320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

17.11.2004 Venemaa vs Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

    eesti paneb ära 3-1 venelased asuvad juhtima1-0 ja siis teeb eesti mängu ära.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

      ei tule sest tööst midagi välja..hakkan vaikselt juba kruntima

      plaanis varsti lõunale minna (mauruse pubisse) ja tööle siis enam tagasi lähe

      ...ja homse võtamse siis juba töö käigus

      Jalgpallihaigla liige

      Kommentaar


        Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

        Algselt postitas stiff


        ei tule sest tööst midagi välja..hakkan vaikselt juba kruntima

        plaanis varsti lõunale minna (mauruse pubisse) ja tööle siis enam tagasi lähe

        ...ja homse võtamse siis juba töö käigus


        steve võta märgid kaasa...tulen maurusest läbi...rockstarsi mänguajaks ei tule läen hunti...a praegu korgin lahti ühe õlle ja vaatan 75´ portugal eesti mängu(kahuks kasset eesti-venemaaga kadunud)
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

          Mitte, et ma seda usuks, aga mis te siis teete kui tuleb kaotus? Lööte ruskaga vastu lauda, jalaga vastu telkut, viskate puldi aknast välja, ning saadate ida suunas kõigevägevamaid sajatussõnu?
          Küll hakkab siis alles tulema kommentaare stiilis \"tra, kuulutame neile tibladele sõja!\"

          Kommentaar


            Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

            Lihtsalt eel infoks......lennud reaalaajas

            kõikse viimane on see lend mis tuleb krasnodarist.lend siis OV8822 saabumisaeg 0240.

            juhul kui...... siis põhjust lennujaama minna
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Ee

              4h and counting...

              Igatahes mina nüüd linna, veel on viimane aeg koondiselt/kõiksevägemalt kink välja nõuda või siis paluda (mitte Tarmo)...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

                ...suurem seltskond ka Hiiu Pubis koguneb et koos ajaloolist võitu vaadata

                ... ja kuna Lätis tuli vaid viik mistõttu jäi EJL logo käevarrele tatoveerimata siis peale tänast VÕITU teen selle lubaduse ära koos fotoreportaazhiga sinna juurde
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

                  4 tundi veel - alustan esimese õllega
                  Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

                    kas sa siis mänguni vastpead kui juba esimene õlle,võta siis minu eest kah.
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

                      Eks ma hakka ka siis Rockstarsi poole vaikselt kõndima. Tegelt nati vara veel.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

                        Algselt postitas nimh


                        Mitte, et ma seda usuks, aga mis te siis teete kui tuleb kaotus? Lööte ruskaga vastu lauda, jalaga vastu telkut, viskate puldi aknast välja, ning saadate ida suunas kõigevägevamaid sajatussõnu?
                        Küll hakkab siis alles tulema kommentaare stiilis \"tra, kuulutame neile tibladele sõja!\"
                        mis sa nüüd räägid..mis kaotus...segi oled kamminud?
                        mõistlik soovitus..joo rohkem
                        Jalgpallihaigla liige

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

                          Algselt postitas rauno


                          Lihtsalt eel infoks......lennud reaalaajas

                          kõikse viimane on see lend mis tuleb krasnodarist.lend siis OV8822 saabumisaeg 0240.

                          juhul kui...... siis põhjust lennujaama minna
                          selles valguses peab temot maha võtma, et ikka lennujaam ajõuaks kõigest 12 tundi selleni
                          Jalgpallihaigla liige

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

                            Perse tunneb ,et täna tuleb võit.
                            Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

                              Ma avasin just praegu oma esimese limonaadi. Küll maitseb hää.
                              Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

                                Algselt postitas jansa


                                ...suurem seltskond ka Hiiu Pubis koguneb et koos ajaloolist võitu vaadata

                                ... ja kuna Lätis tuli vaid viik mistõttu jäi EJL logo käevarrele tatoveerimata siis peale tänast VÕITU teen selle lubaduse ära koos fotoreportaazhiga sinna juurde
                                Ära ära sõnu palun. Äkki kõige kõrgem ei taha, et sulle tätokas tehakse :P
                                Omal on küll jube ärevus sees juba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X