320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  U-17 koondis

  Esimest korda oma fännikarjääri jooksul sai U-17 ja U-19 koondistele kaasa elada.
  Kolmekesi siis Läti tee sai ette võetudki, kaasas muidugi lipud ja muu atribuutika.
  Limbazi asub Eesti piirist umbes 50 km kaugusel ja on selline vaikne provintsilinn ,natuke väiksem meie Viljandist arvan ma. Saadion asus ilusas kohas ja oli hästi hooldatud ,kuid jalgpalliväljak oli väga ebatasane. Samas oli murukate siiski korralik.Kõrval oli ka sisehall ,kus sai kõiki sisealasid harrastada. Poisid elasid kohe staadioni kõrval, ühikates , kolm meest toas ja suur dushiruum koridori peale. Süüa said nad oma jutu järgi väga hästi ja üldse oli vastuvõtt tasemele.
  Meie kolmekesi saime samuti ühe sellise toa,mis läks meile kolme peale umbes 100.eeki maksma.
  Fänne ,peale meie ,ühelgi koondisel ei olnud ja selle üle olime kõik koos väga õnnelikud , mängijad muidugi eriti.Lõpus käis isegi turniiri peakorraldaja isiklikult meiega rääkimas ,kinkides plakati ja muud träna.
  Eesti koondise mängud olid muidugi sätitud nii ,et kaks mängu olid järjest. Reedel Lätiga ja laup. Leeduga ,seega puhkeaega jäi meile teistest vähem.Kõik mängud algasid korralikult hümniga nagu kord ja kohus,mida me siis kõva häälega kaasa laulsime ,nakatades sellega terve meeskonna.
  Esimene mäng algas reedel kell 15.00 ja toimus Läti ja Eesti U-17 koondiste vahel.
  Mängu algus oli meie poolt vaadates üsna krobeline olime ju talvel neile 1-7 kaotanud ja siis oli jõudude vahekord selge. Nüüd aga peale esimest kümmet minutit muutus meie mäng aina kindlamaks. Hästi tegutses vesku Sergei Lepmets ja poisid said aina rohkem kindlust juurde. Kaitse oli paigas ja lätlased (95%venelased) läksid üha rohkem närvi. Esimene poolaeg lõppeski viigiliselt 0-0 ,kusjuures meil olid nii mõnedki head kontrad. Lätlased küll valdasid rohkem palli ja üritasid pikkad diagonaalidega palli läbi äärte mängida aga see ei kandnud vilja.
  Teine poolaeg algas jälle kerge Läti survega aga keskel haaras Eesti ootamatult mitu korda initsiatiivi endale ja nõelas teravalt. Meie olime juba päris kindlad ,et viik on taskus ,kuid siis 10 min. enne lõppu,täitsa süütust olukorrast tegi vv. rumala väljajooksu ja ründaja lükkas palli üle tema ,peaga väravasse. Võitlesime edasi ja ründasime isegi rohkem ,kui lätlased ,kuid lõpus löödi meile kontrast siiski värav.
  Kuna kohtunik oli lätlane siis vilepartiist ei hakka eriti rääkima,see oli täiesti ühepoolne.
  Kokkuvõttes olime mänguga rahul ja rüüpasime külma õlut ,mis oli igatahes parem ,kui läti meeskond:P .
  Teises mängus tuli vastu Läti U-19. Kohe alguses oli märgata ,et siin oli jõudude vahekord palju tasavägisem ,kui eelmises mängus. Kohe mängu alguses 3. min. oli meil 100% võimalus juhtima minna ,kuid löök 7.meetrilt läks vv. otse sülle ja sealt kornerisse. Lõppkokkuvõttes see ebaõnnestunud löök meie mängu saatyse otsustaski.
  Eesti oli aktiivsem pool kogu aeg ja kaitse pidas. Kontrollisime mängu ,kuigi Läti valdas võibolla rohkem territoriaalselt.Poolaeg 0-0. Juhtuma hakkas teisel,kui meie vv. ei suutnud lihtsat pealelööki oma kaitsja jalgade vahelt kätte saada ja tobeda sudimise peale sai ,lätlane sealt mingi koba löögiga värava. Edasi tormasid poisid lahingusse ja meil oli veel mitu head võimalust. Läti mängis väga toorelt ja lõpuks sai jopa-kolla ka punase kaardi ,kuigi neid oleks võinud vähemalt kaks tükki veel anda. Peale seda surus Eesti täiega ja olime väravale väga lähedal,Läti oli jumala kuse ,kui äkki kaitse rängast veast ja vastaste läbisöödust sai ründaja üks-üks olukorda ja ei eksinud.
  Mängisime küll lõpuni ründavat jalgpalli ,kuid kahjuks olid nii vaimnsed ,kui füüsilised ressursid juba otsas.
  Meie olime natuke pettunud ja poisid ilmselgelt samuti ,sest mäng oli täitsa võidetav.
  Õnnest jäi puudu ja ärgem unustagem ,et kohtunik oli ka seekord PEDE.
  Õhtul tegime väikse õlle ja külastasime kohalikku bubi ,kus päris vintsked pardid ringi liikusid ja esti poistega tutvust üritasid sobitada.
  (järgneb)
  FCF Forever

  #2
  Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

  Teine päeav.
  Kuna eelmisel õhtul sai päris kaua üleval oldud siis oli hommik üpris unine nii meil kui ka meeskondadel,kel lisaks ka mänguväsimus kontides. Ajakava oli selline ,et peaaegu terve päev tuli ennast hirmsas kuumuses praadida ja alles pärast lõunat algasid mängud . Mingil määral ka õigustatud ,sest kes palavaga ikka jõuab mängida
  Esimene mäng oli 15.00 Eesti -Leedu U-17 .Leedu võistkondade juures torkab kõigepealt silma see ,et mängijad on väga pikakasvulisd ja võimsad. Eriti pikad olid U-19 liikmed ,isegi meie väravavahist oli üks keskvälja kutt pikem. Leedulastel oli kaasa terve treenerite armee ,mingi kolm-neli tükki meeskonna kohta.
  U-17 mäng algas kohe meile väga soodsalt. Surusime mingi paar minutit ja tagajärjeks teeniti karistusala nurgast karistuslöök ,mille Andres Koogas suurepäraselt sisse laksatas. Karistuslöögile eelnes muide väga hea sööt ,mille tulemusena oleks vasakäär peaaegu üks-üks läbi läinud ja kaitsja oli sunnitud ta maha tõmbama. Pidu oli meie leeris suur. Leedukad olid mingi aeg natuke nokis aga toibusid üsna ruttu ja hakkasid survet avaldama. Viik tuli üsna kiiresti ,kui nurgalöögile sai keegi leedulane pea vahele.
  Silma torkas leedukate tehniline üleolek ,ka kiiruses jäime kohati liiga palju alla.
  Siiski pidas meie kaitse üpris hästi ja kutid ei lasknud tujul langeda,kuni saatusliku veskari veani. Ega tahakski poissi süüdistada ,sest ülejäänud mängus oli ta tubli aga nagu öeldakse tegijal juhtub ikka. Väravast põiki mööda lennanud palli pillas ta kogemata oma väravasse olles ise just väravast välja liikumas. Ja see võttis poistelt silmnähtavalt tuju ära . Kui enne seda olime lausa ründavam pool siis nüüd tehti apsakaid ridamisi. Mulle meeldis ,et meeskonnas oli mitu poissi ,kes ergutasid teisi lõpuni mängima ja andsid endast kõik jõud. Arvan ,et neil kõigil on hea tahtmise juures võimalik tippmängijateks saada. Sama käib ka noorte treenerite kohta . Kui näiteks leedukatel olid treeneriteks vanad nõukogude kooli saanud kuulsad Zalgirise treenerid siis meil alles hiljuti treeneripabereid omavad noored mehed ,kes ise veel ametit õpivad. Sellest ja paljust muust klassivahe tekibki.
  Vahepeal jõudsime Tuljakuga külma õlle järgi käia ,kui juba oligi U-19 poiste mäng algamas.
  Mäng algas jällegi Eesti poiste ilusate rünnakutega ja Leedu oli lausa pasa. Jubedad härjad olid nad küll ,kuid samas ka parajad soodad. Mängiti toore jõuga ja sellega tulevikus kaugele ei jõua. Meil oli kohe mitmeid ohtlike võimalusi ,kuid kahjuks väravani ei jõutud. Lõpuks tuli laks hoopis meile.kui kaitse ei suutnud kornerist loodud palli puhtaks lüüa ja kasti joonul seisnud mees sai vabalt löögile ja vv.oli võimetu.
  Kahju ,enne seda oli mäng jumala võrdne . Edasi hakkas aga kohtunik lausa näkku panema,sest Eesti poisid näitasid kohati väga head ja ilusat võitlustahet .Lõpetuseks vilistas see kabi meile olematu pendla. Meie veskar arvas lõöögi suuna ära ,kuid kahjuks tõrjuda siiski ei suutnud. Ja 5 min. hiljem oli meie mees lausa maha niidetult vastaste trahvikas ,kuid vilet ei järgnenud. Lõpus näitas Eesti tõelist võitlejahinge ja head tehnikat ning enesekindlat söödumängu ,kuid kahjuks väravani ei jõutud.
  Treenerid Tiit Raudnagel ja Viktor Passikuta olid samuti maruvihased ,kuid kohtunik oli hullem pede ,kui Savisaar ja pani leedu särgis mängu lõpuni.
  Mina loen seda üldse turniiri seni parimaks mänguks.
  Mõlemad Eesti meeskonnad ütlesid peale mänge ,et neid innustas ja aitas fännide kohalolek väga ja selle üle ,et saime omasid natukenegi aidata oli ka meil hea meel.
  Tegime mõned pildid ja lubasime sügisel ,kui Pärnus algab U-17 EM-alagrupiturniir ,raudselt jälle kohal olla.
  Loodan ,et minu ja Tuljakiga ühineb siis juba suurem fänniseltskond.
  FCF Forever

  Kommentaar


   #3
   Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

   Mis Limbazhist siin jutt, koha nimi on ju Lemsalu :P
   Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

   Kommentaar


    #4
    Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

    Originally posted by silverman


    Mis Limbazhist siin jutt, koha nimi on ju Lemsalu :P

    Keskmisest parem nali. XA-XA-XA-XA
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


     #5
     Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

     Kosk. See pole nali.
     Kui sa eestlane oled, siis sinu jaoks on koha nimi Lemsalu.
     Kui lätakas siis Limabazi.
     Rootsi Kunn nagu selgub on tegelikult Läti alam.
     memer of Gaskoff fan club

     Kommentaar


      #6
      Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

      Aitäh, indrek. Ei uskunud, et asi pikka seletamist vajab.

      XA-XA-XA Kosk.
      Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

      Kommentaar


       #7
       Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

       Originally posted by indrek


       Kosk. See pole nali.
       Kui sa eestlane oled, siis sinu jaoks on koha nimi Lemsalu.
       Kui lätakas siis Limabazi.
       Rootsi Kunn nagu selgub on tegelikult Läti alam.
       Indrek ,sa oled hullem ,kui Läti kohtunikud aga tõsi ta on ,kohanimi on Lemsalu.
       FCF Forever

       Kommentaar


        #8
        Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

        Ma pakun välja ,et selle teema alla võiks edaspidi hakata analüüsima ja kajastama kõiki U-17 ja U-19 koondiste mänge. Miks mitte lisada siia ka U-21 mängud,kuna ka nende kohta pole praegu eraldi teemat olemas.
        FCF Forever

        Kommentaar


         #9
         Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

         06.07.2003
         u-19 : TJK 5:1

         Mängiti 3x25 min.

         Kommentaar


          #10
          Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

          kas U-17 EM-valikturniir sellel sügisel toimub siis Pärnus?????

          Kommentaar


           #11
           Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

           Originally posted by mikk666


           kas U-17 EM-valikturniir sellel sügisel toimub siis Pärnus?????
           Niipalju on praegu kindel ,et U-19 mängib igatahes Tallinnas oma turniiri ,kus vastased on Itaalia ,Gruusia ja Belgia.
           U-17 turniir on veel lahtine ,kuid olen justkui poole kõrvaga kuulnud ,et see tuleb Pärnus. Kahtlane küll,sest seal ikka väga viletsad väljakud .
           FCF Forever

           Kommentaar


            #12
            Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

            Sellessuhtes tahaks vastuvaielda. Väljakud on head. Eriti see kalevi oma. Tõsiselt ilus murukate, kuid jah kompleksid on koledad. N. Kalevi staadioni üldmulje on ..., kuid plats on väga korralik. Tervise platsil ei ole kah erilist viga. Taaskord korralik muru maas.

            Kommentaar


             #13
             Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

             Originally posted by treze


             Sellessuhtes tahaks vastuvaielda. Väljakud on head. Eriti see kalevi oma. Tõsiselt ilus murukate, kuid jah kompleksid on koledad. N. Kalevi staadioni üldmulje on ..., kuid plats on väga korralik. Tervise platsil ei ole kah erilist viga. Taaskord korralik muru maas.
             Tänan vigade paranduse eest,sest minu andmed väljakute kohta pärinesid eelmisest kevadest.
             FCF Forever

             Kommentaar


              #14
              Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

              Tundub, et lisaks A-koondisele peab hakkama toetamas häälekalt ka noori toetamas käima. Seega minuga võite ka sügisel arvestada.
              On ainult üks ANDRES OPER!!!

              Kommentaar


               #15
               Replying to Topic \'U-17 ja U-19 Limbazis\'

               Kas U-17 koondise treenerid on Karel Voolaid ja Antti Rosenberg?

               Kommentaar

               Working...
               X