320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aivar esines täna Tartuffi raames Tartus ja rääkis jalgpallist ning selle seostest ühiskonnaga. Veidi kahju, et nii vähe kuulajaid oli.

    Muidu oli esinemine vahva nagu ikka, mõne asjaga võib nõustuda, mõnega vaielda ja paar asja tundusid täitsa naeruväärsed.

    Lisaks vahvaid lugusid nagu ikka.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      aga kas keegi sellest pole midagi kuulnud kui Aivar molli küttis endisele bussijuhile,kes olevat Flora tagant varastasn ca 500 000 krooni eesti bensiini?
      see oli just hiljuti,siis kui Saaremaal toimus mingisugune noorteturniir.
      kindlasti on keegi kuulnud sellest,ise väga häguselt.
      i don t like u u don t like me

      Kommentaar



        pildike ka siiis.
        i don t like u u don t like me

        Kommentaar


          Kõik Flora noored käisid seal.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
            stiilne vana see meie vutijuht.

            Kommentaar


              Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
              See lambavest käib tal seljast ära?

              Kommentaar


                Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                See lambavest käib tal seljast ära?
                mees nagu lego, vms.
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Mis Aivar Eesti-Malta mängul fännitribüünil tegi. Tahtis melust osa saada või valvas korra järele?

                  Ühte panin küll tähele, et Aivari ilmudes hakkas fännidel laul kohe paremini kõlama ja oli isegi teise staadioni otsa väga ilusti ära kuulda. 5+

                  Kommentaar


                    Ei tea kas kuskilt selle eilse koosoleku kohta ka lugeda saab?

                    Kommentaar


                      Kõlama jäi manitsus, et olgem mõistlikud, pole vaja provotseerida politseid ega reageerida politsei provokatsioonidele, sest politsei provotseerib meid, fänne, niikuinii

                      Õllemüügi keeld staadionitel on politsei nõue. Samas isiklikult arvan, et politseiga kompromissile minnes ja õllemüüki keelates, järgnevad üha järgmised ja järgmised jalkasõprade vabadusi piiravad nõudmised ja nii edasi ning lõpmatult edasi.

                      Tundub, et tuleb praegune aeg üle elada ning kahjuks ei ole erilist usku, et lähimas tulevikus jõuab eesti politsei oma arengus tasemele, kus jalgpallifänlusse suhtutakse normaalsetes jalgpallimaades valitseva tolerantsiga.

                      Kahetsusväärne ja absurdne olukord. Eesti jalkasõbra jaoks ei ole tõsine turvarisk mitte vastasfänn vaid hoopis ülereageerimis- ja provotseerimisaldis eesti politseiametnik.

                      Kommentaar


                        .. mulle jäi meeldima see ettepanek et nii kohtunikke kui eestikeeli öelduna neegreid ei tohi neile arusaadavalt provotseerida/õrritada - nt. ahvihääle tegemine või F..K YOU referee hüüdmise näol - parem mingi humoorikas lauluviis...kohe meenus Ärapanijast see lugu kui Tallinnas lossivast kaubalaeva trümmist leiti kohviubade keskelt koolenud neegripoiss mida siis Oja Pets oma mahlaka suuvärgiga kommenteeris ja taustaks oli lugu : " seal kaugel-kaugel Aaafrikas, kus neegripoisid - kes pruunid just-nagu shokolaaaad!" vms. (keegi taibum võiks selle siia ülesse ripiutada). Vot ja kui me siis kõik seda laulu koos laulaksime tribüünil ..no onju vahva???
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jansa Vaata postitust
                          .. mulle jäi meeldima see ettepanek et nii kohtunikke kui eestikeeli öelduna neegreid ei tohi neile arusaadavalt provotseerida/õrritada - nt. ahvihääle tegemine või F..K YOU referee hüüdmise näol - parem mingi humoorikas lauluviis...kohe meenus Ärapanijast see lugu kui Tallinnas lossivast kaubalaeva trümmist leiti kohviubade keskelt koolenud neegripoiss mida siis Oja Pets oma mahlaka suuvärgiga kommenteeris ja taustaks oli lugu : " seal kaugel-kaugel Aaafrikas, kus neegripoisid - kes pruunid just-nagu shokolaaaad!" vms. (keegi taibum võiks selle siia ülesse ripiutada). Vot ja kui me siis kõik seda laulu koos laulaksime tribüünil ..no onju vahva???
                          Nõus, asja võiks korraldada. Endale tuli meelde Pärnakate laulu jupp.
                          "na naa na naa naaa nan nan na naaaa" Ehk mõni pärnakas tuleb selle viisikese täis pikkuses kirja panemisega abiks
                          (See läheb küll provotseerimisest natuke mööda,kuid minu meelest võiks seda pärnakate viisi kasutada hüüde "amatöör" asemel , oleks vastastele ka aru saadavam ju.)
                          Kuid igaljuhul olen algatusega päri!
                          >>

                          Kommentaar


                            Algselt postitas NIRK Vaata postitust
                            Nõus, asja võiks korraldada. Endale tuli meelde Pärnakate laulu jupp.
                            "na naa na naa naaa nan nan na naaaa" Ehk mõni pärnakas tuleb selle viisikese täis pikkuses kirja panemisega abiks
                            (See läheb küll provotseerimisest natuke mööda,kuid minu meelest võiks seda pärnakate viisi kasutada hüüde "amatöör" asemel , oleks vastastele ka aru saadavam ju.)
                            Kuid igaljuhul olen algatusega päri!
                            .. ma ise küll läbi iroonia-prisma seda postitust kirjutasin aga....
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas NIRK Vaata postitust
                              Nõus, asja võiks korraldada. Endale tuli meelde Pärnakate laulu jupp.
                              "na naa na naa naaa nan nan na naaaa" Ehk mõni pärnakas tuleb selle viisikese täis pikkuses kirja panemisega abiks

                              Selle idee tuli vist Miniscule´ist

                              3:37-3:42 natuke kiirem, kui me mängul kasutame
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                                Selle idee tuli vist Miniscule´ist

                                3:37-3:42 natuke kiirem, kui me mängul kasutame
                                Jah ma olen ise ka seda paar korda ennem näinud. Ega jah siin pole kõiki laulu sõnu vajagi video seletab juba ära et see laul toimib hästi
                                Seda võiks kasutada!
                                >>

                                Kommentaar

                                Working...
                                X