320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Makedoonlased Lillekülla...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

    Originally posted by rauno

    ja õllega peabki olema ettevaatlik,siiski on ju avalikus kohas alkoholi tarbimine keelatud
    ...ja ärgem tervistki unustagem

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

      kogunemise vastu ei ole mul midagi, kuid oma teen vast ära george brownis
      "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

      http://runplus.wordpress.com

      "Fitness is a battle, welcome to the front line"

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

        Eesti võõrustab Lillekülas Makedooniat

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

          Originally posted by Martin


          Reedel lahkub Tartust ka üks auto, mis sõidab edasi-tagasi mängule.

          Üks koht on vaba ja näppida saab Mihklit, Juxi ja Leidat. Kes seda kohta endale soovib, võiks kontakteeruda 5522489 ja oma eelistuse öelda. Reisi hinnas jõuame ka suht rahuldava kokkuleppeni, mis on kindlasti odavam kui bussiga pluss reisil on võimalikud seksi- ja söögipeatusted juba tuntuks saanud kohtades ja tundmatutes ka.

          Enam paremat pakkumist vist pole võimalik esitada.

          Sulle kallis Smutov ütlen ma nii palju, et tuleb aeg kui sinusuguseid piraattaksojuhtidest kupeldajaid hakatakse Tartus asuvasse modernsesse vanglasse panema.
          Minu poolt aga õlu iga peatuse eest, mille ajal sa Mihklit või Juxi paned
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

            Originally posted by Kosk
            Sulle kallis Smutov ütlen ma nii palju, et tuleb aeg kui sinusuguseid piraattaksojuhtidest kupeldajaid hakatakse Tartus asuvasse modernsesse vanglasse panema.
            Minu poolt aga õlu iga peatuse eest, mille ajal sa Mihklit või Juxi paned
            Mina ei pane, mina pakun. Seega kupeldaja ruudus
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

              vaadates õue jääb vist tammsaare ära,kuna juba omk kella 3.30st üleval ja 4.30st tööl siis ideesi pole,eks näis kus istub ja libiseb .
              sigpic

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                Originally posted by Martin
                Mina ei pane, mina pakun. Seega kupeldaja ruudus
                Ehk siis: \"Miks ükski daam ei istu mu Golfi, et tagaistmel panna Juxi/Mihklit\" Onu Bella klassikalise loo viisil

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                  Originally posted by rauno


                  vaadates õue jääb vist tammsaare ära,kuna juba omk kella 3.30st üleval ja 4.30st tööl siis ideesi pole,eks näis kus istub ja libiseb .
                  Eks vaata nüüd uuesti . Istumine võib muidugi endiselt märg olla.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                    eesti on ikka hale,0 3 saavad kotti.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                      oi oi eesti teeb edusamme,54 v.zahovaiko.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                        no lihtsalt pask!!! 2:4 tappa saada niimoodi oma õue peal veel häbiiiiiiiiiii

                        headmeelt teeb ainult Teeveri debüütkoll

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                          Mõtteainet enne augustikuu valikmänge jätkub hollandi hallpeal rohkem kui küll. Isegi Makedoonia käest ei tohiks Eesti B koondis tappa saada.
                          Koondise ja Flora treenerite toolid tuleb lahku lüüa krt võtaks.
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                            Viga on vist Pijpersis. Starkovs Lätis saab ülihästi Skonto ja koondise eesotsas hakkama. Kuku komentaator oli ikka eriti hull pullimees. Saaks siis nüüd MMi valikturniiriks kõik asjad korda ja Ints võiks koondisega lõpparve teha, siis ei hakka ta eesti ründajaid ohustama
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                              Tekib küsimus, et miks on tarvis organiseerida nii palju koondise sõprusmänge, kui enamus nendest peetakse teise koosseisuga?

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                                Zahhovaiko arvas, et üks hea asi oli mängu juures - et lõime palju väravaid
                                Eesti koondis tavaliselt üle kahe värava ei löö, kaks või kolm korda vist ongi ühes mängus kolm väravat löönud. Tõesti hea, et Eesti palju väravaid täna lõi.
                                Pealtvaatajaid tundus nullreklaamiga ürituse kohta üsna palju olema.
                                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X