320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks ma sulle vastata ei või?

    Kust sa välja lugesid, et ma sinuga nõus ei ole? Relax.
    www.playmaker.ee

    Kommentaar


      Tänane Päevaleht võtab ju ilusti kokku eesti jalgpalli hetke olukorra.

      Kommentaar


        Prive case peaks ka nüüd peale klubi sulgemist lahenenud olema
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          tuleb oktoober ja puhuvad "uued" tuuled seal, juriidiliselt kõik uus aga tegelikult..

          Kommentaar


            Kurb,et üks impeerium elabki mugavus tsoonis.Nimetame siis seda perefirmaks mida iganes.Meil on aasta 2016.Pileti väravas on ühel pool pileti kontroll,teisel pool üleajav plastik peldik ja see on eesti jalgpall kõrgemal tasemel-

            Kommentaar


              Pole saladus, et Pohlak on alaliidus sisuliselt absoluudi rollis ja teisitimõtlejaid ta eriti ei seedi.
              Oi halleluja...
              Terve artikkel siin
              Ei üllata et ajakirjanik ei tule jalgpalli ringkonnast...breath of fresh air.

              Tundsin seda omal nahal mullu, kui juhtisin Delfi portaalis tähelepanu, et Eesti karikasarja tähtsaim mäng peeti mõnesaja inimese silme ees, ning noomisin Flora ja Kalju fänne, kes halva ilma tõttu staadionile ei jõudnud. Pärast viieminutilist telefonivestlust kõlas Pohlaku diagnoos minu kohta: väike tühine inimene, kellel on olematu silmaring. Hiljem kolleegiga vesteldes sain teada, et minuga oli jalgpallijuht veel üsna leebe.


              Ühel ajal jalgpalliliidu ja Flora presidenditoolil (viimasest loobus ta alles sel kevadel) istuva Pohlaku huvide konflikt pandi pikkadeks aastateks sisuliselt kalevi alla. Ent mais oli kummaline olukord: liigas neljandat kohta hoidnud Florast kutsuti koondisse üheksa pallurit, rohkem kui teistest Eesti klubidest kokku. Jalgpallis liiguvad suured summad. Kui sinu klubi mängija kuulub koondisse ja saab arenguks vajaliku tõuke, tõuseb ta turuväärtus. Ma ei väida, et seosed Flora mängijatega ongi nii üksühesed, lihtsalt leian, et huvide konflikti ei saa kuidagi eitada ega tolereerida.
              I swear, ma pole sellist kirjutanud, autoor on Märt Roosna!

              Kommentaar


                Egas Pohlak üritabki endast jätta intelligentsemat muljet, kui ta tegelikult on. Tunnen hästi inimesi, kes temaga koos koolis käisid, oli ta juba siis vähe "teistsugune". Normaalse inimesega tegu ei ole, kuigi jalgpalli alal on ta spets vend. Samas ei kahtle ma hetkeksi, et ta on võimeline ka tööalaselt sahker-mahkerit tegema ja musta-valgeks rääkima.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ööö Vaata postitust
                  Tänane Päevaleht võtab ju ilusti kokku eesti jalgpalli hetke olukorra.
                  Ah jätke nüüd, sellele sellile ei anna lihtsalt rahu ühe teise lehe kirjamees ja üritab ka midagi sarnast korda saata. Ta on teiste aladega ka piike murdnud. Millagi vassis vuti publikuga, ausalt öelda ei viitsinud otsida, miks ta tollal üldsegi õiendas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Ja ma tahan, et Eesti jalgpallur oleks väärtuste ja ülesande keskne inimene, mitte nädalavahetuseks voodikaaslast otsiv solaariumipäevitusega primitiiv.
                    Imelik, et need väärtuste ja ülesannete kesksed inimesed ei suuda neid narkareid võita teeb ju kurvaks küll...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Ah jätke nüüd, sellele sellile ei anna lihtsalt rahu ühe teise lehe kirjamees ja üritab ka midagi sarnast korda saata. Ta on teiste aladega ka piike murdnud. Millagi vassis vuti publikuga, ausalt öelda ei viitsinud otsida, miks ta tollal üldsegi õiendas.
                      tõsiselt??? Kas urmari nime taga peitub EJL ametlik seisukoht?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                        tõsiselt??? Kas urmari nime taga peitub EJL ametlik seisukoht?
                        Ei, urmar on sõltumatu mõtleja.

                        Kommentaar


                          Keegi võiks neid 90-te aastate Sporditähe artikleid mida kirjutasid Vaher, Shcwede ja Pohlak võimalusel siia postitada ja võrrelda praeguse hetkega.

                          Ma ise leidsin ainult ühe Shcwede üllitise aastast 2014 Õhtulehest. Sarnases stiilis artikleid ilmus tollal kuhjaga. http://www.ohtuleht.ee/578321/vaapo-...a-hauale-parja
                          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                          I don’t care what you think of me!
                          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            ....ausalt öelda ei viitsinud otsida, miks ta tollal üldsegi õiendas.
                            Pahandas publikunumbritega siin ja siin, mis tegelikult oli õige märkus aga meelevaldselt ja olematuid paralleele tõmmates esitatud. Samas oli ka praeguses artikliks esitatud kriitika pigem õigustatud kui otsitud.

                            Kommentaar


                              Kuidas kommenteerid tänases Eesti Ekspressis esitatud vihjeid, et kogenud koondislased Konstantin Vassiljev, Aleksandr Dmitrijev ja Dmitri Kruglov tahtsid Magnus Pehrssonist lahti saada, et kätte maksta Sergei Pareiko koondisest välja jätmise eest?

                              Ma ei tule nende vihjetega kaasa ja juhin pigem tähelepanu, et loo autor oli ehitanud asja üles kui spekulatsiooni. Elu lihtsalt ei ole enamasti nii põnev, kui teatava loogika alusel toimiv ajakirjandus sooviks. Samas möönan, et Magnus Pehrssonil ei õnnestunud päriselt meie koondise venekeelsete mängijatega ühist keelt leida ja see oli üheks põhjuseks, mis mäng lõpuks ei sujunud.
                              Kuidas Dannar vastab?
                              Muidugi mitte-usaldatud ajakirjanik tuleb alati maha võtta...good old Aivar.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                                Kuidas Dannar vastab?
                                Muidugi mitte-usaldatud ajakirjanik tuleb alati maha võtta...good old Aivar.
                                Angelo, maybe it is because of the language, but you totally did not understand this. "Loo autor oli ehitanud asja üles kui spekulatsiooni" - that is not an accusation. Dannar built the story as a "conspiracy theory" - that is what he says himself in the article (read carefully, he said there that the following is "conspiracy theory"). Aivar repetead that saying that the author built it up as a speculation (=conspiracy theory).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X