320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EESTI-BULGAARIA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

    Mulle meeldib, et eestlased ikka omade poolt on (silverman... ). Aga kui siin äkki ennustamiseks läks, siis:

    EESTI 4 - 1 Bulgaaria

    Oper, Oper, Oper, Piiroja (peaga) - Petrov

    ...nii juhtub, et EESTI, kallis Eesti üllatab kõiki!

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

      Originally posted by Magpie


      Mulle meeldib, et eestlased ikka omade poolt on (silverman... ).
      Ma arvan, et ma pole kindlasti vähem eestlaste poolt kui sina. Ennustamine pole minu teada kuidagi seotud poolehoiuga, või kuidas?
      Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

        3 - 0

        Kristen salaja läbi udu 2 tükki

        +

        kohtunik lööb ühe

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

          Sõbrad see teema pole ju ennustamis koht aga ,mis seals ikka.
          Mina olen mures sellepärast ,et Reim ei mängi kaasa. Samas tahaks esmakoondislasi tervitada. Kindlasti annab koondise kutse mõnele mehele topelt tahet juurde. Meeldiv ,et Teever ja Paitsev on kutse saanud. Eriti esimene on sel hooajal ennast üpris kõvasti väge täis. Aga siiski kardan ,et Bulgarid on liiga tugevad meie jaoks. Loodan muidugi omade võitu ,kuid reaalselt oleks viik ka hea tulemus.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

            Lahe, et Lemsalu taas koondisekutse sai. Ilmselt õnnestus neil Pijpersiga seisud ära klattida. Hea, et nii läits.
            Elämä on laiffi!





            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

              mitmete muudatustega koondis tekitab soovitud tulemuse (ehk siis võidu) osas mõningaid kõhklusi, aga meeste hetketasmest võime ilmselt julgemalt rääkida peale laupäevast soojendusmängu . usk omadesse sureb mõistagi viimasena.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                Allo

                Minule näiteks imponeerib selle kooseisu juures enim Ott Reiumäe kaasamine. Äkki on temast oodata lõpuks vastust Eesti keskvälja probleemile. Reim ja Kristal on ju küll kogenud kalad, aga mina arvan et nende aeg on ümber saamas. tegelikult juba oleks saanud, kui keegi vähegi seda kohta nõudleks. Novikovisse ka uskusin, aga kahjuks ei tulnud midagi välja. Loodame, et Ottil läeb paremini.
                Edu koondisele ja ennustan, et võidame 3:2 Viikmäe lööb 2 ja Zelniski 1. Oper teeb lihtsalt kõvasti tööd

                Parimatega
                Eestlane Finsbury Parkis

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                  Originally posted by fittibaldi


                  mitmete muudatustega koondis tekitab soovitud tulemuse (ehk siis võidu) osas mõningaid kõhklusi, aga meeste hetketasmest võime ilmselt julgemalt rääkida peale laupäevast soojendusmängu . usk omadesse sureb mõistagi viimasena.
                  Mina selle pärast ei muretseks - põhi 11\'s on muutunud vaid Reimi osalus. Samas on Poom platsil, mis on alati suur pluss. Vahetustega võib küll probleema ehk tekkida, aga - kaitsesse Lemsalu kogemused kui vaja, poolikus äärtel ja ründes võib noori mängitada..

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                    Kui nüüd Reim ei mägi, siis minu lootus võidule kadus:
                    Eesti - Bulgaaria 1-1

                    Oper Martin Petrov


                    NB! Usun ,et Petrov saab olema ohtlikuimaks meheks ,kui Eestil mäng hästi välja tuleb...Kui ei tule ,siis teevad meile ka Balakov ja Berbatov kiirelt ära, aga nende meeste kinnisaamises ma näen siiski potentsiaali.Kardan karistusala lähedal kukkuvaid bulgaarlasi ja sellele järgnevaid Balakovi trahvilööke - need on endiselt väga tõhusad.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                      Stilian Petrov ikka

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                        Miks mitte Martin Petrov? Arvad, et Wolfsburgi ründaja ei pääse platsile? Todorov ja Berbatov on vist kaks kindlat meest.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                          Berbatov kindlasti, Todorovi koht nii kindel ehk pole. Mis puutub Petrovide ohtlikusse, siis poolkaitsja Stilian peaks nendest teravam variant olema.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                            Stilian of my seesammune.....Martin ikka...juba suure smutovi pärast on Martin neist kahest tegijam vend..ma küll ei usu, et Bulgaaria eesti vastu nii mängib nagu Hispaania vastu, aga seal jah Berbatov-Todorov ees ja Petrovid äärtel...kuna Petrovid on osavad ka wingeritena ,siis võib juhtuda ,et nad nii ka mängivad.

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                              olen samuti suhtkindel, et rünes tegutsevad Berbatov-Todorov

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'EESTI-BULGAARIA\'

                                Mina n2en kahte v6imalust:
                                1) Eestlased on moraalselt l88dud, kuna tegelikult nii m6nedki olulised mehed on v2ljas eesotsas Reimiga ja kaotame andmata t6sist lahingut (pipart mulle keele et nii ei l2heks)
                                2) Juhtub see, kuis juhtus mitmeid aastaid tagasi, kui Shotlased keeldusid Kadriorus m2ngimast ja see ajas eestlased pyha viha t2is ning l6puks v6ideldi neutraalsel pinnal auv22rne 0-0 viik v2lja. Samas on v2ga palju noori kes teavad, et need 2 m2ngu mis ees seisavad on nendel ideaalne v6imalus ennast n2idata ja t6estada. Yllatusi v6ib nende poolt oodata. Siin m6tlen ma positiivseid yllatusi mitte R2hna moodi yllatusi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X