320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aserbaidžaan - Eesti (17.06.) 19.00

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas plastic Vaata postitust
    Kuulasin just viimast tribüüni ja Romario ja telekavaataja omast arust mingit vett siin jalkatemaatikas sogamas, aga siis Jonasega seksist küll puhutakse, aga peamisest skandaalist mitte teps rofl

    disclaimer see muidugi, et Jonas tundus väga sümpaatne vend
    Möödaminnes natukene küll riivati, aga ma oleks ka põnevusega kuulanud vastust kahele järgnevale otseküsimusele, mis sest, et ära nämmutatud ja ebamugavad teemad.

    1. Kas on okei, kui Eesti rahvuskoondise kapteniks on keegi, kes keeldub Venemaad agressoriks nimetamast?

    Põhimõtteliselt on praegune sarnane nagu on Pohlaku kirumine, seni kuni piirdub vaid saunalavaga (Vassiljev Venemaa osas suletud uste taga mingile hulgale fännidele võib-olla), siis see ei oma mingit märkimisväärset tähendust. Kui räägime jalgpalli laiematest tähendustest meie ühiskonnas, siis vähemalt minu hinnangul on küll praegune olukord tulises vasturääkivuses.

    2. Hinnangut, et kas nii kõrget taset on Eestis kunagi varem nähtud ja kas Maradona tuleks toime?

    Samas ilmselt oleks olnud väga üllatav, tulenevalt juba positsioonist, kui vastused oleks olnud väga teravad või resoluutsed. Teemasid aga mida kaeti oli palju ja minu arust oli ka huvitavat.

    Ma tervitan seda, et erinevad pooled ja nägemused ikka aeg-ajalt ühel põrandal kokku saavad. Minu arust teeb Tribüün head tööd inimeste kaasamisel ja avara pilguga saatekülalisi otsides. Ägedalt kirju seltskond on juba oma lühikese ajaloo jooksul läbi käinud (koomikutest, suursaadikutest kuni liidu esindajate ning mängijaten ja treeneriteni välja).

    Episood: https://youtu.be/I3muLYml5Io

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas plastic Vaata postitust
      Kuulasin just viimast tribüüni ja Romario ja telekavaataja omast arust mingit vett siin jalkatemaatikas sogamas, aga siis Jonasega seksist küll puhutakse, aga peamisest skandaalist mitte teps rofl

      disclaimer see muidugi, et Jonas tundus väga sümpaatne vend
      Hea, et kuulad ja tagasisidet annad. See on väärtuslik.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar

      Working...
      X