320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Makedoonlased Lillekülla...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

    Originally posted by peremees
    itse oli meil ikka esimese 20 minuti jooksul suht koomiline.
    See Kingi väljavahetamise kohta seda, et üks põhjustest miks ta välja vahetati,oli see, et ta lõi karistuslöögi. No tyra mis erikuradinali see on?
    Eks põhjus ole meie tugev ja pikk pink. Ega Ott ja muud supermängijad siis pingil saa istuda.

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

      Kui Kinki vahetati siis ta oli teises platsi otsas ja ta kõndis vahetuseni nii kaua nagu me oleksime eduseisus olnud 2:1 aga me olime hoopis taga ja ta oleks võinud vahetuseni joosta mitte kõndida rahulikult!!

      Aga jah see on küll absurd et ta nagu karistuslöögitõttu väljavahetati!!
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

        Mina avaldaks kiitust meie kahele \"vanamehele\". Reim ja Kristal ongi selle põhjuseks, et me viie väravaga kotte ei saanud. Kogenud mehed hoidsid natukenegi mängu kontrolli alla ja rahustasid noori.
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

          Kristal ja Reim tegid hea mängu!Reim tegi isegi väga hea mängu tema ainult võitles ja jõudis igale poole!Reimi ja Kristali ees müts maha!!
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

            on üx ainus marko kristal!!!!!!!!
            www.emmaste.com

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

              kink ei saa ju oma õigel kohal mämgida sest arno peab ikka oma krdi viikmäed seal kohal hoidma olgem ausad kink on rohkem ründaja kui äärepoolik või isegi operi koht ründajate taga sobiks talle paremini kui see koht mida talle arno peale surub.
              aga suhtumisega on poisil ikka probleeme küll oleks võinud kas või arno käest küsida et äkki ma lööks ise.tegelikult on tiiduse mängijad suhteliselt kõik sellised staarid ainult et õiged treenerid on nad suutnud paika panna .
              kui lindpere, haavistu, o.purje florasse tulid olid kõik suhtumiselt teistesse suht üleolevad ja ülbed aeg pani asjad paika .kink on siiski ainult tiiduse käe all mänginud ja nn välismaalt siia tulles tunneb ta mingit üleolevat tunnet kuigi ise kõrgliigas mängu ei saa.siiski on tegemist suht abdeka mängijaga.viikmäe ei vääri koondise põhikooseisu kohta .meil neid häid ründajaid küll tegelt.
              www.emmaste.com

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                suht õige jutt Kingi kohta eelkõnelejalt... ise arvan ka et vutis peaks ikka teod mehe eest rääkima ja tegusid Spartakis nagu siiani ette näidata ei ole ju või mis? aga küll nad tulevad... kui suhtumine veits paraneb

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                  hid ryndajaid on meil tegelt ju hordides.
                  Ma ei võta nimede nimetamist enda õlule,gazza,sina ehk?

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                    Põhjendage mulle palun, miks Kink vasakul äärel nn. sobimatul kohal Teie arvates on, ning mille poolest ta keskel parem oleks?

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                      Originally posted by ethan


                      Põhjendage mulle palun, miks Kink vasakul äärel nn. sobimatul kohal Teie arvates on, ning mille poolest ta keskel parem oleks?
                      Kink on terve oma elu olnud puhas ründaja, kes hõljub täitsa ees. Ta ei oska eriti kaitsetööd teha oma praegusel positsioonil mida tegelikult Eesti koondises oleks vaja. Lihtsalt minu arvamus miks ta Arno poolt antud kohale ei sobi.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                        Originally posted by daywalker


                        Originally posted by ethan


                        Põhjendage mulle palun, miks Kink vasakul äärel nn. sobimatul kohal Teie arvates on, ning mille poolest ta keskel parem oleks?
                        Kink on terve oma elu olnud puhas ründaja, kes hõljub täitsa ees. Ta ei oska eriti kaitsetööd teha oma praegusel positsioonil mida tegelikult Eesti koondises oleks vaja. Lihtsalt minu arvamus miks ta Arno poolt antud kohale ei sobi.
                        Palun natuke rohkem mõelda. Selle peale tuleb enamus.

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Makedoonlased Lillekülla...\'

                          Kuid hea mängija peaks olema kohanemisvõimeline. Peale selle ei tohiks ta ka üleliia staaritseda ja eirata treeneri korraldusi.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X