320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andorra-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

    Win Mediaplayeriga peaks näitama.
    Rohkem igatsorti väravaid leiab siit

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

      tänud, nägin ka lõpuks allase imekolli ära. staadionil ei saand hästi aimu
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

        Zahhovaiko on ikka pask Kuigi ta väravaid lööb flora eest ei ole ta jätnud mingit muljet.Loll nägu peas rabeleb mõttetult väljakul siis kui ei ole vaja,siis kui tõesti võidelda oleks vaja siis vend ei rabele.
        Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
        When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


        Koss on lahe

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

          ma ei saa aru mis slava vastu teil on......minu arust mängis ta väga hea mängu.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

            Ei mängind ta midagi nii head mängu
            https://r-cold.blogabet.com/

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

              Originally posted by Magpie


              Originally posted by vertex
              Ja eesti väravate videod leiab siit
              Tänud! Olgu kui sitt kvaliteet tahes ja isegi hääleta - tegija Millegipärast blokeeris minu sissepääsu peale videode vaatamist ära, aga on seal vanemaid ka?

              Muideks, on selline asi väga kallis, nagu teleka pealt arvutisse video panemine vms? Lihtsalt võhik küsiks targematelt meestelt?
              See maksab umbes täpselt 1000 krooni. Ehk siis uue tv-kaardi hind. Siis saad arvutist telekat vaadata ja saateid lindistada. Mul on endal vanem tv-kaart, millega annab aint vaadata, lindistamine seni pole õnnestunud eriti.
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Andorra-Eesti\'

                Muideks praegu on teatavates avalikes serverites saadaval Eesti-Andorra mäng - kokku 200 MB. Seega kvaliteet on üsna minimaalne - mängufilmi puhul on sama pikk video tavaliselt 700 kuni 1400 MB. Ja jalgpall kui kiire liikumine on digivideo puhul eriti nõudlik. Aga tänuväärne töö seegi.
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar

                Working...
                X