320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ungari - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

    Just nimelt. palju Teever siis neid väravaid löönud ka on, et teda juba praegu superründajaks peetakse?

    Eesti Meistriliiga keskmikele ning viimastele väravate tagumine näitab küll tema mänguoskust, kuid mitte läbilöögivõimet A-koondises. Otsustavates kohtumistes, eelkõige Floraga, meistriga, ning klubiga kelle peatreener on ka koondise peatreener (seega tõestamise poole pealt prioriteetseim kohtumine) on Teever justkui olematu platsil. Selle oleme ammu selgeks saanud, et paari sähvatuse põhjal koondisse ei kutsuta, vaid peab näitama stabiilsust. Teever aga on ebastabiilne olnud, las ta arendab oma stabiilsust ning taset, ning ehk ei kruviks mängijate ümber asjatuid pingeid?

    to Jaan:
    kas ma olen öelnud, et Viikmäe või Zahovaiko või keegi muu keda Sinu sõrmed igal sammul kritiseerima kipuvad, superründajad on?

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

      Võtame asja siis nii pidi: millega on ära teeninud koha koondises praegu meeskonnas olevad ründajad? Viikmäe on pask olnud kõik aastad, mõned kohtumised on olnud enam-vähem, kuid minu arvates on see mees küll Eesti koondise lootusetuim. Muidugi on see minu isiklik arvamus. Ometigi on tema perse all tervelt 71 kohtumist. Lindpere on lootustandev, mehel on võitlusvaimu ja see mulle meeldib. Zahovaiko on selline Harju keskmine, võib hiilata, kuid ka sügavale perse keerata. Seda nimetatakse siis ebastabiilsuseks.

      Ma ei ütle seda, et Teever peaks nüüd koondisesse minema, hakkama väga palju väravaid lööma ja saama tõeliseks superstaariks, aga vaadates praegust koosseisu on mees vähemalt ühte võimalust väärt, kui mitte enamat. Millega teenisid Kulikov, Sirel, Kallaste jpt. suvel koondisekutse?

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

        Originally posted by Magpie


        Võtame asja siis nii pidi: millega on ära teeninud koha koondises praegu meeskonnas olevad ründajad? Viikmäe on pask olnud kõik aastad, mõned kohtumised on olnud enam-vähem, kuid minu arvates on see mees küll Eesti koondise lootusetuim. Muidugi on see minu isiklik arvamus. Ometigi on tema perse all tervelt 71 kohtumist. Lindpere on lootustandev, mehel on võitlusvaimu ja see mulle meeldib. Zahovaiko on selline Harju keskmine, võib hiilata, kuid ka sügavale perse keerata. Seda nimetatakse siis ebastabiilsuseks.

        Ma ei ütle seda, et Teever peaks nüüd koondisesse minema, hakkama väga palju väravaid lööma ja saama tõeliseks superstaariks, aga vaadates praegust koosseisu on mees vähemalt ühte võimalust väärt, kui mitte enamat. Millega teenisid Kulikov, Sirel, Kallaste jpt. suvel koondisekutse?
        Viimasele lõigule vastates - ehk paneks siis hoopis Teeveri kaitsesse, et anda talle võimalus? Ehk, teisisõnu, kaitsesse oli mehi vaja, ründesse üldiselt mitte (katsetamine katsetamiseks). Meenutades, põhikaitseliin oli kõik vigane, nagu ka esimesed vahetused, mistõttu tuligi mängu teine ešelon.

        Muu osa jätan vastamata, kuna see on ainult subjektiivne arvamus meilt mõlemalt, and the truth is not out there. Aga selline lõputu käiamine paari mängija ümber on väsitav, sel ei paista lõppu tulevat.

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

          Võimas, nüüd siis Rähn kah koondises...
          sigpic

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

            Originally posted by Cerny Petr


            Võimas, nüüd siis Rähn kah koondises...
            Rähni apsakad on tegelikult üle võimendatud ,kuna nad on juhtunud näit: sellise koondise nagu Holland,vastu.
            Palju sa ise teda mängimas oled näinud? Mina olen teda ikka väga paljudes mängudes näinud ja üldiselt jätab ta hea mulje , psüühika kallal saab ka tööd teha ,kui teada tahad.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

              ega ma päris nii ka ei mõelnud, peale Hollandi mängu olen teda isegi paar korda näinud ja ega kedagi paremat poleks saanudki(Hollandi mängu apsus ei süüdista ma teda enam ammu). Lihsalt see ei ole tore, et Hohlov-Simsonit ei ole nagu ma aru saan.
              sigpic

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                Originally posted by Cerny Petr


                ega ma päris nii ka ei mõelnud, peale Hollandi mängu olen teda isegi paar korda näinud ja ega kedagi paremat poleks saanudki(Hollandi mängu apsus ei süüdista ma teda enam ammu). Lihsalt see ei ole tore, et Hohlov-Simsonit ei ole nagu ma aru saan.
                Hohlov-Simson lihtsalt ei ole koondises mängimisest huvitatud,tegelikult on ta praegu terve ,kui purikas ja see kutse jäi talle ilmselt ka viimaseks koondise kutseks. Imestan ,et Arno pole siiani sellest ise aru saanud. Sergo on hea ,kuid siiski enam mitte nii hea ,et teda taga nutta.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                  kas Albaania ja/või Ungari mängu on lootust ka kuskilt telepurgist kaeda???
                  oskab keegi öelda???
                  It says so in the scriptures!

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                    Vaevalt küll, et telekast neid mänge näeb Pole ju kunagi näidatud Eesti koondise sõpruskohtumisi väljaspool Maarjamaad.
                    hea kui neil mängudel üldse mingi kaamera kohal on ja me näeme mängu olukordi ja ehk ka väravaid mõnest erisaatest kunagi hiljem (näiteks Jalgpallipäevikust vms)
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                      Originally posted by ethan
                      Otsustavates kohtumistes, eelkõige Floraga, meistriga, ning klubiga kelle peatreener on ka koondise peatreener (seega tõestamise poole pealt prioriteetseim kohtumine) on Teever justkui olematu platsil. Selle oleme ammu selgeks saanud, et paari sähvatuse põhjal koondisse ei kutsuta, vaid peab näitama stabiilsust. Teever aga on ebastabiilne olnud, las ta arendab oma stabiilsust ning taset, ning ehk ei kruviks mängijate ümber asjatuid pingeid?
                      Seepeale tõusis küsimus, kui Ingemar ei ole Flora vastu mängudes midagi erilist näidanud (1 värav 4 mängus sel hooajal), siis kuidas seletada Maksim Smirnovi eemalejätmist (Florale 4 mängus 3 väravat ja mitu söötu) ning Smirnovi puhul ei saa nagu ebastabiilsust kurta või mis??

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                        Originally posted by efafan




                        Seepeale tõusis küsimus, kui Ingemar ei ole Flora vastu mängudes midagi erilist näidanud (1 värav 4 mängus sel hooajal), siis kuidas seletada Maksim Smirnovi eemalejätmist (Florale 4 mängus 3 väravat ja mitu söötu) ning Smirnovi puhul ei saa nagu ebastabiilsust kurta või mis??
                        Sinna ebastabiilsuse alla just koer maetud ongi. See on Smirnovi üks suuremaid vigu minu meelest ,et mees mängib väga suurte tõusude ja mõõnadega.Kahjuks!
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                          Ohoo, mida järgmisest aastast hakatakse kandma

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                            Ei ole nii!! see ju suht rõve, eelmine oli igastahes parem Nike märgile leiti kah paras koht kuhu see panna:P
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                              Originally posted by zaz


                              Nike märgile leiti kah paras koht kuhu see panna:P
                              Kes otsib, see leiab...
                              Mul on liiv ja sul on savi.

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                                eelmise aasta särk oli ikka kõige ilusam.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X