320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Islandi piletid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti-Islandi piletid

    Kas JH orgunnib ka seekord piletite ostu ja kui palju siis nad maksaksid?
    Eelmistel kordadel olen ostnud pileti Lillekülas ja saanud alla JH ja ametliku hinna. Näiteks Belgia 200 ja Venemaa VIP pilet 200 eeku.
    Jalgpallihaigla juhatuse liige

    #2
    Replying to Topic \'Eesti-Islandi piletid\'

    ... no mis siis viga, anna ainult tuld....
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Eesti-Islandi piletid\'

      Originally posted by Stinger


      Kas JH orgunnib ka seekord piletite ostu ja kui palju siis nad maksaksid?
      Eelmistel kordadel olen ostnud pileti Lillekülas ja saanud alla JH ja ametliku hinna. Näiteks Belgia 200 ja Venemaa VIP pilet 200 eeku.
      Ausalt öeldes pole ma siiamaani Jalgpallihaigla piletiostu mõttest aru saanud. Tekitab see tüli nii organisatsioonile endale kui ka fännidele, kes peavad fännisektorisse pääsemiseks JH-ga kontakteeruma ja seejärel piletid soetama. Parem panna piletid piletipunkides vabamüüki juba kohe, kui need on olemas, sest ega viimase aja koondisemänge vaadates seda muret vist küll karta pole, et need otsa saaksid.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Eesti-Islandi piletid\'

        Vahest on otsasaanud ka.Artur keegi ei pea kontakteeruma,igaüks teeb ikka nii nagu mugavam.
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Eesti-Islandi piletid\'

          Originally posted by Artur


          Originally posted by Stinger


          Kas JH orgunnib ka seekord piletite ostu ja kui palju siis nad maksaksid?
          Eelmistel kordadel olen ostnud pileti Lillekülas ja saanud alla JH ja ametliku hinna. Näiteks Belgia 200 ja Venemaa VIP pilet 200 eeku.
          Ausalt öeldes pole ma siiamaani Jalgpallihaigla piletiostu mõttest aru saanud. Tekitab see tüli nii organisatsioonile endale kui ka fännidele, kes peavad fännisektorisse pääsemiseks JH-ga kontakteeruma ja seejärel piletid soetama. Parem panna piletid piletipunkides vabamüüki juba kohe, kui need on olemas, sest ega viimase aja koondisemänge vaadates seda muret vist küll karta pole, et need otsa saaksid.
          Õige, vabamüügist saaksid osta JH liikmed pileti 10% odavamalt ja fännisektorisse. Pole suurt jama nende piletitega
          Jalgpallihaigla juhatuse liige

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Eesti-Islandi piletid\'

            Originally posted by Stinger
            Õige, vabamüügist saaksid osta JH liikmed pileti 10% odavamalt ja fännisektorisse. Pole suurt jama nende piletitega
            Toetan ka seda varianti. Eriti mittetallinnainimesena.

            Alo

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Eesti-Islandi piletid\'

              Originally posted by kojamees


              Igaüks teeb ikka nii nagu mugavam.
              Kas ta mul just mugavam oli aga soodsam küll, tuleb lihtsalt kaubelda. Sellega seoses tuleb meelde Flora ja mägedepoegade mats ühel külmal sügisõhtul Lillekülas, kus oli nii umbes 20-30 fänni. Tavapilet maksis 40 eeku, me küsisime müüja käest kas vaesed tudengid odavamalt ei saa ja ta andski 25 eekused piletid
              Jalgpallihaigla juhatuse liige

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Eesti-Islandi piletid\'

                Originally posted by Stinger

                Kas ta mul just mugavam oli aga soodsam küll, tuleb lihtsalt kaubelda. Sellega seoses tuleb meelde Flora ja mägedepoegade mats ühel külmal sügisõhtul Lillekülas, kus oli nii umbes 20-30 fänni.
                mhmh... sa pead m2gedepoegade silmas ilmselt kasahstani:P ja jutt k2ib ilmselt m2ngust, mida jalgpallif2nnid boikoteerisid...
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Eesti-Islandi piletid\'

                  Originally posted by aiFo


                  Originally posted by Stinger

                  Kas ta mul just mugavam oli aga soodsam küll, tuleb lihtsalt kaubelda. Sellega seoses tuleb meelde Flora ja mägedepoegade mats ühel külmal sügisõhtul Lillekülas, kus oli nii umbes 20-30 fänni.
                  mhmh... sa pead m2gedepoegade silmas ilmselt kasahstani:P ja jutt k2ib ilmselt m2ngust, mida jalgpallif2nnid boikoteerisid...
                  Seleta seda boikoteerimise varianti natuke lähemalt? Keda ja miks ja mille eest ja kuidas puudutas asi koondist?
                  Külm oli küll, seda ma mäletan ja seda et ma kohal olin , mäletan ka täpselt samamoodi nagu ka seda et mind ega kedagi teist statkale soovijat ei boikoteerind küll keegi ...
                  299195

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Eesti-Islandi piletid\'

                    Originally posted by aiFo


                    Originally posted by Stinger

                    Kas ta mul just mugavam oli aga soodsam küll, tuleb lihtsalt kaubelda. Sellega seoses tuleb meelde Flora ja mägedepoegade mats ühel külmal sügisõhtul Lillekülas, kus oli nii umbes 20-30 fänni.
                    mhmh... sa pead m2gedepoegade silmas ilmselt kasahstani:P ja jutt k2ib ilmselt m2ngust, mida jalgpallif2nnid boikoteerisid...
                    aiFokene, ma arvan, et see oli siiski Flora duubel vs aserid, mida siin mõeldakse, ja juhtus see natuke enne Uus-Meremaa mängu, kui ma ei eksi
                    Jalgpallihaigla patsient #172
                    Diagnoos: raskekujuline futboliit

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Eesti-Islandi piletid\'

                      Originally posted by Rainman

                      aiFokene, ma arvan, et see oli siiski Flora duubel vs aserid, mida siin mõeldakse, ja juhtus see natuke enne Uus-Meremaa mängu, kui ma ei eksi
                      hmmm... kas selle matshi vaatajahulk tsiba suurem ei olnud mitte...
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Eesti-Islandi piletid\'

                        .. ma arvan et mäng mida silmas peetakse oli möödund hilissügisene Flora_Kasahhi mäng -15 kraadises pakases mida blokeeriti põhjusel et mõned päevad varem 14. nov. elik täna - täpselt aasta tagasi toimunud Est-Kaz mängult viidi paar fänni (sen,kunn) 5 päevaks Rahumäe teele oma elu üle järele mõtlema ja papa ja veel mõned tassiti lihtsalt statkalt minema suitsetamise keelu ignoreerimise tõttu... mil statkal tühjas fännisektoris lehvis vaid plagu \"Boikott\"...
                        (kes ajalugu ei tea elab tulevikuta )
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Eesti-Islandi piletid\'

                          Mäletan kogu seda boikoti lugu väga hästi, seega tulevik on mul helge . Kuna Stinger ei täpsustanud aega, vaid ütles lihtsalt \"ühel külmal sügisõhtul\", siis võib vabalt mõlema variandiga spekuleerida (kuigi ma tõesti ei oma infot, kui palju rahvast vaatas Flora - Azer mängu). Eks Stinger ise täpsustab
                          Jalgpallihaigla patsient #172
                          Diagnoos: raskekujuline futboliit

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Eesti-Islandi piletid\'

                            Tegemist oli selle mänguga:

                            07.10.2002 FC Flora vs Aserbaidzhaani koondis reaalajas

                            Sõprusmäng esmaspäeval, 7. oktoobril

                            kl. 19.30 A. Le Coq Arena

                            FC FLORA TALLINN - ASERBAIDZHAAN 1:2 (1:1) LÕPPSEIS

                            Kohtunik: Hannes Kaasik

                            Väravad: 44. Ahjupera - 36. Vasiljev, 84. o.v. Sidorenkov

                            Hoiatused: 64. Sirevicius - 35. R. Sadigov, 42. Karimov

                            Eemaldamine: 90.+1 P. Kiseljov

                            FC Flora: P. Kiseljov, Sirevicius, Frankel, Rähn, Sidorenkov, Anniste, K. Haavistu (73. Vahtramäe), Meerits (83. Lelov), Ahjupera (66. J. Sirel), Larsen (46. Solberg), Saharov (70. Tikenberg; 90.+1 Veber).

                            Aserbaidzhaan: Gasanzade (46. Mahammadov), Karimov, R. Sadigov, Ahmadov, Niftalijev, Gulijev (90. Gahimov), Jadullajev, Imamalijev (89. Abdullajev), Nabijev (46. Alijev), Gurbanov (88. Mammadov), Vasiljev (79. S. Sadigov).

                            ning gratos on toonud ka nea näite selle mängu kohta:
                            \"pealtvaatajaid oli samapalju kui mängijaid platsil,
                            ja pooled pealtvaatajaist olid kah aserite poolehoidjad \"
                            Jalgpallihaigla juhatuse liige

                            Kommentaar

                            Working...
                            X