320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vastan teemale - kahjulik

    Kommentaar


      muidu korraldab mingit jama seal, aga aitas lund koristada vähemalt, see normal temast.

      Kommentaar


        Algselt postitas ian. Vaata postitust
        muidu korraldab mingit jama seal, aga aitas lund koristada vähemalt, see normal temast.
        mõelda vaid milline reklaam see nüüd EJL-le on...

        Kommentaar


          Saviets oleks ka võin populaarsuse nime labida kätte võtta...Aga ei viitsinud või on sitad nõunikud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Huvitav mitu muu maailma jalgpalli liidu presidenti oleks valmis praeguses olukorras rahulikult kuskil soojas kabinetis istumise asemel väljakul lund lükkama?
            Kaamerate ees ja promo saamise eesmärgil ilmselt piisavalt suur osa. Samas ülejäänutel pole sobivat varustust lambanahkse vesti näol niisama kiirelt varnast võtta. See võib pärssida labidaga sahmimist muidugi.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              poolajal lükkasin lund koos pohlakuga. kuigi ta mulle tegelikkuses väga ei meeldi, jättis seekord sümpaatse mulje. hoidis hästi ohjas, 19 meest minust siia, 19 sinna! nii! läks! väga hea! tagasi! seesama uuesti! nüüd igaüks oma rada! jne jne.

              niisiis võiks öelda, et ta tundus küll olevat südamega asja juures!

              Kommentaar


                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                poolajal lükkasin lund koos pohlakuga. kuigi ta mulle tegelikkuses väga ei meeldi, jättis seekord sümpaatse mulje. hoidis hästi ohjas, 19 meest minust siia, 19 sinna! nii! läks! väga hea! tagasi! seesama uuesti! nüüd igaüks oma rada! jne jne.

                niisiis võiks öelda, et ta tundus küll olevat südamega asja juures!
                ära võta jyriööd tõsiselt, ta põeb selle vesti pärast ja pole objektiivne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  ära võta jyriööd tõsiselt, ta põeb selle vesti pärast ja pole objektiivne.
                  Mu koerteaedikus sulav kollane lumi on ka kõrgema IQ-ga kui mõni mees siin
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Kas ta rookis lund selleks, et ajakirja postrile ja meediasse saada. Teab üht- teist PR-ist? Järgmises Jalkas on pilt kus ta on ülikonnas.
                    Või ma eksin ?
                    name of the game- FOOTBALL

                    Kommentaar


                      Täna sis oli Hr.Pohlak uues elemendis.tänases ETV saates Osoon oli ta pigem looduskaitsja kui jalgpallikuningas.aga suht asjaliku juttu ajas ja tuleb välja et tegemist suure loodusinimesega
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Täna sis oli Hr.Pohlak uues elemendis.tänases ETV saates Osoon oli ta pigem looduskaitsja kui jalgpallikuningas.aga suht asjaliku juttu ajas ja tuleb välja et tegemist suure loodusinimesega
                        Ei ole nii, ma pean koolis kohustuslikus korras osooni vaatama ja täna jätsin esimest korda vahele, krt küll, aga mis Pohlak rääkis seal ?

                        Kommentaar


                          seda saab netist ka vaadata. praegu veel ei ole, aga ma usun, et peatselt tuleb: http://etv.ee/arhiiv.php

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                            seda saab netist ka vaadata. praegu veel ei ole, aga ma usun, et peatselt tuleb: http://etv.ee/arhiiv.php
                            Egas midagi, lükkan varsti silma peale

                            Kommentaar


                              Algselt postitas v-fänn Vaata postitust
                              Ei ole nii, ma pean koolis kohustuslikus korras osooni vaatama ja täna jätsin esimest korda vahele, krt küll, aga mis Pohlak rääkis seal ?
                              ah kuskile looduskaitse alale tahavad kurjad onud 7 25meetri sügavust karjääri teha aga siis kaoks sealt kõik maaalused jõed ja mingid lendoravad ja mustad toonekured ja seekord on mees õige asja eest väljas
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                seekord on mees õige asja eest väljas
                                Just!
                                Siiani on mees ikka väga vale asja eest väljas olnd...
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X