320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EESTI - HORVAATIA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

    Muideks- pani äkki keegi tähele, kas Zelkin mõne kahevõitluse(õhus või maapinnal)ka võitis... Jummmala mõtetu mees seal ees , aga tundub et hetkel paremat meest seda kohta mängima meil vist ei ole...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

      Kui sa Zelkini all mõtlesid Zelinskit siis minuarust oli ta eestlastest kõige kõvem õhuvõitluses, päris mitu õhuvõitlust võitis pikkade Horvaatia kaitsjate vastu aga polnud lihtsalt meest kellele pall sööta oleks Oper nagu teist ründajat mänginud ja ette jooksnud siis Poom lööb pika palli ette Zelinski peaga Operile, Oper jookseb Horvaatia kaitse üle ja GOOOOOOOOL!!!

      Tuleb loota, et äkki juhtub ime ja Bulgaaria ja Belgia õnnestub ahju panna Piraaja peaks ka septembri alguseks vormis olema

      Kommentaar


        Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

        Originally posted by Epic

        Tuleb loota, et äkki juhtub ime ja Bulgaaria ja Belgia õnnestub ahju panna Piraaja peaks ka septembri alguseks vormis olema
        Pigem tuleks loota Lemsalu heale vormile septembri alguses, sest Piiroja ei saa kahe kollase kaardi tõttu Bulgaaria vastu mängida.

        Lisakommentaarina antud topicus lisaks seda, et esimest korda tundsin Lilleküla staadionil seda, et ka peale fännisektori keegi mängule kaasa elab.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

          Originally posted by Jux


          Lisakommentaarina antud topicus lisaks seda, et esimest korda tundsin Lilleküla staadionil seda, et ka peale fännisektori keegi mängule kaasa elab.
          Mina istusin sektoris nr 2(2 korrusel), ja seal elati( ja elasime) väga kõvasti mängule kaasa! Kui mäng oli läbi siis ei saand staadionilt kiiresti minema, kuna all oli mingisugune rahva ummik ja me pidime seal mingi 15 min või sedasi ootama, et trepist alla liikuda saax , ja siis mingid tüübid hakkasid seal veel laulma ka et: we are in sector number 2, and we keep on fighting to the end, ning teine laul oli ka( kuid seda kahjux ei mäleta) mis teenis ka aplausi, ning siis märuli politseiga visati ka nalja, et öelda et seal läx hullux kaklusex ja et nad peax kiiresti sinna minema . Igatahes väga kõva õhkkond oli! MIna jäin kõigega rahule peale mängu tulemuse
          https://r-cold.blogabet.com/

          Kommentaar


            Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

            1. Zelinski on tõesti suht mõttetu mees seal ründes ja ma ei mõista, mida Arno temas nii väga näeb. (kas üldse keegi mõistab??? jaja...kogemused - nendest pole ju sittagi kasu, kui kutil ikka võitlejahinge pole).

            2. Piiroja kohta ei saa ühtki halba sõna öelda. Olex meil vaid rohkem temasuguseid ihu-ja-hingega mängijaid. (kahju, et poisil varbaluu läx...kuuldavasti augusti lõpuni audis nüüd ).

            3. Jätke need Kannik ja Pohlak juba üxkord rahule. Vähemalt ilma Pohlakut olex võib-olla kogu me jalkasüsteem tiblade valduses või midagi veel hullemat (kuigi hullemat on raske ette kujutada). Julgen öelda, et Pohlak on Eesti jalgpalli arengux kõige rohkem andnud ning ohverdanud.

            4. Ühinen enamike eelpoolkõnelejatega, et Eesti tegi Horvaatia vastu hea mängu. Poisid saavad vanemax ja nahaalsemax ning kes teab - äkki hakkavad ka poolikuid võimalusi väravatex realiseerima ja tippmeeskondadele ka mängu keskel sellist survet avaldama nagu Horvaatia mängu viimased kümme minutit. PS! Bulgaaria ja Belgia saavad lutti! ÜXKORD ME VÕIDAME NEID NIIKUINII!!!

            5. Tarmo Kinki EI OLE vähemalt VEEL A koondisesse vaja. Las poisu ikka saab kõigepealt aru, et tema pole maailma naba ja et jalka on võistkonnasport. Olen teda mängimas näinud...ja pean tunnistama, et siin pesitseb kõva talent. Seda peab aga lihvima ja tähehaigusest eemal hoidma. Paari aasta pärast vaatame, kuhu kutt maandunud on!

            6. Ja siis veel winnie. Jumal küll, mees...palun ära aja mingit idiootset bläma lootuses, et saad nii rohkem tähelepanu ja oled seega \"kõva vend\". Suht haige oled! Ma saan aru, et igaühel on õigus oma arvamusele....kuid seega on ka mul õigus öelda, et sinu arvamused paljudel teemadel on pehmelt öeldes imelikud. Olen kindel, et see pole ainult üxi minu arvamus. Kuula üldsust ja muutu asjalikumax. Igasugust iba pole mõtet ajada.

            *** Ja teate, mis alati võidab? JALGPALL!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

              Originally posted by Epic


              ... Poom lööb pika palli ette Zelinski peaga Operile, Oper jookseb Horvaatia kaitse üle ja GOOOOOOOOL!!!
              Tuleb välja, et kolmest mängijast on meile küll ja küll... Jääb ainult küsimus, mida ülejäänud seal platsil teevad

              Kommentaar


                Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

                Originally posted by bianconeri


                Muideks- pani äkki keegi tähele, kas Zelkin mõne kahevõitluse(õhus või maapinnal)ka võitis... Jummmala mõtetu mees seal ees , aga tundub et hetkel paremat meest seda kohta mängima meil vist ei ole...
                Indrek võitis 90% õhuvõitlustest aga sealt edasi polnud tal midagi teha - vastaste värav 40 m kaugusel ja kõik kaaslased kaitses. Sellises mängus tast jah suurt kasu pole, mis ei tähenda, et natuke lahtistemates mängudes ta ülivajalik poleks.

                Eriti hea meel on mul oma lemmikmängija Marko \"The Mullet\" Kristali üle, kes oma mänguga peaks kõigil liiga-vana-ja-aeglane-kiibitsejatel suud kinni panema. Ja ka meil, kes ennustasid, et Leetmale see mäng sobib väga hästi, oli samuti õigus.
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

                  Originally posted by PHILIPZ


                  Kuradi kahju jah et nii läx, nyyd vaid sügistele mängudele lootus...

                  Aga kas keegi teab ega mingeid kaklusi vastasfännidega ei olnud?

                  Igatahes oli õhtul/öösel linnas raskelt pollareid ja kiirabi autosi näha :-)
                  Ma soovitaks sul raha koguda ja mõneks ajaks kuskile Türki minna vutti vaatama, kus on küllaga tulevärki ja vägivalda. Lihtsalt kahju hakkab sust - kogu aeg otsid põnevust, aga siin Eestis siuksed va tasased vennikesed. (See soovitus ei ole üldse pahaga mõeldud).
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

                    Niih eile sai siis videos mäng üle vaadatud.
                    hea mäng oli,kuigi aegajalt ikka korrati oma vana viga pall suvaliselt minema ilma vaatamata kus teised on ja ise vaba olles.aga noh kõik ei saagi veel ideaalselt välja tulla.peale väravt saabunud masendus ja peale mängu pettumus ei lähegi vist üle
                    kahju ikka sellisest väravast.
                    kedagi esile tõsta ei tahaks kui üle platsi olid lindpere,leetma tegi kõva mängu ja ka poom ja raio ja üldse kõik.ei jäänudki silma et keegi nagu kehvasti mängis.opil andis mitte treenitus tunda aga mängis välja mis suutis.zelinskist lootsin natuke rohkem enne mängu ütles et vorm on tõusnud jne. tegi tavapärase ära kui end ületada ei suutnud.kahju et värav tuli just siis kui arno oli Terjat sisse toomas.arvan et Terjast oli puudus.mängu lõpus värske mehena ületamatu

                    edasi pääsu lootuse kohta on olemas teoreetiline variant selle leiab siit

                    mäng oli hea aga pettumus jääb.mitte meeskonnas vaid tulemuses.

                    ÜKSKORD PANEME KÕIK KOTTI

                    ahjaa horvaatia fännide kohta niipalju need kes olid wellis ja kellega mina suhtlesin olid vägagi normaalse ja õhkond wellis oli ka heamuidugi ei oska öelda kuidas nad viigi või kaotuse korral oleksid käitunud.

                    unustasin neilt küsida kahjuks ainult palju neil rongisõit maksma läks silmas pidades bulgaariat.nad sõitsid nimelt rongiga riias koju horvaatiasse.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

                      Originally posted by greenday


                      Indrek võitis 90% õhuvõitlustest aga sealt edasi polnud tal midagi teha - vastaste värav 40 m kaugusel ja kõik kaaslased kaitses. Sellises mängus tast jah suurt kasu pole, mis ei tähenda, et natuke lahtistemates mängudes ta ülivajalik poleks.
                      Kust krdi kohast Sa selle % võtsid!?

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

                        Originally posted by bianconeri


                        Originally posted by Epic


                        ... Poom lööb pika palli ette Zelinski peaga Operile, Oper jookseb Horvaatia kaitse üle ja GOOOOOOOOL!!!
                        Tuleb välja, et kolmest mängijast on meile küll ja küll... Jääb ainult küsimus, mida ülejäänud seal platsil teevad
                        Ülejäänud istuvad oma värava all ja ei lase vastastel väravat lüüa

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

                          Originally posted by greenday


                          Originally posted by bianconeri


                          Muideks- pani äkki keegi tähele, kas Zelkin mõne kahevõitluse(õhus või maapinnal)ka võitis... Jummmala mõtetu mees seal ees , aga tundub et hetkel paremat meest seda kohta mängima meil vist ei ole...
                          Indrek võitis 90% õhuvõitlustest aga sealt edasi polnud tal midagi teha - vastaste värav 40 m kaugusel ja kõik kaaslased kaitses. Sellises mängus tast jah suurt kasu pole, mis ei tähenda, et natuke lahtistemates mängudes ta ülivajalik poleks.

                          Eriti hea meel on mul oma lemmikmängija Marko \"The Mullet\" Kristali üle, kes oma mänguga peaks kõigil liiga-vana-ja-aeglane-kiibitsejatel suud kinni panema. Ja ka meil, kes ennustasid, et Leetmale see mäng sobib väga hästi, oli samuti õigus.
                          minu arust oli parim mees platsil lindpere,kristalist niipalju,et mina ei saa aru kuidas saab üx mees pommitada väravast nii mööda???aga nii nagu ta ise ütles ühe niisuguse löögi kohtaleks ma löönud raamide vahele ja väravavaht oleks palli püüdnud,oleks sealt võinud tulla kontra.vott,ta veel pullimees kah!!
                          Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

                            Originally posted by bianconeri


                            Originally posted by greenday


                            Indrek võitis 90% õhuvõitlustest aga sealt edasi polnud tal midagi teha - vastaste värav 40 m kaugusel ja kõik kaaslased kaitses. Sellises mängus tast jah suurt kasu pole, mis ei tähenda, et natuke lahtistemates mängudes ta ülivajalik poleks.
                            Kust krdi kohast Sa selle % võtsid!?
                            Mu optilised närvid tuvastasid selle staadionil.
                            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

                              Võitis Zelinski neid õhupalle mis ta võitis kuid kas teile ei jäänud mulje et see oli ka ainuke asi mida ta seal väljakul tegi? Minu arust toimus tema mäng küll väga suurte tõuseda ja mõõnadega. Meenub üks seik: Zelinski saab palli jooksu peale ette(just täpselt fännisektori parema külje poole), teeb kaks sammu ja siis lõpetab jooksmise. Istusin seal päris lähedal ja minu arust oleks mees selle pallini ka selg ees jõudnud Üldse kustus ta nagu teine poolaeg ära ja ega siis 9 ülesanne ei olegi ainult peapalle võita --- ta peab ikka muidu kah ennast liikutama--vähemalt võitlema!!!!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

                                Miks Eesti meeskond endale lasi ära lüüa?!?! Miks kellegil seal pole tehnikat? Kas siis paar kehapetet on nii suur asi, et neid ei võiks ära teha? Isegi see stiil, mida Eesti meekond mängib on mõeldud mittetehnilistele meeskondadele: Pikk pall ette ründajatele
                                Hoovi jalgpallur

                                Kommentaar

                                Working...
                                X