320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mikrobussiga Andorrasse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

    OkOk... olen kah autojuht kui vaja ja healjuhul saan juurde veel ühe inimese, kes on juht (autojuht)!
    Nüüd oleks vaja veel 2 inimest

    Asjade ülevötmisest. Iseenesest praamiajad vöin kinni panna, muud ei viitsi. Ausalt! Ses suhtes, et ööbimised on telgis vöi siis motellis juhul kui kohti on. Ise eelistan telki.... odavam ka vöi nii.

    Leidke kaks inimest...

    Muud vist ei olegi kinni panna?

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

      nu smuti kisa kõvasti kas veel miskit ... ja kes rahaga tegeleb? :P 9 võta siis see isik kaasa ... ex me otsime veel kedagi kyll saab

      et siis hetkel:

      1) a Le coq ehk Eno
      2) Jollu
      3) wiiner
      4) boxter
      5) Andre
      6) yheksa
      7) keegi 9 sõber

      2 kohta oleks vaja täita veel..

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

        Okei..... teeme ära selle asja :-)
        Ei saa kindel olla selle önnestumises, aga vhmlt proovime. Üks mis kindel, puhast söitmist on vääääga palju :-)

        Mingi umbmäärane plaan on selline:
        R 25.04 - väljumine Paldiskist. Kell 21.00 läheb laev. Öö laevas.
        L 26.04 - hommikul kell 8 on laev Kappelsärist. Siis söit esialgu Malmösse. Sealt üle silla Kopenhagenisse ning otseteed Rodbyhavn\'sse. Kokku 884 km, aega umbes 11 tundi. Öhtul veel praamiga Saksamaale ka. Meeletu rallimise päev. Öö kuskil Saksamaal.
        P 27.04/E 28.04 - söit läbi Saksamaa, Prantsusmaa ja saabumine Andorrasse. 1918 km kahe päevaga läbimiseks. Kaks päeva meeletut rallit. Esimene öö ilmselt kuskil Prantsusmaal, teine öö kuskil Andorras.
        T 29.04 - külastaks Barcelonat. Nagu niuhti kokku umbes 400 km\'i (edasi-tagasi). Öö Andorras.
        K 30.04 - päev Andorras ning öhtul mäng! ...öhtul, kas kohe minema vöi ööbime kuskil Andorras ja minema järgmisel päeval.
        N 01.05/R 02.05 - söit läbi Prantsumaa, Saksamaa. Kahe päevaga vaja läbida 1800 km\'i. Rallimist jagub. Esimene öö kas Prantsusmaal vöi Saksamaal, teine öö kuskil enne Poola piiri Saksamaa pinnal.
        L 03.05 - söit läbi Poola 800 km\'i ning nii palju kui jöuab ka Leedus.
        P 04.05 - otseteed koju.

        Selline segane plaan :-)

        Ööbimised telkides vöi kui keegi soovib vöib otsida motelle vöi asju. Ise eelistan telki.

        Raha siis 2600 krooni + igaühel kaasa vötta raha igaks juhuks kui tekivad ettenägematud väljaminekud. Millal ülejäänud 1100 krooni tahan, annan teada. Misveel. Ahjaa, kokku peaks ka saama. See on öige märkus Jollu poolt. Teeme seda kindlasti... jälgige reklaami.

        Ahjaa... ühe inimese sain vist veel. Sega 1 puudu!

        Ning köik, kes on praeguse seisuga tulijad vöiksid mulle siia foorumi privaatmessile saata oma meiliaadressi. Ajaks edaspidi asju sealtkaudu.

        Kevadet

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

          hmm nu kui teeme sisi teeme ... väga hea
          seega:

          1) a Le coq ehk Eno
          2) Jollu
          3) wiiner
          4) boxter
          5) Andre
          6) yheksa
          7) keegi \"9\" sõber
          8) keegi \"9\" sõber veel :P
          9) VABA

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

            ... hmm foorum kalab vms :S

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

              Originally posted by Pätu
              ...kui neid uhte üle jääb siis võib ju teise bussi ka samal marsruudil liikvele panna sest soovijaid on palju :P kogu aeg käivad mulle närvidele reisuga
              Pätu. Öigusta nüüd endapoolt kirjapandut

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

                tundup et ma ka ei saa ikke rahuliku sydamega koju jääda... sestap eri võimalustega tutvun. kunn yts, et nende bussis ka veel kohti, pean temaga kohtuma ja nende marsruudi ja kalkulatsioonidega tutvuma. samas, kui teil ka veel 1 koht ripakil.. piab tõsiselt vaagima asju
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

                  Noh, mis Sa mötled.. Tule reisule

                  A, et teine buss läheb ka seda maiteadnudki. Nii infovahetuse möttes oleks hää teada, kust ja mis ajal see söidab. Kunn, kui loed anna teada!

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

                    ... to Fittibaldi ja 9

                    Minule teadaolevalt tuleb RKunn lennukiga, on ettemaksgi tehtud.... nii et üks autokoht paistab veel vabanevat...
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

                      hmmm fittibaldi ... tule siis meiega nagu!! ära koonerda .. niiet arvestan siis sinu ka sisse :P:P:P ... ei tglt räägi tuled vai ei?

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

                        no kui kunn lennukiga siis ma ei saa üldse aru mis kohast ta mulle rääkis. omastarust ma polnud siis veel väga purjus......:P
                        järelikult ma siis jah teiega. ja võiks tõesti orgunnida asise kokkusaamise, peale kanada mängu ilmselt adekvaatseid inimesi eriti palju ei saa olema..
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

                          adekvaatsusest jääb sipa puudu ma arvan jah... aga samas sisi pyhapääval võix kokku saada miski raffaga .. ja Kunn ei tule meiega! ta miski taxoga.... ja muu raffaga niiet oled siis põmst tulemas?

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

                            A Le Coq kas sa ka siis kindlalt tulija? sii oleme suht kindlad kes nagu tulemas kes mitte..

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

                              tähendba ma oleks tulemas kui teaks millal keellegi raha tuleb maksta
                              Pärtel Tomberg

                              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                              http://www.isepankur.ee
                              info@isepankur.ee

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

                                kindel tulija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X