320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EESTI-ISLANDI afterparty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \' EESTI-ISLANDI afterparty\'

    Ühe kaine inimesena saaksin välja pakkuda iseennast,loomulikult kui autoriteetne ma olen.Kahjuks ma ei tea eelmisest rongkäigust midagi ,kuna olin Stata juures juba kell 10:45 ja lahkusin 23:50.Peaasi et need signaalrakettid oleks SUHTELISELT kainete inimeste käes.
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \' EESTI-ISLANDI afterparty\'

      ... on olemas kaks eri asja : tõrvikud on sellised bambuse ridva otsas olevad süütevedelikuga immutatud tahid mis põlevad loomulikul viisil veikese leegiga (ostetud hetkel 10 tk.);
      faier`id(fire), need siis need kurikuulsad punase leegina käes susisevad ja tossavad signaaltõrvikud. arvan et esimestega pole kohe kindlasti ullu miskit, teisega ka kui neid just jälle autode alla ei loobita. Elik siis tõepoolest peavad need tulevärgi kandjad- seotud rongkäigulised olema KAINEd või oma tegude eest vastutvad ja tegude suhtes arusaavad inimesed ...
      Selge on ka see et varasemate rongkäikude praktikast on nii mõnigi oma käitumisega taganud selle et neile seda tulekandmise au ei usaldaks...
      RummaBastards!

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \' EESTI-ISLANDI afterparty\'

        täiesti kaine enne mängu. minu kätte võib anda kõik põlevad asjad
        Jalgpallihaigla Liige

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \' EESTI-ISLANDI afterparty\'

          njah kui enne juba wellis oleme (nagunii oleme) siis ei ole kaine ausaltööldes :P teised oiavad igast leegitsevaid asju kääs ma oian siis õlle kääs

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \' EESTI-ISLANDI afterparty\'

            Originally posted by b0xter


            njah kui enne juba wellis oleme (nagunii oleme) siis ei ole kaine ausaltööldes :P teised oiavad igast leegitsevaid asju kääs ma oian siis õlle kääs
            Ai, ei, ei. Nii kaua kui see õlle kinni on ei tohiks sul vist jamasi tulla. Aga arvan, et Sepiku mehed on ka foorumis ning sinu nimi on neil juba ruudulises märkmikus kirjas.
            Nii et oled 20.-dal nende tähelepanu all.
            Targem oleks siis juba midagi põlevat kätte võtta.



            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \' EESTI-ISLANDI afterparty\'

              Muideks , 20.-ndal novembril saab täpselt aasta sellest päevast ,kui me Sen-iga otsustasime riigi kulul viiepäevase puhkuse võtta.
              Ja ööbimiskohaks sai valitud Rahumäe arestikamber oma tuntud headuses.:P
              Seda sündmust peaks lõbusalt tähistama nendega ,kes tookord otse staadionilt kesklinna pollarisse küüditati.
              Tervitus neile kõigile
              FCF Forever

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \' EESTI-ISLANDI afterparty\'

                Tervitused vastu võetud ja loodame, et selle aasta viimane mäng lõpeb veidi teistmoodi
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \' EESTI-ISLANDI afterparty\'

                  Originally posted by ROOTSI KUNN


                  Muideks , 20.-ndal novembril saab täpselt aasta sellest päevast ,kui me Sen-iga otsustasime riigi kulul viiepäevase puhkuse võtta.
                  Ja ööbimiskohaks sai valitud Rahumäe arestikamber oma tuntud headuses.:P
                  Seda sündmust peaks lõbusalt tähistama nendega ,kes tookord otse staadionilt kesklinna pollarisse küüditati.
                  Tervitus neile kõigile
                  ... iseenesest oli see mälestusväärne kuupäev 14. nov. 2001 ehk siis homme aasta tagasi..piiidupiiidu....
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \' EESTI-ISLANDI afterparty\'

                    ... DREAMPHISH astub EST-ISL alternative-afterparty raames ülesse kell 21:00 ajal... ja see on nüüd kindel... (järgmist üritust jääb ootama PIA FRAUS) seoses sellega tõuseb ka ukselt müüdav piletihind veic... e. 30.-EEKi/nägu (ärge pahandage... )
                    ... võimalikud aukülalised selguvad homseks... kannatust veel veidi härrased ja prouased....
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \' EESTI-ISLANDI afterparty\'

                      Originally posted by ROOTSI KUNN


                      Originally posted by silverman


                      Kunn, kõik ilus. Aga arvan, et lisaks kolonni juhile peaks olema pundis ka paar kaine mõistusega autoriteeti, kes potentsiaalseid korrarikkujaid-läbustajaid ohjata suudaks.
                      Ausalt öeldes ,tundub ,et seda (kaineid autoriteete) ongi kõige raskem orgunnida:P ,kuid prooviks seekord
                      nii ,et igaüks meist hoiab ennast natuke tagasi ja küll saame hakkama. OLEN KINDEL
                      Tead ju isegi ,kui nigel tunne on kui oled kaine ja ülejäänud rahvas paneb pidu.

                      Mina kavatsen olla nii kaine, et lausa jube.
                      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \' EESTI-ISLANDI afterparty\'

                        Originally posted by Kosk

                        Mina kavatsen olla nii kaine, et lausa jube.
                        tjah, kosk, sul ju yks pisikene 6llejoomise v6istlusturnament maha pidada tarvis... kellegagi, kelle nimi hetkel meelde ei tule... keski b0xteri s6ber oli... erxx pidi veel vahemeheks olema ja puha... paistab jah kaine 6htu tulevat:P

                        cheers!
                        Jalgpallihaigla liige
                        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \' EESTI-ISLANDI afterparty\'

                          njah midagi põlevat ma kyll kääs ei oia :P jään siiski õlle piale :P ja on jah 1 kuju kes kosega võidu pidi panema :P aga mai kujuta ette millal see juhtup :P

                          +

                          ta sõnad:
                          \" The Kunn of Õlle says:
                          äki võtab õllevõistlust tõsiselt ja tahab edumaad saavutada õhtuks \"

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \' EESTI-ISLANDI afterparty\'

                            Originally posted by Kosk


                            Originally posted by ROOTSI KUNN


                            Originally posted by silverman


                            Kunn, kõik ilus. Aga arvan, et lisaks kolonni juhile peaks olema pundis ka paar kaine mõistusega autoriteeti, kes potentsiaalseid korrarikkujaid-läbustajaid ohjata suudaks.
                            Ausalt öeldes ,tundub ,et seda (kaineid autoriteete) ongi kõige raskem orgunnida:P ,kuid prooviks seekord
                            nii ,et igaüks meist hoiab ennast natuke tagasi ja küll saame hakkama. OLEN KINDEL
                            Tead ju isegi ,kui nigel tunne on kui oled kaine ja ülejäänud rahvas paneb pidu.

                            Mina kavatsen olla nii kaine, et lausa jube.
                            aamen selle peale seda minagi ... vahelduseks on ära tyydanud tuttavate käest kuulda oma tegemisi eelmisel õhtul ... tahaks ise kah asjadega hommikul kursis olla ... pealegi ega see raha puuotsas kasva ... eks mõne õlle ikka luban aga ei rohkem

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \' EESTI-ISLANDI afterparty\'

                              ... tänaseks on 99,99% tõenäosusega kindel et särgi oksjonil olevate koondislaste särgid annavad oksjoni võitjatele üle särgi omanikud isiklikult elik siis tulevad meie peost osavõtma (särke üleandma ja autogramme jagama) u. 22:00 ajal Oper, Rooba ja Zelinski(tema on veidi mitte 100% kindel veel) ... juhheeiii
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \' EESTI-ISLANDI afterparty\'

                                Originally posted by jansa


                                ... tänaseks on 99,99% tõenäosusega kindel et särgi oksjonil olevate koondislaste särgid annavad oksjoni võitjatele üle särgi omanikud isiklikult elik siis tulevad meie peost osavõtma (särke üleandma ja autogramme jagama) u. 22:00 ajal Oper, Rooba ja Zelinski(tema on veidi mitte 100% kindel veel) ... juhheeiii
                                SUPER!
                                Jalgpallihaigla patsient #172
                                Diagnoos: raskekujuline futboliit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X