320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    [i]Algselt postitas sicmic[/
    Ma eeldan, et sinagi eeldad, et sellisel juhul peab Flora vastu ka rohkem andma, ehk siis jätkama koondise eriseisundiga.
    Mida sa selle all mõtled?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Algselt postitas luutik


      [i]Algselt postitas sicmic[/
      Ma eeldan, et sinagi eeldad, et sellisel juhul peab Flora vastu ka rohkem andma, ehk siis jätkama koondise eriseisundiga.
      Mida sa selle all mõtled?
      Sellel, et Floral on suurem õigus laenu saada, peab ka mingisugune põhjendus olema. Või ei?

      Ja koondise jutu all mõtlesin seda, et koondis Lilleküla kompleksi tasuta saab kasutada.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Algselt postitas sicmic


        Algselt postitas luutik


        [i]Algselt postitas sicmic[/
        Ma eeldan, et sinagi eeldad, et sellisel juhul peab Flora vastu ka rohkem andma, ehk siis jätkama koondise eriseisundiga.
        Mida sa selle all mõtled?
        Sellel, et Floral on suurem õigus laenu saada, peab ka mingisugune põhjendus olema. Või ei?

        Ja koondise jutu all mõtlesin seda, et koondis Lilleküla kompleksi tasuta saab kasutada.
        Flora ju annabki vastu rohkem, või tahab keegi selles vastu vaielda? Vabanenud Flora mängijad on kuum kaup meie odaval mängijateturul. Ja kui koondis kasutab tasuta staadioni, siis on ju ka loomulik, et laene antakse. Muidu on ju nats kummaline olukord isegi, kuna tulu ju toob staadionile vaid koondisemäng. Ja piletitulu pidavat liidule minema. Veidi absurd, kas pole?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Algselt postitas luutik


          Ma arvan, et selles teemas võiks timeoudi teha. On juba piisavalt vaieldud ja aega raisatud. Mina arvan endiselt, et Florale laenamine oli kasulik Eesti jalgpallile ja Floral on ka edaspidi suurem õigus laene saada, kui teistel klubidel. Eks sõltub siis uuest juhatusest, kas laene jätkatakse või ei.
          Anna andeks, aga siiski ei noustu sinupoolse arvamusega, et flora peab olema eelistatud eesti jalgpallis, seda eelkoige seeparast, et oleksid ka teised klubid meie jalgpallimaastikul. sa arvad et pohlak peab olema eesti jalgpalli eesotsas tanu tema teenetele ja samas arvad ka et flora peab olema eelistatud tanu oma teenetel...
          aga ok, sain selgeks mis arusaamaga oled, sul on oigus oma arvamusele ja mul ei ole rohkem sulle midagi lisada, oma arvamusele jaan kindlaks..

          su viimane postitus- miks sa arvad, et flora mangijaid peaks kedagi huvitama? flora saagu oma raha pearahast ja leppigu sellega..ja staadion- kas flora uksi ehitas selle oma rahadega? mitu protsenti on flora raha seal? palju andis uefa/fifa ja palju tallinna linn ja vabariigi valitsus? motle natuke...vaidlen toesti vastu et flora annab rohkem ja saab vahem. huvitav, miks sa teisi eesti klubisi siia vordlusse ei too? levadia ja tvmk on priileivasoojad sinu arust, kes midagi ei anna eesti jalgpallile voi? need jalgpallikoolid kes tegelevad ainult noortega? ma tahan oelda, et ara tahtsusta florat ule, eesti jalpall on tunduvalt suurem kui fc flora
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Meil on tõesti hästi palju klubisid, kus noortega tegutsetakse, kuid tulemusi on seni siiski vaid flora noortetööl. teistel on seni veel vabandus, et liiga vähe aega tegutsetud. Palju on meistriliigas mängijaid, kes on mingisse klubisse tulnud mõnest teisest MLi klubist? Kas mängib TVMk-s mõni Levadiast või transist vabastatud mängija? Ei mängi! Aga Florast on Saviauk,Smirnov, Neemelo, ka Gussev on mänginud Flora süsteemis. Levadias on selliseid 3 : Hohlov, Dovydenas ja Zelinski. Siin panin ma küll ühte patta Flora ja tema duublid.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Algselt postitas luutik


              Meil on tõesti hästi palju klubisid, kus noortega tegutsetakse, kuid tulemusi on seni siiski vaid flora noortetööl. teistel on seni veel vabandus, et liiga vähe aega tegutsetud. Palju on meistriliigas mängijaid, kes on mingisse klubisse tulnud mõnest teisest MLi klubist? Kas mängib TVMk-s mõni Levadiast või transist vabastatud mängija? Ei mängi! Aga Florast on Saviauk,Smirnov, Neemelo, ka Gussev on mänginud Flora süsteemis. Levadias on selliseid 3 : Hohlov, Dovydenas ja Zelinski. Siin panin ma küll ühte patta Flora ja tema duublid.
              ok, ma ei eitagi, et pohlak ja flora olid siin kovad poisid alustama...paris olguses olid ka vist veel lovid kui ma ei eksi ja veel ehk mingi klubi/kool...aga siis peamine pohimote- sinu jutu jargi on see erioodustus pohjendatud eelneva noortetooga, minu silmis siis jallegi mingi teene-vargiga..kusimus sulle- aeg laheb edasi ja ka teised klubid ehk hakkavad selles sitas seisus, kus flora on eelisseisundis, rohkem noortetooga tegelema, kas siis tekib ka kunagi see hetk mil flora eelisseisund ara loped sinu teooria kohaselt voi lopeb see ainult pohlaku lopetamisega? see et keegi on eelisseisuses peab olema ka pohjendatud nagu siin eelnevalt mainiti.
              kas selline eelisseisund on ka monel teisel klubil kusagil euroopas? on sul moningaid naiteid?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Kas eilses Spordifookuses Pohlakul mitte tatti suust (sõna otseses mõttes) ei lennanud Kaljuveeri küsimusele: Kas Jalgpalliliidu ja Flora rahakotid on segamini?
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  luutik, peamine protest hetkel pole mitte selle vastu, et flora ei võiks ejl käest laenu küsida ja seda saada, vaid selle vastu, et senini on florale \"laenu andmine\" käinud niimoodi, et pohlak uurib öösiti internetipangas oma arveid ja arvab, et oh, võtaks pisut ejl arvelt laenu. kui sa ka edaspidi arvad, et niimoodi peaks asjad ejl-s käima, siis on mul sulle ettepanek, et saadaksid nt oma interntipanga paroolid mõnele oma kunagisele õpetajale (kahtlemata on mõnel õpetajal olnud suured teenud sinu isiksuseks kujunemisel), et ta saaks vajadusel endale pisut \"laenu anda\".

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Algselt postitas Malfoy


                    Kas eilses Spordifookuses Pohlakul mitte tatti suust (sõna otseses mõttes) ei lennanud Kaljuveeri küsimusele: Kas Jalgpalliliidu ja Flora rahakotid on segamini?
                    ka mina nägin niimoodi
                    minge Kingissepa praami peale

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Algselt postitas vanRooney


                      Algselt postitas Malfoy


                      Kas eilses Spordifookuses Pohlakul mitte tatti suust (sõna otseses mõttes) ei lennanud Kaljuveeri küsimusele: Kas Jalgpalliliidu ja Flora rahakotid on segamini?
                      ka mina nägin niimoodi
                      lendas markole otse silma

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        kas selline eelisseisund on ka monel teisel klubil kusagil euroopas? on sul moningaid naiteid?
                        On igasuguseid seisundeid. Oli vist mingi selline lugu, et Madriidi linn ehitas Realile suure treeningkeskuse ja andis tasuta Realile üle. Hiljem, kui Realil suured võlad avastati, otsustas Madriid selle kompleksi Realilt tagasi osta, andes ühtlasi tasuta rendile jällegi Realile. Nüüd justkui räägitakse, et Madriid tahab veel ühte hiigelkompleksi ehitada ja jällegi Realile üle anda. Mis sellest kompleksist saab, mida Real hetkel tasuta rendib, ei ole teada. Ilmselt ostab linn selle jällegi tagasi.
                        Kes on spets Reali alal, see teab ehk täpsemini, kas mu jutt on bullshit või mitte.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          Algselt postitas priity


                          luutik, peamine protest hetkel pole mitte selle vastu, et flora ei võiks ejl käest laenu küsida ja seda saada, vaid selle vastu, et senini on florale \"laenu andmine\" käinud niimoodi, et pohlak uurib öösiti internetipangas oma arveid ja arvab, et oh, võtaks pisut ejl arvelt laenu. kui sa ka edaspidi arvad, et niimoodi peaks asjad ejl-s käima, siis on mul sulle ettepanek, et saadaksid nt oma interntipanga paroolid mõnele oma kunagisele õpetajale (kahtlemata on mõnel õpetajal olnud suured teenud sinu isiksuseks kujunemisel), et ta saaks vajadusel endale pisut \"laenu anda\".
                          Muidugi on minu õpetajad oma tasud minu isiksuseks kujundamise eest saanud. Küll saavad sinugi õpetajad oma vaevad tasutud, kui ükskord kooli lõpetad.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Algselt postitas luutik


                            kas selline eelisseisund on ka monel teisel klubil kusagil euroopas? on sul moningaid naiteid?
                            On igasuguseid seisundeid. Oli vist mingi selline lugu, et Madriidi linn ehitas Realile suure treeningkeskuse ja andis tasuta Realile üle. Hiljem, kui Realil suured võlad avastati, otsustas Madriid selle kompleksi Realilt tagasi osta, andes ühtlasi tasuta rendile jällegi Realile. Nüüd justkui räägitakse, et Madriid tahab veel ühte hiigelkompleksi ehitada ja jällegi Realile üle anda. Mis sellest kompleksist saab, mida Real hetkel tasuta rendib, ei ole teada. Ilmselt ostab linn selle jällegi tagasi.
                            Kes on spets Reali alal, see teab ehk täpsemini, kas mu jutt on bullshit või mitte.
                            toesti pole kursis selle juhtumiga, tean niipalju et real on kuninglik klubi selle otseses mottes, aga mis me sellest minevikust heietame, raagime parem olevikust...ja samas on ka realil palju probleeme olnud juba paljalt selle tottu, et hispaania valitsus koos kuningaga seda ametlikult toetavad, nii et vaevalt et real hetkel mingis erilises soosingus oleks hispaania jalkaliidu poolt
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              kle niisama juhtusin arvuti taha just, vaja ju kontrollida mida sa siin jalle pajatad
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Algselt postitas Edson



                                Algselt postitas Raivo19


                                Algselt postitas nimh


                                Algselt postitas Raivo19


                                Ega ta ilus pole jah,kuid härra nimetab sel juhul,mitu teatevõistluse medalit on Eestil ette näidata suusaspordis.Suhtleme ikka nagu võistkonnaala tasemel.

                                off topic (Võin kümneid nimesid ette nimetada,kelle karjääri Alaver persse on keeranud,selleks,et üks-kaks meest tipus püsiks,ja oi-oi milliste vahenditega.See on mahavaikitud nagu vutiski paljud asjad)
                                Eks nimeta siis, et asi selgem oleks.
                                Ning millised tulevikuväljavaated neil oleksid olnud?
                                Veits jälle teemast mööda,aga inimesele tuleb ju vastata.

                                Elmo Kassin,Taivo Kuus,Alvar Kütt,Pavo Raudsepp,Margus Ross,Risto Roonet,Raul Seema,Urmas Välbe,Christel Vahtra,Pavo Raudsepp,Eero Bergmann,Peep Koidu,Meelis Aasmäe,vennad Kärbod,Aiko Aigro,Aivar Rehemaa(ehk temast veel tuleb) ja paljud teised.

                                Nimetatud vennad(peale Vahtra muidugi,kes lausa vihkas peatreenerit) on näiteks kõik kunagi mõnel suuremal või väiksemal võistlusel Veerpalu ja Maed võitnud,kuid andekatele suusameestele ei antud võimalust ja oma hetke ära oodata või treeniti nad lihtsalt üle Alaveri poolt.See on suusatamises lihtne.Isegi pikamaalooma Olle on Alaver suutnud üle treenida kunagi.
                                Oli aeg,kus B-koondisel võeti kõik vahendid,et areneda,oli aeg,kus suusatamise \"eestikatel\" oli üle 100 matsi stardis.Tänaseks on paljud neist suusatamisega seotud,kuid treeneri kirumist on läbi aegade väga palju olnud,pole see elu neilgi nii roosiline.Shmigunid Alaveri üldse ei seedi,sest kunagi ta neid rämedalt pettis ja asi tuli ilmsiks ja siis mindigi lahku.Kui Tolik valiti aasta treeneriks ütles hingepõhjani solvunud Alaver ajakirjanikele:\"küsige parima juhendaja käest\".Alaver on väga kaval inimene,täpselt nagu Pohlak.Ja oma tahtmise peavad nad mõlemad saama.
                                Sinu jutt kõlab väga kibestunud mehe jutuna. Kas Mael ja Veerpalul oli siis mingi eritreeningprogramm, nii, et neid ei treenitud üle? Või olid nemad ainsad, kes mahvile vastu pidasid ja seeläbi ka tippu tõusid? Põhilise oled jätnud välja toomata - miks Alaver siis soosis Maed ja Veerpalut ja milles see siis väljendus?

                                PS Kas mõnikord võis põhjuseks olla ka mõningate sinu talentide nimekirjas olnud meeste eetikaprobleemid?
                                http://www.juura.ee/artiklid.php3?cat=5&id=2541


                                Vabandust kõrvalise teema pärast
                                Ma pole aega saanud sulle vastata,kuid seda tuleb ilmtingimata siiski teha,sest sa ei jaga eesti suusatamise köögipoolest kahjuks midagi.
                                Muuseas,alustame sinu väljatoodud artiklist.Kõigepealt,kas usud alati ajakirjanike sulest väljaimetud magnetpomme,mis lõpptulemust äraootamata pisut vastutustundetult kirjutatud?Tundub küll,miks muidu mainid eetikaprobleeme.Kas tead ka seda,et maakohus mõistis suusataja õigeks ja loo autor hiljem seda uuesti vabandavas vormis kajastas?Kas tead,et need Viljandi väljapressijatest harrastussportlased ei julgenud oma nägugi kohtusse pista,mõni neist vabandas?(võib-olla seepärast,et Seema ja Aasmäe tegid tookord koos trenni ja hakati kartma).Kas tead,et Raul andis meelega mobla politseile ,mitte neile,sest nad käisid ta tüdruksõpra hirmutamas?
                                Krt,selle kaotatud mobla hind oli väiksem kui määrdekohvris ühe pulbri hind.Ühesõnaga halvas valguses lugu,mis õnneks hästi lõppes.Võin sulle kinnitada,et see suusataja ei ole halbade iseloomuomadustega,millestki puudust tundev,pahatahtlik inimene,vaid vastupidi.

                                Kibestunud ma küll pole,on hoopis hea meel mõelda,et noorteklassis sai selliseid hilisemaid staare nagu Veerpalu ja Mae võidetud.Oli juhuseid,kui tänane olümpiavõitja ja maailmameister lõpetas Eestis 20.-nda koha piirimail.Paraku kõik marjamaale ei jõua ja tundub enam kui imelik,et need kaks on jõudnud,sest Veerpalu on 10aastat tagasi maailmakarikaetapil ka viimase e. 103.-nda koha saanud.Kuid ühtäkki läksid tulemused ülesse.Selle taga oli esiteks nende meeste ülisuur tahtmine ikkagi kuhugi jõuda,Otepääl-Tartus elada,Mati meele järgi olla.Kuna Alaver ise \"muukis\"omal ajal rämedalt trenni teha,aga kuhugi ei jõudnud,siis võttis ta kaks meest oma lemmiklapseks,kes viitsisid hirmsalt rabada.Jah,ta koostas neile poolsalaja eraldi programme,rahastas läbi suusaliidu ja otsis ise sponsoreid ja tal oli seda hea teha peatreenerina,sest eesti suusatamine oli madalseisus.Suure mitmepalgelise jutumehena sai ta sellega hakkama,kuid unustas seejuures teised mehed,kes olid järelkasv ja B-koondis,keerates neil kraanid kinni,ühesõnaga kasutas oma võimu.Samuti käisid Maarjamõisa haiglas Alaveri-mehed tihti nii \"vaatlustel,protseduuridel kui operatsioonidel\",millest teistele ei hingatud,kuid,mis välja tuli...Ikka said ühed vahendeid ja rahasid,teised mitte.Suusatamine on aga kulukas ettevõtmine,seda niisama põlvepealt ei tee,eriti vähe noorem olles.Teatud ajal toimetati rahadega suusaliidus Alaveri soove mööda nii,et kannatasid ka kahevõistlus ja laskesuusatamine.

                                Tead,ma võiks sulle hommikuni igast kummalisi juhtumisi rääkida,aga piirdun paariga.Mae kaotas Soomes ühel hooajalõpuvõistlusel sellesamale Seemale kümnes kildis kahe minutiga ja tal oli nutt kurgus ning ta joonistas Seema porisele autole hunniku \"munne\".Sellepeale tuli tal kõri korraks sõbralikult pihku võtta.Kuid mõelda,milline jonn ikka Jaagul on...

                                Shmigun\'ide ees pole peatreenerihärra tänini vabandanud,kui valetas,et hooldemees Välbe on metsas,tegelt oli boksis ja taheti Kristinale ära teha kehvade suuskade saamisega.Naiste start on ju varem ja ei tahetud suuski ette valmistada.Sealtpeale(sellest on ka aastaid) löödi tiimid eraldi ja selles elus nad enam ei ühine.

                                Vabandan,et emotsionaalselt kõrvalisel teemal sõna võtan,kuid siin võib ju kõigest häbenemata kõnelda
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X