, aika helposti pääsi Prosa tekemään. Vielä ennen kuin 10min tuli täyteen niin Kauko ehti ampua pilkun ylärimaan. Kokonaisuutena ensimmäinen puolisko, kuten koko matsi, oli Suomen hallintaa. Enempää maaleja ei kuitenkaan nähty.

        Toiselle jaksolle Suomi teki yhden vaihdon, kun Moren tuli Mäntylän tilalle. Viro tekikin sitten useamman vaihdon, mikä sotki vieraiden peliä ymmärrettävästi. Noin tunnin kohdalla Suomi sai kulmapotkun, josta Abdulahi puski komeasti numeroiksi 2-1. Pelin hallinta pysyi koko ajan toisella jaksollakin Suomella, tosin 60min kohdalla vaihtoruletti(4 vaihtoa) sotki hieman peliä. Pian peli alkoi kuitenkin taas rullata paremmin ja koko matsin hieman pimennossa ollut Pukki pääsi iskemään kahdesti. Pukin maaleista ensimmäinen oli komea pusku Simpasen vaparista. Toisessa maalissa pääsi yksin läpi ja kiersi jo maalivahdinkin, mutta ajautui pieneen kulmaan. Hienosti Teemu kuitenkin kuljetti vielä keskellä ja tuikkasi pallon maaliin kahden puolustajan estelyistä huolimatta.

        Kokonaisuutena matsi oli melko mukavaa jalkapalloa, vauhtia oli etenkin ensimmäisellä jaksolla. Suomen esitys oli useista vaihdoista huolimatta tasapainoinen eikä kotijoukkueella suurta hätää ottelun aikana ollut. Muutaman hassun maalipaikan sai Viro luotua tuon maalin lisäksi. Abdulahi oli itselleni todella mukava yllätys, ensimmäistä kertaa näin hänen pelaavan ja täytyy sanoa, että oli tänään hyvä. Myös puolustuslinja pelasi hyvin, vaikkei tehtävää ihan hirveästi ollutkaan. Tuo maaliin johtanut tilanne tosin oli todella huonosti puolustettu. Roope oli aika pirteä, vaikka hieman terävyyttä viimeistelystä puuttuikin. Teemu Pukki oli ehkä suurin pettymys aina sinne viimeiselle 20min asti, jolloin mies intoutui ne pari häkkiä iskemään. No, ne pari maaliahan riittävät hyökkääjälle. Vaihtopelureita etenkin Pennanen ja Simpanen pääsivät väläyttelemään osaamistaan.
        edit: kes siin koosseise tahtis, siis vahel ikka liidu leht üllatab ka positiivselt - http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...s&news_id=2159
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Soome jalgpalliliidu kodulehel on tänase mängu lühikokkuvõte pealkirjaga " Nopea johtomaali"


          Suomi aloitti ottelun räväkästi ja lähti heti hyökkäämään, eikä avausmaalia tarvinnut odotella kuin reilun minuutin verran. Roope Riski karkasi Viron puolustukselta ja nosti 16:n rajalta pallon hallitusti vasempaan ylänurkkaan yli vastaa rynnänneen Viron maalivahti Mait Toomin.



          Viro ei isäntien salama-alusta häkeltynyt, vaan tuli tasoihin pelikellon näyttäessä kuutta minuuttia. Albert Prosa ajoi vasemmalta sisään rangaistusalueelle, Saku-Pekka Sahlgren sai Prosan laukaukseen kättään väliin, mutta pallo lipui oikean tolpan juuresta maaliin.

          Ottelun 11. minuutilla Viron Albert Taar kaatoi Teemu Pukin rangaistusalueen rajamailla ja pallo vietiin pilkulle. Kapteeni Joni Kauko laukoi voimalla 11´metristä, mutta oikeaan tolppaan. Tämän jälkeen pelitapahtumat hivenen rauhoittuivat, vaikka Riski Suomen kärkenä pari kertaa pääsi laukomaan terävästi. Myös Teemu Pukki pääsi Riku Heinin hyvästä esityöstä laukomaan 27. minuutilla, mutta laukaus painui hiukan ohi maalin.

          Reilun puolen tunnin kohdalla virolaiset vaativat rangaistupotkua, kun hanakasti noussut puolustaja Meelis Peitre kaatui päätyrajan tuntumassa, mutta peli jatkui. Puoliajan lopulla molemmilla oli vielä muutama puolittainen paikka, mutta taukoa lähdettiin viettämään lukemissa 1-1.

          Toisen puoliajan ensimmäinen tilanne tuli Suomelle, kun Denis Abdulahi pääsi puskemaan Heinin kulmapotkusta, mutta pallo kimposi puolustuksen kautta tolppaan ja edelleen päätyrajan yli. Seuranneen kulmapotkun jälkitilanteesta Timi Lahti pääsi puolestaan laukomaan voimalla muutamasta metristä, mutta suoraan päin maalivahti Toomia.

          63. minuutilla kulmapotku toi kuitenkin tulosta. Heinin keskitys vasemmalta löysi Abdulahin rangaistuspilkun kohdalta ja keskikenttämies puski voimalla Suomen 2-1-johtoon. Ote alkoi vähitellen siirtyä selvemmin Suomelle ja kymmenen minuuttia myöhemmin Juuso Simpasen vapaapotkusta Pukki pääsi puskemaan virolaispuolustuksen kautta numeroiksi jo 3-1.

          Suomi hallitsi tapahtumia, mutta viimeisen kymmenminuuttisen alkaessa Viro sai pientä painetta Suomen maalille. Vaihdosta tolppien väliin tullut Eemeli Reponen ei kuitenkaan joutunut varsinaisiin torjuntatöihin. Aivan ottelun loppuhetkillä Pukki pääsi vielä sinetöimään loppunumeroiksi 4-1.

          Kommentaar


            Resümee on siis, et 1:2 ja 1:3 tulid personaalsetest eksimustest standardolukordades. 1:4 olevat tulnud Toomi eksimusest väljalöögil. Ise küll ei näinud, aga väidetavalt olla meie poistel uue hooaja ettevalmistus jalgades ja särtsu vähe. Aga võib-olla on soomlastel lihtsalt parem vorm. Mine tea. 1:4 on palju, aga arvestades, tegemist oli kahe standardi ja ühe soolopläkiga, peaks need väljatreenitavad olema.
            www.jalgpall.ee
            http://www.last.fm/user/lennartk

            Kommentaar


              Ei no ,mis pessimistlik ! Soomlased kah katsetasid uusi mehi nagu meie ainult selle vahega ,et lõid ilusaid väravaid. Äkki keegi julgeb ka tunnistada ,et lihtsalt oli tasemevahe. Nii palju ,kui mina soome keelest aru saan ja ma arvan ,et ma saan päris hästi siis just seda need kaks ülevaadet kirjeldavadki.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Mina suure pessimistina kah praegu muretesemiseks väga põhjust ei näe, kuigi 4 väravat on palju, arvestades seda, et kaitsesse meil väga jõudu juurde tuua ei olekski, aga 3 vaat et tähtsaimat lüli ründetegevuses Anier, Alliku ja Ojamaa olid ju puudu.

                Kommentaar


                  Jah, ainult 1 puhas ründaja, Prosa , oligi ju ainult seekord..

                  Kommentaar


                    Seekord on Ojamaa ka koosseisus, äkki jääb silma ning pääseb A-koondisesse

                    Kommentaar


                      Mind jubedalt huvitab, et kuidas see koondilaste valik õigupoolest toimub? Kas võetakse lihtsalt suvalised nimed, kes tunduvad sümpaatsed, teadmata kuidas kuttide olukord üldse on? Tragikoomiline igatahes, mind võiks samamoodi sinna pukki panna. Jädal pidi olema sõjaväes ja võimalik, et üldse karjääri lõpetama, aga ikka koondises. Tšegodajev, Artjunin, Laabus ja Prosa näiteks hetkel vigastatud, aga samuti nimekirjas, millal ma enda nime sealt leida võiks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Mind jubedalt huvitab, et kuidas see koondilaste valik õigupoolest toimub? Kas võetakse lihtsalt suvalised nimed, kes tunduvad sümpaatsed, teadmata kuidas kuttide olukord üldse on? Tragikoomiline igatahes, mind võiks samamoodi sinna pukki panna. Jädal pidi olema sõjaväes ja võimalik, et üldse karjääri lõpetama, aga ikka koondises. Tšegodajev, Artjunin, Laabus ja Prosa näiteks hetkel vigastatud, aga samuti nimekirjas, millal ma enda nime sealt leida võiks?
                        Miks vigastatud mees ei või kutsutute nimekirjas olla? See pole ju nimekiri nendest meestest kes reaalselt mängule sõidavad. Ma küll tahan näha kes treeneri valikus on - kui on vigastatud siis mängija lihtsalt ei tule ja annab treenerile teada. Kui treener kutsub näiteks Ojamaad aga tema klubi ei luba teda või ta on vigastatud siis on ju hea teada et treener ikka kutsus Ojamaad - muidu me kõik küsiksime et kas ikka Ojamaa kutsuti jne.
                        http://ufa-gruztaxi.ru/16154

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
                          Miks vigastatud mees ei või kutsutute nimekirjas olla? See pole ju nimekiri nendest meestest kes reaalselt mängule sõidavad. Ma küll tahan näha kes treeneri valikus on - kui on vigastatud siis mängija lihtsalt ei tule ja annab treenerile teada. Kui treener kutsub näiteks Ojamaad aga tema klubi ei luba teda või ta on vigastatud siis on ju hea teada et treener ikka kutsus Ojamaad - muidu me kõik küsiksime et kas ikka Ojamaa kutsuti jne.
                          Et siis pmst kutsume A koondisesse aastal 2011 mõne kuti, kes karjääri lõpetanud, aga treeneri hinnagul võiks veel sobilik olla?

                          Kommentaar


                            Kas Romario sooviks on, et EJL ei teeks enam selliseid uudiseid?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Kas Romario sooviks on, et EJL ei teeks enam selliseid uudiseid?
                              Kust küll seda võimalik välja lugeda on? Minu jaoks on lihtsalt kummaline, et peatreener arvab kanditaatide sekka mängijaid, kelle tervise ning olukorraga peaks ta kursis olema ning eeldama, et mehed ei ole võimelised selles mängus kaasa lööma.

                              Ja mis puutub sellistesse teadaannetesse, siis siin ei ole mul miskit tahta, vaid see peabki olema EJL pressiteenistuse töö, teavitamaks kohalikke huvilisi.

                              Kommentaar


                                Ma arvan, et pigem toetab see vigast mängijat, kui treener temasse usub. Lisaks usun ma, et treeneril ei ole pidevat infot mängijate tervisest. Ja kui mõni kavatsebki jalgpallist loobuda, siis äkki nähes enda nime kutsutute seas, hakkab uuesti treenima. Muidugi võiksid klubid EJL-ile kohest infot anda, kui mängija vigane on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X