320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Islandisse Tartust bussiga???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

    Originally posted by Martin


    Ema sul peab koolis käima, dziiis, sa õpid ju MHG-s.

    Miina Härma - Joo ja Lärma!
    No kui nüüd natukene järgi mõelda...siis on sul tuline õigus
    Natu teemasse ka..sa lähed ka mängule Martin? ja kui siis millise sõiduvahendiga?

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'


      niisiis! ytlen kah 2 s6na, lahendamaks igip6list kysimust KAS RONG V6I BUSS?

      RONG
      miinuseks tuleb pidada t6siasja, et 20. novembril v2ljub rong tartust tallinnasse kell 7.41, j6udes p2rale kell 11.13... lillekylas algab m2ng vististi kell 18.00, seega oleks paslik alustada \"soojendusega\" nii kella 2 paiku... paraku on rongirafas selleks ajaks juba 6 tundi \"soojenenud\"...

      rong on teadup2rast selline vaffa liiklusvahend, kus on vaba liikumisruumi, privaatsus, peaaegu vaba voli teha mis parasjagu p2he tuleb ning mis peaaegu k6ige olulisem -- rongis on see ruum, kus saab yksi olla:P

      pisarsilmi meenutan maikuist poolareisueelset rongis6itu tartust tallinnasse, mil leidis kinnitust t6siasi, et RONGIGA ON VAFFA!!!


      BUSS
      positiivseks muudab bussireisi muidugi see, et saab valida selle aja, mil tallinnasse j6uda... ytleme siis ntx, et lahkudes tartust keskp2eval, oled wellingtonis hiljemalt kell 3.

      paraku peab miinuspoolele kandma t6siasja, et umbes 80% bussijuhtidest suhtuvad ysna kriitiliselt tegelastesse, kes arvavad heaks hakata bussis kaasatoodud alkoholi tarbima ning ysna valjuh22lselt oma vaateid ymbritseva maailma kohta teadvustama... ka endal on imelik n6ndamoodi tavareisijat segada... seega on alternatiiviks s6ita m2ngule bussis, pleier peas ja vaikselt miskit tujut6stvat joogikest limpsida... samas tuleb kurvastusega nentida, et BUSSIGA ON AHISTAV...


      SEEGA ++ isiklikult yritan asju n6ndamoodi seada, et ma ennast 20. novembri hommikul, koos m2rkimisv22rse hulga kaasv6itlejatega leiaksin tartu-tallinn rongist...

      asjade loomulikud edasikulgemise variandid v6iksid olla:

      1. keegi lahke tallinna kodanik, kel oma kolmap2evaga midagi tarka peale hakata, kutsub tartu toreda seltskonna oma apartmenti, kus toimub l66gastumine, reisiv2simusest puhkamine ning ettevalmistused wellingtoni minekuks...

      2. sarnaselt maikuisele poolareisu-eelsele aja veetmisele, suunduks tartu seltskond, koos tallinna huvilistega (eesk2tt oodatud lua-lua!!!) balti jaamast otse KALAMA SAUNA, kus toimuks paari-kolmetunnine l66gastumine v6imsa leili, kylma basseini ja joovastava auru saatel... isiklikust kogemusest julgen v2ita, et tulem on SUPER! ehkki peavad saunalised arvestama umbkaudu 80-kroonise saunapiletiga, kuid samas peab ilma igasuguse allahindluseta m2rkima, et kalama saun v22rib igat senti sellest rahast! yhtlasi on ka tagatud v2rske olemine enne 6htusi katsumusi k6rtsudes, staadionil ja veelkord k6rtsudes

      ok, kallis tarturafas, avaldage arvamust. ilmselt v6tame teema yles ka zetoestfootis. kes sellestsinasest kagu-eesti futif2nne koondada yritavast meililistist midagi ei tea, ent on asjast huvitet\', see v6tku yhendust... n2iteks aiFoga

      ok, r22gime veel...

      aiFo.

      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

        rong! rong! rong! ja veelkord rong..rong

        vabalt! minu arvamus teemal kas rong või buss on kindlalt seotud raudteerööbaste eelistusseisu panekuga :P nagu juba mainiti, on see mugav, privaatne, hubane ja heade mälestustega varasemast ajast, tuletades siinkohal meelde poola-mängu eelset särki-värki meie oma kodumaal eestimaal.. anyways, mina olen rongi poolt aga kui tekib olukord, et kõik teised kallid tartu-kandis elavad jalgpallihuvilised-fännid tahavad väga bussivarianti kasutada.. siis olen mina teis pettunud aga ühinen teiega siiski.

        kõike paremat..
        ps. enne kui kritiseerima hakkate, vaadake kellaaega (kell on palju..)

        ps!. aifo seda ei maininud ja ega tal polnud põhjustki, kuid asi, mis mind rongisõidu juures häirib, on see, et mina kui vaene kooliõpilane pean sõidu eest pealinna rohkem maksma kui kõiksemasuurkamp tudengeid, kellel kõigil mingid kavalad kaardikesed, millega pileteid odavamaks saab.. peaks äkki endalegi sellise hankima..võib-olla tõesti aga rong on tore, rahvas, tulge rongi peale!!!

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

          Rong on lahe küll, aga kui kell 7:45 \"soojenema\" hakata, siis kell 18:00 Lillekülas palli enam kindlasti ei näe, ja üldes tore, kui staadioni üles leiaks. .

          Saun on great mõte, kunagi aastaid tagasi olen isegi selles saunas kõvasti käinud. Oli tore küll.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Island

            väga tore väga tore ... mul parajalt sel ajal mõnda huvitavat loengut pole ... ma nyyd mõtlen kas tulla teile rongijaama vastu vai yldse sõita poole teepeale et teekonda tallinna koos jätkata ... aga see vähe kahtlane kas viitsin

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

              Originally posted by troll


              Rong on lahe küll, aga kui kell 7:45 \"soojenema\" hakata, siis kell 18:00 Lillekülas palli enam kindlasti ei näe, ja üldes tore, kui staadioni üles leiaks. .

              nujah, nagu 8eldud, siis olidki minu poolt pakutud 2 varianti nö \"puhvriteks\", st asjadeks, mis aitavad paariks-kolmeks tunniks aja maha v6tta, et kogu see (arvestades ka m2nguj2rgset afterpartyt) ligi 20-tunnine kampaania ilusasti vastu pidada... isiklikest kogemustest v6in v2ita, et kui eelnevalt ennast ilusti v2lja puhata, siis on see t2iesti v6imalik, oma v6imeid tuleb lihtsalt 6igesti hinnnata...

              aga kalama saun on jah tegija, nagu ka troll kinnitas. kitsamale ringkonnale on teada, et sellesama suure sauna aurusaunas on syndinud mitmeid muusikalisi shed88vreid (ntx rahvusromantiline ylistuslaul \"piiroja -- klaariks!\":P), mis aga paraku seni yldsusele veel ysna tundmatud on... teenimatult, arvan ma...

              igatahes, lua, devil ja teised... tuldagu baltijaama (ylemiste jaama, aegviidu jaama, j6geva jaama) tarturaffale vastu ja mindagu yheskoos sauna! khm, kui ma oma t2na8ist m6tet p2evavalguses loen, siis tundub see t6esti hirmus vaffa olevat

              auh!

              aiFo.
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

                Mina kui Tallinna kodanik ei suuda enam mitte vaiki olla: aif, minuteada räägid sa Kalma, mitte Kalama saunast. Aga vbla tõesti on Põhja-Tallinna territooriumile uus saun tekkinud

                Aga asjast ka- kuna mul sel ajal puhkus, siis üsna võimalik, et liitun teiega. Ainuke asi mida kardan on jah see, et äkki olen kella kuueks juba liig soe...
                Supplies!

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

                  Originally posted by vandersell


                  Mina kui Tallinna kodanik ei suuda enam mitte vaiki olla: aif, minuteada räägid sa Kalma, mitte Kalama saunast. Aga vbla tõesti on Põhja-Tallinna territooriumile uus saun tekkinud
                  hmm... kulla sell... kui juba norimiseks l2ks, siis... kust kuradima kohast loed sa v2lja, et jutt just p6hja-tallinna saunadest k2ib?!

                  a noh, nii s6bramehe poolest v6in 8elda, et jutt k2ib t6epoolest p6hja tallinna ja kalama saunast, mida talina rafas miskip2rast ka kalma sauna nime all teab... v6ibolla on asi selles, et saunahoone sellenimelist suurt silti kannab... mine tea...

                  Aga asjast ka- kuna mul sel ajal puhkus, siis üsna võimalik, et liitun teiega. Ainuke asi mida kardan on jah see, et äkki olen kella kuueks juba liig soe...
                  ehh, sell... saunas saad soojaks -- seda kyll... samas jahtud sa sealsamas ka ilusti maha, sest kylma vett peaks seal piisavalt jaguma...:P

                  nii et 2ra karda, s6ber...

                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

                    Jääb siis rong. Pileteid saab eeldatavalt rongist. Tartusse tagasi saab muide bussiga. 23:15-01:40 pilet maksab 35 eek. Seega saab peale mängu ka tunnikese Wellingtonis veeta. Broneerige ära www.bussireisid.ee

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

                      Jääb siis rong jah....aga tagasituleku asi....
                      hmm...peale mängu Belgiaga oli jube tahtmine ikka aftekale ka jääda aga....ei saanud...seega tuleb seekord see korvata:P
                      tagasi saab ka hommikuse rongiga kui vaja:P ...keegi vist mainis, et miski viie paiku läheb rong? :P

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

                        kas enne 23.15 tln-st bussi tartusse ei tule?
                        all for FOOTBALL for all

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

                          Niisiis!

                          Et tuleme Tallinna ja kes siis sauna kaasa tuleksid? Lua? Kaarel? Erxx? Kosk? jne.... laske aga nimedel kõlada, sauna ju minna raudselt vaja
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

                            say my name, b i t c h!
                            Howay the lads!

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'

                              Originally posted by junks


                              kas enne 23.15 tln-st bussi tartusse ei tule?
                              Yks buss ( mis peaks olema 35.- ) tuleb ka 21:15
                              Rohkem busse kahjuks kolmapäeviti ei sõida....nii palju kui ma uurisin... vbla ka eksin:P

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Islandisse Tartust bussiga???\'


                                niih! kordaks yle smuti kysimuse...

                                KES tuleKSID sauna?!

                                praeguse seisuga l2hen vist kyll aint mina...

                                mida teevad...

                                smuti
                                gaskoff
                                aff
                                artur
                                troll
                                lua
                                erxx
                                vandersell

                                jne...

                                ??????
                                Jalgpallihaigla liige
                                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                                Kommentaar

                                Working...
                                X