320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Brasiilia maavõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
    Tead Martin, siin foorumis oleks mu mötteavaldus ilmselge enesetapp (millega ma muidugi väga palju ei kaota). Loe nüüd ridade vahelt
    kui ise ei saa, siis teised ka ei tohi?
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas dareth Vaata postitust
      kui ise ei saa, siis teised ka ei tohi?
      Loe mu postitusi täehlepanelikumalt. Mul ei ole probleemi, ma ise olen seal mängul töenäoliselt pealtvaatajana. Ja mitte tasuta saadud piletiga. Aga ma räägin üldisest loogikast.

      Kommentaar


        ma lähen mängule siis kui vikingiga võidantegelikult ei mõtle sellele..kes teab mis seis selleks ajaks tööga on jne...
        ise loodan ,et neile kes ei jaksa piletit osta avatakse suurte ekraanidega telgid..et koos sõpradega saaks staadioni kõrval enne ja pärast mängu suhelda...saaks olla veidi sees selles melus.. ma oleks hea meelega sellises telgis või ligiduses... juhul kui pole staadionil..
        sigpic

        Kommentaar


          Just Rauno, pilet telki võiks olla mingi 500 või nii Jansa oma koduhoovis seekord vist telki üles ei pane, mis?
          Supplies!

          Kommentaar


            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
            Õujee... muidugi on aega 7 kuud ja muidugi maksab. Tore on.

            Aga pilet tuleb töenäoliselt ära osta kuskil vähemalt aprilliks (kui mitte varem), seega aitäh-palunväga selle igakuise kokkuhoiu kohalt.
            Võtad pileti järelmaksesse.

            Kommentaar


              SMS-laen ja asi korras.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                Just Rauno, pilet telki võiks olla mingi 500 või nii Jansa oma koduhoovis seekord vist telki üles ei pane, mis?
                ... mine tea äkki panengi...ehkki ma ise enam kahjuks seal Lillekülas enam ei ela... aga venna korter jäi samasse majja alles(andsime üürile), selle perspektiiviga et kui 2010 MM suvel toimub siis on mitmeekraaniga jalgpalli telk jälle üleval!!!

                Küll aga on suured plaanid muus osas mis selle mänguga kaasneb enne ja pärast .... - bussid värgid jne.
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Serbia ja prantsaafrikaga pole meil kunagi madistamist olnud. DDR, Jugo sai maha magatud, Saarimaast rääkimata, oleksime pidanud taasiseseisvumisega kiirustama või tibladele õigel ajal "soome sauna" pakkuma.

                  Kas Kosovo Fifa/Uefa-ga liitumisest on miskit kuulda?
                  Saaks veel Eesti jalgpalli sünnipäevaks 6. juuniks Saksamaa.....

                  Muuseas kui leedukad suutsid 96-ndal brassidele kolli kõmmutada, asi see meilgi.
                  Naljakas on see, et olen vaadanud nii serblasi, prantslasi kui ka brasiilasi, aga krt Saksa koondist pole kunagi näinud. Pole julgenud minna - äkki saavad tappa. Vot Eesti vastu oleks enam vähem - kui saavadki tappa, pole kahju.

                  Kommentaar


                    Kellel raha pole vaadaku telekast, no kaua võib. 2k pole mingi raha. Igasugused iluspoiste ja pensionieelikute "laulmise" eest kõlbab pappi visata, aga jalgpalli kuningaid vaadata ei raatsi jah?

                    Peab ka Pohlaku ees mütsi maha võtma ja kui ta oma vesti maale koju jätaks siis teeks kraapsu ka.

                    Kommentaar


                      Noh hind 1500 pole midagi hullu. Hull on see, et piletid Lätis ja Leedus kohe müügis on. On meil tõesti vaja neid sinna staadionile? Kas ilma nendeta ei saaks kõik piletid ära müüa? Kindlalt saaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                        2k pole mingi raha.
                        Köh-möh, majanduskriis, köh-möh, soov minna mängule mitte üksi vaid ka teiste pereliigetega.

                        Igatahes seda nüüd küll ei tasu väita, et kaks kilo mingi raha pole ja kui see sinu jaoks see seda pole, siis usu mind, võid kaasfoorumlasi ka hädast välja aidata.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Köh-möh, majanduskriis, köh-möh, soov minna mängule mitte üksi vaid ka teiste pereliigetega.

                          Igatahes seda nüüd küll ei tasu väita, et kaks kilo mingi raha pole ja kui see sinu jaoks see seda pole, siis usu mind, võid kaasfoorumlasi ka hädast välja aidata.

                          Huvitav, mis hind tuleb, kui Brasiilia meeskond teeb trenni? 500 EEK? Tahaks neid staare näha, 1500 eest ei lähe staadioni...
                          Kui trenni ei toimu lähen siis lennujaama
                          FCLT.EU
                          ----------------------------------------------------------------------
                          Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                          Kommentaar


                            vip pilet viis tonni. Ei tea kas keegi ostab ka neid?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                              vip pilet viis tonni. Ei tea kas keegi ostab ka neid?
                              Sõõrumaa vast ostab.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar




                                Kuhu pistetakse need ülejäänud 5000 piletit?
                                Tribüün ehitusse suveks!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X