320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EST vs AND afterparty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

    Vahepalaks nii palju, et kel kopikas taskus ja lugemisoskus alles, see võiks homme, st reedel, osta Eesti Päevalehe paberväljaande, kus on jalkale pühendatud imepäraselt palju lehekülgi....LOE

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

      Veel viimane info ,mis trammipargist tuli on see,et meile pakutakse siiski vaid Kohvik-trammi ja tavalist liinitrammi ning tullakse vastu ja tehakse ka hind pooleteist tunnisele sõidule.
      Vanaaegset +konkatrammi kahjuks ei saa.
      Igatahes oleksid ka need variandid väga head . Ootan vastukaja.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

        Mina oleksin käpp
        Kui nüüd ainult rahvast juurde saaks... See idee oleks võinud ainult natsa varem pähe tulla. Aga ütleme kui seekord ei saa rahvast kokku, siis võiks seda edaspidi küll praktiseerima hakata.

        Aga 1 küsimus veel. Mis kell see start oleks?
        Supplies!

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

          Originally posted by vandersell


          Mina oleksin käpp
          Kui nüüd ainult rahvast juurde saaks... See idee oleks võinud ainult natsa varem pähe tulla. Aga ütleme kui seekord ei saa rahvast kokku, siis võiks seda edaspidi küll praktiseerima hakata.

          Aga 1 küsimus veel. Mis kell see start oleks?
          Loe minu eelmisi postitusi seal on kõik kirjas.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

            .. start võiks olla 17:00 paiku(tööpäev just lõppemas, palju rahvast töölt tulemas ja trammi vutifännidega nägemas - mõni ehk otsustab siis isegi statkale tulla, jne)
            ...+ 1,5 h = 18:30 maandumine Sihveri peatuses ja sealt statkale... 19:00 algab mäng.
            Minu poolt nagu alati vähemalt 10-kond futboliiti igaljuhul üritusele õlga alla panemas...
            RummaBastards!

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

              Krt, olen ikka pimekana :P

              Aga Kunn, broneeri siis see asi ära. Ma usun, et kolmapäevaks saab 50+ inimest ikka kokku
              Supplies!

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

                käpp kuid hüppaks kuskil peale 17-17.30 ei jõuaks
                sigpic

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

                  Konkreetse vastuse ja tellimuse pean homme enne lõunat andma. Ise arvan ka ,et 50-60 inimest saab kokku siis ei lähe ka liiga kalliks.
                  Väga suureks plussiks on see ,et mendid ei saa meile midagi teha ja võime rahulikult head ja paremat kraami nautida. Omad joogid saab kaasa võtta niipalju kui vaja,sest ega seal trammis mingit müüki pole ,lisaks on seal ka muusika sees nii,et võib jalgpallilugusid lasta jne.
                  Ilmselt tuleb siis homme lukku panna.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

                    Originally posted by Kosk


                    Kusjuures Kunni jutus oli minu meelest väike iva sees, et need nn \"eelsoojendused\" ja afterpartyd on muutunud pigem selliseks asjaks, millega saaks üksteise kallal närida ja võistelda, et kes korraldab lahedama peo ja nii toimub...kuidas nüüd öelda...lõhenemine teatud ringkondade vahel, mida mõned peavad loomulikuks asjade käiguks ja samas mõnel riivab see silma pisut. Mulle selline kraaklemine tegelikult ei meeldi nagu mitte põrmugi. Vanadel headel aegadel oli just Tammsaare parki kogunemine see, mis asja minu meelest käima lükkas - külmemal ilmel kerge rumm, palaval jahe õlu...kohtad sõpru-tuttavaid, keda pole pikka aega näinud ja vahetad nendega muljeid ehk siis jällenägemisrõõm, väike palliveeretamine, totsid joonistavad värvidega lahedaid maalinguid, osad tegelevad plagudega. Sellist pilti oli suur rõõm näha, kui vaatasid hommikul pargist mööda sõites: näe, paar sinisärki libistavad juba esimesi õllesi...paari tunni pärast aga voolab massidena siniseid kokku ning mingi aeg hakatakse ühtse massina liikuma staadioni poole rõõmsas meeleolus. Kui on mingi tõsiselt räme ilm, siis olen kahe käega poolt, et kuskil kõrtsus koguneda, aga ilusate ilmadega ikka õues.
                    Peale mängu vaadaku igaüks ise siis pakutud variantidest välja, kuhu soov minna võitu tähistama või lihtsalt pidutsema mängupäeva puhul. Siinkohal mainin ära, et minu jaoks määrab koha üldjuhul vokaalinstrumentaalkollektiiv, kes on meelitatud kohale fänne lõbustama.

                    PS! Pajad ja katlad, sellest postist ei maksa välja lugeda mingit vaenulikkust, eelistust või kurat teab mida emma-kumma organisatsiooni kohta. Minul pole mingit probleemi mõlemate liikmetega suhtlemisel, sest üldkokkuvõttes näen ma meid kõiki siiski suure tervikuna, kes kõik on staadionil samal eesmärgil - toetada koondist.
                    ... muideks herr Kosk - mind valdavad üldjoontes samad tunded... Kohati hakkab tagasi tulema see n.ö. soccernet.ee eelne olukord kus olid oma sõpruskonnad kelledega mängudele mindi ja teistega kokku saadi kas siis pargis või statkal... ise arvasin et sellise fenomeni nagu soccerneti tulekuga eesti vutifännid liidetakse kokku ühtseks jõuks aga tuleb välja et liitis kokku külla aga kaheks grupiks...no mis teha....peaasi et välismängudele saab ühiselt mindud ja omavahel kaklema ei hakata ons see normaalne või ei jäägu igaühe oma otsustada...
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

                      mina oleks selle liinika poolt, mahub rohkem inimesi sisse ja tuleb sestap siis odavam ka.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

                        Kusjuures Jaanus, ma olen sinuga täiesti nõus - välismängudega pole mingit probleemi, aga sudimised käivad just kodumängude ajal.
                        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

                          Pooldan samuti liinikat, mida rohkem seda uhkem.:P
                          “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

                            See trammisõit tundub ülilahe idee olevat. Miks mitte ära proovida. Ehk saab mingi paraja seltskonna kokku, et asi loosi läheks.
                            Aajah, oleks ka selle liinika poolt. Tuleb odavam, mahutab rohkem ja vaevalt et me sinna teise trammi saiakesi ja kohvi sööma-jooma lähksime.
                            Vaikus

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

                              Originally posted by Pealik


                              Pooldan samuti liinikat, mida rohkem seda uhkem.:P
                              Liinikal pole WC-d, niiet kel k...pidamatus ei tohiks kaasa tulla
                              Endal probleeme sellega pole, kui just me 2 tundi seal sees ei pea olema ja samas ohtralt õlut tarbides.
                              Tunnike sõitu kannatab ilma WC-ta ära, kuid kuidas ilma suitsuta

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

                                Nagu ma trammipargist aru sain ,siis tohime ka liinikas õlut juua ,peaasi ,et taara kokku korjatakse.Trammil käivad ju aknad ka lahti nii,et ehk saab ka suitsetada,kuigi sellega ei saa üle pingutada . Liinikasse mahub ikkagi ligi 100 inimest sisse ja see on juba midagi.
                                Kadriorus on pikem peatus ja ka Tondil on pikem peatus ,kel põis lekib siis nendes peatustes saab vett lasta.
                                Kui arvestada 1,5 tundi sõittu ja laias laastus 70 inimest siis teeb see 15 eeki -per nägu.
                                Nii,et jääme liinika peale . See tuleb meil muidugi eelnevalt ära kaunistada :P samuti otsustasime Trammipargist kohe mõned kastid purgi õlut peale visata ,neid saab siis trammis iga fänn osta.
                                Raha kogumist ja reisijate nimekirja koostamist alustan juba alates tänasest.Peale saavad ainult need ,kes on eelnevalt maksnud ja kui kohti üle jääb siis võtame sõidupäeval rahavst juurde. Mõelge ,milliseid plagusid võiks trammi külge riputada.
                                Poest saab odavat valget kangast 1.- eek meeter ,võtke värvi kaasa ja ostke riiet ,laupäeval hakkame Wellis juba varakult loosungeid meisterdama.

                                Eilse jutu põhjal on trammisõtjad järgmised isikud:

                                1.Jansa +10 inimest
                                12. Jan -fittipaldi
                                13.Jyrka
                                14.Tarvo
                                15.Boxter
                                16.Sen
                                17.Viivika
                                18.Rootsi Kunn
                                19.Andre
                                20. Vandersell
                                21.Raidur
                                22.madman 66
                                23.Dieter
                                24.-34 Kosk+9 inimest
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X