320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    üks asi siin selles loos on hea- asi on nii kaugel et võib loota, et suuremad \"kalad\" eesti jalgpalli juhtimises tulevad lõpuks päevavalgele, loodetavasti saame oma jalgpalliellu uued valged paberid
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Algselt postitas lorenzo


      Algselt postitas luutik


      Küsimusi tekitab muidugi Käo olemine staadioni nõukogus. Loodetavasti lahkub ta sealki, kuna tegi oma valiku ära.
      Artikli autor Märt Kivine riigi raha hoidmist ilmselt ei soovi, sest teda tundub ikka häirima see, et Pohlak seal liigselt opereerida võib. Tavaline kadeda riigiametniku tahe, kuigi ta seda ei ole. Aga geenid ilmselt on.
      luutik, seleta mulle ära miks on hea, et Käo sealt nõukogust (või on see juhatus kus ta tegelt on) lahkub?
      Kuna staadion on siiski Flora oma ja Käo justkui Floraga rahul ei ole, siis ehk kaob sealt ära ka. Muud midagi. Muidu peab pärast jälle seletama, et sunniti millegagi nõus olema.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Kiur rääkis mingist sponsorist ja kuna saade ilmselt otse ei olnud, äkki on siis juba teada, millest ta rääkis?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Ma olen kunagi siin sellest juba vist kirjutanud, aga...
          1)Aastaid tagasi, Arena ehitamise algusjärgus, rääkis üks Flora süsteemi kuuluv inimene eravestluses, et staadioni ehitus venib seetõttu, et Pohlak kasutab Uefa-lt saadud raha Flora jooksvateks kuludeks.
          2)Arno lahkumise üheks põhjuseks rääkis üks Eesti koondise mängja eravestluses, et Arno poolne tingimus oli, et mängijad saaksid palga korralikult kätte ja ei peaks tema ukse taga kordamööda söögiraha laenamas käima.Pohlak oli vastanud sõimas stiilis, et Arno ei saa aru kust riigist me tuleme jne

          p.s. Nimeid ei nimeta, kuigi arvan, et küll aja jooksul räägivad asjaosalised sellest ka avalikkuses.

          Mina ei tea mis on õige, ühest küljest Pohlak on arendanud Florat ehk eestlastest jalgpallureid ehk Eesti koondist vahendeid valimata ja sellel on ka tulemused ja seetõttu on ta ju \"tore mees\". Selgemast selgem on ju see, et enamuse Flora eelarvest on täitnud aastaid linn, riik, maksumaksjad, sponsorid läbi staadioni ehituse, läbi EJL-i.Minu jaoks on probleem ehk tüli iva selles, et Pohlak ei suutnud Kannikule selgeks teha, et see on ainuke võimalus Eesti jalgpalli arendamiseks.
          Teisest küljest ei toeta mina enam aastaid Florat, kuna minu jaoks on muutnud teised klubid Florast meeldivamaks ründavam ja loomingulisem mängustiili, aga ka just Pohlaku natuur, kuna ta on patoloogiline valetaja ja haruldane egoist. Erakordselt meelib mulle nn Savisaare stiil, mida järgiavad ka ta mõned vähesed jüngrid(nt keegi RK), et kõige õigem taktika oma hädade põhjendamises on teiste mahategemine(küll Levada süüdi, küll korvpall jne), mistõttu on ta minu arvates paljud sponsorid jalgpallist kaugemale viinud. Muuga ei oska ma endale selgeks teha, kuidas niiöelda Eesti populaarsem spordiala on sponsorite osakaalult kuskil 5-6. Pärast Pohlaku naise-teemat ei suutnud ma temast kõige vähematki arvata.
          Aga, arvan siiski, et Pohlaku loobumisel-mahahääletamisel vms oleks seis 50-50, võib minna väga hästi või väga halvasti. Nt Flora ei suuda ennast üldse enam majandada või siis vastupidi, et tema loobumine toob sponsoreid juurde ja asi areneb paremas suunas.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            luutik, kusimus sulle...nagu siin ka Martin kusis, mis miskiparast ara kadus...kui ma naiteks olen Pohlaku ja co vastane hetkel, siis kas ma olen ka EESTI JALGPALLI vaenlane? kas sinu jaoks Pohlak=Eesti jalgpall? kui jah, siis millised on need seisukohad-tegevused mis kahjustavad eesti jalgpalli mida ma siin toetanud olen? mind huvitab, kas saaksid nii luhidalt kokkuvotvalt kirja panna oma nagemuse kes on mida teinud valesti selles juhtumis ja mis oleks sinu poolne lahendus? lihtsalt su enda arvamus
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Algselt postitas lorenzo


              luutik, kusimus sulle...nagu siin ka Martin kusis, mis miskiparast ara kadus...kui ma naiteks olen Pohlaku ja co vastane hetkel, siis kas ma olen ka EESTI JALGPALLI vaenlane? kas sinu jaoks Pohlak=Eesti jalgpall?
              ma pidin küll magama minema, aga ei jõudnud.
              Raske küsimus . . . ütleks nii - peaegu. Ehk täpsemalt : ei kujuta esialgu Eesti Jalgpalli ilma Pohlakuta ette. Aga noh, eks ajad muutuvad. Küll siis näib, mis saab. Staadion ju jääb, pannakse veel uus nimigi. Paraku minu ellu see erilist muutust ei too, mina fännan koondist edasi. Klubijalka kohta ei tea mida arvata, kui Flora ära kaoks. Aga mul on uus lemmikklubi ka peale kasvamas! Mine tea.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Algselt postitas nimh


                Algselt postitas Raivo19


                Ega ta ilus pole jah,kuid härra nimetab sel juhul,mitu teatevõistluse medalit on Eestil ette näidata suusaspordis.Suhtleme ikka nagu võistkonnaala tasemel.

                off topic (Võin kümneid nimesid ette nimetada,kelle karjääri Alaver persse on keeranud,selleks,et üks-kaks meest tipus püsiks,ja oi-oi milliste vahenditega.See on mahavaikitud nagu vutiski paljud asjad)
                Eks nimeta siis, et asi selgem oleks.
                Ning millised tulevikuväljavaated neil oleksid olnud?
                Veits jälle teemast mööda,aga inimesele tuleb ju vastata.

                Elmo Kassin,Taivo Kuus,Alvar Kütt,Pavo Raudsepp,Margus Ross,Risto Roonet,Raul Seema,Urmas Välbe,Christel Vahtra,Pavo Raudsepp,Eero Bergmann,Peep Koidu,Meelis Aasmäe,vennad Kärbod,Aiko Aigro,Aivar Rehemaa(ehk temast veel tuleb) ja paljud teised.

                Nimetatud vennad(peale Vahtra muidugi,kes lausa vihkas peatreenerit) on näiteks kõik kunagi mõnel suuremal või väiksemal võistlusel Veerpalu ja Maed võitnud,kuid andekatele suusameestele ei antud võimalust ja oma hetke ära oodata või treeniti nad lihtsalt üle Alaveri poolt.See on suusatamises lihtne.Isegi pikamaalooma Olle on Alaver suutnud üle treenida kunagi.
                Oli aeg,kus B-koondisel võeti kõik vahendid,et areneda,oli aeg,kus suusatamise \"eestikatel\" oli üle 100 matsi stardis.Tänaseks on paljud neist suusatamisega seotud,kuid treeneri kirumist on läbi aegade väga palju olnud,pole see elu neilgi nii roosiline.Shmigunid Alaveri üldse ei seedi,sest kunagi ta neid rämedalt pettis ja asi tuli ilmsiks ja siis mindigi lahku.Kui Tolik valiti aasta treeneriks ütles hingepõhjani solvunud Alaver ajakirjanikele:\"küsige parima juhendaja käest\".Alaver on väga kaval inimene,täpselt nagu Pohlak.Ja oma tahtmise peavad nad mõlemad saama.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  Täiesti uuest vaatenurgast lugu.


                  Pohlak kindlustab kontrolli Eesti jalgpallimiljonite üle LINK
                  11.11.2005 00:01
                  Priit Rajalo, reporter

                  Eesti Jalgpalli Liidu asepresident Aivar Pohlak on viimastel nädalatel taandanud end mitme oma kontrolli all olnud klubi juhatusest. Ta põhjendab seda klubide reorganiseerimisega, kriitikud kahtlustavad peitusemängu.

                  27. ja 28. oktoobril ning 2. ja 9. novembril on Pohlak lasknud end välja arvata kokku 12 jalgpalliklubi juhatusest. Pohlaku asemikeks on saanud tema elukaaslane, õde, jalgpalliklubi FC Flora töötajad ja isegi tema kodu eest hoolitsevad töömehed.

                  Jalgpallijuhi enda selgitus kõlab lihtsalt: «Tegemist on reorganiseerimisega, kus oleme püüdnud jagada juriidilist seotust oma süsteemi klubide vahel inimestele, kes asjaga reaalselt tegelevad.» Ta lisas, et kui tema mälu ei peta, siis peaks veel kolm kuni viis klubi sama lähinädalatel uue kuue.

                  Pohlaku lähikondsed on klubide tüüri juurde pääsenud tema väitel aga seepärast, et inimesed tema ümber on lihtsalt jalgpalliga seotud.

                  «Triinule (Triin Edasi, Pohlaku elukaaslane – P. R.) ja Pillele (Pille Kunart, Pohlaku õde – P. R.) jäid pisiklubid, Annele (Anne Rei, FC Flora tegevjuht – P. R.) ja Birgitile (Birgit Veebel, FC Flora juhi abi – P. R.) suurema tegevusega jalgpallikoolid,» selgitas kirjalikus vastuses Postimehele.

                  Pohlaku töömehed

                  «Marti ja Hardi (Marti ja Hardi Purga, Pohlaku töömehed – P. R.) on aga põlised lellelased ja kuna meil seisis FC Lelle viimased kaks aastat kasutamata ja Lelle poisid soovisid sellega järgmisel hooajal Eesti 5. liigas mängima hakata, siis polnud meil midagi selle vastu,» jätkas Pohlak.

                  Aivar Lillevere, kellest 2. novembril sai kahe klubi juhatuse ainuliige, on FC Flora tehnilise direktori assistent regionaalse töö alal ning kogu Lõuna-Eesti jalgpallitegevuse juht.

                  Üks Postimehega anonüümsust paludes rääkinud jalgpallielu asjatundja pidas Pohlaku viimaste nädalate taandumist oma klubidest tähelepanuväärseks. Tema hinnangul on asja taga see, et märtsis toimuva jalgpalliliidu kongressi eel, kus kõigil liikmesklubidel on üks hääl, soovib Pohlak lihtsalt jätta muljet, et ei kontrolligi tegelikult neljandikku selle häältest.

                  Fantoomliikmed

                  Jalgpalliliidus on kord selline, et kongressil on mandaat isegi neil klubidel, mis reaalselt ei tegutse. Liidu tegevtöötajad olid eile varmad tagasi lükkama väiteid, et Pohlaku klubidest umbes pooled on niinimetatud fantoomklubid.

                  Liidu infojuht Mihkel Uiboleht teatas eile, et praegu jalgpalliga mittetegelevaid klubisid võiks liidu liikmete nimekirjas olla 13, neist kolm Levadia klubi ja kaks Pohlaku omad.

                  Jalgpalliliidu peasekretäri Tõnu Sireli sõnul hoiavad nad klubidel silma peal – need, mis ei tegutse ja mida pole olemaski, heidetakse välja. «Seni pole seda tehtud, sest liikmeskond sai fikseeritud alles kolm aastat tagasi,» tõdes Sirel.

                  Jalgpalliliidus olemiseks peavad klubil Sireli selgitust mööda olema aadress, aruandlus ja esindajad. See, kas seal ka jalgpalli mängitakse, ei oma tähtsust.

                  Kongress on institutsioon, mis paneb paika jalgpalliliidu juhatuse ja presidendi. Valides juhatusse omad inimesed, saab kaudselt kontrolli ka liidu 25 miljoni krooni suuruse aastaeelarve üle. Tõsi, kogu selle rahaga ei saa käia ümber nagu tahtmine tuleb, kuid asjatundja selgitusel leidub ikka paar-kolm miljonit krooni, mida annab oma äranägemise järgi pööritada.

                  Pohlaku leeri inimeseks nimetatav Sirel tõdes, et jalgpalliliidu jaoks pole hea, kui ühe inimese kontrolli all on palju klubisid. «Paraku on see vist aegade jooksul niimoodi välja kujunenud,» nentis ta. «Kui jalgpalliklubide asutamist Eestis alustati, siis Pohlak oli initsiaator, kes viis pisiku sinna ja aitas klubi käima panna. Sellest ajast on ta jäänud juhatusse.»

                  Sellest, et Pohlak on viimasel ajal hakanud end klubide juhatusest taandama, ei teadnud Sirel enda väitel midagi. Seetõttu ei osanud ta ka põhjendada, miks Pohlak seda teha võiks.

                  Jutt uuest klubist

                  «Ma ei näe põhjust, et Pohlak peaks end kongressi tarvis peitma, sest mis tahes klubi võib saata kongressile oma volitatud esindaja, see ei pea olema juhatuse liige,» arutles Sirel.

                  Mis aga raha juurde pääsemisse puutub, siis Sireli sõnul pole ei ühel juhatuse liikmel, presidendil või peasekretäril volitusi tehingute tegemiseks. Raha liikumise otsustab tema kinnitusel juhatus.

                  Sirel lükkas tagasi Postimeheni jõudnud vihje, justkui takistaks praegune juhatus uue klubi, mitte Pohlaku oma, liitumist jalgpalliliiduga.

                  «Uued liikmed võtab vastu juhatus ja hetkel pole minu laual ühtegi taotlust, et mõni klubi tahaks jalgpalliliidu liikmeks astuda,» sõnas Sirel. «Üks klubi on küsinud, millised dokumendid tuleb liikmeks saamiseks esitada, kuid neile saatsin väljavõtte põhikirjast ja usun, et nad ka astuvad liikmeks. Seda ei takista keegi.»

                  Aivar Pohlakuga seotud klubid Eesti Jalgpalli Liidus

                  Eesti Jalgpalli Liidus on 106 klubi, neist Aivar Pohlakule kuuluvad:
                  • Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi MTÜ
                  • JK FCF
                  • Hiiumaa Ühendatud JK
                  • JK FC Valga
                  • JK FCF Jalgpallikool
                  • FC Viljandi MTÜ
                  • JK Pärnu Tervis
                  • Rapla JK Atli
                  • Muhumaa JK
                  • Kärdla JK
                  • Eesti Jalgpallikohtunike JK
                  • Sõrve JK
                  • JK Püsivus Kohila
                  • Eesti Leegionäride JK
                  • JK FCF Järvamaa Jalgpallikool (juht Anne Rei, juhatuse liige alates 28.10.2005)
                  • JK FCF Haapsalu Jalgpallikool (juht Birgit Veebel, juhatuses alates 27.10.2005)
                  • JK FC Kuressaare (kolm juhatuse liiget, uusim 9. novembrist, samast ajast, kui Pohlak lahkus)
                  • JK FC Tartu (juht Triin Edasi, juhatuses alates 28.10.2005)
                  • JK Rakvere Jalgpallikool (juht Anne Rei, juhatuses alates 27.10.2005)
                  • FC Lelle MTÜ (juht Hardi Purga, juhatuses alates 28.10.2005)
                  • Kõrvemaa JK (juht Triin Edasi, juhatuses alates 27.10.2005)
                  • Lelle SK MTÜ (juht Marti Purga, juhatuses alates 28.10.2005)
                  • Tõrva JK (juht Pille Kunart, juhatuses alates 4.12.2001, Pohlak lahkus 28.10.2005)
                  • JK Mustla Tulevik (juht Aivar Lillevere, juhatuses alates 2.11.2005)
                  • Viljandi PT JK (juht Aivar Lillevere, juhatuses alates 2.11.2005)
                  • Põhja-Tallinna JK (juht Janno Kaljuvee, juhatuses alates 6.12.2001, Pohlak lahkus 28.10.2005)
                  Allikas: Krediidiinfo
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Algselt postitas peapall
                    2)Arno lahkumise üheks põhjuseks rääkis üks Eesti koondise mängja eravestluses, et Arno poolne tingimus oli, et mängijad saaksid palga korralikult kätte ja ei peaks tema ukse taga kordamööda söögiraha laenamas käima.Pohlak oli vastanud sõimas stiilis, et Arno ei saa aru kust riigist me tuleme jne
                    Irww mees sa oled koomik:P Mõtle nüüd vähe loogiliselt seda asja. Kas Reim käis Arno ust kriipimas ja ulumas? See on puha vale jutt, asi on tunduvalt sügavam ning avalikkus sellest lihtsalt ei räägi.. õigemini enamus ei teagi sellest midagi. Hea oli, et Arno läks ja veel parem et Goes läheb.

                    Põhimõtteliselt on uus peatreenergi juba teada.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Põhimõtteliselt on uus peatreenergi juba teada.
                      ahah. see on küll huvitav info. vaatasid klaaskuuli? ennustad või lahmid niisama tühja?
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Algselt postitas Raivo19


                        Algselt postitas nimh


                        Algselt postitas Raivo19


                        Ega ta ilus pole jah,kuid härra nimetab sel juhul,mitu teatevõistluse medalit on Eestil ette näidata suusaspordis.Suhtleme ikka nagu võistkonnaala tasemel.

                        off topic (Võin kümneid nimesid ette nimetada,kelle karjääri Alaver persse on keeranud,selleks,et üks-kaks meest tipus püsiks,ja oi-oi milliste vahenditega.See on mahavaikitud nagu vutiski paljud asjad)
                        Eks nimeta siis, et asi selgem oleks.
                        Ning millised tulevikuväljavaated neil oleksid olnud?
                        Veits jälle teemast mööda,aga inimesele tuleb ju vastata.

                        Elmo Kassin,Taivo Kuus,Alvar Kütt,Pavo Raudsepp,Margus Ross,Risto Roonet,Raul Seema,Urmas Välbe,Christel Vahtra,Pavo Raudsepp,Eero Bergmann,Peep Koidu,Meelis Aasmäe,vennad Kärbod,Aiko Aigro,Aivar Rehemaa(ehk temast veel tuleb) ja paljud teised.

                        Nimetatud vennad(peale Vahtra muidugi,kes lausa vihkas peatreenerit) on näiteks kõik kunagi mõnel suuremal või väiksemal võistlusel Veerpalu ja Maed võitnud,kuid andekatele suusameestele ei antud võimalust ja oma hetke ära oodata või treeniti nad lihtsalt üle Alaveri poolt.See on suusatamises lihtne.Isegi pikamaalooma Olle on Alaver suutnud üle treenida kunagi.
                        Oli aeg,kus B-koondisel võeti kõik vahendid,et areneda,oli aeg,kus suusatamise \"eestikatel\" oli üle 100 matsi stardis.Tänaseks on paljud neist suusatamisega seotud,kuid treeneri kirumist on läbi aegade väga palju olnud,pole see elu neilgi nii roosiline.Shmigunid Alaveri üldse ei seedi,sest kunagi ta neid rämedalt pettis ja asi tuli ilmsiks ja siis mindigi lahku.Kui Tolik valiti aasta treeneriks ütles hingepõhjani solvunud Alaver ajakirjanikele:\"küsige parima juhendaja käest\".Alaver on väga kaval inimene,täpselt nagu Pohlak.Ja oma tahtmise peavad nad mõlemad saama.
                        Sinu jutt kõlab väga kibestunud mehe jutuna. Kas Mael ja Veerpalul oli siis mingi eritreeningprogramm, nii, et neid ei treenitud üle? Või olid nemad ainsad, kes mahvile vastu pidasid ja seeläbi ka tippu tõusid? Põhilise oled jätnud välja toomata - miks Alaver siis soosis Maed ja Veerpalut ja milles see siis väljendus?

                        Vabandust kõrvalise teema pärast.
                        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                        http://www.jkpiraaja.ee/

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          [quote]Algselt postitas Edson


                          Algselt postitas Raivo19


                          Algselt postitas nimh


                          Algselt postitas Raivo19


                          Ega ta ilus pole jah,kuid härra nimetab sel juhul,mitu teatevõistluse medalit on Eestil ette näidata suusaspordis.Suhtleme ikka nagu võistkonnaala tasemel.

                          off topic (Võin kümneid nimesid ette nimetada,kelle karjääri Alaver persse on keeranud,selleks,et üks-kaks meest tipus püsiks,ja oi-oi milliste vahenditega.See on mahavaikitud nagu vutiski paljud asjad)
                          Eks nimeta siis, et asi selgem oleks.
                          Ning millised tulevikuväljavaated neil oleksid olnud?
                          Veits jälle teemast mööda,aga inimesele tuleb ju vastata.

                          Elmo Kassin,Taivo Kuus,Alvar Kütt,Pavo Raudsepp,Margus Ross,Risto Roonet,Raul Seema,Urmas Välbe,Christel Vahtra,Pavo Raudsepp,Eero Bergmann,Peep Koidu,Meelis Aasmäe,vennad Kärbod,Aiko Aigro,Aivar Rehemaa(ehk temast veel tuleb) ja paljud teised.

                          Nimetatud vennad(peale Vahtra muidugi,kes lausa vihkas peatreenerit) on näiteks kõik kunagi mõnel suuremal või väiksemal võistlusel Veerpalu ja Maed võitnud,kuid andekatele suusameestele ei antud võimalust ja oma hetke ära oodata või treeniti nad lihtsalt üle Alaveri poolt.See on suusatamises lihtne.Isegi pikamaalooma Olle on Alaver suutnud üle treenida kunagi.
                          Oli aeg,kus B-koondisel võeti kõik vahendid,et areneda,oli aeg,kus suusatamise \"eestikatel\" oli üle 100 matsi stardis.Tänaseks on paljud neist suusatamisega seotud,kuid treeneri kirumist on läbi aegade väga palju olnud,pole see elu neilgi nii roosiline.Shmigunid Alaveri üldse ei seedi,sest kunagi ta neid rämedalt pettis ja asi tuli ilmsiks ja siis mindigi lahku.Kui Tolik valiti aasta treeneriks ütles hingepõhjani solvunud Alaver ajakirjanikele:\"küsige parima juhendaja käest\".Alaver on väga kaval inimene,täpselt nagu Pohlak.Ja oma tahtmise peavad nad mõlemad saama.
                          Sinu jutt kõlab väga kibestunud mehe jutuna. Kas Mael ja Veerpalul oli siis mingi eritreeningprogramm, nii, et neid ei treenitud üle? Või olid nemad ainsad, kes mahvile vastu pidasid ja seeläbi ka tippu tõusid? Põhilise oled jätnud välja toomata - miks Alaver siis soosis Maed ja Veerpalut ja milles see siis väljendus?

                          PS Kas mõnikord võis põhjuseks olla ka mõningate sinu talentide nimekirjas olnud meeste eetikaprobleemid?
                          http://www.juura.ee/artiklid.php3?cat=5&id=2541


                          Vabandust kõrvalise teema pärast.
                          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                          http://www.jkpiraaja.ee/

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Algselt postitas Edson
                            Sinu jutt kõlab väga kibestunud mehe jutuna. Kas Mael ja Veerpalul oli siis mingi eritreeningprogramm, nii, et neid ei treenitud üle? Või olid nemad ainsad, kes mahvile vastu pidasid ja seeläbi ka tippu tõusid? Põhilise oled jätnud välja toomata - miks Alaver siis soosis Maed ja Veerpalut ja milles see siis väljendus?
                            võimendan siin veelgi teemavälist arutelu.

                            Alaver on kasutab klassikalist Liidu koondise treeningmetoodikat. Otse noorteklassist võetakse poisid ja pannakse tohutu mahv peale. Kes vastu peab jõuab tippu, ülejäänutel on heal juhul karjäär perses, sageli ka tervis.

                            Raivo poolt üles loetud poisid on paljud suht sarnasest vanuserühmast, ning kunagi olen ma isegi nendega võidu sõitnud. Tegemist on täielike talentide noorteklassidest, kes näiteks Naruskisuguseid vendi võitsid kalendriga. Ilmselt oleks seda annet õnnestunud paremini arendada, kui lükata 18 aastased kutid Veerpalu ja Maega koos paariks tunniks päevas Tehvandi tõuse jooksma.

                            Eesti jalgpallis esindab sarnast treeneritüüpi minu arust Tiidus. Liiga noori pekstakse liiga kõvasti. Turniire ei ole vaja võita kümneaastaselt. Tegelikult isegi veel mitte viieteistaastaselt.

                            PS. Raivo, ega sinu poolt üles loetletud nimede hulgas ei sisaldu muuhulgas su vend? Seoses Trummiga tekkis selline assotsatsioon.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Algselt postitas luutik


                              Algselt postitas lorenzo


                              luutik, kusimus sulle...nagu siin ka Martin kusis, mis miskiparast ara kadus...kui ma naiteks olen Pohlaku ja co vastane hetkel, siis kas ma olen ka EESTI JALGPALLI vaenlane? kas sinu jaoks Pohlak=Eesti jalgpall?
                              ma pidin küll magama minema, aga ei jõudnud.
                              Raske küsimus . . . ütleks nii - peaegu. Ehk täpsemalt : ei kujuta esialgu Eesti Jalgpalli ilma Pohlakuta ette. Aga noh, eks ajad muutuvad. Küll siis näib, mis saab. Staadion ju jääb, pannakse veel uus nimigi. Paraku minu ellu see erilist muutust ei too, mina fännan koondist edasi. Klubijalka kohta ei tea mida arvata, kui Flora ära kaoks. Aga mul on uus lemmikklubi ka peale kasvamas! Mine tea.
                              luutik, kui sa täpsemalt siin mõistaks mis on minu mõtted ja seisukohad, siis ma ei mõtlegi, et Pohlak peaks täielikult ära kaduma eesti jalgpallist, ta võib oma Florat juhtida. Eesti Jalgpalliliit peab lihtsalt olema sõltumatu juhtimisega. Sellised asjad ei tule kõne alla, et juhatuse liige või president teeb ülekandeid põhimõtteliselt iseendale. Kõik meistriliiga klubid võiksid esindatud olla juhatuses. Kõiki klubisid peab kohtlema võrdselt ja nende probleemidega tegelema võrdselt. Uefa ja Fifa rahasid tuleb kasutada sihtotstarbeliselt. Demokraatlikus maailmas ei ole kohta sellisel asjal nagu on seda millegi saavutamine või omamine teenete eest. Teenete eest võib Eesti Vabariigi president anda aumärgi aga mitte mingit kohta Eesti Jalgpalliliidus, kui siis nn. auliige. Oma võimu ei tohi kuritarvitada, ka ametikohtade täitmine oma tuttavatega. Eesti Jalgpalliliit ei ole mingi äriettevõtmine, vaid siiski loodud Eesti jalgpalli arendamiseks.

                              see on minu arusaam normaalsest Eesti Jalgpalliliidust. ma saan aru, et see võib olla liialt naiivne, sest ka see on vist juba poliitikaks saanud ja poliitikas ju pole kohta mõistel ausus, sest kõik on pasadega seotud ja nõnda lukustanud oma suud.

                              on sul midagi vastu öelda, vaielda, luutik? nagu näed pole ma kummagi mehe poolt, vaid soovin ainult üht- õiglust ja ausust. on seda palju soovitud?

                              amority, mis see Jelle Goes siis valesti on teinud? nagu seal kirjas- \"kordamööda ukse taga\"...äkki Reimini ei jõudnudki tema korda minna ukse taha? seal pole ju mainitud kes konkreetselt ukse taga käis või loen ma seda teisiti välja?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Äkki peaks siis midagi tegema selleks et uue tuuled puhuks Eesti jalgpallis st. EJL poleks ei kannikud ega pohlakut. Teeks nö. noorenduskuuri
                                Me aint möliseme siin aga midagi ette ei võta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X