320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Brasiilia maavõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ning brasiilia väravaks oleks olnud kogu laulukaar.

    Kommentaar


      ma hakkasin vaatama et siin on ca. 7 lehekülge sellist teksti et mina lähen, mina ei lähe, mina jällegi lähen ja mina samuti ei lähe.
      Tegelt on kõigil jumala pohhui kas sa lähed või mitte, Pohlakul on ka jumala pohhui kas SINA lähed või mitte. Ma võin 100% ja oma surmahinnaga öelda, et väljak saab täis müüdud, ja enamus seal on välismaalased.

      See hind 20 koidulat on just see hind, millega saadakse raha neutraalseks. Muud võimalust ju ei ole, kui meil on nii kuradima väike (rahvus)staadion. Ega ometigi jalgpalliliit siis miinustesse ja pankrotti ei tahaks kukkuda selle ühe mängu pärast.

      Kommentaar


        Piiroja lööb värava.

        Kommentaar


          Einoh ma lähen ilmselt ka, aga see ei tähenda, et tegemist ei oleks värdjalikult suure piletihinnaga.

          Tekib küsimus kelle seas seda Eesti jalgpalli populariseerida üritatakse - välismaalaste vöi eestlaste? Ja üldse, mida proovitakse välja näidata? Näe, oleme nii tugevad ja suudame Brasiilia siia tuua. Pärast imestatakse, et mis Eesti inimesel viga on... isegi staare ei taheta vaadata.
          Ja pagan kui lahe on koondisel mängida pooleldi välismaalastest pealtvaatajaskonna ees, kes köik brassidele kaasa elavad. Töeline mängurööm.

          Sport, ka tippsport, on meelelahutus ja peaks olema kättesaadav suuremale massile kui vutiliidu suursponsoritele. Ükski pereisa ei too oma poisse nädalavahetusel vutti vaatama kui ta teab, et vutiliidu juhtkond on see, kes söprusmängu piletihinna üles kruvib, et siis täissöönud ölleturistid saaks staare vaadata. Peaks ja vöiks näha kaugemale kui tänane päev.
          Miks oli Otepääl nii palju publikut? Sest hind oli parem kui eelmisel aastal, ühe piletiga sai nii staadionile kui ka raja äärde.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tembu Vaata postitust
            Ühinen Oku arvamusega ning 2000.- ( ehk kahekesi minnes 4000.-)minu jaoks piisavalt suur raha, et seda selle 90minuti eest mitte maksta. Seega, Oku, oled oodatud minu poole mängu vaatama.
            Tembu, ma tean, et Pohlakul on POHHUI ja kõikidel teistel ka, aga ma vist võtan pakkumise vastu.

            Kuna paljud arvavad, et staadion tuleb 100% ilma probleemideta täis, siis mind ikkagi huvitab, kas spekulandid riskivad sellise hinnaga ka hulga pileteid edasimüümiseks kokku osta ...
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
              Einoh ma lähen ilmselt ka, aga see ei tähenda, et tegemist ei oleks värdjalikult suure piletihinnaga. Tekib küsimus kelle seas seda Eesti jalgpalli populariseerida üritatakse - välismaalaste vöi eestlaste?
              Mul on tunne, et sina ja mõned teisedki vaatavad sellele olukorrale veidi valesti. Ma pole muidugi samuti hinna üle teab kui rõõmus, sest peaksin ostma mitu piletit ja siis veel reisikulud juurde, kuid see selleks.

              Millele ma aga tahan tähelepanu juhtida on, et piletite kättesaadavus (eriti tavaliselt inimesele tänavalt!) kui selline on tegelikult täpselt samasugune nagu ta oleks siis, kui hind oleks 10 krooni. Staadion mahutab ikkagi täpselt sama palju inimesi ja pileteid müüakse täpselt sama süsteemiga nagu alati - enne saavad sõpsid, siis klubid ja lõpuks üksikmüüki.

              Stsenaarium on järelikult sama: oleks see hind 200 krooni, ostaks klubid kõik piletid välja. Okei, äkki 1 000 piletit tuleks üksimüüki, kuid äkki ei tuleks ka (olenevalt siis sellest välisriigi nõudest).

              Kellele see seda jalgpalli populariseeriks? Inimestele, kes on endiselt pidevalt staadionil ehk enivei poleks mingit populariseerimist otseselt staadionil. Seega on populariseerimise argument alusetu ehk see saab toimuda vaid teleri vahendusel ja seda ta teeb ükskõik mis piletihinnaga.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas INCE Vaata postitust
                Esimene kingitus Eestile jalgpalli 100 juubeli puhul siis teada.
                Tõenäoliselt tasub FIFA ka kõik kulud
                Täname !
                Kui see tõeks osutub, siis on 2k muidugi ilmselge nöörimine. Ja sellise ühekordse ürituse laiemas mõjus Eesti jalgpalli populariseerimisele jään ka mõnevõrra pessimistlikuks.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                  Kui see tõeks osutub, siis on 2k muidugi ilmselge nöörimine. Ja sellise ühekordse ürituse laiemas mõjus Eesti jalgpalli populariseerimisele jään ka mõnevõrra pessimistlikuks.
                  Mõtlesin sama. Väga tüüpiline Pohlak oleks küll.

                  Kommentaar


                    no mida te virisete, olgu se hind või 4000.- ikkagi võib se olla su elu esimene ja viimane kord näha Eesti - Brasiilia võistkondi omavahel..

                    Kommentaar


                      sooviks päevalehtede esikülgede pilte oma allikale edasi anda. viitsib keegi mingi kollaaži teha või niisama linkida?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kuusepets Vaata postitust
                        no mida te virisete, olgu se hind või 4000.- ikkagi võib se olla su elu esimene ja viimane kord näha Eesti - Brasiilia võistkondi omavahel..
                        kuda viimane kord? kas arvad tõesti et brassid MM-finaalturniiridele kunagi ei jõua ?
                        www.netsoccer2.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
                          kuda viimane kord? kas arvad tõesti et brassid MM-finaalturniiridele kunagi ei jõua ?
                          Juttu oli ju eestisse tulekust

                          Kommentaar


                            Päeva karikatuur Brasiilia - Eesti matši teemal: eine murul

                            >>

                            Kommentaar


                              Algselt postitas NIRK Vaata postitust
                              Päeva karikatuur Brasiilia - Eesti matši teemal: eine murul
                              No see teine tüüp on ikka kahtlaselt Messi moodi...müstika.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas laas Vaata postitust
                                No see teine tüüp on ikka kahtlaselt Messi moodi...müstika.
                                ei tea kes see väike mees on? puri?


                                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                                Ükski pereisa ei too oma poisse nädalavahetusel vutti vaatama kui ta teab, et vutiliidu juhtkond on see, kes söprusmängu piletihinna üles kruvib, et siis täissöönud ölleturistid saaks staare vaadata. Peaks ja vöiks näha kaugemale kui tänane päev.
                                Seesama pereisa võiks oma poisid muidugi esmalt Meistriliiga tribüünile tuua. Kahju ta on, et pilet selline on, kuid vähemalt on lootust, et tõsised soovijad ei jää ilma piletita. Endal on ka plaanis iga nädal nö. nelipaki raha lihtsalt kõrvale panna
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X