320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Ei kommentaari.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Pea valutab. Vabandage.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Algselt postitas luutik
        Priity, kuula 8. novembri Tundi Sporditähega ja siis räägi, mida seal valetati? Sealse jutu järgi tuleb välja, et Flora aitab jalgpalliliitu.
        Ülejäänud küsimuate kohta: Ei kommentaari.
        Kes seda juttu räägib??? Ehk mõni erapooletu isik??? Antud intervjuu sobib rubriiki \"Ise küsin ise vastan\" ja seda puhta kullana pole mõtet võtta. Vähemalt mitte niikaua kui nendele vastustele teise poole kommentaare pole. See jutt kuidas Flora hirmsasti koondisemängudeks platsi ettevalmistamiseks raha magama paneb on silmakirjalik. EJL vahendusel on nad UEFA/FIFA käest staadioni ehitamiseks kindlasti märksa suuremaid rahasid saanud kui need millest saates räägiti.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          See jutt kuidas Flora hirmsasti koondisemängudeks platsi ettevalmistamiseks raha magama paneb on silmakirjalik.
          Kas see pole hiigelkulutus, kui köetakse platsi kuu - poolteist enne märtsilõpu koondisemänge? Flora jaoks see vajalik pole, kuna nemad võiksid rahuikult miniarenal mängida, kuni päike muruplatsi normi viib. Mis jääks Kadrioru ilusast murust alles, kui seal märtsilõpus paar mängu pidada? Seega ainus variant on kütta suurt Arenat.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            aga osteti ju see uus kate
            muide mis osteti jalgpalli liidu raha eest

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Algselt postitas luutik


              Ja teise poole süüdistused on paraku vaid väljamõeldised. Konto väljavõte oli ka imelikult avaldatud, lõpetati maikuu seisuga. Nii tehakse ikka, kui midagi tõestada tahetakse. Loogiline oleks ju kontoväljavõte teatud perioodist kuni käesoleva hetkeni. Kas priity jaoks ei tekkinud küsitavusi, kui sellist poolikut konto väljavõtet nägid? Ma millegipärast ei usu, et edasine, avaldamata kontoväljavõte Florale rohkem halba varju heidab?
              Rohkem süüdistusi nagu polegi? Ma saan süüdistajatest aru, olles ligi 10 aastat koos võidelnud, on neil nüüd raske avalikult tunnistada, et nad on lihtsalt kelgunööriks olnud. Diktaatori lükata ja tõmmata. Seda raskem on seda tunnistada, et ilmselt nad siiski päris madal muru ei olnudki. Ühest küljest tahaks Pohlakut näidata suure diktaatorina, aga teisalt jälle piinlik ka, kui meenutad möödunut.
              kle utle nuud siis millised suudistused olid valjamoeldised ja millised ei olnud?kas siis pohlak ei teinudki ulekandeid florale ejl-i arvelt? ja pohlaku poolsed suudistused polnud valjamoeldised? eks toesta ara siis vastupidine kui nii tark oled.
              ja su kontovaljavotte jutt- miks siis pohlak ei avalda seda teist poolt voi miks ta ei noua selle avaldamist? tead mis ma utlen- molemad on pasaga koos, sest kui need suudistused ei peaks paika, siis milleks keegi ei ahvarda kohtuga laimu eest? voi arvad sa et molemale osapoolele on kasulik naida rapasena? aga uht ma utlen- see diktaatorlikus peab kaduma sealt ja koiki klubisid peab kohtlema vordselt EJL-i poolt.punkt.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Algselt postitas luutik


                Algselt postitas lorenzo
                kle utle nuud siis millised suudistused olid valjamoeldised ja millised ei olnud?kas siis pohlak ei teinudki ulekandeid florale ejl-i arvelt? ja pohlaku poolsed suudistused polnud valjamoeldised? eks toesta ara siis vastupidine kui nii tark oled.
                ja su kontovaljavotte jutt- miks siis pohlak ei avalda seda teist poolt voi miks ta ei noua selle avaldamist? tead mis ma utlen- molemad on pasaga koos, sest kui need suudistused ei peaks paika, siis milleks keegi ei ahvarda kohtuga laimu eest? voi arvad sa et molemale osapoolele on kasulik naida rapasena? aga uht ma utlen- see diktaatorlikus peab kaduma sealt ja koiki klubisid peab kohtlema vordselt EJL-i poolt.punkt.
                raadiosaates tehti paljugi selgeks, miks laenati ja miks tagasi maksti. Minu jaoks piisavalt loogiliselt. Kuna juhid on vaidluse lõpetanud, siis peaksime siin ka sama tegema. Kuid mis kohtusse puutub, siis pole ju millegi üle justkui protestida? Eriti Flora poolel. Laenud ju toimusid, neid eitada ei saa. Diktaatorijutt on ka suht mögane jutt, mis sa seal ikka protestid. Ajalehed avaldasid järjejutuna pohlaku sõimamist, nüüd uudistavad hooaja lõpetamist sama mehe juhtimisel, lasevad söögil hea maitsta ja kõik on jälle korras. Niiet Pohlakult justkui ainuõige taktika, lasta kirgedel vaibuda ja kõik normaliseerub. Miks Kannik libaundi jutu põhjal kohtusse ei pöördu, seda tead vast sina täpsemini.
                PS: mina ei läheks selle inimese poolt korraldatavale üritusele, keda ma olen hiljuti räigelt arvustanud! Mul on muidugi kergem, kui ajakirjanikul, ma olen sõltumatu, ma ei pea kirjutama kuskil teksti, mis hetkel kasulikum oleks. Ma ei pea kirjutama suusavaimustusest, kuna mulle see ala huvi ei paku. Aga ajakirjanik peab tihti iga alale mihkel olema ja ilmselt kirjutama ka \"poliitiliselt \" kasuliku loo diktaatorist. Tunneb ta siis jalgpalli vastu ka muidu huvi, või ei tunne. Üks ilmselt tellitud lugu ilmus postimehes . Loo autor ei suuda isegi vahet teha koduklubi ja kodu(?)koondisel. Võibolla polnud see lugu tellitud, kuid siiski tundis kirjutaja millegipärast soovi kirjutada asjadest, millest tal ilmselt erilist aimu ei ole .
                ma voin sulle samuti kinnitada et ma olen erapooletu ja pole ma ka ajakirjanik, ei tunne vaidlevaid osapooli ei isiklikult ega ka muul suhtlustasandil
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  Kui sa erapooletu oled, selgita siis mulle, miks pole see kasulik eesti jalgpallile, kui Floral on tiba rohkem õigusi kui teistel? Ja muuseas kohustusi ka. Kui näiteks Flora noortesüsteem nii palju noori ei toodaks, siis tõenäoliselt poleks TVMK tänavu meistriks tulnud! Põhjus : Neemelo, kes oleks äkki hoopis võrku mängima jäänudki, kui Flora süsteem teda omale poleks saanud.
                  Üldiselt ma siiski lõpetan.Aeg na hiline.
                  Vabandust, pea valutab ja pealegi, ma ei kommentaari.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Algselt postitas luutik


                    Kui näiteks Flora noortesüsteem nii palju noori ei toodaks, siis tõenäoliselt poleks TVMK tänavu meistriks tulnud! Põhjus : Neemelo, kes oleks äkki hoopis võrku mängima jäänudki, kui Flora süsteem teda omale poleks saanud.
                    luutik, ega su nimi juhuslikult Valdo Jahiloo pole?
                    "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Algselt postitas luutik


                      Kui sa erapooletu oled, selgita siis mulle, miks pole see kasulik eesti jalgpallile, kui Floral on tiba rohkem õigusi kui teistel? Ja muuseas kohustusi ka. Kui näiteks Flora noortesüsteem nii palju noori ei toodaks, siis tõenäoliselt poleks TVMK tänavu meistriks tulnud! Põhjus : Neemelo, kes oleks äkki hoopis võrku mängima jäänudki, kui Flora süsteem teda omale poleks saanud.
                      Üldiselt ma siiski lõpetan.Aeg na hiline.
                      Vabandust, pea valutab ja pealegi, ma ei kommentaari.
                      vaata luutik, selles seisnebki minu erapooletus, et minu arust on eesti jalgpallile hulga kasulikum kui koigil klubidel on vordsed oigused. see et keegi oli ees ja alustas varem ei anna selleks oigustust olla erandlikus seisuses eesti jalgpallis. sinu arusaama kohaselt peaks olema flora number 1 eestis ja teised vaadaku pealt, akki jaab neile ka midagi toetustest ule. vat see sinu soov ongi pohjuseks miks meil meistriliigas on nonda vahe tasemel meeskondi ja enamus on veel a la flora sosarklubid. kuhu me jouame nonda? tuleks toetada teisi klubisid looma ka tasemel noortesusteemi, sest selle toetuse on ju saanud flora taies ulatuses peaaegu siiani. ma saan aru et sind vist hairib see et flora voib varsti olla akki vaiksem klubi kui levadia naiteks. on nii tegelt? ja siis on floral ainult pugeda esindusstaadioni taha. aga mis siis saab kui ka tvmk ja levadia, voib olla tammeka, trans, teevad veel voimsamad statad. siis pole ikka floral enam mitte kui midagi oelda voi kuidas? rahvusjalgpalli taha ka enam pugeda ei saa, sest pohlak on oma selgroo murdnud ja ka nn. venelased on juba flora pallurid. mis sa selle peale kostad?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Lorenzo! Ära nüüd nii palju unista.:P Levadia ei saa veel niipea Floraga sama suureks klubiks. Ilmselt ei saa kunagi. Ja selliseid staadione ei ehitata ka Eestisse vähemalt lähema 10 aasta jooksul. Treeningkeskusi ,neid jah ilmselt klubid tasapisi hakkavad endale ehitama ,kui maad antakse ja raha leitakse.
                        Ühes asjas olen ma sinuga küll samal arvamusel ,et noortetööd ja lastega tegelevaid klubisi tulebn rohkem toetada. Ja seda peaks tegema EJL. Kõik spordialad tahavad omale parimaid lapsi saada. Sündivus on madal ja kes paremaid tingimusi pakub see koore riisub. Isegi persekukkunud korvpall on ärganud ja hakanud noortega tegelema. Nii ,et siin peab EJL väga targalt ja perspektiivitundega tegelema,et mitte ise ühel hetkel arengust maha jääda.
                        Noortetöö peab olema väga hästi läbi mõeldud ja laia kandepinnaga .. Sellepärast ongi vaja ,et EJL töötaks nagu mootor nagu meeskond. Praegusel kujul aga on EJL halvatud ja see teeb muret
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          Algselt postitas luutik
                          See jutt kuidas Flora hirmsasti koondisemängudeks platsi ettevalmistamiseks raha magama paneb on silmakirjalik.
                          Kas see pole hiigelkulutus, kui köetakse platsi kuu - poolteist enne märtsilõpu koondisemänge? Flora jaoks see vajalik pole, kuna nemad võiksid rahuikult miniarenal mängida, kuni päike muruplatsi normi viib. Mis jääks Kadrioru ilusast murust alles, kui seal märtsilõpus paar mängu pidada? Seega ainus variant on kütta suurt Arenat.
                          Luutik, ma ei viitsi sinuga enam vaielda ja sulle teadmiseks, et edaspidi sinu juttu ei loe. Põhjuseks see, et kui sa soovid siin ühele poolele propagandat teha, siis lase käia. Suvaliselt teiste tekstist tsitaatide väljarebimise peale oled meister, kuid oma seisukohtade adekvaatselt põhjendamise või teiste nägemuse ümberlükkamisega jääd normaalse diskussiooni raames jänni. Tegele pealegi edasi demagoogiaga. Jõudu!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Algselt postitas ROOTSI KUNN


                            Lorenzo! Ära nüüd nii palju unista.:P Levadia ei saa veel niipea Floraga sama suureks klubiks. Ilmselt ei saa kunagi. Ja selliseid staadione ei ehitata ka Eestisse vähemalt lähema 10 aasta jooksul. Treeningkeskusi ,neid jah ilmselt klubid tasapisi hakkavad endale ehitama ,kui maad antakse ja raha leitakse.
                            Ühes asjas olen ma sinuga küll samal arvamusel ,et noortetööd ja lastega tegelevaid klubisi tulebn rohkem toetada. Ja seda peaks tegema EJL. Kõik spordialad tahavad omale parimaid lapsi saada. Sündivus on madal ja kes paremaid tingimusi pakub see koore riisub. Isegi persekukkunud korvpall on ärganud ja hakanud noortega tegelema. Nii ,et siin peab EJL väga targalt ja perspektiivitundega tegelema,et mitte ise ühel hetkel arengust maha jääda.
                            Noortetöö peab olema väga hästi läbi mõeldud ja laia kandepinnaga .. Sellepärast ongi vaja ,et EJL töötaks nagu mootor nagu meeskond. Praegusel kujul aga on EJL halvatud ja see teeb muret
                            Rootsi Kunn, saan aru küll, et asi suht utoopiline hetkel, aga lootma peab
                            aga arvan seda, et kui EJL ajaks vähegi erapoolikumat poliitikat klubi suhtes, siis ega kaua aega lähe veel kui teised klubid on Floraga suht võrdsed oma suuruselt. Aga küsige teistelt klubidelt- miks nad pole nii suured kui Flora ja miks nad ei ole tegelnud noortega nõnda nagu Flora? muidu nõustun sinuga.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Algselt postitas lume


                              Algselt postitas luutik


                              Kui näiteks Flora noortesüsteem nii palju noori ei toodaks, siis tõenäoliselt poleks TVMK tänavu meistriks tulnud! Põhjus : Neemelo, kes oleks äkki hoopis võrku mängima jäänudki, kui Flora süsteem teda omale poleks saanud.
                              luutik, ega su nimi juhuslikult Valdo Jahiloo pole?
                              Jah tarmo, sul on õigus. Tuleb igatahes tuttav ette.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Algselt postitas priity

                                Luutik, ma ei viitsi sinuga enam vaielda ja sulle teadmiseks, et edaspidi sinu juttu ei loe. Põhjuseks see, et kui sa soovid siin ühele poolele propagandat teha, siis lase käia. Suvaliselt teiste tekstist tsitaatide väljarebimise peale oled meister, kuid oma seisukohtade adekvaatselt põhjendamise või teiste nägemuse ümberlükkamisega jääd normaalse diskussiooni raames jänni. Tegele pealegi edasi demagoogiaga. Jõudu!
                                Tavaliselt on jah nii tehtud, et kui enam ennast põhjendada ei suudeta, siis loobutakse ja need teisedki süüdistused. Kuna priity seda juttu enam ei loe, siis on vähemalt üks mees sellili pandud. Naer läbi pisarate.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X