320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ungari - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

    Originally posted by Neth
    Minu silmis on ta täiesti võrdväärne haavistuga, kui mitte isegi parem, aga see on ainult minu arvamus.
    Smirnov on igal juhul Haavistust parem. On olnud küll mänge, kus Kert Haavistu on erilist aktiivsust üles näidanud ja võidelnud palli pärast, aga enamasti ei ole tal mitte midagi välja tulnud. Tohutult kasutamata jäänud võimalusi ja millegi päraston tunne, et Haavistu ei löögi mitte kunagi oma esimest koondiseväravat.....aga see selleks. Kui Smirnovi poleks need krdi vigastused tabanud, siis mängiks ta raudselt mõnes välisklubis, sest see, mida ta Edinburghis tegi, on ikka klassika. Samas on ta vorm viimasel ajal üsnagi stabiilne olnud, parimad mängud olid sel hooajal võib-olla UEFA Cup-is. Seetõttu nagu jääb jah see asi suti arusaamatuks ja ka Teever on tegija. See on müstika, miks teda ei proovita...
    Igatahes minu arvates võiks noori pigem katsetada suht mõttetus mängus Albaania vastu kui Balti turniiri mängudes Leedu-Läti vastu, sest oleks ükskord juba aeg selle turniiri võit ka koju jätta!!

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

      Üks huvitav mängija, kes U21-st ehk põhikoondisse võiks mahtuda, on Aleksandr Dimitrjev, lisaks Teeverile muidugi. Keegi võiks ta klubivormi kommenteerida, koonduses on ta kogu aeg põhimeeste hulgas olnud ja kui Ott R. koondises on, siis miks mitte ka Aleks.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

        Küllap tahab Pijpers hooaja lõpetada ikka korralike tulemustega, seepärast on ka mängijad hollandlase tavapärasest valikust, kõik ju mäletavad, mis juhtus kui prooviti uusi mängumehi Balti turniiril
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

          Originally posted by zaz
          Küllap tahab Pijpers hooaja lõpetada ikka korralike tulemustega, seepärast on ka mängijad hollandlase tavapärasest valikust, kõik ju mäletavad, mis juhtus kui prooviti uusi mängumehi Balti turniiril
          Ma ei palugi tagasi kutsuda Sirelit, Pareikot, Kallastet, Kulikovi jpt., vaid lihtsalt anda võimalus Teeverile, kes vähemalt liigamängudes on statistika põhjal puhtalt koondises olevatest ründajatest üle.

          Smirnov on tõepoolest hea mängumees, vääriks kahtlemata kohta koondises, nõustun. Miks teda pole, ei oska öelda. Jaani välja toodud Aleksandr Dmitrijev on samuti väärt võimalust, kuigi mina toetun vaid ühele kohtumisele, kus ma teda nägin - Balti turniiril Leedu vastu - mees mängis tõepoolest hästi ja sellise esituse põhjal on ta võimaluse küll teeninud.

          Tegelikult on nimesid rohkemgi ja minu arvates tasuks selliseid mängu Ungari ja Albaaniaga rohkem ära kasutada. Järgmised mängud on arvatavasti kevadel, kui euro-meeskonnad tulevad sõprsukohtumisi ehk mõningaid pidama, siis oleks juba hulganisti rumalam katsetada...

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

            Kuulge spetsid ,jätame koondise moodustamise ikka peatreenerile .
            Aga Teeveri kohta tahaksin küll oma arvamust avaldada. Minu arvates ei ole ta A-koondises mängimiseks veel päris küps. Korra sai ta ju proovida ,minu meelest toimus see kevadel Kanada vastu ,kui tema sooritatud nurgalöögist lõi Opi ,võiduvärava.
            Tema koht on U-21 koosseisus ja ,kui ta järgmisel hooajal veelgi paremaks ei muutu siis on karta ,et igavesti andekaks ta jääbki. Teeveri võiks samuti kusagil Euroopas näidata ,kuid TVMK klubi ei ole sellest huvitatud ja nii võibki poiss eluks ajaks siis sitsima jääda. Kahju ,et meil tegelikult puududvad korralikud agendid ,kes Eesti poisse välismaale sokutaks. Tarmo Lehiste tegeleb ainult Florakatega. Kink sai tänu sellele ,et lihtsalt on üliandekas aga natuke vähemandekate aga siiski väga heade noormängijate müügiks puudub meil süsteem ja inimesed ,kes sellega tegeleksid.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

              Originally posted by Magpie


              Originally posted by zaz
              Küllap tahab Pijpers hooaja lõpetada ikka korralike tulemustega, seepärast on ka mängijad hollandlase tavapärasest valikust, kõik ju mäletavad, mis juhtus kui prooviti uusi mängumehi Balti turniiril
              Ma ei palugi tagasi kutsuda Sirelit, Pareikot, Kallastet, Kulikovi jpt., vaid lihtsalt anda võimalus Teeverile, kes vähemalt liigamängudes on statistika põhjal puhtalt koondises olevatest ründajatest üle.

              Smirnov on tõepoolest hea mängumees, vääriks kahtlemata kohta koondises, nõustun. Miks teda pole, ei oska öelda. Jaani välja toodud Aleksandr Dmitrijev on samuti väärt võimalust, kuigi mina toetun vaid ühele kohtumisele, kus ma teda nägin - Balti turniiril Leedu vastu - mees mängis tõepoolest hästi ja sellise esituse põhjal on ta võimaluse küll teeninud.

              Tegelikult on nimesid rohkemgi ja minu arvates tasuks selliseid mängu Ungari ja Albaaniaga rohkem ära kasutada. Järgmised mängud on arvatavasti kevadel, kui euro-meeskonnad tulevad sõprsukohtumisi ehk mõningaid pidama, siis oleks juba hulganisti rumalam katsetada...
              Miks sa arvad et peatreener peaks kõike PROOVIMA. Pakun välja , et päris ilma tausta ja taset uurimata ta kedagi koondisesse ei võta (ega peagi) kuna tulemuste eest vastutab ainuisikuliselt PEATREENER Soovitan soojalt lugeda viimast Sporditähte, kus Arno talle iseomasel moel proovib puust ja punaseks selgeks teha miks mõni asi lihtsalt ON NII. Veidi laisematele soccernetlastele võtsin iseloomustamiseks ühe lõigu tema jutust. \"... Me kasutaks heameelega teiste klubide mängijaid , aga nende tase peab siis olema ka vastav ... Minu jaoks on küsimus selles , kas teised klubid suudavad meiega kaasa tulla ja tahavad jalgpalli arendada.Ka Levadia ja Narva peavad olema ambitsioonikad ... \"
              Mis puutub Teeverisse, siis on tal veel piisavalt tõestamisruumi U 21-s. Ja veel mis puutub koondise valikusse, siis võib olla ka minul on oma arvamus, kuid ma EI PEA ennast Arnost kompetensemaks , et seda ilmtingimata välja öelda.
              Asja juures kõige kurvemaks pooleks on see, et eestlaste mälu on nii lühike. Tuletage meelde ja vastake, mis seisus olid koondis ja Flora kui Arno eestisse tuli ? Abiks niipalju , et sellest ajast saadik on Flora tulnud kolm korda järjest eesti meistriks ja koondis on tõusnud x kohta ... kui te mind ei usu, siis kuulake mida arvavad Pijpersist sellised \"diletandid\" nagu Rüütli, Ratnikov, Bondarenko ?
              Tänastes uudistes mingi vend ütleb ilusti,kas me tõesti ei suuda ajaloost õppida ja hakkame mehest alles siis lugu pidama kui ta siit juba läinud on? Mõelge selle peale, fännid !!!
              299195

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                Et asjast valesti aru ei saadaks, siis ütleksin seda, et ma ei tahtnud absoluutselt kritiseerida Pijpersi tööd - hindan teda absoluutselt maksimumpunktidega. Ma lihtsalt tahtsin ära mainida selle, et isegi kui Pijpers niimoodi on öelnud, ei ole näiteks Viikmäe-Saharovi-Zahovaiko-Lindpere tase minu arvates nii kõrgel kui Teeveril. See on lihtsalt üks subjektiivne arvamus mitte kõige targemalt mehel. Austan endast targemaid nagu Pijpers seda kindlasti ka on ja seega ei ole mul õigus kritiseerida tema valikut. Lihtsalt tekitab arusaamatust ja mul on õigus oma sõna sekka öelda.

                Pijpersi töö kohta tema aastatel pole mul mitte kui ühtegi paha sõna öelda. Õigustatud on tema sõnade kohaselt valik küll, kuid jätab mind endiselt arusaamatusse. Julgeme proovida Jaanus Sirelit ja taaskord proovida Toomas Kallastet, aga suurimat väravakütti Meistriliigas, kes koondisesse oleks potentsiaalne tulija, me ei proovi. Kahju.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                  Vaevalt et keegi meist ei pea Pijpers\'st ja tema otsustest lugu, pigem on nende postituset all mõeldud ikka oma arvamuse avaldamist. Selge, et härra Pijpers teab asjast ikka kõvasti rohkem kui meie, aga oma arvamust võime me avaldada ju sellegipoolest, selleks soccernet\'i foorum ju ongi (seda teavad ilmselt moderaatorid öelda)? Ja ega meie arvamus mingi kuld pole, selle järgi ju ei pea kohe talitama. Mina hindan Pijpers\'t väga kõrgelt ja usun, et Eesti koondist ja Flora\'t tabas ikka täielik õnn, et nad sellise treeneri said. Nii, et vaevalt, et keegi midagi paha öelda tahtis, nagu ma juba mainisin, oli tegu ilmselt lihtsalt oma arvamuse avaldamisega.

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                    Mind huvitab, milliste parameetrite järgi Magpie üldse mängijaid hindab?

                    Viikmäe, Saharov, Zahovaiko, Lindpere ja Teever - kõik täidavad platsil hoopis erinevaid rolle.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                      Originally posted by ethan
                      Viikmäe, Saharov, Zahovaiko, Lindpere ja Teever - kõik täidavad platsil hoopis erinevaid rolle.
                      Kõik on ründajad, kas pole? Minu arvates oleks Sinu poolt viimasena nimetatud mees aga kasulikum kui teised.

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                        Originally posted by Magpie


                        Originally posted by ethan
                        Viikmäe, Saharov, Zahovaiko, Lindpere ja Teever - kõik täidavad platsil hoopis erinevaid rolle.
                        Kõik on ründajad, kas pole? Minu arvates oleks Sinu poolt viimasena nimetatud mees aga kasulikum kui teised.
                        Saharov ja Lindpere pole (puhtad) ründajad. Nii Viikmäe, Zahovaiko kui Teever mängivad ka peale puhta ründe selle taga, Zaho ka vasakul, Viikmäe ka paremal. Mille järgi Sa neid võrdled? Mõtled peast mingeid ability reitinguid, inspireerituna CM-st vms?

                        Näiteks Lindpere on oma positsioonidel Teeverist minu arvates täiesti selgelt üle, olgu Teever ei mängi vasakul, aga keskel, nr. 10 kohal, on Joel ikkagi temast üle. Suurem kogemus, kiirus, töövõime, tehnika - Lindpere plussid sellel positsioonil, sama mis Operil, ainult et Operil on ka hea väravatunnetus.

                        Kusjuures, ma ei ütle, et Teever kehv oleks (nagu ka Smirnov), kaugeltki mitte. Aga ennist kirjeldati imho mõtlemapanevalt, miks väljaspoolt Florat on raske A-koondisse murda. Praegu oleks vaja hädasti mängijaid edasi müüa, ning kiiresti, kuni nad veel noored on (praegune A-koondise nooremapoolne generatsioon siis), aga TVMK-l puudub selline management-süsteem, nagu ka Levadial, kes neid edasi müüks, mistõttu näeks mina väga hea meelega Teeverit Florasse pääsemas, paljuks tal seda lepingut ongi veel, teab keegi?

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                          Mulle meenus just praegu viie aasta tagune vaidlus ühes välismaa listis miski prantslasega, kes üritas tõestada, et Guivarc\'h on superründaja, mis siis, et ta väravaid ei oska lüüa.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                            Originally posted by zaz


                            Küllap tahab Pijpers hooaja lõpetada ikka korralike tulemustega, seepärast on ka mängijad hollandlase tavapärasest valikust, kõik ju mäletavad, mis juhtus kui prooviti uusi mängumehi Balti turniiril
                            Niisiis. Kumb on olulisem - sõprusmäng Albaaniaga või Balti turniir? Mina tean, kumba ma rohkem hindan ja väga kahju, et peatreeneril on teised prioriteedid. Pealegi, kui läkisme Belgia vastu \"noori proovima\", siis miks mitte nüüdki nii-öelda pilk peale heita. Ahjaa, uute meeste proovimine ei tähenda seda, et teeme uue kaitseliini neljast klounist.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                              Jaan ütles asjad selgesti välja. Hea ründaja on see, kes väravaid lööb, minu pärast mängigu ta viis meetrid paremal või viis meetrit vasakul. Ja meest, kes meile väravaid tooks, oleks hädasti vaja.

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                                Teeveri kiitjad võiksid mõelda, mitu väravat on ta suutnud lüüa U21 eest ja TVMK euromängudes. Mina mäletan ainult ühte väravat bulgarite vastu, ja seegi oli löödud tänu vastaste suurepärasele kingitusele, mitte tänu Teeveri suurele meisterlikkusele. Olulistes mängudes on tal olnud mitmeid väga häid väravavõimalusi, kahjuks on aga jalg (või pea) otsustavatel momentidel värisema hakanud. Meenutage kasvõi võimalusi Odense vastu. Las ta lööb enne mõned väravad U21s, alles siis hakake teda tahtma A-koondisesse. Või arvate, et A-koondises on lihtsam väravaid lüüa?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X