320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Austria (16.11.2023 kell 19 @ A. Le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti - Austria (16.11.2023 kell 19 @ A. Le Coq Arena)

    Kas keegi teab kedagi kes teaks kedagi kes seda mängu vaatama läheb? Pileteid tundub ikka kõvasti saada olevat. 10% vast saab müüdud.

    #2
    No küllap mõned tuhanded ikka kokku saab, 10% ilmselt liiga pessimistlik pakkumine

    Kommentaar


      #3
      Raske sellise ilmaga inimesi staadionile meelitada, eriti kui koondise mängupilt on nagu ta on olnud viimasel ajal.

      Kommentaar


        #4
        Mõni Austria koondise poolehoidja ka Tallinnasse reisis või ?!?
        When you're dead. You dont know you're dead. It's only difficult and painful for others. The same applies when you're stupid.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Eranio Vaata postitust
          Kas keegi teab kedagi kes teaks kedagi kes seda mängu vaatama läheb? Pileteid tundub ikka kõvasti saada olevat. 10% vast saab müüdud.
          Tavaliselt (või pidevalt) palju pileteid antakse (tasuta) klubidele. Niisiis müüdud piletid+kingitud piletid.

          Kommentaar


            #6
            No mina tean kedagi. Ise lähen ja lapsed tulevad ka.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Eranio Vaata postitust
              Kas keegi teab kedagi kes teaks kedagi kes seda mängu vaatama läheb? Pileteid tundub ikka kõvasti saada olevat. 10% vast saab müüdud.
              Isegi Tai mängu sai vaatama mindud ja saab ka seda. Aga no ma olen üks vähestest lollidest, kes ennast ikka alati kohale veab no matter what. Ehk on viga ka selles, et ma ei saa siiamaani aru sellest fänlusest, et ma käin statkal ainult, siis kui päike paistab nii taevas kui tabelis.

              Kommentaar


                #8
                Ei tea kas on mõtet minna ainult selleks et Jürgensi haipi (vist ainuke põnev asi koondise juures praegu) vaatama minna viimaseks 15-5 minutiks (ega teda ju varem peale lasta), kui oleme juba 3mega taga?

                Eelkõnelejale ütleks et sellist lödi võitlusvaimu ei vaimusta kuidagi vaatama minema, nii nagu eelmised koondisemängud on olnud. Olid ajad kus palju puidusema tehnikaga nägid alati, et anti endast platsil kõik, et mingi tulemus 90 järel tabloole saada. Need ajad ei ole praegu, seega ei tõtta ka staadionile. Publik tuleb välja teenida, mitte vastupidi!

                Kommentaar


                  #9
                  Te naljaninad arvate, et Jürgens saab platsile?

                  Kommentaar


                    #10
                    Loomulikult staadionile minek. Seal ei ole kahtlustki. Tean veel päris mitmeid kes lähevad.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Te naljaninad arvate, et Jürgens saab platsile?
                      Nalja siin just tulekski maksimaalselt teha. Võimalikult palju, et nende paari pointless mänguga töenäoline kevadine play-off vastane vöimalikult segadusse ajada.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        #12
                        Natuke võrdlusmomenti ka - Eestis maksab novembrikuu valikmängu kõige odavam pilet olukorras, kus sisuliselt midagi kaalul ei ole täiskasvanule 18€. Samadel tingimustel Rootsi - Eesti valikmängu on võimalik Rootsis vaatama minna 100 SEK-i eest (veidi alla 9€).

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Natuke võrdlusmomenti ka - Eestis maksab novembrikuu valikmängu kõige odavam pilet olukorras, kus sisuliselt midagi kaalul ei ole täiskasvanule 18€. Samadel tingimustel Rootsi - Eesti valikmängu on võimalik Rootsis vaatama minna 100 SEK-i eest (veidi alla 9€).
                          Enamus sellele mängule tulijatest on vast ostnud paketi, vaatasin järele, seal on ühe küljetribüüni pileti hinnaks 16,75. Alla selle oleks veider pakkuda. Aga rohkem küsida poleks ka põhjust. Oluliselt suurem peaks olema koolilaste soodustus, eriti mõeldes pealtvaatajate järelkasvule. 50% vähemalt peaks olema. Kui ma õigesti mäletan, siis paketti ostes tuli lastele võtta täispiletid, mis ei ole normaalne.

                          Kommentaar


                            #14
                            Eesti koondise algkoosseis Austria vastu: Hein; Miller, Paskotši, Tamm, Mets, Sinjavski; Tunjov, Vetkal, Poom; Vaštšuk, Anier.

                            Äge yolo koosseis, heas mõttes. Minu jaoks suurim küsimus on Miller äärel, viimane kord väga hästi ei läinud see katsetus.

                            Kommentaar


                              #15
                              Ikka on vaja ühte wtf momenti ja Miller selleks täna äärel on.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X