320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pehrssout jms oleks vaga võimas aga no kuulge me ei suuda sitamangu korral isegi treenerit ja meeskonda valja vilistada. Mis siis raakida veel mängu alguses skandeerimisest.
    Tühjad tribüünid mõjuks ma arvan vaga hasti kui mängule alla 500inimese tuleb oleks päris hea sõnum. Muidugi võib ka ule fännika veel plagu tõmmata nt: Pehrsson in, fans out! Vms

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Pehrssout jms oleks vaga võimas aga no kuulge me ei suuda sitamangu korral isegi treenerit ja meeskonda valja vilistada. Mis siis raakida veel mängu alguses skandeerimisest.
      Tühjad tribüünid mõjuks ma arvan vaga hasti kui mängule alla 500inimese tuleb oleks päris hea sõnum. Muidugi võib ka ule fännika veel plagu tõmmata nt: Pehrsson in, fans out! Vms
      Jutupaunikute armee. Telekate ees hakkate loosungeid vehkima?

      Kommentaar


        Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
        Jutupaunikute armee. Telekate ees hakkate loosungeid vehkima?
        Suure tõenäosusega on mul sinust koondise mänge vahe rohkem kukrus, täpsustan siis, et peale 2001. aasta Hollandi mängu on jäänud vahele mõni üksik mäng tugeva haiguse tõttu. Jutt muidugi kodumangudest. Nii et paku midagi asjalikku valja mitte ara inise labi pea naha siin nagu kibestunud Hurda fänn.

        Kommentaar


          Hästi põhimõtteliselt on trükikojas ootamas 2 bännerit käsku masina tööle panekuks, aga sellega ei saa praegu kiirustada. Ootame koosolekute tulemused ära ja ehk lastakse see ohmoon ikka lahti.


          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Suure tõenäosusega on mul sinust koondise mänge vahe rohkem kukrus, täpsustan siis, et peale 2001. aasta Hollandi mängu on jäänud vahele mõni üksik mäng tugeva haiguse tõttu. Jutt muidugi kodumangudest. Nii et paku midagi asjalikku valja mitte ara inise labi pea naha siin nagu kibestunud Hurda fänn.
          See on jätkuvalt päris naljakas argument. Selline korralik netipeenise mõõtmise võistlus. Mul võib sinust vabalt rohkem mänge olla staadionil. Et ära inise vms.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust

            See on jätkuvalt päris naljakas argument. Selline korralik netipeenise mõõtmise võistlus. Mul võib sinust vabalt rohkem mänge olla staadionil. Et ära inise vms.
            Ei tahtnud kellegagi võistelda voi ennast paremana näidata. Pigem oli vastus sellele, et tema arvates teised peale tema staadionil ei kai ning oleks pidanud vist tumedaks tegema aga tuum oli selles, et ta pakuks ka mingi variandi valja mitte ei ajaks mingit imelikku ja mitte toepohja omavat jama suust valja.
            Täpselt sul võib vabalt olla ja võib ka vabalt mitte olla. Aga ilmselt kui sul on neid mänge piisavalt ja koondis sulle tõesti hinge laheb siis pakud ka midagi mõistliku valja vast mida ette votta. Mitte ei asu mõttetusse ja mõistmatusse võistlusesse kes on suurim fänn ning kes peaks vahem inisema.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Ei tahtnud kellegagi võistelda voi ennast paremana näidata. Pigem oli vastus sellele, et tema arvates teised peale tema staadionil ei kai ning oleks pidanud vist tumedaks tegema aga tuum oli selles, et ta pakuks ka mingi variandi valja mitte ei ajaks mingit imelikku ja mitte toepohja omavat jama suust valja.
              Täpselt sul võib vabalt olla ja võib ka vabalt mitte olla. Aga ilmselt kui sul on neid mänge piisavalt ja koondis sulle tõesti hinge laheb siis pakud ka midagi mõistliku valja vast mida ette votta. Mitte ei asu mõttetusse ja mõistmatusse võistlusesse kes on suurim fänn ning kes peaks vahem inisema.
              Huvitav! Palju oli Teid U21 ja U23 mängudel? Fännitribüün oli tühi. Kui tahate tulevasi koondislasi, siis peaks neid ka toetama.

              Kommentaar


                Et kui U21 ja U23 mängudel kohal ei ole, siis pole tegemist õige fänniga ja siin ettepanekuid teha ei või? Mis kriteeriumid veel täidetud peavad olema, et siin sõna võtta antud teemal?

                Kommentaar


                  Siin toimub sõnavahu puistamine, unistamine tegudest, paljuski. Kahjuks! Selle asemel võiks tribüünidel olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                    Siin toimub sõnavahu puistamine, unistamine tegudest, paljuski. Kahjuks! Selle asemel võiks tribüünidel olla.
                    Las ma lähen siis töölt paar tundi varem ära, sõidan 2 tundi tallinna, vaatan poolteist tundi mängu ja lähen 2 tundi koju, kui bussid veel nii hilja tagasi liiguvad...
                    Thats why.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hullmar Vaata postitust
                      Las ma lähen siis töölt paar tundi varem ära, sõidan 2 tundi tallinna, vaatan poolteist tundi mängu ja lähen 2 tundi koju, kui bussid veel nii hilja tagasi liiguvad...
                      Thats why.
                      Seda küll. Kuid, kas Te siin panete programmi kokku, mida statal käijad tegema peaksid?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                        Siin toimub sõnavahu puistamine, unistamine tegudest, paljuski. Kahjuks! Selle asemel võiks tribüünidel olla.
                        Tubli poiss, käisid viimasel neljal mängul. Istu 5, Väike väänik.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Tubli poiss, käisid viimasel neljal mängul. Istu 5, Väike väänik.
                          Lugesid kokku või vahutad niisama?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                            Lugesid kokku või vahutad niisama?
                            Kas haavasin hella kohta? Mitte kedagi ei huvita mitmel mängul sa käinud oled, sellega siin põrkamine ei pikenda su e-peenist.

                            Oli vist rumal mõelda, et mu postitusest selle välja loed.

                            Mina näiteks ei pea halvemaks fänniks kedagi kes kohaletulemise asemel kõiki mänge telekast vaatab.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Isegi trummirühm on olemas selleks juba!

                              Algselt postitas Stok
                              Ei tahaks mängust päris ilma ka jääda, äkki hoopis paneks end vastaste värvi riidesse? Gibraltar mängib punases vist.

                              Kommentaar


                                Hea mõte. Pasunad out, trummid in! Sinimustvalged narrimütsid, mida fännikaubatelgis müüakse, vahetage ka punaste vastu. Siis on vähemalt protestiaktsiooni visuaalne pool sõnumiga kooskõlas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X