320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallikalender 2004!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Jalgpallikalender 2004!\'

    Tartu inimesed saavad kalendrit nüüd ka minu käest - hind 69 kr ehk vähemalt 10 eeku odavam kui poodides

    Kel huvi, siis mihkel@soccernet.ee

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Jalgpallikalender 2004!\'

      Originally posted by fittibaldi, ha2, Hogharth, Zico, ballack, p3p3


      * igal juhul on huvi. Kus te seda trykite?
      * oleks ka huvi
      * mis moodi saab sulle abiks olla???Ehk oleks minust abi.Loodan,et 1000 kalendrist üx saab minu omaks.
      * Võiks olla toetaja ka tunduvalt suurema koguse kui ühe eksemplari ostmisel.
      * mina oleks kindel tellija
      * Kindlasti maksaks 70 krooni maksaks isegi rohkem jään huviga ootama
      ...
      Nonii, kalender juba rohkem kui kuu müügis olnud, mõtlesin siis teile meelde tuletada, et kes te kõik kalendrit tahate osta ja pole veel seda teinud, siis jõulud juba lähenevad ja kalender ootab teie või teie sõbra seinale jõudmist!

      Zico märkisin eraldi ära seetõttu, et alati on oodatud suuremad kogused kui 1 (Zicole saatsin ka sõnumi, ent vastust vist ei saanud )

      Ka klubidele tuletaksin meelde, et kontrollige tihemini oma klubi kirjakasti , sinna on ilmselt tulnud üks huvitav pakkumine...

      Muuseas, kalender on nüüd aina enamates poodides, loodetavasti ka maapoodides, hind peaks olema suht võrdne ehk 77 krooni kõikjal...
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Jalgpallikalender 2004!\'

        ma soetasin endalegi selle kalendri ja peab mainima,et igati tubli töö Mikk ja teised ja ma olen täiesti veendunud,et selline kalendri-asi võiks saada iga-aastaseks traditsiooniks .EDU!
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Jalgpallikalender 2004!\'

          Uwaga-uwaga!

          Kalender on ka jõudnud muusikapoodi World Clinic, mis nüüdsest asub (endiselt Tallinnas, aga) Roosikrantsi tänav 19. World Clinicu liikmekaardi omanikele kerge soodus kah?

          Kui keegi leiab endas piisavalt viitsimist kirjutada mulle privaatsõnumi teel, kuskõikjal ja täpselt millise hinnaga ta kalendrit on müügil näinud, siis oleks see väga tore

          [glow tcolor=yellow, fcolor=red, size=4, strength=4]Kas SUL on juba Jalgpallikalender 2004?![/glow]
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Jalgpallikalender 2004!\'

            Pärnu Apollo Raamatu Poes kalender müügil hinnaga 78 krooni ise ostsin ära. Väga kena töö on tehtud.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Jalgpallikalender 2004!\'

              Originally posted by Evu


              Pärnu Apollo Raamatu Poes kalender müügil hinnaga 78 krooni ise ostsin ära. Väga kena töö on tehtud.
              Tänasin sind ning teisi mõttes juba varem ning teen seda veel tagantjärele ka

              Põhjus, miks kirjutan, on aga see, et kui mõnel õnnetul on veel kalender puudu (neid peaks siiski jätkuma...), siis õige aeg osta oleks nüüd - jaanuar on juba läbi ning [glow tcolor=yellow, fcolor=red, size=4, strength=4]veebruarikuust alates on Jalgpallikalender saadaval senisest 30% odavama hinnaga![/glow]

              Samuti kasutan juhust teatamaks, et kui mõnel on soov osa võtta projektist Jalgpallikalender 2005 (mille läbiviimine minu seisukohalt kindel ei ole ), siis palun kõhklematult sõnumi või maili (mikk@soccernet.ee) minu poole pöörduda ja oma huvist täpsemalt rääkida.
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Jalgpallikalender 2004!\'

                kindlasti väga huvitav kalender! niikui kusagil näen osatan ära!

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Jalgpallikalender 2004!\'

                  Kas ka uuel aastal taoline ettevõtmine toimub?

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Jalgpallikalender 2004!\'

                    Mul sama küsimus ,sest selle aasta kalender loeb seina peal selle aasta viimaseid päevi. Millal ilmub järgmine soccerneti kalender?
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Jalgpallikalender 2004!\'

                      Algselt postitas ROOTSI KUNN


                      Mul sama küsimus ,sest selle aasta kalender loeb seina peal selle aasta viimaseid päevi. Millal ilmub järgmine soccerneti kalender?
                      Kahtlen selles kuna eelmisel aastal tuli Mikk poiss vaevalt ots otsaga kokku.
                      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Jalgpallikalender 2004!\'

                        Jep, 13-l on paraku õigus, tänavu jääb see minu poolt igatahes välja andmata. Polnud aega ja eriti ka tahtmist sellega tegeleda. Jääme siis järgmist aastat ootama.
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar

                        Working...
                        X