320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Brasiilia maavõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul tuli meelde üks viimaseid reise ,kui Belgias käisime siis osa meie seltskonnast tõmbas peale Eesti mängu vormeleid vaatama. Pilet maksis mingi 100 . euri ,kusjuures pärast kõik seletasid ,et peale bensu haisu ei saanud nagu üldse aru ,et oleks vormeliraja ääres. Autod sõitsid nii kiiresti ,et värvigi ei näinud. Võitja nime lugesid õhtul lehtedest. Kumba siis eelistada ,kas vormeleid või brasse ,pileti hind enam vähem sama
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
      Tea kas siis kui Kalevi oma ümber tehaks kas siis mängiks koondis seal?
      Ma ei mäletagi, palju seal siis neid korteriomanikke ehk tasuta piletiomanikke hakanuks olema. Vist sama palju kui lillekülas kohti
      Aga see oli siiski ärimeeste unistus. Nagu ma ükspäev lennuväljalt mööda sõitsin ja tuli meelde, et kunagi räägiti uuest lennujaamast, mis võiks olla linnast väljas. See tõi kohe mõtte, et sinna saaks alles korraliku jalgpallikeskuse teha. Eston saaks seda kohe mitu nädalat projekteerida (samas kui Kalevi staadioni projekteeris ta juba paari tunniga 25 000-kohaliseks ). Ehk siis: tore on unistada teiste omandi üle.

      Kommentaar


        Mind huvitab, kas lepingus mingi klausel ka on, mis kohustab brasse siia oma parimas koosseisus tulema. See oleks nöök küll, kui mingi 1000+ summa eest näeks b-koondist. Dungal, kui ta nii kaua pukis vastu peaks, oleks ju muidu hää võimalus Eesti vastu uusi mängijaid katsetada jne. Nõmme Kalju on ka mänginud ju "Brasiilia koondisega"

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Mind huvitab, kas lepingus mingi klausel ka on, mis kohustab brasse siia oma parimas koosseisus tulema. See oleks nöök küll, kui mingi 1000+ summa eest näeks b-koondist. Dungal, kui ta nii kaua pukis vastu peaks, oleks ju muidu hää võimalus Eesti vastu uusi mängijaid katsetada jne. Nõmme Kalju on ka mänginud ju "Brasiilia koondisega"
          Sellest on terve päev räägitud ja Pohlak rõhutas seda pressikal ,kus ma ise viibisin ,et Brasilia tuleb siia parimas koosseisus.See punkt on lepingus sees.
          FCF Forever

          Kommentaar


            "neil tekivad vigastused", mis ei luba mängida Eestis

            Kommentaar


              Tuleks Eesti vs. Brasiilia mängust M.Reimi lahkumismängu tegema

              Kommentaar


                ETV Spordiportaali küsitluses ,et kas olete Est-Bra mängu eest 2 kilo nõus välja käima on hetkel tulemus isegi mulle üllatuseks . Tervelt 31,5 % on sellise raha nõus maksma. Kartsin tegelt palju hullemat . Ma ei imesta kui selle mängu piletite ostmisel veel rabelemiseks ei lähe Uudis on ka üle maailma juba levinud ja mõned välismaa sõbrad tunnevad suurt huvi piletite ostmise vastu.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Kuulge too vördlus Wembley mänguga on ilmselgelt kohatu. Sinna söitsid peamiseld tulihingelised fännid ja noored (loe peredeta) vutihuvilised. Lisaks mängule veel nö kultuurielamus Londonist.
                  Kodumängu vaataks aga niimönigi pereisa koos perega ja 8000 (ca 2000x4) pole praegusel ajal teab mis meeldiv väljaminek. Olegm ausad - värdjalikult körge hind on sellele mängule pandud. Loodan siiralt, et vutiliit vötab möistuse pähe. Mäng peaks toimuma siiski Eesti publikule mitte lätlastele (kellel önneks on veel raskem seis kui meil), soomlastele, rootslastele jnejne.

                  pole mõtet viriseda. kes ei taha, see ei tule... lihtne
                  Tead - niimöngi tahaks küll, aga iga asi pole nii lihtne kui körvalt paista vöib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                    Tead - niimöngi tahaks küll, aga iga asi pole nii lihtne kui körvalt paista vöib.
                    Tsirkust võib ju ikka teha kui leiba enam ei ole. Mina ei läheks seda nalja vaatama ka märksa väiksema piletihinna korral: Brasiiliat oma parimas koosseisus olen juba näinud. Ja märksa olulisemas mängus.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      kas vaadata 50 aastast memme jalgu hargitamas tonni eest või 2 kilo eest brasse? vastus on suhtkoht selge. kuigi brasiilia on just see meeskond kes on minu jaoks juba 15 aastat konkreetselt jälk.
                      see teine, mitte veel ametlik teade, et prantsusmaa tuleb, tekitab palju suuremat elevust. kahju vaid ZZ enam ei mängi, paljalt tema nägemise eest väljakul oleks selle raha välja käinud. aga ikkagi, rahakotti tuleb päris kärisev ja suur auk
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        Huvitav kas sellise hinna korral ka must turg tekib. Ma kusjuures ei imestaks, piiri tagant võib päris palju rikkamaid vaatajaid tulla.

                        Ise sellise hinnaga ei lähe. Tõesti on selle rahaga targemat teha. Jah, tõenäoliselt Balti turniir läks mulle ka rohkem maksma, aga nooo, 20 koidulat sõprusmängu pileti eest ...

                        Peale kõigi muude põhjuste pärast, mida yheksa siin välja tõi, oli üks väga oluline Inglismaale mineku põhjus see, et elus vähemalt korra rahvast täis Wembley staadionil ära käia. Kui pilet oleks inglismaa mängule Lillekülas 2 tonni maksnud, siis ma oleks telekat vaadanud.
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Ah-jaa seda ka, et kui vutiliit tahab ntks ka Hispaania mängule Eesti fänne saada, siis vaevalt kuu aega enne valikmängu teha söprusmäng 2000 krooni eest on väga majanduslik mötlemine.

                          Kommentaar


                            Aga ikkagi, oskab keegi seletada, kuidas see lauluväljaku värk oleks reaalne olnud?

                            Kommentaar


                              Ühinen Oku arvamusega ning 2000.- ( ehk kahekesi minnes 4000.-)minu jaoks piisavalt suur raha, et seda selle 90minuti eest mitte maksta. Seega, Oku, oled oodatud minu poole mängu vaatama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Aga ikkagi, oskab keegi seletada, kuidas see lauluväljaku värk oleks reaalne olnud?
                                Brasiilia värav oleks mäe all olnud ja Eesti oma üleval, et taset võrdsustada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X