320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Belgia (20.06.2023 kell 21.45 @ A. Le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti - Belgia (20.06.2023 kell 21.45 @ A. Le Coq Arena)

    Täna õhtul aasta esimene kodumäng ja üpris tõenäoline, et sünnib Eesti koondise kodumängude publikurekord. Belgial mitu puuduvat võtmemängijat ja päris suur draama käimas.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    #2
    Üle hulga aja tõesti väga huvitav mäng, kus Eesti tegelikku võimekust näeb. Belgia nägi Austria vastu üpris kehv välja - nad on või vähemalt peaksid olema põlvkonnavahetusel, aga seda lükatakse liiga kaua edasi.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #3
      See, et Belgial on sisepinged, meil tribüünid täis, lootused kõrgel- lubab sellist 1:8 suhkamit jälle. Loodan muidugi, et mitte.
      Päris ilus ja märgiline oleks jälle 2:0 võit, nagu 10+ aastat tagasi.

      Kommentaar


        #4
        Esimene poolaeg ilmselt näeme päris head mängu ja teine läheb nagu ikka. Kui Lukaku ei mängiks või meil oleks Tamm olemas siis julgeks isegi äkki viigile panustada, aga realistlik on ikkagi Belgia võit. Kui me tahame siit midagi saada siis peavad mehed mängima nagu Mourinho kunagi ütles: "For 90 minutes you cannot be nice, you have to be a bunch of cunts, intelligent cunts not stupid cunts". Belgia meeskonna sisekliimat arvestades peaks täna olema eriti kerge neid leili ajada, nii et loodetavasti suudame seda ära kasutada.

        Kommentaar


          #5
          Ma reaalselt imestan teie optimismi. Kuigi mu arust on Belgia nimekiri täiesti keskpärane, siis ma siiski ei saa aru mille põhjal te lootusi hellitate. Räägite võidust ja viigist. Halloooo inimesed.

          Kommentaar


            #6
            Anier paneb 2 sõbrad, rahu.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas grafix Vaata postitust
              Anier paneb 2 sõbrad, rahu.
              Ja Lukaku 8?

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

                Ja Lukaku 8?
                Luka4ik on probleem, sellega tuleb nõustuda jah, isegi nii kaigas kui ta ka hetkel on. Nad tulevad mütsiga lööma kindlalt ju, meie asi karistada

                Kommentaar


                  #9
                  V6it praeguse Belgia vastu oleks ylim tulemus. Taavet ja Koljat. Oleme ausad, meie tase on ikka nii madal nendega v6rreldes. Nad peaks ise ylihalva m2ngu tegema et me v6idu kuidagi saaks. Viik pole nii v6imatu, t2htede ja standardite kokkulangemisel. Tahaks n2ha et suudame sydikalt vastu pidada ja mingeid olukordi pakkuda ja et ometi ei oleks piinlikku sauna v vaimset 2ralagunemist.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Ma reaalselt imestan teie optimismi. Kuigi mu arust on Belgia nimekiri täiesti keskpärane, siis ma siiski ei saa aru mille põhjal te lootusi hellitate. Räägite võidust ja viigist. Halloooo inimesed.
                    Lol, jah, reaalsuskontroll, mehed!

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas grafix Vaata postitust
                      Anier paneb 2 sõbrad, rahu.
                      Anier ei mahu platsilegi.
                      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Jormma Vaata postitust

                        Anier ei mahu platsilegi.
                        On kuskil piletijärjekorras ja jõuab teiseks poolajaks?

                        Kommentaar


                          #13
                          Belgia väravas Prantsuse kõrgliiga põhimängija. Mängisid Austriaga 1-1, tulevad puur täis taguma?

                          Kommentaar


                            #14
                            Jälgin siin ka mängu soccerneti live-ülekandes ja poolaja muljed on umbes sellised, et eestlased lükkavad muudkui nahkkera ilusti omavahel, rahvas nõuab väravat, Lukaku on täiesti Metsa taskus kinni ja rahvas nõuab veel rohkem väravat. Mingi belglane tegi Käidule haiget, mispeale tuli sangarlikult Sinjavski ja näitas sellele belglasele kohe ka koha kätte. Ojamaal olid oksad laiali, kuhu belglane lihtsalt hoolimatult otsa jooksis, kuid kohtunik andis mingil põhjusel Ojamaale kollase. Seisuga on muidugi kuidagi imelikult ja hoolimata sügavalt valitsetud poolajast, oleme me 0:2 taga.

                            Ma muidugi jälgisin ainult silmanurgast mingi muu mängu kommenteerimise kõrvalt. Nihe reaalsusega võib olla juhuslik.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Jälgin siin ka mängu soccerneti live-ülekandes ja poolaja muljed on umbes sellised, et eestlased lükkavad muudkui nahkkera ilusti omavahel, rahvas nõuab väravat, Lukaku on täiesti Metsa taskus kinni ja rahvas nõuab veel rohkem väravat. Mingi belglane tegi Käidule haiget, mispeale tuli sangarlikult Sinjavski ja näitas sellele belglasele kohe ka koha kätte. Ojamaal olid oksad laiali, kuhu belglane lihtsalt hoolimatult otsa jooksis, kuid kohtunik andis mingil põhjusel Ojamaale kollase. Seisuga on muidugi kuidagi imelikult ja hoolimata sügavalt valitsetud poolajast, oleme me 0:2 taga.

                              Ma muidugi jälgisin ainult silmanurgast mingi muu mängu kommenteerimise kõrvalt. Nihe reaalsusega võib olla juhuslik.
                              Belgial oli I pool aeg 0,5 võimalust, millest löödi 2 ära. Mis seal ikka nii rääkida ja pigem oli soccerneti live ülekanne adekvaatne. Lukaku on pede, kes Eesti vastu kunn, aga seal kus loeb, ei oska palli lüüa ja jääb kaaslase pallile ette - standard tema puhul.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X