320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Pohlak, Pohlak! Räägib endast kui põhimõtekindlast mehest, kes on vana ausus ise. Kuid eesti jalgpalli sihikindel vedaja, my ass. Vaatan esmaspäeval ETV-s Jalgpallipäevikut ja mida ma näen. Arhiivikaadrid möödunud hooajast. Intervjuud annab kodanik Sidorenkov FC Florast, mitte eestit pannes, vaid venet. Minu mäletamismööda selline mängija veel 4-5 aastat tagasi eesti rahvuskantsis poleks mänginud. Kunagi Schwede Pohlakut ST-s ka selle eest vastustas. Et Pohlak on oma rahvusaateid kaotamas.
    Teine mälestuskild kahepalgelistes hetkedes. Vaatan mina 98.aasta MM-i Inglise-Tuneesia mängu, kus kaaskommentaatoriks on Aivar Pohlak, kes hurjutab Inglise koondise treenerit, et too McManamani mängu ei lasnud, kuna teine olla purjuspäi autoroolist tabatud. Samas nats aega tagasi oli Viikmäe äärepealt koondisest väljavisatud sarnase tembu eest. Pohlak: \"Sellisel mehel pole kohta Eesti koondises\".
    Sellised lood,
    Pohlak siin ähvardab, kui tema jaoks EJL vastumeelselt hääletab, siis ta tõmbab Flora süsteemi Eesti jalgpallist välja. Ma arvan, et sellest ei kaota niivõrd Eesti jalka, kui Flora süsteemi mängijad. Nad peavad minema teistesse klubidesse, kuid tahes tahmata nende tase ja palk kannatab.
    Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'


      Irww mees sa oled koomik:P Mõtle nüüd vähe loogiliselt seda asja. Kas Reim käis Arno ust kriipimas ja ulumas? See on puha vale jutt, asi on tunduvalt sügavam ning avalikkus sellest lihtsalt ei räägi.. õigemini enamus ei teagi sellest midagi. Hea oli, et Arno läks ja veel parem et Goes läheb.

      Põhimõtteliselt on uus peatreenergi juba teada.
      Ja kui sa neid sügavaid põhimõtteid tead, siis äkki valgustad meid ka?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        mnjaa...Pohlak on lahe karvane sell. Eesti jalgpall on selline nagu me teda hetkel näeme just tänu kellele? Aivarile ikka! Naisepeksja ta vast kah ei ole ning Kanniku võiks ära küüditada.
        The main event, Die Meister, Die Besten, Les grandes equipes...The champions!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Põhjalikult ei viitsi asju analüüsida, kuid mõned küsimused tekkisid peale veelkord Pohlaku üllitise läbilugemist. Üks asi sai sellest selgeks, Pohlak on kohale vedanud virtsaauto ja teise poole sitaga üle valanud. Nt. ma ei saa aru miks on seal vaja kiskuda asjade klaarimisse Tarmaku abikaasa? Samuti, mis on Ojulandi lahtilaskmise seos EJL-s toimuvaga? Või siis sellel kuidas Isamaaliit kunagi omavahel jageles? Keegi ei käi ju ringi ja ei kuuluta, et kuna Pohlak oma naist peksis, siis peksab ta ka oma alluvaid ja need seetõttu orjavad Flora heaks? Samuti, mis on EJL peasekretäri kunagisel kopsupõletikul tegemist praeguse olukorraga? Täielik absurd!

          Veel selline küsimus, et kuidas kannatas Pohlak Kanniku ja Tarmaku lähedust kõik need aastad kui need olid taolised valskust ja alatust täis inimesed? Kõige lihtsam vastus on selline, et tal endal oli neid vaja-laskmaks põhja Levada katseid EJL-s võimu haarata ja ka muidu oma võimu hoidmiseks EJL-s. Kannik ja Nestor olid vajalikud ka poliitikute hulgas lobitöö tegemiseks. See et Pohlak on ülim ausus ja eetilisus ise on seega puru silma ajamine-seni kuni teiste inimeste mahhineerimine tema huvides on, pole sellel midagi häda, kui aga tema vastu neid meetodeid kasutatakse, mis ta varasemalt ise heaks on kiitnud, siis on ta üllate ideaalidega rüütel, keda ei tohi puutuda...???

          Siis veel see jutt mida Pohlak mitmes kanalis levitab, kuidas ta roppu moodi tööd rabab. Sel taustal on omapärane lugeda lauset PM-st: «Ta elab oma metsas ega näita klubisse nägu,» kõlas etteheide, mis vihjas Pohlaku kodukohale Harjumaal Kose vallas.

          Lõpetuseks soovitan veelkord läbi lugeda teises Pohlaku tegevust arutavas teemas (selles mis nüüd lukus) oleva rohelise Konna kirjutise eelmise aasta detsembrist. Praeguses kontekstis vägagi päevakajaline.

          Edit:
          Selline asi ka veel, et kui Pohlak Kahvlis rääkis kuidas tema keeldub tagasi minemast aega kus Eesti jalgpall oli korrumpeerunud (kohtunike ähvardamine, segased rahaasjad jne), siis kes olid need inimesed kes aitasid tal korruptsiooni välja juurida?
          Kui herr Pohlak on niivõrd kindel selles, et tema lahkumisega Eesti jalgpall põhjalikult korrumpeerub, paluks siis tal täpsemalt seletada, et kuidas ja mis moel see siis toimuma peaks? Et hakkavad kokkleppemängud toimuma? Kelle vahel siis konkreetsemalt?
          Ja kuidas nimetatakse inimest, kes teise organisatsiooni juhtide eest varjatult selle organisatsiooni rahasid oma huvides kasutab?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Algselt postitas priity


            Põhjalikult ei viitsi asju analüüsida, kuid mõned küsimused tekkisid peale veelkord Pohlaku üllitise läbilugemist. Üks asi sai sellest selgeks, Pohlak on kohale vedanud virtsaauto ja teise poole sitaga üle valanud. Nt. ma ei saa aru miks on seal vaja kiskuda asjade klaarimisse Tarmaku abikaasa? Samuti, mis on Ojulandi lahtilaskmise seos EJL-s toimuvaga? Või siis sellel kuidas Isamaaliit kunagi omavahel jageles? Keegi ei käi ju ringi ja ei kuuluta, et kuna Pohlak oma naist peksis, siis peksab ta ka oma alluvaid ja need seetõttu orjavad Flora heaks? Samuti, mis on EJL peasekretäri kunagisel kopsupõletikul tegemist praeguse olukorraga? Täielik absurd!
            Loe ikka algust ka, eksole, siis saad teada kirjutise eesmärgi: \"allolev lugu ei ole süüdistus - see on emotsionaalne selgitus, miks ma enam ei suutnud ühe mehega koos töötada.\"

            Nüüd ütle palun, miks mainitud näited sobimatud olid?


            Siis veel see jutt mida Pohlak mitmes kanalis levitab, kuidas ta roppu moodi tööd rabab. Sel taustal on omapärane lugeda lauset PM-st: «Ta elab oma metsas ega näita klubisse nägu,» kõlas etteheide, mis vihjas Pohlaku kodukohale Harjumaal Kose vallas.
            Olles ise näinud, kuidas ja mil määral Pohlak tööd teeb, ei ole mõtet kahelda, et ta on uskumatult töövõimeline. Pole ka midagi parata, kui pea on pidevalt ideid täis ning 24 tunnist ööpäevas jääb väheseks, et neid realiseerida. Töötempo on metsik, ükski sekund ei lähe raisku. Selles osas peaks ta pigem rahulikumalt võtta, et oma elu mitte ohtu seada.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Emotsioon emotsiooniks, kui soovid midagi selgitada siis selgita sisuliselt mitte ära soiu teemal, et need ja need on halvad inimesed. Kuidas nad nüüd äkki on halvad kui nad aasta tagasi olid veel head? Ja sa oled nendega koostööd teinus mitte ainult aasta vaid palju pikemalt. Ja siis imestad, et miks sinu kirjatükki ei avaldata. See on üsna osav demagoogia valdkonda kuuluv trikk, et kirjutame inimeste vanadest pattudest, siis ehk hakatakse neid arutama ja praegune tüliküsimus jääb tähelepanuta.

              P.S.
              Nüüd ütle palun, miks mainitud näited sobimatud olid?
              Tähendab, et... ma ei saa aru inimesest, kes arvab, et mainitud näited on sobilikud antud kontekstis kasutamiseks. Seetõttu ei oska sulle seda ka selgitada.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                luutik, ma pean kahjuks nentima, et oled mulle pettumuse valmistanud
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  tundub et jutt vaibub maha ja kuni märtsini teeb liidu juhatus mittemidagit: Hädapärased ning üheselt hinnatavad vajalikud otsused võetakse vastu ühehäälselt, Pohlak tänu opositsioonile ja avalikustamishirmule hunti ega teistele külma teha ei saa... kuskil veebruaris antakse teineteisele veel mõned korrad pressi kaudu jalaga näkku ja nii...
                  ise küll arvan, et halb veri tulnuks kohe välja lasta. ning mitte ühe või teise poole juhatusest taandumisega vaid erakorralise kongressi ning vana juhatuse tagasikutsumise ja uue valimisega.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    ok, luutik, teen sulle asja lihtsamaks- panin eelmisel lehel kirja oma motted, visiooni, arusaama, kuidas iganes sa seda soovid...tahaks teada sinu arvamust..niisama, sportlikust huvistki..on need vastuvoetamatud seisukohad?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      luutik, tundud osav vastamisest eemalduja olevat, samamoodi nagu Savisaar ja ka Pohlak..kogu oma austuse juures austan su arvamust, aga soovin vastust oma kusimustele
                      vabanda,et nonda agedalt rundan
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Algselt postitas lorenzo


                        Algselt postitas luutik


                        Algselt postitas lorenzo


                        luutik, kusimus sulle...nagu siin ka Martin kusis, mis miskiparast ara kadus...kui ma naiteks olen Pohlaku ja co vastane hetkel, siis kas ma olen ka EESTI JALGPALLI vaenlane? kas sinu jaoks Pohlak=Eesti jalgpall?
                        ma pidin küll magama minema, aga ei jõudnud.
                        Raske küsimus . . . ütleks nii - peaegu. Ehk täpsemalt : ei kujuta esialgu Eesti Jalgpalli ilma Pohlakuta ette. Aga noh, eks ajad muutuvad. Küll siis näib, mis saab. Staadion ju jääb, pannakse veel uus nimigi. Paraku minu ellu see erilist muutust ei too, mina fännan koondist edasi. Klubijalka kohta ei tea mida arvata, kui Flora ära kaoks. Aga mul on uus lemmikklubi ka peale kasvamas! Mine tea.
                        luutik, kui sa täpsemalt siin mõistaks mis on minu mõtted ja seisukohad, siis ma ei mõtlegi, et Pohlak peaks täielikult ära kaduma eesti jalgpallist, ta võib oma Florat juhtida. Eesti Jalgpalliliit peab lihtsalt olema sõltumatu juhtimisega. Sellised asjad ei tule kõne alla, et juhatuse liige või president teeb ülekandeid põhimõtteliselt iseendale. Kõik meistriliiga klubid võiksid esindatud olla juhatuses. Kõiki klubisid peab kohtlema võrdselt ja nende probleemidega tegelema võrdselt. Uefa ja Fifa rahasid tuleb kasutada sihtotstarbeliselt. Demokraatlikus maailmas ei ole kohta sellisel asjal nagu on seda millegi saavutamine või omamine teenete eest. Teenete eest võib Eesti Vabariigi president anda aumärgi aga mitte mingit kohta Eesti Jalgpalliliidus, kui siis nn. auliige. Oma võimu ei tohi kuritarvitada, ka ametikohtade täitmine oma tuttavatega. Eesti Jalgpalliliit ei ole mingi äriettevõtmine, vaid siiski loodud Eesti jalgpalli arendamiseks.

                        see on minu arusaam normaalsest Eesti Jalgpalliliidust. ma saan aru, et see võib olla liialt naiivne, sest ka see on vist juba poliitikaks saanud ja poliitikas ju pole kohta mõistel ausus, sest kõik on pasadega seotud ja nõnda lukustanud oma suud.

                        on sul midagi vastu öelda, vaielda, luutik? nagu näed pole ma kummagi mehe poolt, vaid soovin ainult üht- õiglust ja ausust. on seda palju soovitud?

                        amority, mis see Jelle Goes siis valesti on teinud? nagu seal kirjas- \"kordamööda ukse taga\"...äkki Reimini ei jõudnudki tema korda minna ukse taha? seal pole ju mainitud kes konkreetselt ukse taga käis või loen ma seda teisiti välja?
                        sellele soovisin tegelt su arvamust, luutik
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          EPLis ka lugu, lõpus pandi jälle Pohlakule väike põnts ära. Mida rohkem neid matse loen, seda enam kangestub juhtum Savisaarega, keda samuti on tümitatud 15 aastat. Temast pääsemisks on reedetud oma parteide põhimõtteid, saadud sotskapitalistideks, ostetud faktullineid ja mida veel pole ka tehtud, kuid savisaar korjab aga rekordhääli valimistel ja viimasel ajal juba valitseb ka siin-seal. Loodetavasti hakkavad ka tavainimesed mõtlema, et midagi peab selles pohlakus head ka olema, et kkõikkk teda tümitavad.
                          Seega jälle väike mõttetarkus ajakirjanikele, kes muidugi ei põlga ära anonüümse kommentaari lugemist : kui tahate kellestki lahti saada, siis pidev tümitamine ei pruugi viia sihile. sama lugu oli ju ka Arnold Rüütli eiramissooviga. Mida kõike välja ei mõeldud, aga ikkagi sai rüütel oma soovi täide viia.
                          Nii, et ajakijanik, te mõelge... (öeldud toonil, nagu viimses reliikvias)

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            palju pohlak sulle ka maksab?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              lürps, lürps, lürps

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Algselt postitas luutik


                                EPLis ka lugu, lõpus pandi jälle Pohlakule väike põnts ära. Mida rohkem neid matse loen, seda enam kangestub juhtum Savisaarega, keda samuti on tümitatud 15 aastat. Temast pääsemisks on reedetud oma parteide põhimõtteid, saadud sotskapitalistideks, ostetud faktullineid ja mida veel pole ka tehtud, kuid savisaar korjab aga rekordhääli valimistel ja viimasel ajal juba valitseb ka siin-seal. Loodetavasti hakkavad ka tavainimesed mõtlema, et midagi peab selles pohlakus head ka olema, et kkõikkk teda tümitavad.
                                Seega jälle väike mõttetarkus ajakirjanikele, kes muidugi ei põlga ära anonüümse kommentaari lugemist : kui tahate kellestki lahti saada, siis pidev tümitamine ei pruugi viia sihile. sama lugu oli ju ka Arnold Rüütli eiramissooviga. Mida kõike välja ei mõeldud, aga ikkagi sai rüütel oma soovi täide viia.
                                Nii, et ajakijanik, te mõelge... (öeldud toonil, nagu viimses reliikvias)
                                aga luutik, kui see tõsi on mis Tiru räägib? kas tõde on valus?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X