320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaalma vs Kotenko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Kaalma vs Kotenko\'

    Las Toomas Tohver proovib

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Kaalma vs Kotenko\'

      ja ma arvan need venemaa mangud raagivad enda eest kas 0-4 voi 1-1 !!!
      Eriti kui sõim on veel nõnda võimsalt argumenteeritud.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Kaalma vs Kotenko\'

        Algselt postitas Soccernr1
        Ei noh nahui seda paksperset kaalmat on eesti koondisesse vaja raisk !Kas Te kõik olete unustanud Eesti 0-4Venemaa mängu no jah eks see Kaalma hüppas seal nagu hull võibolla 2-4cm maast üles niipalju kui rasvakiht lubas aga noh lasi ainult 4 väravat sisse pole hullu midagi !Ma ei pea küll Kotenkot imeväravavahiks,aga noh ma arvan et Kaalmast on ta ikka hulga parem ja ma arvan need venemaa mängud räägivad enda eest kas 0-4 või 1-1 !!!
        Mõni vesipea võiks numbrite lihtlabase kõrvutamise asemel tegeleda põhjalikuma analüüsiga ehk siis meenutada, et Venemaa - Eesti mäng oli õudusunenägu terve meeskonna jaoks, eriti kaitseliini silmas pidades. Olen suht veendunud, et Kotenko oleks võtnud seal sama palju palle võrgust välja, sest venelased olid igas elemendis meist tollal üle.

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Kaalma vs Kotenko\'

          Algselt postitas Raimo


          Algselt postitas Soccernr1
          Ei noh nahui seda paksperset kaalmat on eesti koondisesse vaja raisk !Kas Te kõik olete unustanud Eesti 0-4Venemaa mängu no jah eks see Kaalma hüppas seal nagu hull võibolla 2-4cm maast üles niipalju kui rasvakiht lubas aga noh lasi ainult 4 väravat sisse pole hullu midagi !Ma ei pea küll Kotenkot imeväravavahiks,aga noh ma arvan et Kaalmast on ta ikka hulga parem ja ma arvan need venemaa mängud räägivad enda eest kas 0-4 või 1-1 !!!
          Mõni vesipea võiks numbrite lihtlabase kõrvutamise asemel tegeleda põhjalikuma analüüsiga ehk siis meenutada, et Venemaa - Eesti mäng oli õudusunenägu terve meeskonna jaoks, eriti kaitseliini silmas pidades. Olen suht veendunud, et Kotenko oleks võtnud seal sama palju palle võrgust välja, sest venelased olid igas elemendis meist tollal üle.
          Isegi Portugalist oli Venemaa tol ajal igasmõttes üle.Imes kõigest neile 7-1 ...
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Kaalma vs Kotenko\'

            Algselt postitas Rein
            Isegi Portugalist oli Venemaa tol ajal igasmõttes üle.Imes kõigest neile 7-1 ...
            Ma ei oskagi nagu midagi öelda. Kas see pidi olema miskine peen iroonia või lihtsalt järjekordne mölapidamatuse musternäide?
            Ehk mäletad, mis selle 7:1 sauna järel Venemaal toimus? Kuigi venelased tulid ka nüüd Tallinnasse ainult ühe eesmärgi nimel (saada 3 punkti), siis Vene - Eesti mängus ei olnud küsimus lihtsalt võidus, vaid häbiplekk tuli võimalikult suure võiduga maha pesta. (Muide, seevastu kolmapäevases mängus oli just meie koondisel eesmärk, mille nimel endast 110% anda.)
            Paraku kergendas Venemaal meie võitmist meie meeste kehv vorm ning ka Stepanovi (Jäägeriga moodustavad kahtlemata ideaalse keskkaitsepaari) puudumine andis kohe tunda.
            Väidan, et lõppenuks Portugal - Venemaa viigiliselt või normaalse skooriga nagu 1:0, 2:1 (ükskõik kumma võiduga), olnuks ka meie koondisel tollal lihtsam olnud.

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Kaalma vs Kotenko\'

              Pean Kotenkot hetkel Kaalmast paremaks, samas see et ta nüüd kaks mängu mängis oli puhtalt tänu sellele, et Tibu oli jõudnud vist 2 mängu mängida pärast vigastusest paranemist. Pareiko kohta ütleks seda, et ta peab Venemaal tõestama, et ta on kindlalt parem nii Kaalmast kui Kotenkost, see oleks ainuke põhjus Jellel teda üldse kutsuda. Kui ta on samal tasemel ei ole ju mingit mõtet kulutada Jalkaliidu raha selle peale, et tema lennukipileteid kinni maksta. Kui juba väravavahtidest juttu on siis kas keegi teab, kas TVMK väravavahil Telešil on Eesti pass, see mees on selle hooaja esimestes mängudes mulle kõige parema mulje jätnud Meistriliiga väravavahtidest.
              http://www.jalgpallihaigla.ee/jk_jalgpallihaigla.htm

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Kaalma vs Kotenko\'

                Algselt postitas sander


                Kui juba väravavahtidest juttu on siis kas keegi teab, kas TVMK väravavahil Telešil on Eesti pass, see mees on selle hooaja esimestes mängudes mulle kõige parema mulje jätnud Meistriliiga väravavahtidest.

                On küll

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Kaalma vs Kotenko\'

                  Algselt postitas Karla


                  Algselt postitas sander


                  Kui juba väravavahtidest juttu on siis kas keegi teab, kas TVMK väravavahil Telešil on Eesti pass, see mees on selle hooaja esimestes mängudes mulle kõige parema mulje jätnud Meistriliiga väravavahtidest.

                  On küll
                  Vitali Telešil ei ole Eesti kodakondsust.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Kaalma vs Kotenko\'

                    Kaalma on minuarust väravas kindlam.
                    Aga Kotenko eelis on kindlasti väljalöögid.
                    Kaalma taob 90 % palle lihtsalt auti.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Kaalma vs Kotenko\'

                      Algselt postitas -Eemeez-*


                      Kaalma on minuarust väravas kindlam.
                      Aga Kotenko eelis on kindlasti väljalöögid.
                      Kaalma taob 90 % palle lihtsalt auti.
                      viimasel ajal näib, et ta ei julge enam välja lüüa. pigem viskab äärekaitsele. kuid kotenko supersööt terehhovile ja viimase pealelöök, mis jäi küll veidi nõrgaks tekitas siiski parajat pinget. usun, et vähemalt praegu on kotenko parem.
                      LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Kaalma vs Kotenko\'

                        kellegil on jälle tore mõtte sähvatus olnud ja teinud sellise mõttetu teema aeg tagasikooli minna poisid

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Kaalma vs Kotenko\'

                          Ma ei mõita, miks Leppmetsa U-21 ei võeta ja tema asemel on Mihkel Aksalu kes on Flora 3 väravavaht.

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Kaalma vs Kotenko\'

                            Mina pooldan siiski kotenkot. Kuna minu meelest on ta vägagi andekas. Ning Jalaga lööb ta kõige paremini Eesti väravavahtidest. Muidu löövad Eesti väravavahid enamus palli auti. Loomulikult Tahaks näha Pareikot.
                            LiverpoolFC

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Kaalma vs Kotenko\'

                              Algselt postitas bomb


                              Ma ei mõita, miks Leppmetsa U-21 ei võeta ja tema asemel on Mihkel Aksalu kes on Flora 3 väravavaht.
                              Osa mehi motiveerib ainult raha.
                              Näha oli kui motiveeritud Lepmets sügisel U19 aegu oli.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Kaalma vs Kotenko\'

                                Algselt postitas bomb


                                Ma ei mõita, miks Leppmetsa U-21 ei võeta ja tema asemel on Mihkel Aksalu kes on Flora 3 väravavaht.
                                koondisesse valitakse oskuste järgi, mitte selle kus klubis ja mis olukorras ta mängib. aksalu viimased U-21 mängud on väga korralikud olnud, häid tõrjeid kuhjaga
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X