320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ungari - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

    See teema ei ole küll särgi teema, aga njah...see särk jätab mulje nagu see oleks ebakainelt meisterdatud. Logo ei saadud päris keskele ja nike-i märk läks hoopis uitama.
    Selline käkerdis juba niipalju ei müü.

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

      Kas soccernet sellest mängust LIVE-ülekande ka teeb?

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

        (ahjaa, Zelinski-teema all juba märgitud fakt, et)
        ühtlasi tähistab end taas koondisse murdnud veteran Zelinski

        ehk siis foorumlane
        ikka innu


        täna oma 29.sünnipäeva
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

          Sahinad käivad, et detsembris mängitakse Saudi Araabiaga üks sõpruskohtumine

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

            No nii ei tea, kas ma sain valesti aru või mis, aga ma uudisest kuulsin, et Sander Post kutsutakse ungari ja albaania vastu mängudeks koondisse. Noh ma nii ,,ühe kõvaga kuulsin\'\' nii et pole kindel, äkki keegi kinnitab või lükkab tagasi mu jutu?

            No nii nüüd lugesin sama juttu ka soccernet.ee\'st, ei tea päris kahtlane värk, et Post koondisse sai, äkki saab mängu ka

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

              Ehk saabki, tore oleks
              Nagu lugesin, lubab Pijpers ründavat jalgpalli, ei tea mis sellest küll välja tuleb, sama lubati ju ka Poola vastu, aga ehk lüüakse seekord omad võimalused ära
              Sander Postist veel niipalju, et suure tõenäosusega näeme me teda järgmisest hooajast juba Flora ridades
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                Põhikoondisse pääsemine on selles osas kindel märk. Tulevikul võivad aga üsna tõsised personaliprobleemid tekkida ja isegi \"massööri\" mängupanekust ei piisa enam.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                  Ungari koondis

                  Väravavahid: Gabor Kiraly (Berliini Hertha) ja Zoltan Vegh (Budapesti MTK).

                  Kaitsjad: Boldizsar Bodor (Germinal Beerschot), Tamas Bodog (Mainz), Attila Dragoner (Ferencvaros), Csaba Feher (NAC Breda), Gabor Korolovszky (Omonia) ja Zoltan Peto (Sopron).

                  Poolkaitsjad: Balazs Farkas (Ujpest), Miklos Lendvai (Charleroi), Peter Lipcsei (Ferencvaros), Krisztian Lisztes (Bremeni Werder), Vasile Miriuta (Györi ETO), Norbert Nemeth (Györi ETO), Krisztian Pest (Pecs) ja Peter Simek (Ujpest).

                  Ründajad: Zoltan Gera (Ferencvaros), Zoltan Hercegfalvi (Videoton), Zoltan Kovacs (Ujpest) ja Imre Szabics (VfB Stuttgart).


                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                    Läti mängu eufoorias on kahe silma vahele jäänud, et saime Albaanialt 2:0 suhu...
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                      njah, tavaline, kui Eesti \"ründama\" läheb, kahju, et keegi seekord väravat ei kobistanud ära

                      no ja krt vist sõnusin ära, kui ütlesin, et vähemalt viik tuleb....
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                        Olin kindel ,et Albaanias saame lutti,kuid lootsin vähemalt ,et lööme värava. Aga jällegi on tühjad pihud
                        Hakkame tasapisi korvpalluritele järele jõudma .Puudub vaid see ,et Arno hakkaks enne mängu loosungeid loopima- a-la... Paneme kõik ahju...
                        Kui ka Ungari vastu kuivalt kaotame siis hindaksin kogu hooaega hindega: 3-
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                          Ma ikkagi tahaks vastust saada sellele ,et miks kasutatakse nii vähe mängjaid sõpruskohtumistes.
                          Kas tõesti ei vaja ja ei soovi teised mängida.Miks peame ootama jälle kui keegi tervisega või varsti vanusega lahkuvad(Kristal;Reim),et siis hakata ehitama uut koondist ja vabandada et praegu käsil noorenduskuur.Kas ei või seda kõike ennetada .

                          Äkki ma olen valesti mõtleja ja kaotuskibedust raskesti võttev inimene aga see kordub ja kordub.

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                            Originally posted by kraff


                            Ma ikkagi tahaks vastust saada sellele ,et miks kasutatakse nii vähe mängjaid sõpruskohtumistes.
                            Kas tõesti ei vaja ja ei soovi teised mängida.Miks peame ootama jälle kui keegi tervisega või varsti vanusega lahkuvad(Kristal;Reim),et siis hakata ehitama uut koondist ja vabandada et praegu käsil noorenduskuur.Kas ei või seda kõike ennetada .

                            Äkki ma olen valesti mõtleja ja kaotuskibedust raskesti võttev inimene aga see kordub ja kordub.
                            Karta on ,et nende noortega mängides oleks skoorid meie kahjuks veelgi suuremad ja seda ka nigu ei tahaks. Meeskonna noorendamine peaks kulgema samuti väga tasakaalukalt ,et mitte kaotada mingitki stabiilsust . Noored omandavad kogemusi ka kõrval mängivatelt vanadelt. Kui vaadata Albaania mängu koosseisu siis minu meelest said mitmed noored võimaluse mängida.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                              Originally posted by ROOTSI KUNN


                              Originally posted by kraff


                              Ma ikkagi tahaks vastust saada sellele ,et miks kasutatakse nii vähe mängjaid sõpruskohtumistes.
                              Kas tõesti ei vaja ja ei soovi teised mängida.Miks peame ootama jälle kui keegi tervisega või varsti vanusega lahkuvad(Kristal;Reim),et siis hakata ehitama uut koondist ja vabandada et praegu käsil noorenduskuur.Kas ei või seda kõike ennetada .

                              Äkki ma olen valesti mõtleja ja kaotuskibedust raskesti võttev inimene aga see kordub ja kordub.
                              Karta on ,et nende noortega mängides oleks skoorid meie kahjuks veelgi suuremad ja seda ka nigu ei tahaks. Meeskonna noorendamine peaks kulgema samuti väga tasakaalukalt ,et mitte kaotada mingitki stabiilsust . Noored omandavad kogemusi ka kõrval mängivatelt vanadelt. Kui vaadata Albaania mängu koosseisu siis minu meelest said mitmed noored võimaluse mängida.
                              Flora noored.
                              Ennast jätab eesti koondise tegemised täiesti külmaks, vähemalt nii kaua kui see pohlaku dünastia valitseb, ma ei pea maksma 200 eeku et minna vaatama kuidas fc flora kaotab, seda mõttetust võib jälgida koduliiga näol.

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Ungari - Eesti\'

                                Originally posted by Ono



                                Flora noored.
                                Ennast jätab eesti koondise tegemised täiesti külmaks, vähemalt nii kaua kui see pohlaku dünastia valitseb, ma ei pea maksma 200 eeku et minna vaatama kuidas fc flora kaotab, seda mõttetust võib jälgida koduliiga näol.
                                Nii nii, millal viimati võis koduliigas näha, kuidas Flora kaotab?
                                BACK WHERE WE BELONG

                                Kommentaar

                                Working...
                                X