320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Rootsi (09.09.2023 kell 19 @ A. Le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti - Rootsi (09.09.2023 kell 19 @ A. Le Coq Arena)

    Eesti koondise koosseis septembrikuu EM-valikmängudeks:

    Väravavahid
    Karl Jakob Hein (13.04.2002) – Arsenal FC (ENG) 22/0
    Matvei Igonen (02.10.1996) – Pazardžiki Hebar (BUL) 14/0
    Karl Andre Vallner (28.02.1998) – Tallinna FCI Levadia 1/0


    Kaitsjad
    Karol Mets (16.05.1993) – FC St. Pauli (GER) 87/0
    Ken Kallaste (31.08.1988) – Tallinna FC Flora 57/0
    Joonas Tamm (02.02.1992) – Plovdivi Botev (BUL) 53/4
    Artur Pikk (05.03.1993) – Odra Opole (POL) 50/1
    Nikita Baranov (19.08.1992) – Jerevani FC Pjunik (ARM) 46/0
    Märten Kuusk (05.04.1996) – Ujpest FC (HUN) 25/0
    Maksim Paskotši (19.01.2003) – Tottenham Hotspur (ENG) 18/0
    Rasmus Peetson (03.05.1995) – Tallinna FCI Levadia 8/1
    Markkus Seppik (16.04.2001) – Tallinna FC Flora 0/0

    Poolkaitsjad ja ründajad
    Konstantin Vassiljev (16.08.1984) – Tallinna FC Flora 151/26
    Sergei Zenjov (20.04.1989) – Tallinna FC Flora 106/17
    Henri Anier (17.12.1990) – Lee Man (HKG) 86/21
    Henrik Ojamaa (20.05.1991) – Tallinna FC Flora 60/1
    Mattias Käit (29.06.1998) – FC Rapid (ROU) 49/8
    Martin Miller (25.09.1997) – Tallinna FC Flora 26/2
    Vlasiy Sinyavskiy (27.11.1996) – FC Slovacko (CZE) 26/0
    Erik Sorga (08.07.1999) – Sumgayit FK (AZE) 26/4
    Markus Poom (27.02.1999) – Shamrock Rovers FC (IRL) 16/0
    Georgi Tunjov (17.04.2001) – Pescara Calcio 1936 (ITA) 11/0
    Rocco Robert Shein (14.07.2003) – FC Dordrecht (NED) 6/0
    Alex Matthias Tamm (24.07.2001) – Nõmme Kalju FC 1/0

    #2
    0-3 tuppa oleks safe bet, AGA
    ma ei hakka ette kritiseerima, sest ma õppisin eelmistest kaotuste jadadest (sh Eesti klubide minekust Eurosarjadest) siit teistelt foorumlastelt et:

    - Ära taha võimatut ehk võite v viikigi endast 'paberil' paremate vastatse vastu
    - Usalda protsesse ja EJL juhatuse 'süvariiki'. Nii pikk ainuvalitsemine on kindlasti normaalne "Lääne" ühiskonnas.
    - Miniatuurriigis on okei hea mängija valikust välja jätta, et asendada teda mingi even more average paipoisiga, kes ei protesti või arva midagi ja on trennis vait ja kuulekas
    - Eesti jalkaajakirjanikud teevad head tööd, küsivad õigeid (vastajatele ainult mugavaid küsimusi) juhtidelt - nii podcastides, intekatest ja lõpuks ka kokkuvõtvates artiklites - realism ju kuskile ei vii
    - Noortesüsteemiga on kõik ilusti ülesmäge minemas, isegi Zelinskile hiljuti meeldis

    Rootslased, loodetavasti me ei anna teile seda tulemust sama kergesti nagu Rootsi pankadele nt - hiigelkasumid eestlaste laenuvõlaorjuse pealt ja riigist papp välja - "win"

    Heiiiiiaa Eeesti! Võitle!

    ja ma tulen staadionile ja elan kaasa, ma ei tea miks, aga kilplased on ka inimesed.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      0-3 tuppa oleks safe bet, AGA
      ma ei hakka ette kritiseerima, sest ma õppisin eelmistest kaotuste jadadest (sh Eesti klubide minekust Eurosarjadest) siit teistelt foorumlastelt et:

      - Ära taha võimatut ehk võite v viikigi endast 'paberil' paremate vastatse vastu
      - Usalda protsesse ja EJL juhatuse 'süvariiki'. Nii pikk ainuvalitsemine on kindlasti normaalne "Lääne" ühiskonnas.
      - Miniatuurriigis on okei hea mängija valikust välja jätta, et asendada teda mingi even more average paipoisiga, kes ei protesti või arva midagi ja on trennis vait ja kuulekas
      - Eesti jalkaajakirjanikud teevad head tööd, küsivad õigeid (vastajatele ainult mugavaid küsimusi) juhtidelt - nii podcastides, intekatest ja lõpuks ka kokkuvõtvates artiklites - realism ju kuskile ei vii
      - Noortesüsteemiga on kõik ilusti ülesmäge minemas, isegi Zelinskile hiljuti meeldis

      Rootslased, loodetavasti me ei anna teile seda tulemust sama kergesti nagu Rootsi pankadele nt - hiigelkasumid eestlaste laenuvõlaorjuse pealt ja riigist papp välja - "win"

      Heiiiiiaa Eeesti! Võitle!

      ja ma tulen staadionile ja elan kaasa, ma ei tea miks, aga kilplased on ka inimesed.
      Tundsid muret mujal avataride pärast. Ma ei osanud kohe aru saada, aga nyyd saan pedede avatarist aru. Pangu teised ka

      Kommentaar


        #4
        Ma paneks sellise alg11: (3-5-2)
        Hein
        Tamm Kuusk Mets
        Paskotsi Käit Shein Poom Pikk
        Zenjov Sorga

        Vahetusest tooks Tamme, Kallaste, Vassiljevi, Tunjovi.
        Põhjuseks euromängud näitasid mõne palluri hetketaseme väga selgelt ära. Ojamaa ei suuda mingit teravust luua, Vassiljev ei jaksa 90min selles tempos, Miller pole sellel tasemel hetkel, Kallaste tuli alles vigastuse pealt jne.

        Sheini mängitaks nr 6 peal, et Käit ja Poom saaksid rünnakul oma tugevuste peale mängida. Käidist pole meile kasu kui ta nr 6 peal passib, seda me teame kõik. Sorga sai klubis jala valgeks nii et paremat venda nkn sinna panna pole, ja koos Zenjoviga piisavalt kiired.

        Lisaks arvestasin ka nooruslikku tahet, tahaks reaalselt näha kuidas selline alg11 hakkama saaks. Ma hui usun, et sitemini kui see mis tavaliselt näeme kus Vassiljev peab 90min rassima ja vahetusi ei tehta.

        Kommentaar


          #5
          Kostja on vanas eas asunud kaitsva suunitlusega mängijaks ja see on viga, sest ta mootor pole nii hea ja kaitsetöö pole ta tugev külg. Võiks teda uuesti 10 peal proovida, tal on piisavalt kogemust, et ka seistest olla kasulikum kui mõni mööda platsi ringi rapsiv reinkort.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Eranio Vaata postitust
            Kostja on vanas eas asunud kaitsva suunitlusega mängijaks ja see on viga, sest ta mootor pole nii hea ja kaitsetöö pole ta tugev külg. Võiks teda uuesti 10 peal proovida, tal on piisavalt kogemust, et ka seistest olla kasulikum kui mõni mööda platsi ringi rapsiv reinkort.
            Kas sa ei arva, et kostja aeg koondises on läbi või paneksid ta ikkagi false 9 peale?

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
              Eesti jalkaajakirjanikud teevad head tööd, küsivad õigeid (vastajatele ainult mugavaid küsimusi) juhtidelt - nii podcastides, intekatest ja lõpuks ka kokkuvõtvates artiklites - realism ju kuskile ei vii
              +1

              Olen isegi vahepeal leidnud ennast mõtisklemaks, mis juhtuks kui toimuks teleintervjuu Aikuga ja tema käest hakataks küsima küsimusi, mis ei ole Aiku enda poolt ette antud. Kas tuleks samuti sujuv mittemidagi ütlev tekst või toimuks äkk tehniline paus, et meelde tuletada, mis kõrgharidusega härralt selliseid küsimusi küsitakse.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Jälgija Vaata postitust

                +1

                Olen isegi vahepeal leidnud ennast mõtisklemaks, mis juhtuks kui toimuks teleintervjuu Aikuga ja tema käest hakataks küsima küsimusi, mis ei ole Aiku enda poolt ette antud. Kas tuleks samuti sujuv mittemidagi ütlev tekst või toimuks äkk tehniline paus, et meelde tuletada, mis kõrgharidusega härralt selliseid küsimusi küsitakse.
                Aga palun
                 

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas HR1 Vaata postitust
                  Ma paneks sellise alg11: (3-5-2)
                  Hein
                  Tamm Kuusk Mets
                  Paskotsi Käit Shein Poom Pikk
                  Zenjov Sorga

                  Vahetusest tooks Tamme, Kallaste, Vassiljevi, Tunjovi.
                  Põhjuseks euromängud näitasid mõne palluri hetketaseme väga selgelt ära. Ojamaa ei suuda mingit teravust luua, Vassiljev ei jaksa 90min selles tempos, Miller pole sellel tasemel hetkel, Kallaste tuli alles vigastuse pealt jne.

                  Sheini mängitaks nr 6 peal, et Käit ja Poom saaksid rünnakul oma tugevuste peale mängida. Käidist pole meile kasu kui ta nr 6 peal passib, seda me teame kõik. Sorga sai klubis jala valgeks nii et paremat venda nkn sinna panna pole, ja koos Zenjoviga piisavalt kiired.

                  Lisaks arvestasin ka nooruslikku tahet, tahaks reaalselt näha kuidas selline alg11 hakkama saaks. Ma hui usun, et sitemini kui see mis tavaliselt näeme kus Vassiljev peab 90min rassima ja vahetusi ei tehta.
                  Kirjutaks su mõtetele alla. Pigem nii toimetada, kui et Vassiljev peab 65min tegema v isegi rohkem jne.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas HR1 Vaata postitust
                    Ma paneks sellise alg11: (3-5-2)
                    Hein
                    Tamm Kuusk Mets
                    Paskotsi Käit Shein Poom Pikk
                    Zenjov Sorga

                    Vahetusest tooks Tamme, Kallaste, Vassiljevi, Tunjovi.
                    Põhjuseks euromängud näitasid mõne palluri hetketaseme väga selgelt ära. Ojamaa ei suuda mingit teravust luua, Vassiljev ei jaksa 90min selles tempos, Miller pole sellel tasemel hetkel, Kallaste tuli alles vigastuse pealt jne.

                    Sheini mängitaks nr 6 peal, et Käit ja Poom saaksid rünnakul oma tugevuste peale mängida. Käidist pole meile kasu kui ta nr 6 peal passib, seda me teame kõik. Sorga sai klubis jala valgeks nii et paremat venda nkn sinna panna pole, ja koos Zenjoviga piisavalt kiired.

                    Lisaks arvestasin ka nooruslikku tahet, tahaks reaalselt näha kuidas selline alg11 hakkama saaks. Ma hui usun, et sitemini kui see mis tavaliselt näeme kus Vassiljev peab 90min rassima ja vahetusi ei tehta.
                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                    Kirjutaks su mõtetele alla. Pigem nii toimetada, kui et Vassiljev peab 65min tegema v isegi rohkem jne.


                    Miks Anier teil põhisse ei mahu ?​
                    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Jormma Vaata postitust



                      Miks Anier teil põhisse ei mahu ?​
                      Minupoolest võib Zenjov'i asemel alustada isegi. Jätsin kirjutamata, kuna ebaselge, kumb neist ikkagi rohkem vormis on praegu.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Jormma Vaata postitust



                        Miks Anier teil põhisse ei mahu ?​
                        samal põhjusel miks rahvaliiga mängija ei saanud kutset nn eesti koondisesse.

                        юргенс aga endiselt kutsumata eesti ega vene koondistesse. Ilmselt varsti näeme DNR/LNR särgis

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas HR1 Vaata postitust
                          ja koos Zenjoviga piisavalt kiired.
                          Zenjov ja kiirus ei kuulu enam aastaid ühte lausesse. Ojamaa, kes tõesti väga teravusi ei loo (viimane mäng, kus ta palju teravusi lõi, oli vist koos Operiga 1-0 mängus Poola vastu ees 9 peal) asendada Pikaga. Noh.. mis teravusi Pikkki loob. Aga ega sinna äärele tõesti kedagi eriti panna olegi, Kallaste põles euromängus, Sinjavski on kaitses lihtsalt õudne ja tema ainuke tugevus, aeglasi üleasteid teha ja välisküljega end paremale sisse tõmmata, on vastaste poolt ammu läbi nähtud. Võib-olla siis tõesti Pikk. Aga miks Paskotši paremale äärele?

                          Kommentaar


                            #14
                            Loogline oleks jah ikka

                            Hein
                            Kuusk Tamm Mets
                            Sinjavski Miller Käit Vassiljev Pikk
                            Sorga Anier

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Loogline oleks jah ikka

                              Hein
                              Kuusk Tamm Mets
                              Sinjavski Miller Käit Vassiljev Pikk
                              Sorga Anier
                              Vlasy ja Kostja osas kahtlen. Pigem isegi Paskotši ja Poom, kes suudaks ka joosta meetreid Rootslaste sabas.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X