320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nahk koondisesse?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Nahk koondisesse?\'

    Originally posted by Kosk


    Originally posted by Ono


    Ei jah, sa toksi palli oma 5 liigas.
    Arvestades sinu mängutaset, kosevärd, ei tohiks sa siin üldse kommenteerida, sina oled küll viimane kes Nahka, eesnahaks hakkab kutsuma.
    Jah Ona, ma võtan su arvamuse teadmiseks.
    Eelmine hooaeg tõepoolest toksisin palli 5.liigas. Nüüd juba 4.liigas, aastaga liiga pole ju paha või mis? Samas tulin aastal 2000. noorte A-klassis kuuendaks ja sisemeistrikatel viiendaks. Mida sul on vastu pakkuda? Pakun, et sa oled selline järjekordne internetiflegma, keda lapsepõlves mängu ei võetud, sest sa lihtsalt oled kapitalne praak. Trauma seega.

    Veel sooviksin argumenteeritud vastust küsimusele, et mille alusel sa mind \"kosevärd`iks\" nimetad. Ja mis puudutab veel seda naha ja eesnaha teema, siis kindlasti ei ole ma esimene ja veel vähem viimane, kes asjast nii arvab. Minu argument on see, et kui koondis vajab mees ja kutsutakse mängima, tüüp hämab midagi vigastusest ning lükkab liigamängu. Sellise suhtumise peale poleks pidanud nime muutma eestipäraseks. See on sittumine otse näkku ja selles peegeldub ka mehe arusaam rahvuskoondise tähtsusest ja selle esindamise aust.

    Ona, lisan sulle ka lingi, mille lugemisega võiksid oma aega sisustada.
    http://www.hot.ee/masturbatoorium/
    Ajeee, kosel õigus......onu konstantin on tõesti eesnahk.
    Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Nahk koondisesse?\'

      Nahk lõi mängus Alliansiga oma selle hooaja kuuenda värava (penaltist). Oodata tuli seda kuuendat kolli küll kaua, aga ära ta lõpuks tuli.Mängu lõppseis 1-1.



      Sellest mängust on küll juba mitmeid päevi möödas ent sellest polnud kusagil kirjas.

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Nahk koondisesse?\'

        Originally posted by Vürst


        Nahk lõi mängus Alliansiga oma selle hooaja kuuenda värava (penaltist). Oodata tuli seda kuuendat kolli küll kaua, aga ära ta lõpuks tuli.Mängu lõppseis 1-1.



        Sellest mängust on küll juba mitmeid päevi möödas ent sellest polnud kusagil kirjas.
        oled kindel ve?

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Nahk koondisesse?\'

          Originally posted by Epic


          Originally posted by Vürst


          Nahk lõi mängus Alliansiga oma selle hooaja kuuenda värava (penaltist). Oodata tuli seda kuuendat kolli küll kaua, aga ära ta lõpuks tuli.Mängu lõppseis 1-1.



          Sellest mängust on küll juba mitmeid päevi möödas ent sellest polnud kusagil kirjas.
          oled kindel ve?
          Tähendab jah ei pannud seda tähele.Aga siiski siin teemas polnud nii et pole väga hullu.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Nahk koondisesse?\'

            Tõesti mõttetu vennd pole vaja sellist meest kes arvab,et MINA JA MAAILM
            Toksigu Soomes edasi oma Nahka!!!
            Olen see kes olen

            Kommentaar

            Working...
            X