320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andorra-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

    Mulle ka see Sahovaiko ei meeldi, olen käind Flora mänge vaatamas ja seal ta tegutseb seal päris tihti nagu viimane kobakäpp, kuigi ta lööb väravaid. Aga Andorra vastu ta väga halba mängu ei teind, kuigi mina olex ka tahtnus näha Teeveri algkooseisus. Igatahes NAHK koondisesse ja EESTI SURU Horvaatia VASTU MURU
    https://r-cold.blogabet.com/

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

      Originally posted by Man U
      Igatahes NAHK koondisesse ja EESTI SURU Horvaatia VASTU MURU
      No kurat, nagu sellist lauset siin foorumis umbes 500 korda juba öeldud poleks.

      Zahhovaiko on aga tegija. Hea mees. Eile sai oma tööga ilusti hakkama ja mina ütleks isegi, et üks mängu parimaid oli. Eriti meeldis ta mulle aga Kanada kohtumise ajal - söötis ja liikus kenasti. Ma usun, et sel mehel on tulevikkus Eesti koondises küllaga - Zelinski halvematel päevadel eelistaksin mina Zlavat iga kell

      Kuid meie pole keegi siinkohal treenerid, kõik jääb Arno otsustada.

      Aga vaadake, mida arvas Andorra treener Poomi viimaste minutite trikitamisest:

      \"Mart Poom on väga hea väravavaht, kuid öelge talle edasi, et Andorra ja Eesti on väikeriigid ning peaksid teineteisesse suhtuma austusega\"

      Mille peale Poom vastas:

      \"Ma ei tahtnud ülbitseda. Kui oleksin tahtnud, oleksin võinud 20 korda ˛ongleerida. Andorralastel pole mingit õigust respektist rääkida. Nad mängisid väga toorelt, sülitasid meie meeste peale ja näitasid keskmist sõrme.\"

      Selline lugu siis, andorrakate ülbest ja vägagi toorest mängust annab aru ka Piiroja jutt:

      \"Sülitasid meile riiete peale, peapallide ajal vehkisid kätega, meie omad said kõvasti hoope näkku. Neil nagu olekski eesmärk olnud meid taguda.\"

      Tjah, see siis annab ilusti-kenast aru Pijpersi ütlemisest: \"Et mängida ilusat jalgpalli, peavad mängima omavahel kaks head meeskonda. Andorrakad aga EI LASE ilusat jalgpalli mängida...\"

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

        Originally posted by Magpie
        Aga vaadake, mida arvas Andorra treener Poomi viimaste minutite trikitamisest:
        \"Mart Poom on väga hea väravavaht, kuid öelge talle edasi, et Andorra ja Eesti on väikeriigid ning peaksid teineteisesse suhtuma austusega\"
        Mille peale Poom vastas:....
        sa pole ainus, kel käib päevaleht..
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

          Mulle meenutab Zahhovaiko oma krobelise tehnikaga Kulikut, aga kuuna ta on hulga aktiivsem/virgem, sisi jõuab ta rohkem sitta keerata. Ei, tahtmist on tal kõvasti, aga palli ei taha hästi omaks võtta. Keegi rääkis tema heast mängust Kanada vastu??? Kas teda seal mitte üpris kiiresti välja ei vahetatud? Teeveere vastu vist? Eh, ei mäleta täpselt, ärge pikka viha pidage. Mängu parim oli minu meelest Allas. Liivo tegi kah väga head tööd.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

            Veidi teemaväline jutt, aga mainin ära ikkagi....

            Nimelt asi selles, et juba teist korda peeti mind staadionile sisenemisel kinni ja nõuti dokumenti oma isiku tõestamiseks, sest väidetavalt olen ma ühe kriminaali nägu. Milles asi täpselt on, et mis kriminaal ja miks kriminaal, seda ei räägita. Kopp on suhteliselt ees, kui sama munn teist korda järjest tembeldab mind kriminaaliks. Umbes, et poleks mul olnud kaasas mingit asja, siis poleks mind statlae lastud ja kehvemal juhul menti viidud, kus ilmselt oleks selgeks suudetud teha mu isik selleks ajaks, kui mäng läbi. Esimene kord oli Männiku staadionil. Et vabandataks vms...seda ei ole ja kui küsin, et milles asi, siis tropp irvitab näkku ja kutsub oma sanga teel mingi teise jorsi kohale. Öeldaks kohe, et milles asi ja selgitataks, ei teeks ma sellest mingit numbrit.

            Loodan oma sõpra kohata juba kolmapäeval.
            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

              Originally posted by Kosk


              Veidi teemaväline jutt, aga mainin ära ikkagi....

              Nimelt asi selles, et juba teist korda peeti mind staadionile sisenemisel kinni ja nõuti dokumenti oma isiku tõestamiseks, sest väidetavalt olen ma ühe kriminaali nägu. Milles asi täpselt on, et mis kriminaal ja miks kriminaal, seda ei räägita. Kopp on suhteliselt ees, kui sama munn teist korda järjest tembeldab mind kriminaaliks. Umbes, et poleks mul olnud kaasas mingit asja, siis poleks mind statlae lastud ja kehvemal juhul menti viidud, kus ilmselt oleks selgeks suudetud teha mu isik selleks ajaks, kui mäng läbi. Esimene kord oli Männiku staadionil. Et vabandataks vms...seda ei ole ja kui küsin, et milles asi, siis tropp irvitab näkku ja kutsub oma sanga teel mingi teise jorsi kohale. Öeldaks kohe, et milles asi ja selgitataks, ei teeks ma sellest mingit numbrit.

              Loodan oma sõpra kohata juba kolmapäeval.
              Ära keeruta siin midagi ,räägi millega sa hakkama oled saanud?
              FCF Forever

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

                Olen saanud hakkama ainult sellega, et aasta algusest saati olen olnud vohava terrorismi ohver. Võibolla ment on kogemata segamini ajanud ohvri ja päti morda ning minu pildi üles andnud vms.
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

                  Originally posted by Kosk


                  Olen saanud hakkama ainult sellega, et aasta algusest saati olen olnud vohava terrorismi ohver. Võibolla ment on kogemata segamini ajanud ohvri ja päti morda ning minu pildi üles andnud vms.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

                    täpselt nii ongi

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

                      Originally posted by Magpie
                      Poom:

                      \"Ma ei tahtnud ülbitseda. Kui oleksin tahtnud, oleksin võinud 20 korda ˛ongleerida. Andorralastel pole mingit õigust respektist rääkida. Nad mängisid väga toorelt, sülitasid meie meeste peale ja näitasid keskmist sõrme.\"

                      Piiroja jutt:

                      \"Sülitasid meile riiete peale, peapallide ajal vehkisid kätega, meie omad said kõvasti hoope näkku. Neil nagu olekski eesmärk olnud meid taguda.\"
                      Hmm, rõvedat käitumist väljakul oli tõesti näha. Samas lõpuvile kõlades surusid nii mõnedki meie koondise mängijad vastasmängijatega kätt ja ütlesid ka paar sõna(arvatavasti head) nagu suude liikumisest oli näha. Kuna kohustuslikke kohtumisi enam pidama ei pea, vähemalt esialgu küll mitte, siis ma ei näe ka mingit põhjust,miks peaks Eesti koondis tahtma sellise meeskonnaga lähiaastatel näiteks mingit sõprusmängu korraldada - EI. Pigem eelistada uusi ja tugevamaid vastaseid võimalusel.
                      Väga positiivselt hakkas silma Lindpere mäng. Saab Terja asendamisega täitsa hästi hakkama. Allas kah taas tipp-topp !

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

                        Allase värav oli ikka super. Andorra poisid mängisid küll kole mustalt ja kohtunik kohtles neid liiga leebelt... Paar pildikest siin.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

                          Ei tea kas sellise käitumise eest oleks võimalik FIFA-l määrata ka Andorra jalgpalliliidule rahatrahv, sest sellise sülitamise eest Urmas Rooba ja Raio Piiroja pihta oleks seda tõsiselt väärt.

                          Mäng ise oli eestlastelt minu arvates äärmiselt nõrk.Esimene poolaeg oli veel vaadatav ent teine poolaeg oli alla igasuguse arvestuse.Sellise mänguga on Horvaatia astu küll raske minna.

                          Hea mängu tegid äärekaitsjad(Allas,Rooba ja Saviauk).Keskkaitse oli teisel poolajal natukene ebakindel, kuid õnneks mitte otsustavalt.
                          Poolkaitses oli väga hea Marko Kristal ja ka Leetma tegid korraliku etteaste.Kurta ei ole ka Haavistu mängu üle kuid pärast korduvaid sissesõite lonkas ta mitukümmend minutit.Kasutamata jäi ka tema kaks supervõimalust,millest ühe järel-olukorras Viikmäe vähemalt ära lõi.Viikmäe ja Zahhovaiko mäng oli suhteliselt nõrk .Viikmäed tuleb kiita vähemalt võitluslikkuse ja värava eest,kuid Zahhovaikot ei oska millegi eest esile tõsta.

                          Mängu parim: Allase kõrvale Joel Lindpere. Väga hea mäng vasakul äärel.Tekitas vasakul äärel teravusi, teenis karistuslööke ja oli mõlemas väravas mingil määral osaline.

                          Igastahes ootan ma kolmapäeva ja loodan, et sama mäng ei korduks ja et Oper platsile saaks.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

                            Ja eesti väravate videod leiab siit

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

                              Originally posted by vertex
                              Ja eesti väravate videod leiab siit
                              Tänud! Olgu kui sitt kvaliteet tahes ja isegi hääleta - tegija Millegipärast blokeeris minu sissepääsu peale videode vaatamist ära, aga on seal vanemaid ka?

                              Muideks, on selline asi väga kallis, nagu teleka pealt arvutisse video panemine vms? Lihtsalt võhik küsiks targematelt meestelt?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

                                Originally posted by vertex


                                Ja eesti väravate videod leiab siit

                                ma ei tea, kas viga on minu arvutis või milles, aga mul ei taha neid näidata...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X