320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu meelest on niimoodi et Peatreener ütlema keda ta koondisesse tahab ja EJL jaoks jääb kutsed klubidesse saata,kindlasti ei peaks Pohlak mängijaid kutsuma siis võiks olla ta ise Peatreener juu!Ja olgem ausad EJL info liikuvus annab ikka 100ga soovida! Ja ma arvan et see pole väga vale seisukoht!?

    Kommentaar


      Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
      aga Pohlak on ikka päris rohkm kasulik kui kahjulikMinu arvates!!!Kunagi oli ju mingi värk siis kui Kannik ära läks et kumb jääb kas Pohlak või Kannik onju! Ja ma pakun et kui oleks Kannik jänud siis poleks Eestil Brasiiliat ja kas siis ültse jalgpalli infrastruktuur oleks ni hea??See Brasiilia näide oli mõttetu see pole kõige olulisem nii et ärga paukuma hakake selle koha pealt
      Mäng Brasiiliaga ei tee Pohlakut jumalaks. Oleks Pohlaku ajal hakanud käima Eesti liiga mängudel tuhanded ja Eesti ehk kuskilt alagrupist edasi saanud oleks ta millegi väga tõsisega hakkama saanud. Muidugi on Brasiilia siiatoomine kõva sõna aga ei saa lasta ühel mängul kogu ta eelnevad teod tasa teha.
      LFC

      Kommentaar


        Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
        Mäng Brasiiliaga ei tee Pohlakut jumalaks. Oleks Pohlaku ajal hakanud käima Eesti liiga mängudel tuhanded ja Eesti ehk kuskilt alagrupist edasi saanud oleks ta millegi väga tõsisega hakkama saanud. Muidugi on Brasiilia siiatoomine kõva sõna aga ei saa lasta ühel mängul kogu ta eelnevad teod tasa teha.
        Ma ütlesin et see ple minig oluline asiNoo seda küll aga präegu pole silmapiiril ka potensiaalseid EJL Presidente kes võiksid asja ikkagi edasi viia onju tegelt ni!?

        Kommentaar


          Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
          Ma ütlesin et see ple minig oluline asiNoo seda küll aga präegu pole silmapiiril ka potensiaalseid EJL Presidente kes võiksid asja ikkagi edasi viia onju tegelt ni!?
          Paremat vist jah pole, kui ei leidu mingit rikkurist jalgpalliarmastajat Eestis ?
          LFC

          Kommentaar


            Seda kahjuks pole veel tekkinud jah!Aga ega see rikkus pole ka kõige olulisem,on vaja ikka jalgpalli tundmist ja konkreetsust.Aga noh raha peab olema ka nagu ratsahoubese sitta

            Kommentaar


              Huvitav, kas ainult mulle tundub nii, et idioodid on vallutanud foorumi?

              Kommentaar


                Algselt postitas kala Vaata postitust
                Huvitav, kas ainult mulle tundub nii, et idioodid on vallutanud foorumi?
                Nad on need tüübid, kes õigekirjavõistlusel kahe viimase hulka jäid.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Tegelt jäin ma miinusesse. -1.
                  LFC

                  Kommentaar


                    MA ei qualifitseerunudgi võistlusele

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
                      MA ei qualifitseerunudgi võistlusele
                      Arvata on ju.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
                        MA ei qualifitseerunudgi võistlusele
                        Proffe ei lubatud, nagu näha. Aitab off topicust.

                        Kommentaar


                          Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


                          Milline mees,suutis oma margi siiski täis teha

                          Kommentaar


                            Eesti Jalgpalli Liidu üldkogu valis presidendiks Pohlaku, asepresidentideks Ainar Leppäneni ja Andri Hõbemäe ning juhatuse liikmeteks Anne Rei, Priit Penu, Vaapo Vaheri, Tarmo Lehiste, Christian Happeli, Are Altraja, Arvu Silla, Petter Küttise, Eduard Rõžovi ja Joosep Katsevi.

                            Mis intstitutsioon see üldkogu täpsemalt on? Ehk kes sinna kuuluvad?
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              mis ta ikka nii vaikselt käis
                              korraline koosolek, nagu ikka alati iga kevad toimub
                              üldkogu, tavaliselt nimetatakse üldkoosolek. vahet ju pole
                              osalevad kõik EJL-i liikmesklubide esindajad
                              hetkel EJL-i liikmeid 115, kohal oli vist 83.

                              Kommentaar


                                Aru ma ei saa. On see tõsi või armeenlased ise mõtlesid selle välja. Minu teada olevat armeenlane äärepealt Pohlakule kallale tulnud.

                                02-04-2009 23:13
                                Президент Федерации футбола Эстонии извинился

                                Пресс-служба Федерации футбола Армении уже сообщила об инциденте, произошедшем 31-го марта, накануне матча отборочного раунда чемпионата мира Эстония — Армения.

                                На следующий день президент Федерации футбола Эстонии Айвар Похлак позволил себе в некоторых местных СМИ нелицеприятно отозваться об армянской делегации, о чем уже также поведал наш сайт. Однако в тот же день Айвар Похлак выразил готовность принести свои извинения президенту ФФА Рубену Айрапетяну и нашей делегации. Глава ФФА согласился принять извинение, однако при условии, если оно будет сделано публично и в присутствии СМИ, поскольку в прессе была распространена информация, несоответствующая действительности. За 10 минут до начала встречи Эстония – Армения президент Федерации футбола Эстонии в присутствии около 30-ти представителей СМИ извинился перед Рубеном Айрапетяном, изъявив желание в дальнейшем сохранить теплые отношения, на что согласился глава ФФА

                                Kommentaar

                                Working...
                                X