320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Algselt postitas luutik


    Algselt postitas lorenzo
    Eesti Jalgpalliliit peab lihtsalt olema sõltumatu juhtimisega. Sellised asjad ei tule kõne alla, et juhatuse liige või president teeb ülekandeid põhimõtteliselt iseendale. Kõik meistriliiga klubid võiksid esindatud olla juhatuses. Kõiki klubisid peab kohtlema võrdselt ja nende probleemidega tegelema võrdselt. Uefa ja Fifa rahasid tuleb kasutada sihtotstarbeliselt. Demokraatlikus maailmas ei ole kohta sellisel asjal nagu on seda millegi saavutamine või omamine teenete eest. Teenete eest võib Eesti Vabariigi president anda aumärgi aga mitte mingit kohta Eesti Jalgpalliliidus, kui siis nn. auliige. Oma võimu ei tohi kuritarvitada, ka ametikohtade täitmine oma tuttavatega. Eesti Jalgpalliliit ei ole mingi äriettevõtmine, vaid siiski loodud Eesti jalgpalli arendamiseks.

    see on minu arusaam normaalsest Eesti Jalgpalliliidust. ma saan aru, et see võib olla liialt naiivne, sest ka see on vist juba poliitikaks saanud ja poliitikas ju pole kohta mõistel ausus, sest kõik on pasadega seotud ja nõnda lukustanud oma suud.

    on sul midagi vastu öelda, vaielda, luutik? nagu näed pole ma kummagi mehe poolt, vaid soovin ainult üht- õiglust ja ausust. on seda palju soovitud?

    sellele soovisin tegelt su arvamust, luutik
    Mis on sõltumatu juhtimine? Sõnakõlks põhimõtteliselt. On ju nii. EE on sõltumatu ajaleht, EPL ei ole või? Kõik üks ja sama.
    kuidas kohelda võrdselt kõiki jalkaklubisid? Flora on lihtsalt liiga suur, et võrrelda teda (vabandust) Vaprusega, Dünamoga. Ilmselt on Flora tõesti liiga suur, olen sellest ka varem rääkinud. Mis teha, ükski kapitalist ei taha oma firma haaret vähendada. Pohlak pole küll tüüpkapitalist, aga siiski ei soovi ta oma haaret vähendada.
    Ja mis sellest siis nii väga halba on, et ta sealt liidust rohkem laenu saab, kui teised. Ehk lugesid, et sel aastal said Merkuur ja TVMK samuti laenu. varem on saanud ka Levadia.
    Kas sa sellega oled nõus, et Pohlak ei soovi teiste arvel florat tugevdada, iga hinna eest meistriks tulla! Kuidas narrilt kõlab see väide, et igati soositakse Florat, mõnede arvates veel kohtunikudki aitavad kaasa. Lehemehed heidavad Transilt 3 punkti ära võtmist ka Pohlaku soovikohaselt tehtuks, ehk siis väljaimetud kaotuseks.
    kuidas suhtud sina sellesse, et pohlak kamandab Arenat? Väikestele ajakirjanikele tundub see oma 120 miljoni kinkimisena, aga tegelikult? Kas Levada või Šedin sooviks hakata seda majandama, tingimusel muidugi, et seda maha müüa ei tohi. korja vaid piletiraha klubimängudelt ja muudkui aga majanda. Võimas äri, või kuidas? Ajakirjanikud ja Delfi kommarid on ju lausa nõrdinud selle üle, et \"kingiti\" sajad miljonid. iga kolmas soovib ka staadionit ehitama hakata.
    Oled nüüd rahul?
    ausalt öeldes ei ole rahul, sest sa ikka ei vasta mu küsimustele järjekindlalt vaid tood hoopis teised probleemid arutellu. aga ok.
    Sõltumatu juhtimise all mõtlen poliitikavaba juhtimist, ehk nii siis eesti parteidest sõltumatut juhtimist kui ka klubidest sõltumatut, ses mõttes et ükski klubi ei domineeriks EJL-i juhtimises, ei Levadia, ei Flora, ei TVMK jne..kõik oleksid võrdsed.
    kuidas kohelda võrdselt kõiki klubisid? kle, see, et flora on nüüd üüratu suur ei tohiks küll anda pohlakule õigust nõuda misiganes ejl-lt. pohlak võib ju tahta et ta on kõikvõimas aga ejl-l peaks olema piisavalt selgroogu, et kohelda kõiki klubisid võrdselt. ma ei pea siin silmas nn. pearahasid võimisiganes toetusi, mida määratakse klubi suuruse pealt. mind häirib siiski fakt, et pohlak teeb iseendale ülekandeid (kui see on tõene).mõtle, kui iga klubi hakkaks tegema seal oma nägemise järgi enda klubile ülekandeid ejl-i kassast. mul pole midagi selle vastu kui ta saab neid toetusi nagu ka teised, võrdsetel alustel.
    mis puudutab pohlaku soovi florat iga hinna eest tugevdada, siis mida sa tegelt selle all mõtled? Meistriks tahab iga klubi tulla, aga sellega nõustun, et pohlak vist alatuid võtteid selleks ei kasuta.
    see et pohlak lilleküla kompleksi kamandab, mind ei häiri. kui uefa ja riik on pappi andnud, siis on normaalne, et eesti koondis seal mängib ja senikaua kui teistel eesti klubidel puudub oma eurotasemel väljak rahvusvahelisteks mängudeks on normaalne et teised eesti klubid saavad seda kasutada. ja see on flora probleem et inimesed staadionile saada oma mängudele ja pappi teenida seeläbi klubile.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      mind häirib siiski fakt, et pohlak teeb iseendale ülekandeid (kui see on tõene).mõtle, kui iga klubi hakkaks tegema seal oma nägemise järgi enda klubile ülekandeid ejl-i kassast. mul pole midagi selle vastu kui ta saab neid toetusi nagu ka teised, võrdsetel alustel.
      Saa jätad siinkohal ju arvestamata, et EJL saab tasuta kasutada Arenat alates noortekoondistest kuni A-koondiseni välja. Flora kannab kõik kulutused, kui samal ajal korjab kogu piletitulu EJL. Minumeelest on normaalne, et EJL annab (juhatuse nõusolekul on Sirel volitatud laene andma) laene, et maksta mingeid gaasi, elektri vm arveid. Samas kui KÕIK laenud on ka tagasi makstud. Mis juhtub siis kui märtsis/apillis koondisemängude eel Floral ei ole raha, et murusoojendust sisse lükata?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        See on muidugi minu, diletandi arvamus, kes pealegi hariduselt paljupõlatud ajakirjanik. Aga minu arust on selle Lilleküla staadioni juures palju tegemata meie spordiignorantidest linnaametnikel/poliitikutel. Igas korralikus vutiriigis on staadione (vähemalt kus koondis mängib) kohaliku omavalitsuse käes. Maksumaksja raha ja maksumaksja rõõmuks ehitatud. Selle juures küll Pohlaku ees müts maha, et selle Tallinna käest niigi palju raha on pumbanud. Kui vaatad Pärnu ja ka Tartu poliitikute tegemisi, siis on spordivaenulikus mõõtmatu. Isegi saalialadele pole halle ehitatud. Ning kuramus, kus Vaprus mängima hakkab
        Luutikule niipalju. Kui sa siin hakkad ajakirjanike matsideks sõimama, siis ega Pohlak ka pole mingi viisakuse ja korralikuse etalon. Kuigi jah, eks ajakirjanikelgi on palju õppida.
        Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Algselt postitas zilde


          mind häirib siiski fakt, et pohlak teeb iseendale ülekandeid (kui see on tõene).mõtle, kui iga klubi hakkaks tegema seal oma nägemise järgi enda klubile ülekandeid ejl-i kassast. mul pole midagi selle vastu kui ta saab neid toetusi nagu ka teised, võrdsetel alustel.
          Saa jätad siinkohal ju arvestamata, et EJL saab tasuta kasutada Arenat alates noortekoondistest kuni A-koondiseni välja. Flora kannab kõik kulutused, kui samal ajal korjab kogu piletitulu EJL. Minumeelest on normaalne, et EJL annab (juhatuse nõusolekul on Sirel volitatud laene andma) laene, et maksta mingeid gaasi, elektri vm arveid. Samas kui KÕIK laenud on ka tagasi makstud. Mis juhtub siis kui märtsis/apillis koondisemängude eel Floral ei ole raha, et murusoojendust sisse lükata?

          kui see on põhjendatud laen, siis minugipärast ja kahtlemata staadioniga seotud kulud seda on, ma polegi seda mainininud et pole. ütled sa et need ülekanded mis väidetavalt tehtud on on seotud ainult staadionikulutuste katmisega? sel juhul tõestusmaterjali ja kui paika peavad olen rahul. häirib see, et pohlak neid teeb. kuda teostatakse kontroll selle üle? või ei peagi? kas see on eetiline? see et ejl saab kasutada tasuta arenat ei anna pohlakule õigust ise oma suva järgi vajalikul ajahetkel ülekandeid tegemast. need ülekanded peavad läbinähtavad olema.
          muide kes on Edda Sirel (flora pearaamatupidaja) Tõnu Sirelile? niisama fakt.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Algselt postitas luutik


            Kaljuveer kutsus Kanniku kaaskommentaatoriks! Kommentaarid jätan teie hooleks.

            a mis seal pattu salata, muude sittade isikuomaduste hulgas on kannik minu arvates eesti parm vutikommentaator. kui pohlak on kaaskommentaator, siis reeglina ei räägita mitte samast mängust e. ei kommenteerita mängu, vaid aetakse muud jalgpallijuttu. ekjs see muu jalgpallijutt on ka vajalik, aga mitte mängu ajal, eksole

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Loodan, et Kannik ei kuritarvita kaaskommentaatori kohta ja ei hakka seal selle riiu seisukohalt enda poole õigsust ja teise poole ebaõigsust tõestama. pohlak teeks seda kindlasti.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Ma ei käi just tihti siin foorumis, aga tuleb välja, et peaksin ikka tihemini käima. Selgub, et minuga sarnane autor on kuritarvitanud minu veidi muudetud kasutajanime ja sellega siin karjääri teinud! Samas on luutik vägagi tublit tööd teinud ja selle eest kiitus talle. Pohlak on muidugi minugi meelest tubli tegija, aga ma kiidaks ka kannikut, kuigi vaidluses jääksin siiski pohlaku poole. Tänast mängu kommenteeris Kannik päris hästi ja peamine, et suutis vältida ainsatki vihjet skandaalile.
                Mis puutub sellesse foorumisse siin, siis ma ei saa aru, miks neid kaste niipalju kokku kuhjate. Tekitab veidi segadust. Üldiselt olen viimasel ajal suhteliselt laisk kommeja ning seetõttu pole mul luutikule mingeid pretensioone. pane aga edasi.
                Lugupidamisega, lüütik (õige) !

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  lüütik, sa oled tõeline soccerneti legend :õnnelik:

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    ei taha küll teemast kõrvalekalduda, aga vataasin just TV 3, kus Norman parodeeris oma saatest Pohlkaut. Ei ole just suurem Normani fänn, aga see kord sain küll hea kõhutäie naerda.
                    minge Kingissepa praami peale

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      luutik=lüütik?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Algselt postitas lorenzo

                        kui see on põhjendatud laen, siis minugipärast ja kahtlemata staadioniga seotud kulud seda on, ma polegi seda mainininud et pole. ütled sa et need ülekanded mis väidetavalt tehtud on on seotud ainult staadionikulutuste katmisega? sel juhul tõestusmaterjali ja kui paika peavad olen rahul. häirib see, et pohlak neid teeb. kuda teostatakse kontroll selle üle? või ei peagi? kas see on eetiline? see et ejl saab kasutada tasuta arenat ei anna pohlakule õigust ise oma suva järgi vajalikul ajahetkel ülekandeid tegemast. need ülekanded peavad läbinähtavad olema.
                        muide kes on Edda Sirel (flora pearaamatupidaja) Tõnu Sirelile? niisama fakt.
                        Kas laenud Levadiale, TVMK-le ja Merkuurile on sinu arvamuse kohaselt piisavalt põhjendatud ja läbinähtavad?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          Algselt postitas zilde


                          Algselt postitas lorenzo

                          kui see on põhjendatud laen, siis minugipärast ja kahtlemata staadioniga seotud kulud seda on, ma polegi seda mainininud et pole. ütled sa et need ülekanded mis väidetavalt tehtud on on seotud ainult staadionikulutuste katmisega? sel juhul tõestusmaterjali ja kui paika peavad olen rahul. häirib see, et pohlak neid teeb. kuda teostatakse kontroll selle üle? või ei peagi? kas see on eetiline? see et ejl saab kasutada tasuta arenat ei anna pohlakule õigust ise oma suva järgi vajalikul ajahetkel ülekandeid tegemast. need ülekanded peavad läbinähtavad olema.
                          muide kes on Edda Sirel (flora pearaamatupidaja) Tõnu Sirelile? niisama fakt.
                          Kas laenud Levadiale, TVMK-le ja Merkuurile on sinu arvamuse kohaselt piisavalt põhjendatud ja läbinähtavad?
                          Zilde, kui sa mu eelnevaid mõtteid-arvamusi põhjalikult loeks, siis saaksid minust aru...muidugi võib olla ka variant, et sa lihtsalt ei saa aru või ei tahagi aru saada...
                          aga vastus sulle: mul puudub info nende laenude kohta, mis alusel neid anti ja kas põhjendatud ja läbinähtavad...sul on rohkem infot nende laenude kohta? kui oled tark, siis tõesta, et need pole põhjendatud. kui sa väidad, et need neid ülekandeid tegi Levadia või TVMK või Merkuuri omanik, siis loomulikult taunin seda tegevust.
                          Zilde, sa oled järjekordne tüüp, kes põikleb eemale vastamisest ja ründad uute küsimustega

                          küsimus sulle Zilde: kujuta ette, et Sõerd(eesti vabariigi rahandusminister) annaks oma firmale laenu, no nii likviidsusprobleemide lahendamiseks, riigikassast...oleks see normaalne?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Algselt postitas lorenzo

                            Zilde, kui sa mu eelnevaid mõtteid-arvamusi põhjalikult loeks, siis saaksid minust aru...muidugi võib olla ka variant, et sa lihtsalt ei saa aru või ei tahagi aru saada...
                            aga vastus sulle: mul puudub info nende laenude kohta, mis alusel neid anti ja kas põhjendatud ja läbinähtavad...sul on rohkem infot nende laenude kohta? kui oled tark, siis tõesta, et need pole põhjendatud. kui sa väidad, et need neid ülekandeid tegi Levadia või TVMK või Merkuuri omanik, siis loomulikult taunin seda tegevust.
                            Zilde, sa oled järjekordne tüüp, kes põikleb eemale vastamisest ja ründad uute küsimustega

                            küsimus sulle Zilde: kujuta ette, et Sõerd(eesti vabariigi rahandusminister) annaks oma firmale laenu, no nii likviidsusprobleemide lahendamiseks, riigikassast...oleks see normaalne?
                            Tunnistan, ei saa aru sinust. EJL-is on olemas süsteem kuidas antakse laene. Isegi Pohlak, oma asepresidendi ametikohaga, ei saa ainuisikuliselt määrata laenude andmist Florale. Antud juhul oli juhatus volitanud seda tegema Sirelil (laenude andmist mitte ainult Florale, vaid üldse). Muidugi nüüd tekib küsimus Silreli objektiivsuses. Kuid siiski on Flora majandada olev Arena on EJL-ile strateegiliselt tähtis objekt. Tuleb arvestada, et Arena majandamisele kuluv raha on suurem, kui enamuse meistriliiga meeskondade aasta eelarve + suur noortesüsteem. Seega tekib paratamatult klubil, kellel pole stabiilset tulu, raskused jooksvate kulude katmisel. Isegi kui juhatus oleks täiesti sõltumatu ja Pohlak isegi ei kuuluks sinna tuleks selle probleemiga tegeleda nii või teisiti. Siiski on Flora veel erandlikus seisus siinses jalgpallis tahame me seda või ei. Pohlaku mittekuulumine otsustajate hulka ei muudaks Flora positsiooni Eesti jalgpallis.

                            Vastus sinu viimasele küsimusele: muidugi ei ole see normaalne aga samas ei ole kohane võrdsustada see küsimus hetkel arutluses oleva teemaga.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Algselt postitas zilde

                              Tunnistan, ei saa aru sinust. EJL-is on olemas süsteem kuidas antakse laene. Isegi Pohlak, oma asepresidendi ametikohaga, ei saa ainuisikuliselt määrata laenude andmist Florale. Antud juhul oli juhatus volitanud seda tegema Sirelil (laenude andmist mitte ainult Florale, vaid üldse). Muidugi nüüd tekib küsimus Silreli objektiivsuses. Kuid siiski on Flora majandada olev Arena on EJL-ile strateegiliselt tähtis objekt. Tuleb arvestada, et Arena majandamisele kuluv raha on suurem, kui enamuse meistriliiga meeskondade aasta eelarve + suur noortesüsteem. Seega tekib paratamatult klubil, kellel pole stabiilset tulu, raskused jooksvate kulude katmisel. Isegi kui juhatus oleks täiesti sõltumatu ja Pohlak isegi ei kuuluks sinna tuleks selle probleemiga tegeleda nii või teisiti. Siiski on Flora veel erandlikus seisus siinses jalgpallis tahame me seda või ei. Pohlaku mittekuulumine otsustajate hulka ei muudaks Flora positsiooni Eesti jalgpallis.

                              Vastus sinu viimasele küsimusele: muidugi ei ole see normaalne aga samas ei ole kohane võrdsustada see küsimus hetkel arutluses oleva teemaga.
                              Zilde, tunnistan, et sinu ütlused rahustavad mind, sest sinu väitest tuleb välja, et pohlak ei saagi ainuisikuliselt kandeid teha ejl-st florasse nagu siin kannik räägib. nii et sa väidad et kannik valetab? või kes siis valetab?
                              samas ei nõustu ma su järgneva mõttega, et flora likviidsusprobleeme peab lahendama ejl-i rahadega. mille alusel? oled sa kuulnud et kusagil mujal nii tehakse? võta või näited siin shveitsist, itaaliast, inglismaalt. kui ikka klubi ära ei majanda, siis tuleb pankrott ja asemele tulevad klubid kes suudavad end majandada. huvitav kuidas levadia end ära majandab? ja ära too vastuseks seda et tänu Levada miljonitele. on siis Levada selles süüdi? võrdselt peaks ikka kohtlema klubisid. ja ma olen nõus sellega, et ejl toetab florat staadioni kulude katmisega ja vastavalt noorte arvule jagatakse pearaha. miks peab üks klubi meil olema erandlikus seisus? ma arvan, et niikaua kui see erandlik seis kestab, siis ei tekigi Levadial ja teistel klubidel huvi noortetööga tegelda. sa sellele pole mõelnud? ja ma arvan ise küll et kui asi oleks rohkem erapooletum seal ejl-s siis ka flora positsioon eesti jalgpallis on hoopis teine, asi on paremuse suunas liikumas küll
                              tänan ausa vastuse eest, aga samas tõin selle kui võrdlusmomendina, sest sisu on sama...kuidas seda nüüd nimetati terminiga? korruptsioon?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Algselt postitas luutik


                                Ma arvan, et selles teemas võiks timeoudi teha. On juba piisavalt vaieldud ja aega raisatud. Mina arvan endiselt, et Florale laenamine oli kasulik Eesti jalgpallile ja Floral on ka edaspidi suurem õigus laene saada, kui teistel klubidel. Eks sõltub siis uuest juhatusest, kas laene jätkatakse või ei.
                                Ma eeldan, et sinagi eeldad, et sellisel juhul peab Flora vastu ka rohkem andma, ehk siis jätkama koondise eriseisundiga.
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X