320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Brasiilia maavõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    esmaspäeval piletilevisse kiirendama
    www.ehrakennus.ee
    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

    Kommentaar



      Ime, aga nad võtsid meid kuulda

      Kommentaar


        ooot, et naq kõigil mängudel loositakse 1pilet välja ?

        Kommentaar


          Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
          Noh hind 1500 pole midagi hullu. Hull on see, et piletid Lätis ja Leedus kohe müügis on. On meil tõesti vaja neid sinna staadionile? Kas ilma nendeta ei saaks kõik piletid ära müüa? Kindlalt saaks.
          Kuid soovime, et eelisjärjekorras saaksid pileti osta Eesti spordisõbrad, seega jälgime müüki Lätis ja Leedus ning vajadusel katkestame selle,“ märkis Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak.

          Kommentaar


            Loodan et kaklema ei pea piletit ostes
            www.ehrakennus.ee
            Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

            Kommentaar


              .. kui et igal meistriliiga mängul loositakse EST vs Bra pilet välja siis nt. no ma ei tea meelevaldselt esimene näide : Tallinna Kalevi - Narva Transi mängul ehk heal juhul kümmekond pealt vaatajat on seega shanss mingi 25.- või 50.- EEKi eest 1500.- EEKine pilet saada on suht suur
              RummaBastards!

              Kommentaar


                ei, aga üliültse on võiduvõimalus sitaks suur! ,
                ükskõik mis mängul.

                Kommentaar


                  Algselt postitas jansa Vaata postitust
                  .. kui et igal meistriliiga mängul loositakse EST vs Bra pilet välja siis nt. no ma ei tea meelevaldselt esimene näide : Tallinna Kalevi - Narva Transi mängul ehk heal juhul kümmekond pealt vaatajat on seega shanss mingi 25.- või 50.- EEKi eest 1500.- EEKine pilet saada on suht suur
                  Ära kellelegi ütle, aga selle loosi mõte ongi, et seal mängul oleks rohkem kui 10 inimest.

                  Kommentaar


                    Ei meeldi mulle see piletimüügi süsteem . Üldse ei saa aru ,mis kuradi Läti ja Leedu siia puutuvad. Eesti jalgpall 100 ja siis lähevad mingid piletid veel kuasgile mujale müüki .Ime ,et Soome ei saadeta .Seal oleks 100 euriga kohe 5.min-iga kõigest lahti saanud. Ja kuhu siis ülejäänud 5000 kohta kadusid ,kas need lähevad sponsidele või klubide kaudu ? Kuidagi sita maitse jätab see lahendus. Meie näiteks Viienda Sektoriga ei jõua isegi rahasid selleks ajaks kokku korjata ,et omadele piletid välja osta.
                    ML- mängudel pileti loosimine tehti samuti väheke mõtlematult.Seda ma soovitasin ,et ,kui oled vähemalt 10-20 mängu vaadanud siis oleks nende vahel 100 piletit loositud aga nüüd jälle kuidagi ei meeldi mulle see asi.
                    Tahaks vastust küsimusele ,et kuhu kadusid 5000 piletit ?
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      mis siin mõelda on. sponsorid, vipid. see on ju eelkõige suur promo üritus. lätti ja leetu läksid müüki piletid, et ejl saaks kindlalt piletitest lahti. Tõenäoliselt on see 0 profitiga üritus ja selleks see jääma peab. Sest olgem ausad, Eesti oludes on need piletid ikka ebareaalsed ja suht keeruline saab olema nendest lahti saada. Ma tean paljusi, kes tahaks minna, aga ei ole elusees nõus seda hinda maksma. Asi juba põhimõtteline nende jaoks. On üldse kunagi mingil massi üritusel nii kõrge keskmise hinnaga pileteid olnud, teadjamehed?

                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      ML- mängudel pileti loosimine tehti samuti väheke mõtlematult.Seda ma soovitasin ,et ,kui oled vähemalt 10-20 mängu vaadanud siis oleks nende vahel 100 piletit loositud aga nüüd jälle kuidagi ei meeldi mulle see asi.
                      sult võeti eelis ära pilet saada ja nüüd oled pahur? see on väga hea idee tuua uusi inimesi staadionile. vb saavad esimese kogemusega pisiku külge. ettevõtmine on väga positiivne.
                      Last edited by tkkt; 05.02.09, 21:44. Põhjus: lisa.
                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

                      Kommentaar


                        Loosi süsteem on absoluutselt kiiduväärt ettevõtmine!!!
                        Väiksed poisid kes julmalt tahavad mägnu näha, hakkvad ka MLi mängudel sellepärast käima jne! See nagu suurepärane kampaania pluss väga hästi haakub ka eesti jalgpall 100 temaatikaga ju
                        müts maha!
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                          On üldse kunagi mingil massi üritusel nii kõrge keskmise hinnaga pileteid olnud, teadjamehed?
                          eurovisoon
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            mis ime summad seal siis liikusid? mul ei tule praegu midagi meelde. pole just ürituse fänn ka.
                            How does Freddy Kruger wipe his butt?

                            Kommentaar


                              mäletan et suurusjärk oli sama... ehk 2000 krooni pileti eest
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Jah, proovi vms pilet oli juba 500.- tavaline.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X