320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Brasiilia maavõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jama jah et üldjuhul eesti lkaabel tv operaatoritel pole ka kanaleid kust võiks selliseid mänge näha aga viskan siia
    hea lingi kus alati näha mis mängud ja mis kanalitelt transleeritakse valida saab nii kohtumiste kui ka kuupäevade järgi! kellel sati-laiemad võimalused puuduvad võimalik kindlasti küsida ka pubidest kes transleerivad jalgpalliülekandeid!

    Kommentaar


      kahju jah, oleks see matš olnud pool aastat või rohkem varem siis leks ehk saanud isegi lubada endale seda. kuigi mulle eriti ei meeldikski vaatam tulla lihtsalt seda kuidas me kloppida saame. poolteist kilo ma ei raatsi küll kaka ja ronaldinho vaatamise peale kukutada.
      nt. eesti vs. luxemburg oleks palju huvitavam ja müüvam mäng.

      Kommentaar


        Ma ei saa aru, miks te vingute selle hinna üle. Ühele meeldib ema, teisele tütar. Las olla, kes raatsib, see läheb, kes ei raatsi, see vaatab telekast. Nii lihtne see seis ongi. Tühja te selle hinna pärast hääletate, see ei muutu nii või naa. See on umbes nagu teleka peale karjumine, keegi ei kuule teid nii või naa. Selle asemel, et siin hinna üle nuriseda, võiks parem midagi asjalikku postitada, oleks huvitav lugeda.

        Kommentaar


          OT kyll aga mis siis ei leitudki yhtegi kanalit mis itaalia-brasiilia mängu näitaks? või see oli mingi nali või ma sain valesti aru millestki jälle!

          Kommentaar


            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            OT kyll aga mis siis ei leitudki yhtegi kanalit mis itaalia-brasiilia mängu näitaks? või see oli mingi nali või ma sain valesti aru millestki jälle!
            Väidetavalt teeb Kalev Sport ülekande!
            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

            Kommentaar


              Raha ja Pohlak

              Klubidele tulis siis selline sõnum:
              Jalgpalliliit on
              arvestanud, et kohtumisega tekib eelarvesse kahjum, kuid Eesti - Brasiilia
              mäng on võimalus kõigile jalgpallisõpradele oma ala toetada. Et EJL toetab
              Meistri- ja Esiliiga klubisid sel aastal rohkem kui 6 miljoni krooniga ning
              soovime, et meil oleks seda võimalik teha ka tulevikus, on ülioluline, et
              suudaksime antud hindadega staadioni välja müüa.
              Seega palun teil kõigil Eesti - Brasiilia mängule pileti soetamist võtta kui
              investeeringut Eesti jalgpalli, meie ühist pingutust, et ala arendada.

              Sõnastan ümber:
              Kui jalkaharrastajad ei tule seda mängu 2500.- eegu eest vaatama, siis Jalkaliit on suures kahjumis ja enam ei saa Eesti meistriliiga klubisid toetada. See on investeering Brasiilia jalgpalli arengussse aga mitte Eesti omasse.
              Polhaku võime ära rääkida Brasiilia mehi on tervitatav, aga kui raha ei ole, siis ei saa sellist pidu lubada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                Väidetavalt teeb Kalev Sport ülekande!
                Kas keegi kinnitaks seda väidet?
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                  Kas keegi kinnitaks seda väidet?
                  Kinnitan.

                  (Koort kinnitas Kalev Sport teemas vms - http://foorum.soccernet.ee/showpost....postcount=1099)
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                    Väidetavalt teeb Kalev Sport ülekande!
                    Viasatijatele Sport 1 või Viasat Sport East või NASN või mis iganes seal paketis Balticu ja Golfi kõrval on.

                    Kommentaar


                      Sellist mängu Brasiilialt tahaks näha ka Eestis, see mida tegi hetkel Robinho 2-0 ajal oli imeline

                      Kommentaar


                        Brasiilased õpetavad 12. augustil ka meile oma trikke

                        Kommentaar


                          Robinho (Y) hea töö
                          www.ehrakennus.ee
                          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                          Kommentaar


                            no muidugi, ega Eestit ja Itaaliat ei saa võrrelda, minu matemaatikaga on Eesti täpselt 4.8 korda parem.

                            Kommentaar


                              Brassid nii enesekindlad, tulevad Eestisse trikitama ja Eestil võib avaneda kohe võimalusi Ise asi kas need ära realiseeritakse
                              www.ehrakennus.ee
                              Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                                Brasiilased õpetavad 12. augustil ka meile oma trikke
                                Sellisel kultuurheinamaal, nagu seda on Alekok Arena palliplats, on raske trikitada
                                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X