320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sanderk Vaata postitust
    Kolm asja, mis takistavad tippjuhtidel EJL presidendiks kandideerimist:
    1. Tegu on tasustamata ametikohaga.
    2. Valiku teeb yldkogu, kus on yks klubi proportsionaalselt väga suure esindusega ja hunnik huvitavaid "fantoomliikmeid".
    3. Kandideerimiseks tuleb saada juba mitmekümne liikme toetus.

    Tehke nimekiri nendest inimestest, kes tahaks ilma palgata töökohale kandideerimiseks teha ulatuslikku kampaaniat, et lõpuks ikka suure tõenäosusega siseringilt taha saada.
    Lisaks ka see, et töötajad ise ilmselt mingis osas väga toetavad eelmist juhti ja on oht, et hakkavad pärast mingil määral õõnestama ja varjatult vastu töötama. Vblla isegi ainult alateadlikult, sest on pikalt AP juhtimisel all töötanud ja pole muutustega harjunud.

    PS! Ma olen selles paadis, et Pohlak on teinud suure töö ja näinud palju vaeva, aga aeg on vahetuseks juba ammu küps. Sellistes olukordades on vahetus juba iseenesest mingi aja järel vajalik, olgu juht kes tahes.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust

      "Kuna mul ühe suure kirjatöö tõttu Soccernet.ee-st puhkus, siis "Pikk ette (ja ise järele)" taskuhäälingus ma sel nädalal ei rääkinud. Küll aga tänases Kuku Raadio saates "Spordireporter" ning muidugi käsitlesime Joosep Susiga ka eelmisel nädalal Kosel juhtunut, mille kohta oli meil mitu kuulajaküsimust.
      Postimees on ära toonud ühe mu mõtte: "Normaalses Euroopa riigis oleks jalgpalliliidu president pärast Kose vallavolikoguistungil juhtunu ilmsiks tulekut esitanud kohe lahkumisavalduse. Kui ta poleks seda esitanud, oleks jalgpalliliidu juhatuse liikmed seda presidendilt küsinud. Või siis jalgpalliüldsus. Aga mitte midagi sellist pole juhtunud. Ükski jalgpalliliidu liige pole praegu tulnud välja ja öelnud: Aivar Pohlak peab presidendiametist tagasi astuma."
      Lisan siia veel, et minu meelest on Kose vallavolikoguistungil juhtunu EJL-i jaoks tohutult palju suurem probleem ja mure kui ükskõik milline Eesti meeste A-koondise kaotus ükskõik millise tagajärjega. Spordis on alati võimalik uute mängudega enda väärtust taas tõestada ja ma isiklikult olen Thomas Häberli edasise ametiaja osas vaatamata Küprosel juhtunule jätkuvalt lootusrikas. KTM- ja ETM-reegleid toetan samuti jätkuvalt ja leian, et need on Eestis asjakohased.
      Kosel juhtunu juurde tagasi. Oleks tegu olnud mingi jalgpallisisese kokkusaamise või Eesti mesinike koosoleku või teatrietenduse või millegi muu sarnasega, poleks olukord EJL-i jaoks nii kriitiline, sest sel juhul oleks nende president rünnanud mõnda seltsingut.
      Aga praegu ründas ta demokraatiat, mis on vabariigi vundament. Vallavolikogu on nimelt üks demokraatia bastione. See on vabadel ja ausatel valimistel valitud kogu volitustega kohalikku elu korraldada. Vägivald demokraatia vastu on absoluutne punane joon.
      Millise partnerina mõjub EJL pärast selle joone ületamist avalikule sektorile? Millisena erasektorile? Kuidas saab rääkida Ausast Mängust?"
      Ma loen siit välja, et sai kinga ja siis kuulid lendavad. On ta kunagi soccerneti töötajana ligilähedastki arvamust oma leivaisa, liidu ja flora suhtes omanud? Mentaliteet, kus kes maksab, see tellib muusika ja muusika peatudes "munade" presenteerimine tundub veelgi hullem kombinatsioon. Mees on kas aus või ei ole. Tundub muidugi see, et lisaks sellele, et ei ole aus, ollakse veel ka... natukene nagu endised kommunistid, kes 90ndatel järsku vägagi isamaalised .

      Kui see hüpotees ei vasta tõele, siis foorumlased võiksid püstitada Järvelale ausamba ja peaksid vabandama kõigi halva eest, mis varasemalt tema kohta suunatud, sest tõepoolest ainukene, kellel põhimõtted loevad, need öeldakse välja ja pannakse oma nimi alla.

      Aa - kolmas variant on see a la vene meedia naistöötaja, kes kuskil silti lehvitas.

      Kommentaar


        Algselt postitas käbi Vaata postitust

        Kas peab olema tasustamata see koht? Asutusel raha on et see teha tasuliseks. Kuulasin betsafesid järgi, Kalev Kruus oleks üks huvitav nimi minumeelest. See et seal neid fantoome on, see on lahendatav probleem kui on olemas õige kandidaat ja vähe jõudu taga, et asju avalikkusse ette tuua jms.
        Ma olen täiesti seda meelt, et see peaks olema tasustatud ametikoht. Kui juht oma töö eest palka ei saa, siis paratamatult käib selle positsiooniga kaasas suur korruptsiooni oht.

        Kõik need probleemsed kohad on sellised, mida liit saaks tahtmise korral muuta, aga Aivar ei taha, et keegi Aivari vastu kandideeriks.

        Kommentaar


          Algselt postitas käbi Vaata postitust

          Kas peab olema tasustamata see koht? Asutusel raha on et see teha tasuliseks. Kuulasin betsafesid järgi, Kalev Kruus oleks üks huvitav nimi minumeelest. See et seal neid fantoome on, see on lahendatav probleem kui on olemas õige kandidaat ja vähe jõudu taga, et asju avalikkusse ette tuua jms.
          nüüd on siis 3 aastat aega, et kandideerida

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Kuigi ma olen üldiselt olnud Järvela suhtes negatiivse hoiakuga siis praegu peaks küll ütlema respect. Facebookist siis loeb välja, et tal on 'soccernetist puhkus'. Kahju, et siis kinnitus, et seda lehte enam tõsiselt võtta ei saa nagu on olnud põhjust arvata juba mitmeid kordi varasemalt.
            Palun võtke kokku ennast!

            Ott saatis 5. jaanuaril kell 11.36 kirja, kus esitas oma selle aasta puhkusesoovid. Nende hulgas perioodi 4. kuni 10. aprill.

            Ma saan aru küll, et jube äge on ilkuda ja tampida, aga Soccerneti toimetus töötab omaenese ja selle ajakirjanike põhimõtetest lähtuvalt. Ei dikteeri teemasid ega käsitlusi ei Aivar Pohlak ega Mihkel Uiboleht või keegi kolmas. Ja see tähendab, et on täiesti okei avaldada arvamuslugu pealkirjaga "Aivar Pohlak ei saa jätkata EJL-i presidendina" ning sellest ei ole mitte mingisugust probleemi. Keegi ei ole Otti vallandanud või "puhkusele saatnud", niisamuti ei ole mulle keegi helistanud ega midagi ette heitnud.

            Aga muidugi eks võite lõpuks ju mõelda, mida tahate. Igaüks mõtleb omaenese rikutuse tasemel. Tundub lihtsalt jube väsitav elada elu, kus iga asja taga on vandenõu.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust

              Palun võtke kokku ennast!

              Ott saatis 5. jaanuaril kell 11.36 kirja, kus esitas oma selle aasta puhkusesoovid. Nende hulgas perioodi 4. kuni 10. aprill.

              Ma saan aru küll, et jube äge on ilkuda ja tampida, aga Soccerneti toimetus töötab omaenese ja selle ajakirjanike põhimõtetest lähtuvalt. Ei dikteeri teemasid ega käsitlusi ei Aivar Pohlak ega Mihkel Uiboleht või keegi kolmas.

              Aga muidugi eks võite lõpuks ju mõelda, mida tahate. Igaüks mõtleb omaenese rikutuse tasemel. Tundub lihtsalt jube väsitav elada elu, kus iga asja taga on vandenõu.

              Suur osa foorumist näeb asju ühtepidi, Kruus ja Vara näevad asju sarnaselt, kuid tegelikult nähakse kõike valesti, eksole. Julm vandenõu ikka välja mõeldud.

              Kommentaar


                Miks minu arvates on soccerneti tegijad ausad. Mulle on nad jätnud mulje kui lootusetud Eesti jalgpalli optimistid, sellepärast harilikule eesti valgenahk haterile jätab mulje, et kõik on liidu käsul.

                Kommentaar


                  Kasper see on tore, et te nii arvate ja võib-olla on ka nii. Aga ka neutraalsele jalgpalli sõbrale see nii ei tundu kahjuks.
                  See Oti teema on lamp muidugi. Seal mingit teemat pole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Ma saan aru küll, et jube äge on ilkuda ja tampida, aga Soccerneti toimetus töötab omaenese ja selle ajakirjanike põhimõtetest lähtuvalt. Ei dikteeri teemasid ega käsitlusi ei Aivar Pohlak ega Mihkel Uiboleht või keegi kolmas.
                    Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" 51. saade on sedapuhku tavapäraset veidi erilisem ja hübriid meie haru-podcastist "Pikk ette (ja intervjuu)", sest ajakirjanikel Kasper Elissaare


                    Ajakirjandus?

                    Kommentaar


                      Üks ja ainus Aivar Pohlak. Putinile kätt ei anna, FIFA-t ei kiru, tagasiastumisele ei mõtle - Delfi Sport

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust

                        Ma saan aru küll, et jube äge on ilkuda ja tampida, aga Soccerneti toimetus töötab omaenese ja selle ajakirjanike põhimõtetest lähtuvalt. Ei dikteeri teemasid ega käsitlusi ei Aivar Pohlak ega Mihkel Uiboleht või keegi kolmas
                        Ettevõtmine ei pea üksnes olema õige ja õiglane vaid ka näima õigena ja õiglasena.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust

                          Palun võtke kokku ennast!

                          Ott saatis 5. jaanuaril kell 11.36 kirja, kus esitas oma selle aasta puhkusesoovid. Nende hulgas perioodi 4. kuni 10. aprill.

                          Ma saan aru küll, et jube äge on ilkuda ja tampida, aga Soccerneti toimetus töötab omaenese ja selle ajakirjanike põhimõtetest lähtuvalt. Ei dikteeri teemasid ega käsitlusi ei Aivar Pohlak ega Mihkel Uiboleht või keegi kolmas. Ja see tähendab, et on täiesti okei avaldada arvamuslugu pealkirjaga "Aivar Pohlak ei saa jätkata EJL-i presidendina" ning sellest ei ole mitte mingisugust probleemi. Keegi ei ole Otti vallandanud või "puhkusele saatnud", niisamuti ei ole mulle keegi helistanud ega midagi ette heitnud.

                          Aga muidugi eks võite lõpuks ju mõelda, mida tahate. Igaüks mõtleb omaenese rikutuse tasemel. Tundub lihtsalt jube väsitav elada elu, kus iga asja taga on vandenõu.
                          Ahsoo. Et nii lausa. Aga palun, tehke oma lugejatele poll ja kusige ausalt ja otse - Kas SN tundub teile erapooletu meedikanalina voi mitte? Olen usna kindel, et saate paris karmi reaalsus checki ja siis voime edasi vaielda.

                          Kommentaar


                            Vaatan ka, et SNis ainult ja ainult ühte auku. Kunagi pole midagi kriitilist liidu või suure juhi kohta ja siis tuleb mingi vana “õõ me oleme räiged ajakirjanikud, lihtsalt aivar ongi nii super ja kõik on mega hästi” vaibiga. nigga please
                            Samas saan aru sellest, junn on jahe. pärast aivar kütab kuskil koridori peal veel pasunasse

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                              Samas saan aru sellest, junn on jahe. pärast aivar kütab kuskil koridori peal veel pasunasse
                              Päris hea nali! Meenub Tujurikkuja "Savikas. feat. Kuzzer - Kaunis maa 2" skets

                              Kommentaar


                                Sai oma mullikest ajada täna ETV spordiuudistes. Tagasiastumise peale pole isegi mõelnud. Uskumatu, kui rõvedalt võib küsimusest kõrvale hiilida, seda noortekoondise oma mõtlen eelkõige.
                                Kokkuvõte: Küprose vastu oli ebaõnn ja üldse on kõik tegelikult hästi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X