320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

17.11.2004 Venemaa vs Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

    Algselt postitas kaitz


    Njah siiski olgem mõistlikumad ülim naiivne oli loota,et Eesti Venemaalt kah punkti saab,siiski suure Venemaa jalgpallikultuur Eesti omast ligi 2 korda suurem
    Punktid punktideks..aga mäng ise oli nii krobeline....

    Kommentaar


      Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

      ma ei saa aru, millest tekib vajadus mängu ajal foorumisse postitada? enda jaoks? või teistele vellekestele, kes paralleelselt tähtsa kohtumisega siinset jurapura loevad? või neile, kes mängu ei näe, ehk väike rollimäng mina-olen-uudisteagentuur?

      mängust nii palju, et kuradi kahju on tiblade käest taoliselt tappa saada. olgem ausad, need jobud olid meist igas mänguelemendis üle ja kui välja arvata paar esimest minutit (kuni esimese väravani peaaegu), algusest lõpuni. mängijatest jätsid mulle kõige parema mulje oper ja piiroja, ehkki kogu meeskonna poolt kokkuvõttes kesine esitus. kõige suuremat soppa tegid allas ja kaalma. ja endiselt tekkis mul küsimus, mis pärast häid esitusi lätis ja luksi ning lichti vastu kadus, mida teeb viikmäe väljakul? kas ta on laisk või lihtsalt andetu?

      kaalma konn sai saatuslikuks, ega muud polnudki. venemaa lükkas ilusti madalat palli, kiire avavärav ja kohe-kohe järgnenud teine tabamus tõmbasid meile vupsti vee peale, muidu oleks ehk lootustki olnud, julgen arvata.

      mis seal ikka... kevadel ja suve hakul ees ootamas kokku neli järjestikkust kodust lahingut. olgem siis kohal ja aidakem poisid võidule.

      huvitav, mis jellest nüüd saab?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

        Meie meeskonnal oli karjuv vajadus Poomi järgi!! Krdi Kaalma on ikka nigel väljajooksudel ning karistuslöökide tõrjumisel. Esimene värav oli ikka Kaalma pask, mis pask. Ja edasine (kiire vastuvärav ning mängu lagunemine) tuli seepärast, et oli puudu Kapten, kes oleks mehed paika pannud.
        Ja Rähn ja Lindpere olid veel Läti mängu eufoorias, et jooksevad koos rünnakule ja jätavad kaitsmise kaitsjate teha.
        Ja Rooba asemel oleks võinud Klavan alustada. Rooba mängimatus paistis silma igast väljaku nurgast.
        Ning meie meeste vastupidavus on ka vilets, teise poolaja keskpaigaks on kõik juba läbi ning enam ei jõua keegi joosta.

        No pohh, tegelikult oleme me väike riik ja me ei saa ilma kahe põhimeheta (Poom ja Stepanov) suurte vastu hakkama.

        Tallinnas kütame Venelastele sauna!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

          Uskuge mind sama tekst mis siia on kirjutatud , kirjutati ka igal pool Venemaal parast nende Portugalisse soitu.Aga rahvas arge kurvastage , kusime nii kas Eestil oli uldse mingi lootus siin mangus , ega venelastel norgad mangijad pole(see polnud isegi pohikoosseis)lihtsalt nende treener ei suutnud kuidagi koiki haid mangijaid kokku votta. Miks te treenerit kritiseerite ma ei saa aru , minu arust Eestil oli koik korras enne 23.minutit , parem kusiksin miks Kaalma Eesti koondise varavas seisab.Aga igasugused asjad nagu pehme valjak voi koba esimene varav on lihtsalt vabandused mis naitavad norkusi.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

            1)Kaalma on saast
            2)Väljakul oleks pidanud olema Kotenko
            3)Goes koju!

            Rohkem ma igaksjuhuks ei lisa. Ei soovi enam bänni.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

              Algselt postitas 17


              1)Kaalma on saast
              2)Väljakul oleks pidanud olema Kotenko
              3)Goes koju!

              Rohkem ma igaksjuhuks ei lisa. Ei soovi enam bänni.


              Njah tagant järgi oleme kõik targad oleks ja oleks kuigi jah Kaalma mäng oli pettumus küll aga ka kogu kaitseliin Allas,Jääger aint kellega enam vähem võis rahule jääda oli vast Piiroja
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

                Mulle ei jõua lihtsalt kohale, kuidas sai Kaalma teha selle aasta mais kaks supermängu Shotimaa ja Taani vastu. Mis siis täna juhtus?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

                  Kahju aasta niimoodi lõpetada. Aga kas teile ei tundu, et see tänane mäng üsna hästi iseloomustas koondise vutiaastat 2004? Ebastabiilsus. Üks mees võib mängida korra briljantselt, siis jälle allapoole igasugust arvestust. Aga on\'s niiväga imestada? Pole me veel sellel tasemel, et suudaks kõrget taset pidevalt hoida.
                  Mäng oli uimane. Kohutavalt uimane. Ma ei tea, kuidas Eesti kaitse seekord nii hätta jäi. Need Sõtshov ja Kerzhakov on ju kenakesti kiired ja tehnilised sellid, aga seekord andsime neile trumbid lausa pihku. Poistel lasti liiga vabalt talitada.
                  Kole on see, et ühtegi mängijat ei oska positiivsena esile tõsta ka. Kaotasime selgelt ja täielikult kogu meeskonnaga.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

                    No nii, üritan midagi ka analüüsida, peale ohtraid õlusi ja rumme....
                    1. Kaalma- täiesti mõtetu kutt, esimene värav puhas tema viga, jättis nii öelda väravahi poolse nurga täiesti vabaks ja sitsis seal kuhu pall never would have gone... aga nagu alati tuleb sinna löök , ehk tagumise nurga poole sellises olukorras
                    2. Teet Allas - ma ei tea aga kas see kutt on ülehinnatud või tal oli väga sitt päev, täitsa pees kus kutti lutiti terve mängu jooksul ja teine värav oli puhas tema pask, poleks ta peaga palli auti löönud oleks pall meie olnud ja mingit situatsiooni mõtetust olukorrast poleks tulnud ja peale seda auti tuli mis tulema pidi.... m.o.t.t.
                    3. Jelle Goes - võtame siis lõpuks ka tema ette, näha oli, et tüüp ei suutnud piisavalt meie pallureid mängima panna, just see oli mis jäi puudu ehk võitlusvaim...., keegi ei käinud aktiivselt peale va Lindpere kuid üks mees ju ei tee midagi... seega viimane mäng tema resumees oli hävitav!!!

                    Aga enway, kui kodus tsurkad ära kottime siis

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

                      Algselt postitas Hesus


                      No nii, üritan midagi ka analüüsida, peale ohtraid õlusi ja rumme....
                      1. Kaalma- täiesti mõtetu kutt, esimene värav puhas tema viga, jättis nii öelda väravahi poolse nurga täiesti vabaks ja sitsis seal kuhu pall never would have gone... aga nagu alati tuleb sinna löök , ehk tagumise nurga poole sellises olukorras
                      2. Teet Allas - ma ei tea aga kas see kutt on ülehinnatud või tal oli väga sitt päev, täitsa pees kus kutti lutiti terve mängu jooksul ja teine värav oli puhas tema pask, poleks ta peaga palli auti löönud oleks pall meie olnud ja mingit situatsiooni mõtetust olukorrast poleks tulnud ja peale seda auti tuli mis tulema pidi.... m.o.t.t.
                      3. Jelle Goes - võtame siis lõpuks ka tema ette, näha oli, et tüüp ei suutnud piisavalt meie pallureid mängima panna, just see oli mis jäi puudu ehk võitlusvaim...., keegi ei käinud aktiivselt peale va Lindpere kuid üks mees ju ei tee midagi... seega viimane mäng tema resumees oli hävitav!!!

                      Aga enway, kui kodus tsurkad ära kottime siis

                      Nõus
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

                        Algselt postitas Magpie


                        ma ei saa aru, millest tekib vajadus mängu ajal foorumisse postitada? enda jaoks? või teistele vellekestele, kes paralleelselt tähtsa kohtumisega siinset jurapura loevad? või neile, kes mängu ei näe, ehk väike rollimäng mina-olen-uudisteagentuur?

                        mängust nii palju, et kuradi kahju on tiblade käest taoliselt tappa saada. olgem ausad, need jobud olid meist igas mänguelemendis üle ja kui välja arvata paar esimest minutit (kuni esimese väravani peaaegu), algusest lõpuni. mängijatest jätsid mulle kõige parema mulje oper ja piiroja, ehkki kogu meeskonna poolt kokkuvõttes kesine esitus. kõige suuremat soppa tegid allas ja kaalma. ja endiselt tekkis mul küsimus, mis pärast häid esitusi lätis ja luksi ning lichti vastu kadus, mida teeb viikmäe väljakul? kas ta on laisk või lihtsalt andetu?

                        kaalma konn sai saatuslikuks, ega muud polnudki. venemaa lükkas ilusti madalat palli, kiire avavärav ja kohe-kohe järgnenud teine tabamus tõmbasid meile vupsti vee peale, muidu oleks ehk lootustki olnud, julgen arvata.

                        mis seal ikka... kevadel ja suve hakul ees ootamas kokku neli järjestikkust kodust lahingut. olgem siis kohal ja aidakem poisid võidule.

                        huvitav, mis jellest nüüd saab?
                        esimene asjalik postitus
                        Venemaa viimase 15 aasta parim mäng, kahjuks, nii vaimselt, kui füüsiliselt

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

                          Koondis ei lõpetanud ju aastat.
                          Neil veel kuhugi CUP-ile minek,või mis see oligi.

                          Igaljuhul jah,mäng oli masendav.
                          Aga fännile kohaselt jääb hing koondisejuurde ja küll me nendele russidele kodus tappa anname!
                          Niipalju kah,et Reimi oleks pidanud väljakule panema,tema on ikkagi kapten ja vägedejuhataja väljakul.
                          Lätis kuulasid nagu üks mees Poomi sõna,aga kui poomi ei ole kas siis on just Rooba õige mees meeskondajuhendama.
                          Oleksin eelistanud reimi platsil näha.

                          Igaljuhul ei maksa norutada,ME VEEL VÕIDAME,nii russe kui teisi
                          Parem georg otsas kui Paul keres.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

                            Algselt postitas runno


                            esimene asjalik postitus
                            Venemaa viimase 15 aasta parim mäng, kahjuks, nii vaimselt, kui füüsiliselt
                            igayks l2heb (kaotatud m2ngust) lolliks omamoodi... istud foorumis ja nummerdad teiste postitusi? esimene-teine..

                            veel paar a-t tagasi purustasid venkud kodus Iirimaa n2iteks suurep2rase m2nguga,
                            seekord m2ngisime meie alla-, mitte nemad yle oma v6imete, ikka seesama vana tuttav veeretamine
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

                              ütleme nii, et peale läti mängu olid mul suht suured ootused venemaa vastu...aga loodetavasti tõi see mäng meeskonna kui ka fännid maapeale tagasi ja näitas ilmekalt missugune on eesti jalgpalli tase...1 mäng suudavad näidata head ja ründavat jalgpalli, kuid järgmine mäng on juba alla igasugust arvestus...mina isiklikult loodan et jelle jätkab eesti koondise treenerina, ja õpetab meeskonna ründama...kuigi!! selle asja õpetamisega kaasnevad arvatavsti mõned suured kaotused( nagu venemaa ja portugali vasti selles tsüklis)... et siis teeks etttepaneku fännidele, kes peale igat kaotust peatreenerit sõimavad, et vaadake natuke tulevikku ja proovige leida asja positivne pool...kui ikkagi koondis ründab ja ära ei löö...siiis ei ole ju peatreenerit eriti vaja sõimata...võibolla aint sellepärast, et ta ei õpetanud piisavalt rünnakute lõpetamist vms...on hea ju kui eesti koondis hakkab ründama...aga selleks tuleb vahepeal mõrud pillid alla neelata ja nende kaotustega leppida mis sellega kaasnevad...kll need tulemused ka tulema hakkavad...varuge natuke kannatust....

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'17.11.2004 Venemaa vs Eesti\'

                                aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....
                                lõpuks siis kodus tagasi ja kerepeale ei olegi saanud

                                ainult üks soovitus veel, kui teil vähegi tekib võimalus, siis sinna küll ärge minge...
                                Ega asi vist olegi sõnades, vaid hoopis suhtumises.
                                Tegelikult võib ju söömise, kõndimise või laulmise kohta
                                ka niimoodi öelda, et hinge kinni võtab. Eesti keel
                                võimaldab seda. Või võimaldame oma peas seda meie
                                ise, kes me seda keelt kõneleme? Roppust iseeneses ju
                                ei ole olemas—on ainult roppus minu või sinu jaoks.
                                Wiedemann veel sõnu rumalaks ja viisakaks ei jaganud,
                                Küll aga enamik uuema aja sõnaraamatuid, kust
                                “roppused” suuremalt jaolt välja jäid. Ometi on need nn
                                roppused eesti keele rikkus, mis põhjalikku uurimist
                                väärt. Niisiis: mida teie teete, kui te teete “seda”?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X